Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 678 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Osobní zkušenosti s XP Gold MAXX POWER
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:04    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Kosťa napsal:
Jednou se mi už také vyply, ale byl jsem zrovna pod dráty VN tak jsem to přičetl k tomu i když nerozumím proč by Rolling Eyes Od té doby se to nestalo.

Pánové, moc díky za reakce, ale musím konstatovat, že jsem mírně řečeno popleta! Rolling Eyes Chce si to pořádně přečíst návod k použití (nejlépe třikrát Very Happy ), páč tam píšó, že se sluchátka automaticky po 5ti hodinách vypínají (skrzevá šetření batéreček - GTP 1350ka to měla taky - 0,5 h.). Tato situace nastala tím, že během svačinky jsem detík se sluchátky tentokrát nevypnul. Takže mi spadl kamínek ze srdce a vše je all right! Wink


Jestli si dobře pamatuju, tak Jurgen mi taky popisoval tenhle problém a taky jak potom vesele chodil jakou dobu po lese a divil se, že mu to nepípá.. Laughing
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:17    Předmět: Citovat

Seef napsal:
vesele chodil jakou dobu po lese a divil se, že mu to nepípá..

Kolego, to ale nelze nepostřehnout, že se to vypne, je tam těsně před vypnutím taková výrazná třítónová znělka... ... a ticho... Rolling Eyes
A mimochodem, už mám tak 66% naposloucháno, fakt vohromnej strojek... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:20    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Seef napsal:
vesele chodil jakou dobu po lese a divil se, že mu to nepípá..

Kolego, to ale nelze nepostřehnout, že se to vypne, je tam těsně před vypnutím taková výrazná třítónová znělka... ... a ticho... Rolling Eyes
A mimochodem, už mám tak 66% naposloucháno, fakt vohromnej strojek... Cool


Tak to se omlouvám, asi to bude nějaká mejlka..
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:35    Předmět: Citovat

Kolego, to se nemusíš omlouvat, máš zřejmě jinej detík, takže to posouzení je lehce neobjektivní (musím se kouknout do příslušnýho vlákna, co máš vlastně za detík, to mne velice zajímá, kdo s čím chodí). Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:36    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
.... že se to vypne, je tam těsně před vypnutím taková výrazná třítónová znělka... ... a ticho... Rolling Eyes
A mimochodem, už mám tak 66% naposloucháno, fakt vohromnej strojek... Cool


No jo, ale co když je v tom okamžiku zrovna nemáš na uších? Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 17:39    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Kolego, to se nemusíš omlouvat, máš zřejmě jinej detík, takže to posouzení je lehce neobjektivní (musím se kouknout do příslušnýho vlákna, co máš vlastně za detík, to mne velice zajímá, kdo s čím chodí). Wink


Kdo s čím zachází, s tím také schází. Laughing Zatím mám stále žlutýho ďábla, ale už snad brzo ho nahradí český žolík. Wink

A ještě k těm sluchadlům. Když na to vyprávění tak vzpomínám, tak to bylo taky možná tak, že si ty sluchátka sundal, např. při svačině, při tom se vyply a pak si toho nevšim. Ale to už teda asi jenom spekuluju a jestli mi to fakt říkal Jurgen, tak nám to počítám objasní, až se tady ukáže.. Laughing
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. září, 2009 8:12    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Seef napsal:
vesele chodil jakou dobu po lese a divil se, že mu to nepípá..

Kolego, to ale nelze nepostřehnout, že se to vypne, je tam těsně před vypnutím taková výrazná třítónová znělka... ... a ticho... Rolling Eyes
A mimochodem, už mám tak 66% naposloucháno, fakt vohromnej strojek... Cool

Poslušně hlásím a 66 měním na 88%... Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: neděle 04. říjen, 2009 19:34    Předmět: Citovat

Teda furt si nemůžu zvyknou, když mi Gold "telefonuje", že mu došla šťáva. Pořád se lekám. Very Happy
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 04. říjen, 2009 19:54    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Teda furt si nemůžu zvyknou, když mi Gold "telefonuje", že mu došla šťáva. Pořád se lekám. Very Happy

Jó, to je fakt pěkná kakofónie, sluchátka jenom zahrajou a mlčí, detík řve jako pominutej, ale je to fakt mazel... Very Happy
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 04. říjen, 2009 20:21    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Teda furt si nemůžu zvyknou, když mi Gold "telefonuje", že mu došla šťáva. Pořád se lekám. Very Happy

Tak k tomuto tónu jak detíku tak sluchátek jsem nikdy nedošel, akorát jsem zjistil že se zapnutýma sluchátkama mi nejde centrál na dálku u mojí plečky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: pondělí 05. říjen, 2009 10:33    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Kosťa napsal:
Teda furt si nemůžu zvyknou, když mi Gold "telefonuje", že mu došla šťáva. Pořád se lekám. Very Happy

Jó, to je fakt pěkná kakofónie, sluchátka jenom zahrajou a mlčí, detík řve jako pominutej, ale je to fakt mazel... Very Happy


K tomu tónu sem došel jednou a po třiceti minutach mě se šílenstvím vyhnal domů. XPgmp je super detík, ale tuhle funkci sem trochu nepochopil, jako by nestačilo, kdyby to hvízdlo vždycky třeba po 2-3 minutách... naopak tohle neustálý kvílení, ten zbytek baterky vybije ještě mnohem rychlejc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pondělí 05. říjen, 2009 10:58    Předmět: Citovat

....z hlasitosti agresivity a frekvence toho výstražného tónu jsem fakt dost zdrcenej, třeba chci ještě prohledat jen pár posledních metrů, ale nejde to... nechci-li skončit v ústavu pro chorobomyslné, musím vždy buď předčasně skončit nebo jít vyměnit baterky Crying or Very sad
Ihned po uplynutí záruky hodlám najít někoho kdo to tam přepájí nebo přeprogramuje. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: neděle 08. listopad, 2009 18:33    Předmět: Citovat

Dneska jsem si zkusil nějaké testíky a to ze starým hodně zkorodovaným hřebíkem cca 2 cm dlouhý a tak 3 mm v průmeru. Měl totiž oboustranně pěkný barevný signál dokud byl v zemi. Jak byl venku, tak normálně železný tón. Znovu jsem ho dal do země, cca 5 cm a zase barva. Zkusil jsem to ve všech možných nastaveních co Gold umožňuje a jinej než barevnej signál se mi nepodařilo dostat. Potom jsem si zkusil separaci, vždycky se předvádí na dvou předmětech ležících v jedné rovině, ale nechal jsem drobnou mincičku v 15 cm a tento hřebíček pohodil vedle na povrchu. Na barevnej signál mince se Gold nedostal i když byl hřebík dál jak 10 cm od místa zakopané mince a byl velký problém barvu vymámit i z jiného směru přístupu k minci. Pokud nedělám nějakou chybu tak by to znamenalo vlastně pořád kopat všechno a tím si "čistit" přístup k takto případně maskovaným věcem. Rolling Eyes
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 18:04    Předmět: Citovat

Tak to jsi prozřel a máš svatou pravdu. I s jinými detektory je to stejné či podobné. Časem nezbývá, nežli kopat skoro všechno s náznakem barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jürgen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 2415
Bydliště: ČK

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 17:18    Předmět: Citovat

seef napsal:
kaprál napsal:
Kolego, to se nemusíš omlouvat, máš zřejmě jinej detík, takže to posouzení je lehce neobjektivní (musím se kouknout do příslušnýho vlákna, co máš vlastně za detík, to mne velice zajímá, kdo s čím chodí). Wink


Kdo s čím zachází, s tím také schází. Laughing Zatím mám stále žlutýho ďábla, ale už snad brzo ho nahradí český žolík. Wink

A ještě k těm sluchadlům. Když na to vyprávění tak vzpomínám, tak to bylo taky možná tak, že si ty sluchátka sundal, např. při svačině, při tom se vyply a pak si toho nevšim. Ale to už teda asi jenom spekuluju a jestli mi to fakt říkal Jurgen, tak nám to počítám objasní, až se tady ukáže.. Laughing

Jó vyply se mi při svačince s Jonym na Svérázu ,když jsem je měl na krku. Pak jsem si je dal na uši, aniž bych si všiml , že neblikají ,
ušel jsem pár metrů podél oplocenky a ticho.
Jen jsem si tenkrát říkal , jak pěkně ho mám vyladěnej , že nedělá ani prozvuky.
Bylo to chvilkový. Very Happy
Horší bylo , když docházely baterky a v pravidelných intervalech začal detík vydávat hlasitý hluboký tón. Nikdy před tím jsem to nezačil, tak to pro mne byl docela šok , a zklamání , že se mi něco vysralo.
Velká úleva a radost pak byla při dodání šťavnatých baterek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jürgen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 2415
Bydliště: ČK

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 17:26    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Dneska jsem si zkusil nějaké testíky a to ze starým hodně zkorodovaným hřebíkem cca 2 cm dlouhý a tak 3 mm v průmeru. Měl totiž oboustranně pěkný barevný signál dokud byl v zemi. Jak byl venku, tak normálně železný tón. Znovu jsem ho dal do země, cca 5 cm a zase barva. Zkusil jsem to ve všech možných nastaveních co Gold umožňuje a jinej než barevnej signál se mi nepodařilo dostat. Potom jsem si zkusil separaci, vždycky se předvádí na dvou předmětech ležících v jedné rovině, ale nechal jsem drobnou mincičku v 15 cm a tento hřebíček pohodil vedle na povrchu. Na barevnej signál mince se Gold nedostal i když byl hřebík dál jak 10 cm od místa zakopané mince a byl velký problém barvu vymámit i z jiného směru přístupu k minci. Pokud nedělám nějakou chybu tak by to znamenalo vlastně pořád kopat všechno a tím si "čistit" přístup k takto případně maskovaným věcem. Rolling Eyes

Na kolikáté hodině máš nastavenej Iron Volume a na kolikátý Threshold ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 20:31    Předmět: Citovat

Běžně chodím Multi-tón s Iron Volume na 11 hod a Treshold Auto. Při těch pokusech jsem zkoušel různá nastavení Tresholdu od 0 do 20 i úpně vypnout Iron Volume a barva tam byla pořád, pokud byl hřebík v zemi cca 5 cm. Pokud byl na povrchu klasicky bručel. Takovej malej hajzlík kovanej vorezlej. Very Happy
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jürgen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 2415
Bydliště: ČK

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 21:06    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Běžně chodím Multi-tón s Iron Volume na 11 hod a Treshold Auto. Při těch pokusech jsem zkoušel různá nastavení Tresholdu od 0 do 20 i úpně vypnout Iron Volume a barva tam byla pořád, pokud byl hřebík v zemi cca 5 cm. Pokud byl na povrchu klasicky bručel. Takovej malej hajzlík kovanej vorezlej. Very Happy

Chodím taky na auto a volume na 2 hod. Železo v zemi bručí a na povrchu kolikrát není ani slyšet , nebo max škrká. Barvička vedle železa v zemi i na povrchu skoro vždy do toho bručení pinkne.
Někdy se prostě za určitých podmínek i železo zahlásí jako barvička. Odkopnu drn a zabručí. Jsou to ale většinou starý kovaný věcičky ve větší hloubce. Shnilý pletivo a hřebíky ze shnilýho posedu budou vždy jen bručet.
Tak i stejně někdy mám pocit , že ten detík prostě tu barvu pod železem nevidí. Nic není dokonalé, ale je to především pak v mým sluchu, jestli se třeba po 20ti minutách v zasraný lokalitě ještě dokážu soustředit.
Na dohledání železa si thres... z auta hodím do 5-10. Volume se tím vypne automaticky. Takhle jsem nedávno dohledával rezavej závěr a hlaveň tokareva, kterej jsem v tom svým běžným nastavení vůbec neslyšel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
namur



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 20:52    Předmět: Problematika slúchadiel Citovat

Chcel by som získať informácie o tom, či voľakto skúšal k detektoru pripojiť rôzne šnúrové slúchadlá, myslím rôznou impedanciou, kvalitou šnúr, rôznymi typmi membrán,prechodnou koncovkov na jack 6.3, ......
Mám taký zvláštny pocit totiž, že originál slúchátko kvalitatívne nie je ani na strednej úrovni. tutíž pri vzdušných testoch aj malá Ag minca blýzko hraníc pípania nebol si "istý" materiálom, kým origoš slúchadlo od Garreta jednoznačne hlásilo. Za zverejnenie informácií a skúsenosti ďakujem.
_________________
..... a je to krtko v drôtených gaťách !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 17:08    Předmět: Citovat

Zdravim vsechny,tak mam odchozeny prvni rok s goldmaxem a jsem velmi spokojen, hlavne kdyz ho srovnam s predchozim spionem , coz byl fischer id edge. Chtel bych se zeptat a poradit s funkci iron treshold, mate nejake zkusenosti jak tuto funkci nejlepe vyuzivat? Ja zatim chodim frajersky na ,,auto,, Very Happy. Diky predem za rady , od Kaprala bude jiste vycerpavajici Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
Strana 4 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO