Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 494 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Golden Mask pohledem a testováním Habánů
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 22:36    Předmět: Golden Mask pohledem a testováním Habánů Citovat

Na začátek všeho, co tady napíšu,chci říct,že účelem testovacích předváděček je ukázat ostatním hledačům nový potenciál v nové značce na trhu a porovnat s ostatními detíky.Také proto, že jsem z toho sám "spadnul na prdel" a chtěl bych se tady panu Lilovovi omluvit za mé pochybnosti po předešlé zkušenosti s bulharským výrobcem(Mikron).
Detektory Golden Mask úplně vyvracejí některé i mé závěry o detektorech,ať už o hloubkovém dosahu VLF detektorů,ale i o schopnosti diskriminace v těchto hloubkách a v poslední řadě o citlivosti na droboť u nižší frekvence.Na příštím testování,které považuji za největší a díky troše času na přípravu i důkladnější,se ještě prověří schopnosti na půdě dosti těžké čedičové a mineralizované.Bude se konat 28.11.2009 od 10:00hod v Krásném Údolí u Toužimi pod taktovkou Grimmiho a s větším počtem detíků různých značek.
Z dosavadních testování mohu zatím o GM napsat toto:Jedná se o analogové detektory s nejhlubším dosahem na českém trhu (nepočítám hloubkáče).Díky tomu,že na moravské testování přijel i Namm a prozradil pár svých bulharských tajností z vývoje GM , už vím, proč mají takový dosah.V Bulharsku se spousta hledačů hledáním živí a v horní vrstvě 30ti centimetrů už toho cenného hlavně mincí moc nezbývá a tak se tomu přizpůsobil i vývoj GM.V Bulharsku prý i ti nejbohatší hledači, když přijedou na hledání,tak ostatním ukáží jaké mají drahé detektory od Minelabu,Whites,Tesoro......ale ty pak vrátí do kufru od auta a jdou hledat s GM.
Nyní blíž k modelům:Model GM1 je běžný, jen řadu doplňující analog ničím nevyčnívající.Modely GM2 a GM3 jsou už dosahem na špičce a liší se pouze tím, že 3ka má možnost přepnutí půdy z manuálního na auto,což je dobré na místa se silnější mineralizací,kde mám první výtku k těmto detektorům!!Silnější mineralizace jim moc nechutná,je to dané velkým výkonem a proto se přikláním mezi modelem 2 a 3, spíš ke trojce, kde navýšení ceny není tak velké a obzvláště,když by to byl jediný detík na hledání-pro toho, kdo by ho chtěl jako pomocníka na dohledávky, stačí i dvojka.Model 3+ už je ale o něčem jiném:má navíc možnost posunu frekvence a hlavně přepínání na funkci turbo,která velice zvýší dosah,ale bohužel také spotřebu baterií.Tento model má největší význam-dle mého osobního názoru.
Tak ještě pár perliček z testů :Ta šílená hloubka, do které dal Arkleb toho Václava IV. byla 43cm!!!Čtyřráz ve 20cm nebo grešlička(trojník) v 25cm je také dost ucházející.Jak jsme s Kosťou vyzkoušeli, tak grešlička pod ohavně orezlým hřebíkem ani grešlička vedle toho hřebíku,kdy hřebík byl na povrchu a Ag hloubš, mu nedělalo problém-hlásil kopatelnou barvu.Po testech u Grimmiho dáme dohromady tabulky a napíšu další dojmy.
Habán
_________________
http://detektory.habanov.cz


Naposledy upravil Habáni dne čtvrtek 19. listopad, 2009 15:15, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 23:23    Předmět: Citovat

Teda ty jsi spisovatel. Ale pocitej s tim, ze tomu GM nedam nic zadarmo. Ale tam kde budem vylozene tezky cedic neni. Na cedic budeme muset pripadne prejet par km. Jinak caj nevarim, pivo necepuju,co se najde zabavuju a nic neprodavam h ehe.
Omlouvam se za chybejici diakritiku, pisu z mobilu.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. listopad, 2009 0:39    Předmět: Citovat

Nazdar Habaniste.
Kontrolni otazka, bude se k tomu davat i ukacko s krupacem ? Jestli ne tak chcipnu na hromade hliny a ty budes muset zivit moje potomky, vcetne manzelky a ze maj spotrebu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. listopad, 2009 6:15    Předmět: Citovat

Já jen jako nezávislý pozorovatel Smile podepisuju co Dan napsal.
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. listopad, 2009 6:29    Předmět: Citovat

vrcinak napsal:
Nazdar Habaniste.
Kontrolni otazka, bude se k tomu davat i ukacko s krupacem ? Jestli ne tak chcipnu na hromade hliny a ty budes muset zivit moje potomky, vcetne manzelky a ze maj spotrebu.

Ahhoj!Zrovna si říkám koho že to potěším návštěvou....Neboj,taky budu muset polygon rozšířit Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. listopad, 2009 8:32    Předmět: Citovat

Určitě zajímavý detektor vyžadující pečlivé nastavení a naposlouchání vyhodnocovacích zvuků. Hloubka mu rozhodně nedělá problém. Ten trojník v 25 cm při běžném nastavení XP Golda jsem nedal až po vyšťavení na běžně nechoditelné jsem ozvu vymámil i díky tomu, že člověk ví kde má mámit. Very Happy
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. listopad, 2009 20:13    Předmět: Citovat

Čus Habáne...s Tejónem jsi taky testoval???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 10:11    Předmět: Citovat

Testovali jsme i Tejóna,Lobo a Vaquero se sondou 30x25DD s velmi dobrými výsledky.Více ti napíše Habán Wink Habánka
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 13:53    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Čus Habáne...s Tejónem jsi taky testoval???


Čus testoval a ještě budu...Teď celej víkend sloužim na patolce a vzal jsem si sebou to nejhlubší co doma bylo:F1270,Golden Mask,Tejóna-Lobo a Vaquero(Všechny s cívkou12x10DD HOT-jiná se této na nich nevyrovná)Spoustru cílů jako různé mince,ale soustředím se na menší kusy jako jsou dvouhaléřky,10hal(první rep.),Ag mám čtyřráz,trojníky,leopolda,6kr,10krFJI.!Potom nějaké prstýnky,náušničky a 4cm úlomek bronz.srpu.Ohavné želízka jsou tady všude,tak ty jsem nebral Wink Abych se tu sám neukopal,tak začnu rovnou na nějakých hlubších testech..Ostatně jestli se někdo budete o víkendu nudit tak můžete přijet na adresu Studničkoova 2 Praha 2 a přidat pomocnou ruku Wink Sám jsem na některé testy zvědavej...Habán
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SIBI
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 255
Bydliště: Děčínsko, 32 let

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 16:32    Předmět: Citovat

četl jsem , že je to klon Tesoro Bandito, jen trochu upravenej
_________________
Minelab Explorer II,ACE 150,Delta Pulse,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Golden Mask



Registrace: 9.1. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 17:12    Předmět: Citovat

SIBI napsal:
četl jsem , že je to klon Tesoro Bandito, jen trochu upravenej

Tesoro není, já Joker (viz foto)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 17:15    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SIBI
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 255
Bydliště: Děčínsko, 32 let

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 17:29    Předmět: Citovat

čerpal sem tady: http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=16015
_________________
Minelab Explorer II,ACE 150,Delta Pulse,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 18:37    Předmět: Citovat

SIBI napsal:
četl jsem , že je to klon Tesoro Bandito, jen trochu upravenej


To musím vyvrátit!Mám plánek na Bandito a je to úplně něco jiného Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 19:03    Předmět: Citovat

Něco určitě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: sobota 21. listopad, 2009 23:06    Předmět: Citovat

Moje dnešní testování na patolce,silně mineralizovaná navážka,všechny detektory měli nové baterie(adventage nab.blok)a používal jsem sluchátka.



_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 20:41    Předmět: Citovat

Tak tohle už jsem viděl mnohokrát,tendenčně upravené výsledky testování které mají podpořit prodej nově nabízené detektory a pohanit ty dřívější které nabízí někdo jiný.F1270 znám důvěrně jak z venku tak zevnitř a testoval jsem nejeden stroj za různých podmínek,a tak mizerné výsledky může mít jen nemocný detektor.Krm toho cívky k němu jsou jen 8" a 10".Advantage sice neznám zevnitř ale viděl jsem spoustu při testování v Kdyni a jinde a vždy patřil k těm nejhlubším.Tesora se těmto detektorům nepřiblížila ať byla v rukou kohokoli.Mask3 neznám a pokud souhlasí aspoň zhruba schema na geotechu pak tu vidím jiný problém.Napětí 100Všš na oscilátoru už není bezpečné napětí v podmínkách v jakých se detektor používá.Na to jsou normy a výrobce i prodejce má mít certifikát o bezpečnosti od příslušného úřadu.Z hlediska náchylnosti na rušení je takto vysoké vysílací napětí výhoda,už míň je to výhodné na spotřebu a zejména žížaly se asi diví co se děje když se nad nimi přežene hledač s Maskem Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Golden Mask



Registrace: 9.1. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 21:36    Předmět: Citovat

Jsou všechny požadované certifikáty Evropské unie, plus několik certifikátů, které jsou vyžadovány v Bulharsku.

Aplikovaná EMC zkušební normy:
EN 61326:1997 / A1/A2/A3: 2003 † Vyzářené poruchy - CISPR 22:1997, třída B
EN 61326:1997 / A1/A2/A3: 2003 † Elektrostatický výboj - CS 61000-4-2:1995
Vyzařované rušení RF, AM - CS 61000-4-3:1996
LVD Body - prohlášení o shodě pro všechny modely Golden Mask a nabíječkou.
CE - certifikát
RoHS - Lead-zdarma tehologiya

Mnoho detektory kovů pracovní napětí nad 100 V - Minelab SD2XXX, GPX3000, 3500, 4000, 4500. Nautilus, Pulse Star 2, Lorenz, Deepers 5,6, Gold Scan, White `s TDI a mnoho dalších, které jsem si nemyslím, že v tuto chvíli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 22:08    Předmět: Citovat

Nelze srovnávat detektory pulsní a detektory s harmonickým signálem,prostě proto že puls je ve špičce velmi krátký a jeho výkonostní efekt proto malý.Já samozřejmě nevím jestli schema z geotechu sedí,ale tam jde o zapojení které by asi těžko prošlo našimi normami,a nejde o rušení,ale o klasifikaci bezpečnosti.Mimochodem určitě to není "bandido" to znám taky,ale je to stejná koloběžka.CE certifikát má kdejaký čínský šunt a je vyloženě nebezpečný a o Bulharských normách mám stejné pochybnosti,je to prostě východ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 22:10    Předmět: Citovat

Tak zrovna u Habana jsem si jist, ze podobne praktiky mu nejsou vlastni. Konkretne v tomto pripade vlastne pohanil 99% detektoru, ktere i sam prodava.
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne pondělí 23. listopad, 2009 17:15, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO