Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 605 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Air test pinpointeru od Garretta PRO-PINPOINTER
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: sobota 04. červenec, 2009 21:37    Předmět: Citovat

kofa napsal:
sm napsal:
Možno že je lepšie ho zakaždým vypnúť a potom zapnúť ale ako dlho to ten vypínač vydrží,dvaroky plus jeden deň.To by ma asi dosť vytočilo.Každé hladanie zhruba sto vypnutí a sto zapnutí.Neviem neviem Rolling Eyes

Vem si třeba takovej brzdovej mikrospínač od pedálu z auta,Měnil si ho někdy?
Tak za prvé neviem že je nejaký mikrospínač na pedále.Za druhé neviem ako vypadá pedál zakaždým tam je ked tam dám nohu.Za tretie nepozerám na pedále od autoškoly.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 04. červenec, 2009 21:37    Předmět: Citovat

sm napsal:
Začínam veriť tomu tlačítku.Desať milionov cyklov by načas mohlo stačiť. Cool


Toho se možná ani nedožiješ takže vesele mačkej co to dá Twisted Evil
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: sobota 04. červenec, 2009 21:39    Předmět: Citovat

kofa napsal:
sm napsal:
Začínam veriť tomu tlačítku.Desať milionov cyklov by načas mohlo stačiť. Cool


Toho se možná ani nedožiješ takže vesele mačkej co to dá Twisted Evil
Dakujem za úprimné slová potešil si ma Smile
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 05. červenec, 2009 16:19    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Já osobně ho po dohledání vždy vypnu, jednak šetřím aku a nemám rád když mi něco vibruje v kapse, nebo na opasku Wink .

Já ho vypínat jednoduše musím, neboť se mi jeho frekvence tluče s frekvencí detíku. Takže při dohledávání musím Jokr odložit daleko za sebe, cívkou k zemi. Dosah rušení cívka - dohledávačka je v mém případě cca 4m. S cívkou naplocho a detíkem za zády to ještě občas škvrkne ve sluchátkách Shocked .
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červenec, 2009 15:31    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Tak jsem dnes koupil:
http://cgi.ebay.com/GARRETT-PRO-POINTER-PINPOINTER-RECOVER-TARGETS-FASTER_W0QQitemZ310150953689QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item48366ffad9&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A30
Cena je dobra tak uvidim co přijde z emeriky. Cool Laughing

Dnes dorazil, vyšlo mě to na 2559 Kč. i s poštovným. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 8:14    Předmět: Citovat

Pánové a dámy, opět musím pochválit neocenitelného pomocníka. Včera jsem si v rychlosti vyběhl na políčko, že si v klídku zarelaxuju s detíkem na čerstvém vzduchu a v prímovým počasí. Zapnul jsem detík a po chvíli první hezkej signálek. Vykopu ďouru, šáhnu po Pro-Pointru a Shocked Shocked kua, kde je. Pak jsem si vzpoměl, že leží doma na pračce, jak jsem mu dělal očistu z bláta. Zatmělo se mi před vočima, no fialovej hnus, bez dohledávačky to už neumím Exclamation Exclamation Exclamation Chtěl jsem jet domů, ale ještě jsem to nevzdal, zkusím, jak jsem začínal. Takže, hromádku hlíny, co hlíny, bahna, jsem nabral do ruky a jal se dohledávat nad cívkou detíku. Lidičky, co vám mám povídat, to bylo utrpení, než jsem v tom blátě něco dohledal. Zas.anej až za ušima, každé dohledání trvalo věčnost a z pohody se stalo utrpení. Fakt, nekecám, kdo ho nemáte, neznáte tu pohodu. Takže Feri, ještě jednou moc velkej dík za tak sqwělého pomocníka Wink pohoda Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 8:24    Předmět: Citovat

Pořídil jsem velkou cívku k Tejónu a dohledávání se někdy stává noční můrou...kopu díry jako hovado a nemůžu dohledat...přečetl jsem jsi tady vlákno o PP a vyšel mi jako nejlepší od Garreta...tak že budu psát ježíškovi...ale nejdříve ho zkusím sehnat od někoho jetej...přece jenom ta cena Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 8:58    Předmět: Citovat

Nevím, nevím, ale jetej asi lehce neseženeš. Myslím si, že kdo si ho pořídil, tak se ho jen tak zbavovat nebude, jedině, že by nějakej výrobce vylezl s něčím lepším chyba muhehe a levnějším, ale nějak si nedovedu představit, v čem by měl bejt ještě lepší. Že by třeba uvařil kávičku.... muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 9:28    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Pánové a dámy, opět musím pochválit neocenitelného pomocníka. Včera jsem si v rychlosti vyběhl na políčko, že si v klídku zarelaxuju s detíkem na čerstvém vzduchu a v prímovým počasí. Zapnul jsem detík a po chvíli první hezkej signálek. Vykopu ďouru, šáhnu po Pro-Pointru a Shocked Shocked kua, kde je. Pak jsem si vzpoměl, že leží doma na pračce, jak jsem mu dělal očistu z bláta. Zatmělo se mi před vočima, no fialovej hnus, bez dohledávačky to už neumím Exclamation Exclamation Exclamation Chtěl jsem jet domů, ale ještě jsem to nevzdal, zkusím, jak jsem začínal. Takže, hromádku hlíny, co hlíny, bahna, jsem nabral do ruky a jal se dohledávat nad cívkou detíku. Lidičky, co vám mám povídat, to bylo utrpení, než jsem v tom blátě něco dohledal. Zas.anej až za ušima, každé dohledání trvalo věčnost a z pohody se stalo utrpení. Fakt, nekecám, kdo ho nemáte, neznáte tu pohodu. Takže Feri, ještě jednou moc velkej dík za tak sqwělého pomocníka Wink pohoda Mr. Green


v sobotu jsem zažil něco podobného, měl jsem pocit, jako kdybych si zapomněl cigára. Prostě hledat se dalo, ale nebylo to ono.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 10:04    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing nojo kluci - taky jsem si zvyknul na tu pohodičku a proto raději vždy kontroluju ,jestli si ten bazmek vezu s sebó Laughing Krmom toho nosím v kapse pro jistotu náhradní 9v nabitou baterku, páč se mně jednou v terénu stalo, že jsem byl bez šťávy - a bylo to dosti nepříjemné ! Bez dohledávačky ani ránu ! Také si říkám : Měl jsem štěstí, že jel Feri zrovna okolo Laughing a předvedl mi tu věc v praxi, protože jsem vždycky říkal, že dohledávačka je jen další krám , který s sebou musím tahat ! Jo ale pozor -už jem si ji asi 2x zapomněl schovat a nechal ležet na zemi - pokud je to ve dne,tak je to jedno ,ale v noci se dosti špatně nachází /když je vypnutá Wink /
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 10:43    Předmět: Citovat

Wink

Naposledy upravil cortes dne pondělí 26. říjen, 2009 10:59, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 10:59    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Kul.a tady na mě skočil trojan..(musel jsem to napsat..bo mě to nasralo)
Nechci ničit prodejce--))

http://www.garrett.cz/hobby/detektory/specialni/pro-pointer-%5B1166000%5D


Jsem to vyzkoušel a na mně nic nevyskočilo! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 11:01    Předmět: Citovat

rival...odepsal jsi dřív než jsem to smáznul..podruhé mě to taky neudělalo.
Můžeš to smazat nebo upravit ..pokud chceš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 11:06    Předmět: Citovat

Laughing myslím, že se toho zas tak moc nestalo Smile nic upravovat nebudu- nemá to cenu Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 11:48    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Pánové a dámy, opět musím pochválit neocenitelného pomocníka. Včera jsem si v rychlosti vyběhl na políčko, že si v klídku zarelaxuju s detíkem na čerstvém vzduchu a v prímovým počasí. Zapnul jsem detík a po chvíli první hezkej signálek. Vykopu ďouru, šáhnu po Pro-Pointru a Shocked Shocked kua, kde je. Pak jsem si vzpoměl, že leží doma na pračce, jak jsem mu dělal očistu z bláta. Zatmělo se mi před vočima, no fialovej hnus, bez dohledávačky to už neumím Exclamation Exclamation Exclamation Chtěl jsem jet domů, ale ještě jsem to nevzdal, zkusím, jak jsem začínal. Takže, hromádku hlíny, co hlíny, bahna, jsem nabral do ruky a jal se dohledávat nad cívkou detíku. Lidičky, co vám mám povídat, to bylo utrpení, než jsem v tom blátě něco dohledal. Zas.anej až za ušima, každé dohledání trvalo věčnost a z pohody se stalo utrpení. Fakt, nekecám, kdo ho nemáte, neznáte tu pohodu. Takže Feri, ještě jednou moc velkej dík za tak sqwělého pomocníka Wink pohoda Mr. Green


Very Happy Very Happy Taky si už bez dohledávačky neumím hledání představit, je velmi silně návyková.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 12:27    Předmět: Citovat

rival napsal:
Jo ale pozor -už jem si ji asi 2x zapomněl schovat a nechal ležet na zemi - pokud je to ve dne,tak je to jedno ,ale v noci se dosti špatně nachází /když je vypnutá Wink /

Jeste ze s tebou chodi takovy hodny brylaty chlapec. Wink Uz mam jeden sud piva a jednu "Rivalovicu". Laughing Ja se snad dam na chlast! Laughing Laughing
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 13:01    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
rival napsal:
Jo ale pozor -už jem si ji asi 2x zapomněl schovat a nechal ležet na zemi - pokud je to ve dne,tak je to jedno ,ale v noci se dosti špatně nachází /když je vypnutá Wink /

Jeste ze s tebou chodi takovy hodny brylaty chlapec. Wink Uz mam jeden sud piva a jednu "Rivalovicu". Laughing Ja se snad dam na chlast! Laughing Laughing
Rivalovici už máš nalitou - sud piva ti asi slíbil Bob ne ??? To se ti to hledá s brélama Laughing Laughing Laughing Jo a jak dojedeš , tak připomeň, že u mne máš ještě furt ten kastl od piva !!!!

Jinak na dohledávačku už si chystám provázek - a bude po zapomínání Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 13:26    Předmět: Citovat

Heč, já už na ní mám provázek - lavinovou signální šňůrku. Tenká, trochen reflexní barvy, pevná jak prase a je, vlastně bude, přivázaná na navíjecí roll-on, jakej se dává např ke ski-pasům. A jinak, mě zase na jednom nočníčku odloženou dohledávačku musel najít Vaquero muhehe

p.s. fakt, nekecám, furt tam mám původní original Wink baterku od Feriho
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 14:23    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Heč, já už na ní mám provázek - lavinovou signální šňůrku. Tenká, trochen reflexní barvy, pevná jak prase a je, vlastně bude, přivázaná na navíjecí roll-on, jakej se dává např ke ski-pasům. A jinak, mě zase na jednom nočníčku odloženou dohledávačku musel najít Vaquero muhehe

p.s. fakt, nekecám, furt tam mám původní original Wink baterku od Feriho


Miro -já už jsem aku baterky do dohledávačky nabíjel snad 20x a vždy mám ještě druhou záložní - ty si své baterie asi dobíjíš silou vůle - jo už mám doma ty baterky a jsou na tom o dost lépe,než GP ale tak dobře jako tvé ne ! Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2009 14:27    Předmět: Citovat

Já to furt říkám, je potřeba koupené baterky kvalitně naformátovat v kvalitní nabíječce, pak mají tu správnou kapacitu i výdrž Wink . Až někdy k Tobě zase zavítám, vezmu tu svoji nabíječku a přes weekend ty baterky pořádně oživíme pohoda
p.s. k té dohledávačce. Já tam v ní nemám nabíjecí 9 voltovku, ale furt origoš alkalinu. Až klekne, tak asi koupím nabíjecí, ale tam mi je jasné, že to na ni pojede tak tejden a půjde na nabíječku..
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)


Naposledy upravil krokodill dne pondělí 26. říjen, 2009 14:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO