Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 579 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DFX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:50    Předmět: Citovat

po přečtení posledních pár příspěvků mi nezbývá než souhlasit s krokodillem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 21:42    Předmět: Citovat

Ok thx, jsem ze vsech tech detektoru dost zmatenej Smile takze si do dubna budu muset vycistit hlavu, nez ho koupim... Cortex dik za podporu.. pic
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 21:59    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Ok thx, jsem ze vsech tech detektoru dost zmatenej Smile takze si do dubna budu muset vycistit hlavu, nez ho koupim... Cortex dik za podporu.. pic
Myslím, že se to do dubna srovná a za rok tady bude zmatený zase někdo jiný. Jen se pak nenech strhnout k podobným útokům na nováčky - pro někoho je to lákavé ukázat někomu, že víš o detících víc a pošklebovat se.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 22:25    Předmět: Citovat

Hledání pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 22:33    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Ok thx, jsem ze vsech tech detektoru dost zmatenej Smile takze si do dubna budu muset vycistit hlavu, nez ho koupim... Cortex dik za podporu.. pic
Nindža dosť ma prekvapuješ,to chceš čakať do jari?Zatial si kúp na inzerát nejaké staršie ace250.Možno ho už nepustíš z ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 12. listopad, 2008 6:58    Předmět: Instrukce DFX na youtube Citovat

TO NINJA:
Ahoj!
Jedna z věcí, která je výhodná, když bereš detík od oficiálního prodejce je(kromě ceny Wink ), že k detektoru dostaneš i DVD s instrukcemi. Také dostaneš manuál v češtině a angličtině. Manuály už jsem přečetl několikrát. Bohužel je to takovýto povídání co je k čemu, ale jak se konkrétní nastavení projeví v různých kombinacích a na jednotlivých lokalitách se tam nedočteš(no kecam něco málo tam přeci je). To musíš vyzkoušet sám a také záleží na preferencích , jak chceš aby ti detík signalizoval a jak se choval v terénu. Např pro mě je šílené využívat různé ID tóny pro VDI čísla. A to je právě ono, já to (zatím) nepotřebuju, ale kdo ví........ Čus IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 12. listopad, 2008 11:08    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Kašli na něj, já už z něj mám vlasy jak Pierre Richard. To není nindža, ale mindža. muhehe
Stejně nakonec skončí u Deepmaxe Laughing



Laughing Laughing Laughing -tak to mě pobavilo !!! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 12. listopad, 2008 17:12    Předmět: Citovat

Twisted Evil piste jeste neco pls o tomto skvelem detíku, at se jeste neco dozvime! co baterky? jede to v pohode i na nabijeci? Nebyli s tim problemy? a co separace? (nebo diskriminace) videl jsem test a nejak na me negativne zapusobil... kdyz se priblizil z zelezem k minci, uz byly problemy a minci nehlasil... bud jsem to spatne pobral, nebo nevim! http://cz.youtube.com/watch?v=_maDD_HJjck
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 12. listopad, 2008 17:31    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Twisted Evil


Smím se zeptat proč????
Protože jestli chceš víc nastavovat než hledat, tak potom ano, ale pro začátečníka to rozhodně není. Začátečník potřebuje detektor, který se dá snadno nastavit, což tebou vybraný detektor rozhodně není. Ale každý svého štěstí tvůrce... Osobně bych vybral pro začátek výkoný, ale stabilní a snadno nastavitelný detík. Osobně bych doporučil Fisher ID Edge nebo Coinstrike, případně Minelab X-TERRA 70. Ale to je věc názoru.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. listopad, 2008 6:31    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Separace a diskriminace, to je téma. Testy na youtube jsou v továrním nastavení. Ale je tam spousta věcí jak tyto položky nastavit. Např.RECOVERY SPEED, SWEEP SPEED, MIXED MODE, GROUND FILTERING,SAT SPEED, TRACK SPEED, TRAQ INHIBIT. Pokud máš kde stáhni si návod a počti si. Upřímě, jako dobrej analog DFX mít odezvy nebude!! Jsou tam ale možnosti jak podpořit slabší místa detektoru. Jenže!!!!! to je zase o zkušenosti. Já mam za sebou 5let hledání s analogem a proto si myslím, že můžu trošičku porovnávat. Osobně si myslím, že jestli tyto věci jsou pro tebe novinkou, nebo je nemáš zažité z hledání(neber to osobně) bude pro tebe lepší detektor s jednoduchým nastavením, kde jsou tyto věci už vyřešeny výrobcem a bez větších problémů můžeš okamžitě začít hledat.Čus IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. listopad, 2008 17:03    Předmět: Citovat

ok, tak díkec.. ale je tezky si vybrat... GoldMaxx ktery bych moc rad a jsem jím primo posedly, je na me uz asi moc "drahy", vychazi na 16 tis., takze me to pekne stve, vypada jako good masinka, Adventis 2 je levnejsi, ale zase ma jednoton (to udelali snad schvalne? - dobry tah...)
a Garet 1500 podle me zase nema takovy dosah, jako Adventis 2. Nevim, jak jsou v porovnani zase mezi sebou tyhle dva. Takze vylucovaci metodou zbyva DFX i za cenu, ze se budu prvni mesic jen a jen ucit a az pak nekdy pozdeji hledat.. a pak dalsi dva roky zase ucit pri hledani... jenze je to vyborna cena 14 tis. za DFXko,(v GB) no neber to. a dokonce sem nasel DFX i za 11 tis. a to nevim, jestli se nahodou neprepsali, to uz je na me jako kapanek moc.

http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-DFX-METAL-DETECTOR_W0QQitemZ110308873503QQihZ001QQcategoryZ14955QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

A jestli ze tady stoji kolem 28tis, asi neni o cem dale hovorit. Jenze zase nevim, jak to jde u Whites po sobe, je vice druhu a nevim, kam presne DFX zaradit... vim jen, ze DFX-E je lepsi (taky vyrazne drazsi), to je cely, nic vic sem zatim nenasel
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 22. listopad, 2008 12:12    Předmět: Citovat

Kdyby měl nekdo zkušenost s touto novinkou D2 10"DD viz http://www.whiteselectronics.com/content/view/65/74/ tak sem s tím, dost mě hlodá přezbrojit z 12" konc. na tuhle 10" DD Twisted Evil Cool
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 30. listopad, 2008 18:18    Předmět: Kdy zvyšovat GROUND FILTERING? Citovat

Ahoj!
Pro všechny zkušenější majitele DFX mám dotaz a to kdy zvýšit/snížit GROUND FILTERING. Jak se detektor chová, když si řeknete: "chce to zvýšit/snížit tuto hodnotu"?
Čus IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. červen, 2009 12:07    Předmět: Citovat

Co leze s civky



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: středa 08. červenec, 2009 13:05    Předmět: Citovat

Smile to vypada, že je trojfrekvenční jako spectra Wink 3kHz 9kHz 15kHz
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: úterý 08. září, 2009 23:45    Předmět: Citovat

Toš spravil som si dnes v lese malé testovanie na striebro... zaujalo ma, že aj 0,5 gramový Duarius mal vysoké plusové čísla. A stabilný tón aj keď na signagrafe nič nebolo vidieť...

V emerike vravia, že napr aj malé striebro môže dávať nízke čísla... Kopli ste niečo zaujímavé vo fóliovom pásme? Ja si na to nepamätám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 09. září, 2009 10:56    Předmět: Nízké ID Citovat

Ahoj!
Třeba takovej 10ti krejcar někdy jde až pod 20. Jeden měl ID 9, ale byl nalomenej a hodně zkorodovanej. No a pak jeden Au prstýnek, kterej vypadal po vyjmutí masivně, ten měl ID 23-27. Taky jsem na jedné loučce tahal mincičky, které v zemi vypadaly jako želézka(nebylo to hluboko 8cm) ale po vyjmutí ID kolem 80. Tak a teď si věř čemu chceš Laughing Čus IRWING
_________________
Nevěřim


Naposledy upravil irwing dne pátek 18. září, 2009 7:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 09. září, 2009 12:22    Předmět: Citovat

"najlepší diskriminátor je lopatka" Laughing Crying or Very sad
Zistil som, že najlepšie je nepozerať na displej... Človek len špekuluje Cool Nemať displej kopem to do radu a ešte som aj spokojný, koľko toho nachádzam Laughing

Update: tak dnes som si vykopal tri alobaly s VDI okolo 20 a ten štvrtý bol Duarius... Takže Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 18. září, 2009 7:56    Předmět: Kdyně-detektorbijec Citovat

Ahoj!
Letošní polygonek ve KDYNI mě nemile překvapil. Běhal jsem tam jak pominutej, ale nedařilo se mi. Cíle jsem všecky viděl, ale né a né přesvědčit detík aby je ředil do správné kategorie a to barva. Chodil jsem v MIXmodu. Poradí někdo nějakou fintu?
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pátek 18. září, 2009 9:07    Předmět: Citovat

No jasně,že ti poradím...nechoď na polygon...příště se tam jenom vožerem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO