Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 661 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

hledám další s x-terrou
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 13. červen, 2006 20:23    Předmět: hledám další s x-terrou Citovat

Jsem majitelem 50ky,hledám s ní zhruba 2 měsíce a zatím spokojenost.Samozřejmě už sem se na jiných webech dozvěděl že má hrozný zpoždění.já teda nevím,já sem si toho zatím nevšim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. červen, 2006 22:33    Předmět: Re: hledám další s x-terrou Citovat

yetti napsal:
Jsem majitelem 50ky,hledám s ní zhruba 2 měsíce a zatím spokojenost.Samozřejmě už sem se na jiných webech dozvěděl že má hrozný zpoždění.já teda nevím,já sem si toho zatím nevšim Smile


Ahoj, a nechceš o tom napsat článeček na hlavní stránku s pár fotkama? Takový články jsou tu hodně čtený a lidma ceněný.
Taky jsem slyšel že terra je pomalá. Víš že se říká - na každým šprochu pravdy trochu Smile
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 14. červen, 2006 0:42    Předmět: proč ne Citovat

Něco možná vyplodím.Teď asi těžko,mám toho moc. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 16. červen, 2006 8:55    Předmět: Re: proč ne Citovat

yetti napsal:
Něco možná vyplodím.Teď asi těžko,mám toho moc. Confused


OK. Díky.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 16. červen, 2006 21:57    Předmět: Re: hledám další s x-terrou Citovat

yetti napsal:
Jsem majitelem 50ky,hledám s ní zhruba 2 měsíce a zatím spokojenost.Samozřejmě už sem se na jiných webech dozvěděl že má hrozný zpoždění.já teda nevím,já sem si toho zatím nevšim Smile


Já jí tedy v ruce nedržel ale nepřipadá mi příliš pravděpodobné, že by zrovna Minelab pustil do světa něco s velkým zpožděním. Co jsem koukal do návodu, Minelabové radí i u Explorera po první ozvě přejet místo pomalým pohybem ještě jednou aby elektronika stačila informace vyhodnotit s co nejmenší chybou. Osobně považuji australské detektory za naprostou špičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Andrew
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. červen, 2006 21:27    Předmět: Citovat

ted jsem se dival na net a zaujala me x-terra 30 za celkem slusnou cenu. pisou ze umi i multiton, co je zajimavy. zajimalo by me jak je presne to tonove rozliseni a jak je na tom dosah? treba i u te 50ky, melo by to byt aspon trochu podobne.
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 24. červen, 2006 22:08    Předmět: Citovat

Mezi 30kou a 50kou velkej rozdíl není.Jde tam jen o to,že k 50ce jde připojit cívka s jinou frekvencí (70-ještě o jednu frekvenci víc).Další rozdíl je v budíku - 50ka má více segmentů.Možná tam budou i jiný rozdíly,ale tak důležitý asi nebudou,protože i manuál je pro ně společnej.
S terrou sem velmi spokojený,nacházím víc než s předchozími detektory a jediný co mě strašně sere a co bych rád dořešil- je neexistence bezdrátových sluchátek.Dneska sem se totiž v jedný houstině opět málem oběsil a WS1 xpčkářům upřímně závidím.
Hledání
docela se divím,že se v tomhle směru nechá minelab od žabožroutů zahambit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrew
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 24. červen, 2006 23:44    Předmět: Citovat

nazdar dik za postreh. jeste bych uvital nejake tve postrehy z mrcasu...treba jak hlasi displej jednotlive nalezy v zemi...jak presne...jestli treba folie dokaze prirazovat stabilne okolo nejakeho cisla atd. jak presne je vyhodnocovani hloubky? da se na to aspon trosku spolehnout? zatim se mi tento detik jevi asi jako nejlepsi kandidat na to aby mi rikal pane:)...zkousel jsi uz hledani s civkou ve vode? pisou ze je i na tohle. kdyz se rozepises budu jen rad.
Návrat nahoru
gor
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 09. srpen, 2006 18:38    Předmět: terra Citovat

Uz jsi mu zkousel predhodit male zlato . Myslim tim spis zlomek nausnice nebo retizek hlavne nekruhove . Ma zbezna zkusenost rika ze ji hlasi jako zelezo(Xterra 30).

Moc jsem o te Xterre 50 uvazoval. Proste jsem konecne videl ze nekdo udelal dva detaky v jednom.Co jsem potreboval aby na kazdou frekvenci byla zvlast ladena civka. Na nejaky multi nebo univerzalni vice frekvencni civky neverim ,po zkusenostech s vlastni stavbou civky. Na nizke frekvenci a civce jsem chtel hledat v lese a polich Na rybniky a plaze prezout na vysokou frekvenci.Ale k te 50 s obema civkama jsem se jeste nedostal. Potreboval bych aby nekdo testnul tu vysokou frekvenci na male zlato. Od koncentricke civky a vysoke frekvence cekam ze by to melo pekene hrat,ovsem ne vzdycky to musi byt pravda.
Návrat nahoru
Draco
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 02. říjen, 2006 11:16    Předmět: Pre yettiho Citovat

Nazdar, vcera vecer som zakupil X -terra 30, dnes idem testovat, urcite dam vediet. Chlapik v obchode tvrdil, ze ju pouziva na zbezny prebech novych lokalit, pretoze je lahka a rychla, ked si spravi obrazok o rozlozeni lokality, ide na to s explorerom II., pretoze ten je vraj tazky a pomaly, avsak je to uz poriadna masina, ktora v klude dokaze nemozne, asi to uz bude slusne PC, mat len zbytocnych 41 000 Sk, nuz teda tolko, ozvam sa.
Návrat nahoru
vector
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen, 2006 19:53    Předmět: Citovat

Zdravim,

i já jsem se stal šťastným majitelem x-terry 50 zhruba před 3 měsíci. Jelikož úplně začínám, je to můj 1. detektor, proto se zdržím jakéhokoli porovnávání, jelikož by nemuselo být objektivní.
Jinak si však nemohu v ničem na tuto "novinku" stěžovat a rozhodně nelituji svého výběru Wink
Návrat nahoru
gor
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen, 2006 20:05    Předmět: Citovat

To Vesel: A jakou pouzivas civku a frekvenci?
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 09. říjen, 2006 21:48    Předmět: Citovat

Sem tu dlouho nebyl....a koukám,že už si pár kolegů terru pořídilo.Tak jak se vám hledá????

Jednu chvíli jsem byl rozhodnut x-terru prodat kvůli nedostatku času,avšak včas sem si to po jednom obzvláště vypečeném nálezu rozmyslel,a nedostatek času sem vyřešil tím,že chodím hrabat v noci s čelovkou Smile sice musím nabíjet víc baterek,ale drahá má zase o to méně příležitostí k držkování

P.S.Na jednom hledačském webu sem se dozvěděl,že terra nevezme minci v 20 číslech.....tyhle příspěvky mě vždy dostanou Very Happy Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 09. říjen, 2006 21:55    Předmět: Citovat

gor>k tomu zlatu.sice sem letos 3 kousky našel,ale vždy řekl bych hrubší než nějakej tenkej řetízek .... myslím si že tenký zlato je problém pro všechny detektory.Kámoš,kterej má taky 50ku našel tenkej zlatej řetízek i s přívěskem,ale to bylo v rybníku a bylo to zauzlovaný s vlascem do takovýho drchance (to měl špuli 7,5).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: pondělí 06. listopad, 2006 21:40    Předmět: x-terra 70 Citovat

Zdravím, a je tu také nějaký šťastný majitel X-terry 70??? Já se stále rozhoduji mezi několika typy detektorů. Moji jasní favorité jsou Teknetics T2, X-Terra 70, Fisher ID Edge. Teď mně zamotal hlavu nový Fisher F-75. Nový detektor si chci pořídit někdy v únoru, březnu 2007, tak sháním všechny možné informace. Do té doby snad už bude v prodeji i nový Fisher a snad už na něj budou nějaké recenze. Hlavně mě zajímá to zpoždění u X-Terry, o kterém se výše někdo zmínil, hloubkový dosah, diskriminace, separace atd. Mrcasu zdar Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 25. listopad, 2006 10:47    Předmět: Citovat

Jsem další majitel x-terry 30 a po zběžném seznámení jsem velmi spokojen (viz. air testy). Dosah je sice menší než Adventage Pro, ale chtěl jsem něco jednoduchého a uživatelsky přítulného. A digitál. A lehkého (ve srovnání s Adventage).
Návrat nahoru
Draco
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor, 2007 19:53    Předmět: nove zistenia X - terra 30 Citovat

Tak pani a damy, ako som uz v minulosti avizoval, zasielam svoje dojmy po 3 vacsich akciach s x-terra 30. Porovnaval som s Zetex Omega, ktory mal pre zmenu moj spoluhladac, vykon bol porovnatelny, navyse oznacovanie materialu u Minelabu narozdiel od Zetexu bolo neporovnatelne prehladnejsie, no co sa citlivosti tyka u malych stredovekych a novovekych minci velkosti nechta bol neporovnatelny, skratka x - terra 30 nemala sancu, vsetko vacsie bolo v poriadku. Nerad to priznavam, ale na taketo mince s x-terra 30 jednoducho hlbsie ako 10 cm zabudnite, inak uplne spolahlive a prehladne hladanie, parkrat mi vahu a prehladnost moj spoluhladac zavidel, ale v mini minciach jasne viedol. Nuz na X-terra 50 som nemal financie, takze v konecnom dosledku mi to nevadi a idem setrit na Minelab Explorera (snad uz III.), ked sa tak stane a zakupim vykonejsiu masinu. Nuz teda tolko, lovu zdar.
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor, 2007 11:27    Předmět: 30x50 Citovat

Já teda nevím jestli je tak velkej rozdíl mezi 30 a 50,ale já už s 50kou chodím rok a když si tam dám elipsu s vyšší frekvencí,tak sem až nešťastnej z toho,jaký tahám titěrnosti.

A když sem na fleku, kde tyhle věci (mišišky,knoflíšky,křížešky) čekám ,tak už pak jen laboruju s citlivostí a odladěním země.Teď už se vyšší citlivosti nebojím - sice kopu i sračky hlinikowe, ale kdo je nekope nechává za sebou gold&silver&diamonds Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor, 2007 18:33    Předmět: Citovat

Yetti: pořiď si sluchátka Koss. Mají spirálovou šňůru, která je při hledání dlouhá jen od detíku k uchu a při prolézání křoví absolutně nevadí. Když detík položíš na zem a stoupneš si, pořád stačí a detík se nezvedá. Jsou uzavřená, trochu těžší a upřímně řečeno jsem na ně přešel, až když jsem si rozbil lehké Thomsony. Pak jsem si na ně rychle zvykl a už mě křoví netrápí. Navíc dobře slyšíš i slabounké ozvy tenkých mincí na hranici dosahu, což je také možná jeden z důvodů, proč je někteří x-terráři a exploreráři přechází. Ty tóny tenkých mincí jsou fakt slabé a s polouzavřenými sluchátky je ve větru přeslechneš jako prd. Najednou jsem začal nacházet mnohem drobnější věci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
j.xx



Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 09. únor, 2007 21:08    Předmět: xterra Citovat

K 30 tu civku s vyssi frekvenci nepripojis. Umi jenom tech 7,5Khz
j.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO