Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 596 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F-75 ltd
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: sobota 10. říjen, 2009 19:25    Předmět: F-75 ltd Citovat

Ahoj, tak už ho někdo máte ? Když vše dobře dopadne, tak si pro něj v pondělí jedu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: sobota 10. říjen, 2009 20:59    Předmět: Re: F-75 ltd Citovat

Rajčák napsal:
Ahoj, tak už ho někdo máte ? Když vše dobře dopadne, tak si pro něj v pondělí jedu.

Určitě sleduješ ... Wink
http://forum.detektory.cz/read.php?f=0&i=13884
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 8:40    Předmět: Re: F-75 ltd Citovat

Pak dej určitě vědět, co na něj říkáš. Wink

Rajčák napsal:
Ahoj, tak už ho někdo máte ? Když vše dobře dopadne, tak si pro něj v pondělí jedu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 17:25    Předmět: Re: F-75 ltd Citovat

Vankelt napsal:
Rajčák napsal:
Ahoj, tak už ho někdo máte ? Když vše dobře dopadne, tak si pro něj v pondělí jedu.

Určitě sleduješ ... Wink
http://forum.detektory.cz/read.php?f=0&i=13884

Teď jsem na to poprvý kouknul a málem mi ukápla slina z koutku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 17:32    Předmět: Citovat

Tak jsem na vážkách - přezbrojit na ltd , nebo to nechat na jaro . Ve druhém případě bych byl díky horlivým betatesterům možná o něco chytřejší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 18:55    Předmět: Citovat

Armon napsal:
Tak jsem na vážkách - přezbrojit na ltd , nebo to nechat na jaro . Ve druhém případě bych byl díky horlivým betatesterům možná o něco chytřejší. Wink

V sobotu jedu mimo jiné hledat s Cindou / ode dneška novým vlastníkem Ltd./ . Tak uvidíme porovnání s mojí klasickou 75. Cool
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 12. říjen, 2009 21:08    Předmět: Citovat

fifa napsal:
Armon napsal:
Tak jsem na vážkách - přezbrojit na ltd , nebo to nechat na jaro . Ve druhém případě bych byl díky horlivým betatesterům možná o něco chytřejší. Wink

V sobotu jedu mimo jiné hledat s Cindou / ode dneška novým vlastníkem Ltd./ . Tak uvidíme porovnání s mojí klasickou 75. Cool

Tak dávej pozor a potom tu poreferuj Wink .
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 6:26    Předmět: Citovat

Tak už je doma. Doufám, že počasí dovolí a dnes ho provětrám. Už při prvním testování na vzduchu se díly neuvěřitelné věci. K tomu všemu ještě i vypadá moc pěkne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 8:02    Předmět: Citovat

Ták a teď by to chtělo, aby se tyto tři novinky někde sešly a porovnaly se. Mám na mysli novou spektru V3, XP Deus a tento novej F75 Ltd. A vůbec nejlepší by bylo, kdyby se mohly porovnávat spolu s Jokrem, Minelabem E-Tracem a XP Goldmaxem, aby bylo vidět, jestli se kousek vzdalují Wink Jenže toto se asi nikdy nepovede a asi ani v Kdyni se všechny hned tak nesejdou. Je to škoda, ale na druhou stranu..... Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 9:13    Předmět: Citovat

Pročpa by se to nepovedlo? Jokr, E-trac i goldmaxx v Kdyni běžně jsou a ten zbytek když nikdo nepřiveze, snad by se dala domluvit zápůjčka od autorizovaných prodejců Wink (i když třeba v případě spectry jsou třeba i hodně zkušené ruce)
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 9:17    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Pročpa by se to nepovedlo? Jokr, E-trac i goldmaxx v Kdyni běžně jsou a ten zbytek když nikdo nepřiveze, snad by se dala domluvit zápůjčka od autorizovaných prodejců Wink (i když třeba v případě spectry jsou třeba i hodně zkušené ruce)


Než bude kdyně tak ty zkušené ruce bude mít Fanu. (myslím s V3 - jinak je samozřejmě má zkušené už dávno) Smile Wink
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 18:41    Předmět: Citovat

Ahoj krokodille, podle mě ho budeš mít za chvíli ve stáji. Dnes jsem ho provětral i přes nepřízeň počasí a občasné sněžení. Oproti mému předhcozímu F-75 je o hodně stabilnější. Podle mého subjektivního názoru je rychleší. v programu Je asi dosahově stejné ale v novém programu bp je fakt skrytá síla. Cl jsem zatím nezkoušel. Stejně si myslím, že na něj myslíš vzhledem k tomu, že jsi F-75 vlastnil a na to se nazapomíná. Každý další krok je jen krokem vedle. Nemyslíš ? Kdys jsi psal, že se ti F-75 zaplatil už při prvním hledání. Vím, že v případě koníčku o to ani nejde , ale je to velmi příjemné. Mě se v podstatě zaplatil a přeplatil po roce hledání také během jednoho kopu a proto jsem si mohl dovolit jít do toho nového sklidným svědomím. Zdarec Rajčák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 19:19    Předmět: Citovat

Rajčák napsal:
Ahoj krokodille, podle mě ho budeš mít za chvíli ve stáji....
S tím si právě nejsem až tak jistej, to nový XP se mi zdá jako větší machrovinka, ale třeba ne, možná nebude ani lepší, než GMaxx Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 20:46    Předmět: Citovat

Jo přesně takhle jsem také uvažoval. Deus je tak pěknej a jistě bude i dobrej, že se k němu snad hodí už jenom kravata a kvádro. Ale ne, jen to chce chvilku počkat, jak se vyvrbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 22:00    Předmět: Citovat

Taky bych do něho šel,ale když vidím zpracování klasické F75,tak jsem na pochybách Question
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 14. říjen, 2009 9:45    Předmět: Citovat

Jen či to nebude dizajnová a softverová úprava za hodne penez?
Každopádne teraz pôjdu všetky cache von.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: středa 14. říjen, 2009 21:15    Předmět: Citovat

Ale jo asi to bude soft. úprava. o to nic. Vždyť v podstatě cena zůstává stejná, v setu je ještě jedna malá cívka navíc. Dosah zůstává podle mě stejný v běžných programech. Ovšem v těch nových se dosah zvyšuje mniimálně o 10 cm a více. Ovšem na úkor rychlosti hledání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. říjen, 2009 19:59    Předmět: Citovat

Dnes mi dorazilo nové Ltd a první airtesty v nových režimech mně velice příjemně překvapily, i s tou malou 5" cívkou je dosah na sockorunu zhruba 30cm,s normální odhadem 45cm,přitom oproti JE nebo dE odezva mnohem jasnější.
Doufám že se zítra počasí umoudří a honem ven. Laughing
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2009 17:21    Předmět: Citovat

klata napsal:
... první airtesty v nových režimech mně velice příjemně překvapily...


Už dlouho se marně snažím dopátrat, jakou vlastně mají airtesty vypovídací hodnotu. Zatím jsem to nezjistil, protože podle mě naprosto nulovou. Tím Ti ovšem nechci nijak kazit radost z nového detíku, jde jen o to, že teprve až v terénu poznáš, cos vlastně koupil za stroj.... Takže:hledej a potom se s námi poděl o výsledky (a můžeš se svěřit i s výsledkem airtestu versus praxe Very Happy )...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2009 17:45    Předmět: Citovat

Air test je test na vzduchu - ten je na 99% stabilnejší a na 99% rovnaký v čechách aj na slovensku. Dá sa v ňom porovnať hlavne "vyžarovaný výkon" detektora. Keď v danom nastavení jednotlivých parametrov môj XY detektor "vidí" na 30cm vo vzduchu, mal by - na vzduchu a za rovnako nastavených parametroch vidieť aj Tvoj detektor. Ak to nevie, je znížený výkon spôsobený rozptylom súčiastok, alebo iným nastavením parametrov než som mal ja.
Ináč: kúpim si auto s výkonom 200 koní, max rýchlosťou 320km/hod. Aj keď nebudem jazdiť touto max rýchlosťou, mám istotu, že mi tých - povedzme 160 "dá" hocikedy. Ak si kúpim iné auto - s výkonom 60 koní a max rýchlosťou 160 km/hod, nie je isté, či Ti tých 160 aj "dá".
Čiže ak mi detektor "vidí" na 35cm, mám istotu, že v dobrých podmienkach mi bude vidieť aspoň na 20cm. Konkrétne - Eureka mi videla v air 10 Sk na 20cm, v zemi som nemal šancu na 15cm. Kecy o tom, že na vzduchu vidí detektor na 20cm a v zemi mi ten istý urobí 35cm sú blbosť, nakoľko zem bude klásť väčší odpor šíreniu elmag vĺn než vzduch.
Proste - pre mňa aj air test veľa vypovedá - hlavne v tom vyžarovanom
výkone. Je to môj názor, a vždy si rád pozriem air testy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO