Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 833 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

White's Spectra V3 ( Vision ) -novinka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision )
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 09. září, 2009 13:57    Předmět: Citovat

To mě spectra v počátku dost zklamala, naštěstí jsem po porovnání 3 kousků zjistil, že se jednalo o vadnou sérii Confused . Teď běhám asi 14 dní s druhou, takže jsem opět téměř na začátku.
Za to insturktážní DVD nic nechci, pošlu kopii zdarma. Stejně je to zábavný jak návštěva u zubaře Laughing
_________________
http://www.whites.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 16:26    Předmět: Citovat

fanu napsal:
kofa napsal:
....Chodím ...na starý místa a objevilo se už pár pěkných drobných věcí co dfx neviděl, ....


Ahoj,

no to ale nemusí být jednoznačně detektorem. Když stejná místa prolezeš znova, vždy ještě něco pípne, ikdyž půjdeš s tím samým detektorem...


Zdar Fanu. Frekvence 22 kHz čuchá líp třeba tenký stříbrný penízky,nebo ostatní nízká čísla je to opravdu dost poznat.Přesvědčil jsem se na místech kde sem hledal několikrát s dfx snad po milimetrech ze všech stran.Je to veliká výhoda se věnovat hlavně tyhle frekvenci,určitě se přesvědčíš.Dnes jsem se vrátil z dovolený a měl tam V3 s sebou abych skusil jak to hledá na plážích.Sice to není pro našince nijak duležitý,ale chová se vzorově,na opravdu masově navštěvovaných plážích se mě dařilo najít i 35 Eur za hodinu a to si dokážeš představit ten bordel okolo.. Twisted Evil
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 17:02    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Sice to není pro našince nijak duležitý,ale chová se vzorově,na opravdu masově navštěvovaných plážích se mě dařilo najít i 35 Eur za hodinu a to si dokážeš představit ten bordel okolo.. Twisted Evil


Kua, 35 Eur za hodinu, že sis tu dovolenou neprodloužil... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 17:21    Předmět: Citovat

Ještě bych tam týden vydržel Laughing Za rok jedu snad znova a určitě ještě přibudou.Ale samozdřejmě se tak dramatické nebylo všude,jak to už chodí..
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 19:49    Předmět: Citovat

Zdar Spectraři,

když jsem hledával s DFX, byl jsem zvyklý hledat v ALLmetalu s tím, že od železa nahoru / VDI -10 až +95 / jsem přiřadil vysoký tón a od -95 až -11 nízký tón. U Spectry se mi to zatím nepodařilo nastavit. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 20:38    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Zdar Spectraři,

když jsem hledával s DFX, byl jsem zvyklý hledat v ALLmetalu s tím, že od železa nahoru / VDI -10 až +95 / jsem přiřadil vysoký tón a od -95 až -11 nízký tón. U Spectry se mi to zatím nepodařilo nastavit. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky


V All metalu jsem tohle nenastavoval,takže neporadím,ale stejně se chová v Mixed mode s kterým chodím já a s vypnutým Tone ID.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 07. prosinec, 2009 23:42    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch_popup?v=ad56SpilEMY
http://www.youtube.com/watch_popup?v=ljkeIZsBycw
http://www.youtube.com/watch_popup?v=29V_dBj4kT0
http://www.youtube.com/watch_popup?v=6MLmki_RKJs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 14. prosinec, 2009 16:25    Předmět: Citovat

Takovej trénažér Spectry Laughing
http://whiteselectronics.com/v3testdrive.html?tmpl=component
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: sobota 19. prosinec, 2009 18:42    Předmět: Citovat

Len malá poznámočka ku spetre.Ten triger mohli dať kúsok dalej,nevojde mi tam prst a zle sa mi to celé drží.Až na túto maličkosť super mašina a sluchátka sú na spektre dokonalé.Vám to nevadí,ten prepínač? Rolling Eyes
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 19. prosinec, 2009 19:22    Předmět: Citovat

sm napsal:
Len malá poznámočka ku spetre.Ten triger mohli dať kúsok dalej,nevojde mi tam prst a zle sa mi to celé drží.Až na túto maličkosť super mašina a sluchátka sú na spektre dokonalé.Vám to nevadí,ten prepínač? Rolling Eyes


Já si toho ani nevšimnul, ale když to tak zkouším - máš pravdu. Směrem k sobě je to v pohodě a do střední polohy se vrací pružinou. Jen směr dopředu je horší. Naštěstí tento směr až tak často nepoužívám. Přemýšlím však, že si na přední pozici trigeru naprogramuji další hledací mód - asi prospecting, který se mi líbí čím dale více. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: sobota 19. prosinec, 2009 19:49    Předmět: Citovat

Pre mňa začiatočníka na spektre je prospekting asi to najlepšie a najjednoduchšie.Ja spektru nevlastním len ju občas mám na výmenu za teknetika dvojku.Pokial nemám moc zabordelované pole v prospektingu je celom pohodové hľadanie.Detektor v pohode zvláda množstvo signálov a je pozoruhodne rýchly a presný.Len ten triger by so najradšej prerobil o centimeter dalej Laughing .Nosiť detektor na troch prstoch,ukazovák na trigeri palec hore-katastrofa.Je to ako ovládanie F-16.. Rolling Eyes
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. prosinec, 2009 0:24    Předmět: Citovat

Ten trigger je udělanej opravdu trochu zvláštně,byla to pvní věc co mě trkla když jsem vzal Spectru do ruky,byl jsem zvyklý na ten u DFX a tam to bylo trošku jiné.Ale jde asi jen o zvyk,tedy u mě.Nemám s tím problém. Mě se nejlíp dělalo ze začátku s programem HI-PRO,ale musel se trochu přišponovat. Jinak detík to je opravdu povedenej.I když výhrady by se nějaké našli,spíš co se týká uspořádání v menu,jinak špica nářadí.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 18:52    Předmět: Citovat

Test separace železa "vodorovně",snažil jsem se otestovat hranu co až V3 snese..Venku by to vypadalo možná jinak,ale do zimy dnes nejdu. Ag groš,Au prstýnek,Fe hřeb,Fe hřebík 20 cm,Fe klíč 12cm,Fe zákopový nuž.

http://www.youtube.com/watch?v=aI1M4-rMPBY
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 19:40    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Test separace železa "vodorovně",snažil jsem se otestovat hranu co až V3 snese..Venku by to vypadalo možná jinak,ale do zimy dnes nejdu. Ag groš,Au prstýnek,Fe hřeb,Fe hřebík 20 cm,Fe klíč 12cm,Fe zákopový nuž.

http://www.youtube.com/watch?v=aI1M4-rMPBY

Tož dobře maká..Starší hřeb nemáš? Ručně kované se chovají jinak.
Jde o to Že novější hřeb nebo kulatinka jde odladit na nižší stupeň diskriminace a tudíž lépe bere i menší stříbro.
Starší sežraný hřeb si veme hodně ..a s menším stříbrem už může být problém.
Dobrá práce..Měj se
Pls..napiš průměr toho groše.. zdá se že je to je macek.Díky Hledání(a délku toho želízka na začátku) Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 19:58    Předmět: Citovat

To železo je 8cm dlouhé a 9mm široké.Ag groš šířka 28 na 0,5mm (něco jako pražák),prstýnek 24mm a síla 1mm,20cm hřebík je silný 7mm. Přímo kovaný hřebík asi nemám, ale jen co trochu poleví,tak si pro nějaký dojdu a skusím i ten Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 20:11    Předmět: Citovat

kofa napsal:
To železo je 8cm dlouhé a 9mm široké.Ag groš šířka 28 na 0,5mm (něco jako pražák),prstýnek 24mm a síla 1mm,20cm hřebík je silný 7mm. Přímo kovaný hřebík asi nemám, ale jen co trochu poleví,tak si pro nějaký dojdu a skusím i ten Wink


Ok..Díky za info..Kurnik ..tady jsem takovej koláček nenašel Sad 28 mm tj asi 3,5 g..A ten hřeb si najdi..to je docela mazec..
Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 20:24    Předmět: Citovat

Jinak nepamatuješ jaké číslo zhruba mají ty kováky? Zajímal by mě rozdíl mezi nima a mezi tím co jsem skoušel..
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 20:34    Předmět: Citovat

Ha..tak to jsi mě dostal..Tady čísla nemám..A nepamatuju..Bohužel.Pokud nenajdeš..tak ti pošlu..ale tahle várka jde do Slavkova. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 22:30    Předmět: Citovat

Děkuju,ale něco se určitě najde.Jen až nebude zem jak beton a sleze trochu sněhu.Třeba napíše scorpion na E-tracu jak se zahlásí ten kovaný hřeb oproti želízku. Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 22:41    Předmět: Citovat

Omlouvám se za spam v diskuzi o Spectře, ale vyměnil bych kované hřeby, které nemám za čedič šutry. Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision ) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
Strana 7 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO