Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 484 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

C.Scope 3MX vs.C.Scope 4PI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 19:47    Předmět: Citovat

tyto dva detektory jsou jsi podle me dost podobny jak vzhledem tak vahou ale cscope 3 se mi zamlouva víc...
.
Návrat nahoru
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 20:12    Předmět: Citovat

miman napsal:
tyto dva detektory jsou jsi podle me dost podobny jak vzhledem tak vahou ale cscope 3 se mi zamlouva víc...
.


CS4ka je pulzák a jde do hloubky,ale nemá diskriminaci.CS3ka je vysokofrekvenční analog s dobrou diskriminací velice vhodnej na droboť v zamořených polích. Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 20:22    Předmět: Citovat

vzdyt to řikam..... Wink
Návrat nahoru
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 20:55    Předmět: Citovat

Wakizashi napsal:
Detík je jednoduchý a vcelku spolehlivý.Nečekej žádné zázraky...ale na mince a drobné věci je super.Velice rychlá ...ostrá odezva.V lese je lepší používat sluchátka.Mohu jen doporučit.


Mám ho taky, a začínám s ním, včera a dnes jsem s ním "pracoval" cca 3 hod. Vše, co je shora napsáno, je pravda (a to rozhodně nikomu nechci dělat reklamu). Docela jsem zíral, jaké drobné kousky "barvy" to našlo. Zaměření cíle je velmi přesné, zatím jsem kopal díru jen na šířku skládací polní lopatky. Dnes jsem ukazoval detektor a jeho činnost synátorovi, a proto jsem nepoužíval sluchátka. Když jsme našli 50hal (1922), tak jsem se skoro až styděl, jak nahlas "kvíkal" (nedaleko od nás stál rodinnej domek a maník na nás čučel, co tam děláme)... Zatím jsem nezapochyboval o své volbě.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 26. listopad, 2008 7:03    Předmět: Citovat

To odfiltrovanie železa je urobené dôkladne.Vidno na detektore že ho robili ludia čo sa tomu rozumeju.Dobrá práca.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 14:11    Předmět: Citovat

sm napsal:
To odfiltrovanie železa je urobené dôkladne.Vidno na detektore že ho robili ludia čo sa tomu rozumeju.Dobrá práca.

Ano, to musím potvrdit. Včera jsem byl na místě, kde stála vesnice, po válce zbořena a běžně se nacházející pod vodou. Plno drátů, hřebíků..prostě různého a převážně Fe bordelu a v něm (občas) kolečka...
Diskriminace je fakt kvalitní.
Na druhou stranu musím přidat jeden postřeh (spíše pro začínající klegy, kteří si tenhle detík pořídí): neurčitý, slabý, "divně" znějící či ztrácející se signál byla (na tomto místě-dno vypuštěné vodní nádrže) na 90 % mincička (Cu,Zn) zabořená v bahně, resp. v jílu s pískovým nadložím. Když jsem vyrýpl a otočil "drn", signál se občas úplně ztratil. Protože jsem si něchtěl pořád matlat boty rozhrnováním hromádek bahna a jílu, a protože nepoužívám pinpointer, bylo jediným řešením vypnout diskriminaci (nastavena na 2). Pak se stal signál zřetelným, a dalo se hrábnout na to správné místo v hromádce vydloubnutého materiálu. Ale stejně mě neminula nutnost mnout jíl mezi prsty a vypreparovávat kolečka z toho humusu. Takže:nic nevzdávat a snažit se vytřískat z každého signálu maximum (1x silver, 12xostatní) Very Happy
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krtecek_
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 12. září, 2009 14:47    Předmět: Citovat

zdravím, mám čerstvě 3mx a zajímalo by mě, jestli kopete ty slabé signály při zaplé diskriminaci - nejdou skoro slyšet, a nebo jestli se jedná o železo, které dikriminací prolézá..díkWink
Návrat nahoru
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 18:35    Předmět: Citovat

krtecek_ napsal:
zdravím, mám čerstvě 3mx a zajímalo by mě, jestli kopete ty slabé signály při zaplé diskriminaci - nejdou skoro slyšet, a nebo jestli se jedná o železo, které dikriminací prolézá..díkWink


Kopu, kopu. Někdy jde o Fe, ale někdy je to mince...kdo nekope, nic nenajde.... A od šílených diskriminací (4-6) jsem přešel na číslo 1. I tak detík skvěle diskriminuje.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krtecek_
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 19:13    Předmět: Citovat

jde mi o to, že to trochu pípne, ale signál z obou stran z toho nevytřískám..ale když to detektor označí z obou stran, tak to kopu;) jinak ta diskriminace se mi moc nezdá, ptž to větší železné věci bere pořád vždycky..u garretta 250 se to železo dalo poznat Idea
Návrat nahoru
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: neděle 13. září, 2009 19:39    Předmět: Citovat

Odhrabu trochu hlíny a pak znovu vyhodnocuji.
Jasně, že rezaté Fe se ozývá, ale to je problém více detektorů. C.Scope je jednotón, jak víš, no a pak je to tedy o tvém "hudebním" sluchu.
Moje zkušenost: vyhrábnu-li loptku, a není-li tam mince či jiný artefakt (tj. do cca 20 cm), pak jde o větší, rezavé železo, uložené hlouběji. Zatím se mi to vždy potvrdilo.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO