Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 868 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rutus Proxima
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: středa 19. srpen, 2009 15:59    Předmět: Citovat

snedro napsal:


To bys nepřekous viď? Laughing Já myslím že myslí IDX PRO Tuning Laughing

Ahoj Ivoši, klidně to překousnu Wink . Jde mi o to, že někdo ho vychvaluje, a někdo zatracuje. Jde o to, kdo z nich je prodejce, a kdo uživatel Rolling Eyes . Pokud by to byla pravda, měl bych aspoň alternativní náhradu, za můj dosluhující stroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 19. srpen, 2009 17:54    Předmět: Citovat

Já tuto diskuzi poctivě sleduji. Je fakt, že snad u žádného jiného detektoru se tak často nestává, že jeden mele to a druhý ono. Už jen to ve mě vyvolává zvědavost! Kdyby někdo chtěl tento výrobek vzít do Kdyně, moc rád bych se toho zůčastnil.
Osobně si myslím, že to bude jako s polským kakaem. Poláci jsou mistři plagiátů a i RUTUS bude možná upravený plagiát nějakého velmi dobrého detektoru. Ale! Myslím si, buď tam ten dosah bude (ostatně je garantován v záručním listu!) a ve zbytku vlastností ho rozbije i žluťásek, anebo tam ten dosah bude, ale jen půdě ideálních vlastností, anebo tam nebude vůbec nic. Jak to je, to potřebuju zjistit. Na jedné straně ohromná zvědavost a chuť ho vyzkoušet, na straně druhé tak pochroumaná důvěra v tento stroj díky rozporuplné diskuzi, že nic než osobní vyzkoušení mě nepřesvědčí. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 19. srpen, 2009 22:16    Předmět: Citovat

beny napsal:
snedro napsal:


To bys nepřekous viď? Laughing Já myslím že myslí IDX PRO Tuning Laughing

Ahoj Ivoši, klidně to překousnu Wink . Jde mi o to, že někdo ho vychvaluje, a někdo zatracuje. Jde o to, kdo z nich je prodejce, a kdo uživatel Rolling Eyes . Pokud by to byla pravda, měl bych aspoň alternativní náhradu, za můj dosluhující stroj.


Vždyť víš Beny že si dělám prdel Wink Já si myslím neboť jsem měl Solarise že bude lepší než Ace ale určitě nebude lepší než Whites i když je to vlastně jeho kopie Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
giver



Registrace: 11.7. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 15:09    Předmět: Citovat

pojdme kurna udelat nejak test ja vezmu RUTUS Proxima muj syn Rutus Drago a kazdy ten svuj a uvidime.Rutus Drago za 10.000,- ma stejny dosah jako Whites XLT,tak neni co resit at Polaci vyrabeji klido dal kdyz se jim to povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 15:35    Předmět: Citovat

giver napsal:
pojdme kurna udelat nejak test ja vezmu RUTUS Proxima muj syn Rutus Drago a kazdy ten svuj a uvidime.Rutus Drago za 10.000,- ma stejny dosah jako Whites XLT,tak neni co resit at Polaci vyrabeji klido dal kdyz se jim to povedlo.


Grimi ti tady na hoře radí za pár dní bude testování detektorů ve kdyni tak se tam dostav a porovnej rutuse s jinejma detektorama a pak třeba všichni uvěří že rutus je good mašina a nebudeš muset tady pořád každého přesvědčovat o super vlastnostech rutuse, všichni si ty vlastnosti po kdyni budou moc vyčíst z výsledků testování sami. Ale myslím si osobně že v tý výsledkový listině určitě zas žádnej Rutus nebude....
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
giver



Registrace: 11.7. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 17:22    Předmět: Citovat

kdy a kde je presne to testovani? Ty taky doufam prijedes ukazat ten tvuj Minelab misto haneni Rutuse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 17:49    Předmět: Citovat

Už jsem to tu psal - měl jsem Rutuse chvíli v ruce a zase tak špatný dojem (kromě váhy) nedělal. Dosah slušný, diskriminace dobrá. Ale Kdyně je Kdyně...
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 18:06    Předmět: Citovat

Giver: sice na tu otázku mám svůj názor, ale budiž, je to tady:
http://detektory.hantec.cz/clanky/setkani-hledacu-kdyne-2009-201.html

Opravdu přijeď, sáhni hlouběji než Benyho IDX Tuning a máš u mě pivko, co pivko, 2 pivka Laughing

Bába: a co separace, citlivost na drobotinku, identifikace barvy v max. hloubkách, identifikace koleček na hraně, extrémní podloží .. ? Na hloubku může být mistr každá čína, ale tahat z ohromných hloubek ideálně položené ID známky není to samé, jako tahat z hloubek grešličky apod. při zapnuté diskriminaci železa. Míním to spíš jako řečnickou otázku, vím, že ty víš Wink

Opravdu jsem na Rutus zvědav a vůbec ho nepodceňuji, i bych si přál spatřit něco fajnového v jeho podání, ale zatím se všichni ohánějí jen hloubkou a hloubka nedělá z detektoru etalon Rolling Eyes Cool Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. srpen, 2009 19:36    Předmět: Citovat

giver napsal:
kdy a kde je presne to testovani? Ty taky doufam prijedes ukazat ten tvuj Minelab misto haneni Rutuse.


Ja bych měl určitě taky dorazit a i kdyby né řekl bych že těch minelabů na testování tam bude dost podívej se na minule kdyně a uvidíš že x terra tam je vždy víckrát
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: úterý 25. srpen, 2009 19:40    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Už jsem to tu psal - měl jsem Rutuse chvíli v ruce a zase tak špatný dojem (kromě váhy) nedělal. Dosah slušný, diskriminace dobrá. Ale Kdyně je Kdyně...

Vzhledem k tomu, že to vyrábí Poláci, určitě je to kopčený, nějaký dobrý detektor. Jde jen o to, jak moc, se jim to daří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 25. srpen, 2009 23:36    Předmět: Citovat

beny napsal:

Vzhledem k tomu, že to vyrábí Poláci, určitě je to kopčený, nějaký dobrý detektor. Jde jen o to, jak moc, se jim to daří.


Je to okopčenej starej Whites Eagle Spectrum. Ve své době to byla špička mezi digitály. Ani XLT, kterej ho vystřídal, nebyl tak dobrej. Proxima vůbec nemusí být špatnej detík, i když ho vyrábí Poláci. Možná kdyby ho nabízel jinej prodejce, byl by mezi lidma mnohem víc rozšířenej... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 22:16    Předmět: Citovat

Moje řeč.Já mám Solaris a jsem spokojený.Jak se člověk naučí mu porozumět a moc u toho zbytečně nepřemýšlet co pod cívkou je nebo není a kopat co má jen trochu stabilní signál a výsledky se dostavují...
Chce to zkušenost.Zbytečné marketinkové triky u dražších detíků nabízející odladění alobalu atd. Razz tam nejsou.Protože jak všichni víme ,tím si odladíme teňounké stříbrňáčky... Very Happy Very Happy Zrovna tuhle jsem jeden našel.Signálek při mávání Idea Cool Laughing z jedné strany stabilní, z druhé pobíhal po stupnici.A byl tam!
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. srpen, 2009 12:35    Předmět: Rutus Citovat

Ahoj!
Do Kdyně se chystám též, a moje zvědavost je vyšroubovaná do závratných výšek. Jen sem hodim takovej postřeh s DFX. Je zvláštní, že na vzduchu(furt to sem cpu) ho moje Vaquero suveréně převálcuje, ale.... co DFX vidí na vzduchu, to vidí téměř stejně hluboko v zemi a to se mi líbí. Kdyby měl bejt Draco, nebo Proxima na stejné úrovni jako Eagle, musel bych svou investici do DFX zhodnotit jako špatnou Rolling Eyes . Proto doufám, že se tam někdo s alespoň jedním tímto modelem objeví. A co si vzpomínam na Ivošův RUTUS, byl bych opatrnej s haněním těchto detíků. Jó není nad osobní zkušenost!
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO