Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 634 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Golden Mask pohledem a testováním Habánů
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 21:01    Předmět: Citovat

Zdar Gringo

Já jsem dostal odkaz na tohle vlákno do emailu...... prostě někdo chtěl abych zareagoval........... Srovnávání jednotlivých značek detektorů nikdy nedělám. Znamenalo by to že bych musel ovládnout všechny přístroje alespoň přibližně stejně. Což prostě není a nikdy ve stejném čase nebude možné. Proto všechny testy dělám sám, a většinou raději na dosahu něco uberu. Časem jsem zjistil že uvádět hraniční signály je tak trochu neuváženéLaughing

Co se týče 1270 a Advantage, na výsledky jsem se podíval až teď a netuším s čím Habán na předváděčkách jezdil. Na žádné jsem nebyl. Určitě tam ale testy dělaly jak nejlépe mohly, nebyl tam sám kdo testoval, pokud vím tak na každém tom testu bylo dost lidi? Podrobnosti ale neznám.

Což ale znovu naráží na to, že ne všechny detektory mohly být stejně zvládnuté. Pokud někdo dostane detektor pár týdnů před nějakým podobným testem, nemá prostě žádnou šanci. To platí klidně i o hledačích kteří sice napíší že mají detektor třeba rok, ale chodí jednou za měsíc.

U advantage jsem si to mohl vyskoušet sám. Zatím co já jsem tento detektor chodil půl roku a na korunu jsem se dostal na cca 25 až 28 cm. Libor který tento detektor chodí více jak 10 let dokázal brát tu samou minci v cca 33cm jako barvu. Je to samozřejmě za cenu šponování přístroje na samou mez. Platí to pro všehny detektory obecně. Taky není detektor jako detektor. I když se jedná mnohdy o výrobky renomovaných prodejců, tolerance tam jsou.

Habánovy v jeho snažení docela držím palce Laughing Co se ale týče podobných porovnávání nemůžu prohlásit nic jiného, než že je nepovažuji ani za orjentační. Každý detektor se chová v různých půdách a za různých teplotních podmínek jinak. Stejně tak se na dosahu projeví nabití baterií, vlhkost půdy atd. Což ti nemusím popisovat jelikož jseš v tomto ohledu dál než já Rolling Eyes Laughing

Tak se drž a ať se daří Elmara
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 21:05    Předmět: Citovat

To Gringo:

Myslím že separaci, diskriminaci a práci v mineralizované půdě jsem popsal docela přesně v testu na lovci. Prostě není dokonalá, což ale neznamená že je špatná. Prostě průměr Smile Výdyť jsi to četl a zaúkoloval jsi nás testem na prázdnou díru Laughing
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 22:54    Předmět: Citovat

Bulharska mašinka:
http://www.bandito.hit.bg/bandito2.htm
http://www.bandito.hit.bg/kits.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 23:16    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
Habani, já teda GM nemám, ale to co jsi tu napsal, jsem už četl snad o všech detektorech které se v čr prodávaj. Už mi to připadne jako jedna ohraná písnička. Je nepodstatný jestli GM má tebou deklarované vlastnosti nebo nemá, ale podívej se prosímtě do fóra jak to pak vypadá. Předpokládám že jsi slušný poctivý člověk, tímhle "Horst Fuchstovstvým" si podle mě dost kazíš prestiž. Chápu Tvoje nadšení, ale uvědom si že jsi prodejce, tak by si podle toho mohl vystupovat.
Všimni si že sem chodí třeba Jokr za Jokry, Ferri za Garretty, White's za White'sy atd. ale podobný příspěvky se tu od nich neobjevují.
Chtěl bych tě proto poprosit aby ses neurazil, ale aby sis rozmyslel jak se tu prezentuješ a nějak se "zkorigoval". Chce to trochu nadhledu.
Vidíš sám že takové přispěvky, touto formou podané vedou ke sporům které se nedají řešit.
Díky za pochopení. b.


Zdravím!
Respektuji samozřejmě tvůj názor jako admina,ale mám rád férové jednání a tak si dovolím s pár věcmi nesouhlasit.Přečetl jsem si znovu toto vlákno,které jsem založil a v kterém jsem se snažil splnit některá přání,které jsem dostal.Nevidím nikde,že bych hanil nějakou značku před druhou!Jen se chci omluvit za tu rozhozenou tabulku,kterou jsem sem vkládal přetransformovanou v obrázek a horní část je malinko rozjetá.Detektory,které jsem na testování do služby zvolil,jsem vybíral takové,se kterými chodím a považuji je za velice dobré,ale to jsem tam napsal!Drobné cíle jsem vybíral na přání některých hledačů.Mrzí mne,že naše testování považuješ za TV-SHOP,když účelem má být přesný opak,aby se každý,kdo má zájem přišel podívat a odzkoušet si svůj vlastní cíl,který si přinese a sám zakope,jak hluboko bude chtít.Většina doposud zúčastněných byla odsud z DR a nepřišlo nám,že by byli nespokojení,ani tady nijak negativně nereagují.Poslední s čím opravdu nemohu souhlasit je ,abych se podíval jak Jokr chodí za Jokra-už jen toto vlákno nemá nikde nic psané o Jokru(a Jokra považuji za jeden z nejlepších detektorů na trhu) a jediný kdo tu opravdu zbytečně a nesmyslně kalí vodu je právě Jokr,aniž bychom ho nějak napadali.Já nevidím nikde ve svém textu nic o tom,že by F1270ka nedosáhla na korunu v 35cm-to bych totiž LHAL a ani nic o C.SCOPE-jak Jokr píše.
Neber to prosím,jako provokaci-jen nenechám,aby mne někdo bezdůvodně špinil,když je to tady černé na bílém.Habán
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 23:30    Předmět: Citovat

Chlapci, chlapci moc to prožíváte, třeba to brat s humorem. Laughing
Potkají se dva mrcasnici u Kolína, Pepa s XP a Déžo s Golden mask,Déžo povídá tak jak se daří, ale stoji to za prd hledači už to vyluxovali, odpoví Pepa, a jak tobě se daří Déžo,těš podobně, ale budu mít k večeří Čínu,mám plny batoh žížal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 23:40    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Chlapci, chlapci moc to prožíváte, třeba to brat s humorem. Laughing
Potkají se dva mrcasnici u Kolína, Pepa s XP a Déžo s Golden mask,Déžo povídá tak jak se daří, ale stoji to za prd hledači už to vyluxovali, odpoví Pepa, a jak tobě se daří Déžo,těš podobně, ale budu mít k večeří Čínu,mám plny batoh žížal.


Člověče kdyby ty žížaly vylejzali tak nemáme nic proti...Jsme také rybáři Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 23:47    Předmět: Citovat

Pokud mi parametry , dosahy a značky klacků začnou lézt na mozek . Jednoduše nechám klacek doma a jdu do přírody bez něj. Detektor je pomůckou hledače , né smyslem hledání . V konečném souhrnu všech faktorů ( a to bych se opakoval ) houby záleží na tom který jde o cm hlouběji . Je to fenomén , hledač si bude na dokonale vybrané lokalitě vždy představovat , že na něco nedosáhl , také mne to někdy bere .To je myslím motor k utrácení peněz jednoho a podnikání druhého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 23:51    Předmět: Citovat

Já teda nevím jak a čím kalím vodu,vyjádřil jsem své pochybnosti ohledně tabulky a zvolených cílů a souhlasím s adminem,že tvoje přízpěvky připomínají spíš prodejní kampaň než službu hledačské veřejnosti.Jak jinak chápat poselství :pojďte se podívat,já vám ukážu jak GM porazí Advatage od Minelaba a 1270 od Fishera?.Férové by bylo pozvat na převáděčku bez dalších komentářů a doprovodných testů.Dál už bych to nerozmazával,není to příjemné téma.POZN:Advantážku bych dal opravit,není podle výsledků v kondici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 0:11    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Já teda nevím jak a čím kalím vodu,vyjádřil jsem své pochybnosti ohledně tabulky a zvolených cílů a souhlasím s adminem,že tvoje přízpěvky připomínají spíš prodejní kampaň než službu hledačské veřejnosti.Jak jinak chápat poselství :pojďte se podívat,já vám ukážu jak GM porazí Advatage od Minelaba a 1270 od Fishera?.Férové by bylo pozvat na převáděčku bez dalších komentářů a doprovodných testů.Dál už bych to nerozmazával,není to příjemné téma.POZN:Advantážku bych dal opravit,není podle výsledků v kondici.


Nezlobte se,ale tu vodu kalíte tím,že i tady reprodukujete něco co jsem nikde nenapsal!!!Opravdu nechápu Váš boj proti mé osobě!!!!!Adventážka není nemocná,ale opravdu na tak drobounké cíle nemá.Mimochodem je to můj vlastní detektor a nevím,proč bych ho měl hanět!!A nemyslím si ani že bych byl co se týká elektrotechniky úplný lempl-moje původní vzdělání je radiolokační technika a s detektorem kovů jsem poprvé hledal v roce 1987.(I když na tu obdelníkovou cívku s válečkem vepředu bych radši nevzpomínal)Tak už se na mne nezlobte...
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 0:56    Předmět: Citovat

Habánište nedej se !!! Kdy pojedes nasim smerem? Koukam, ze jses na roztrhani. Jo a taky koukam, ze mas novou prezdivku, tak Horste az budes mit cestu na Kolin stav se, dam Ti nausnici, teda jestli mas derave ucho. A vem bulhara pujdem k cihelne - Ukacko a krumpac zajistim, pripadne budu kopat sam, ale musis chodit pomalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 8:50    Předmět: Citovat

Ahoj Dane, nezlob se na mě, ale i mě to přijde trochu víc komerční, než zájmové. Jen se podívej, máš hned otevřená vlákna: Pozvánka na testování detíků... Návrat a omluva Habánů Golden Mask pohledem a testováním Habánů Pokud bys to nedělal pro zvýšení prodeje detíků, tak bys tady z toho nedělal skoro svůj web Wink Vím, že se na to jezdí koukat lidi odsaď ze stránek, ale to je jasné, že, když to tady prezentuješ? Když to budeš propírat na Lovcích, tak Ti tam zase budou jezdit lidičky z těch stránek Laughing Pak na DW a zase hafo lidí muhehe Samozřejmě i já se rád mrknu na nějakej ten testík, ale upřednostňuji nekomerční testy, kde si spíš každej sám sobě dokazuje, co jeho mašina umí a neumí a nebo spíš, co s ní umí a neumí dotyčná osoba. Proto si myslím, že to trochen zavání, ne li smrdí, ale rozhodnutí je na adminovi, mě nepřísluší. Píšu to jen proto, že tyto stránky mám rád právě kvůli tomu, že se nikdy nesnažily bejt komerční..... Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 9:20    Předmět: Citovat

Smrdi to komerci, ale Dan je blazen neradsi by s detikama i spal a cim vic tim lip. Horste mel by ses lecit. Ale na druhou stranu kdo je schopnej tak casto jezdit ukazat novou masinku takovou dalku a zadarmo!! Ale je fakt ze propadnout konicku by mohlo skoncit - ale vy nas nejak zasobujete ...

Naposledy upravil vrcinak dne neděle 17. říjen, 2010 16:09, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 9:28    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Neber to prosím,jako provokaci-jen nenechám,aby mne někdo bezdůvodně špinil,když je to tady černé na bílém.Habán


Já už v předchozím příspěvku vyjádřil přesně o co mi šlo, ale z toho tvého vidím že jsem to asi nevystihl přesně.
Chtěl jsem tedy říct, že pokud sem přispíváš jako prodejce, měl bys ovládat umění diplomacie, a mít nervy ze železa - né pro boj a dokrve obhajoby nějakých výsledků testů detektoru. Ale právě pro to udržet na uzdě ty řady vykřičníků, které se pak v příspěvcích objevují. Výsledkem jsou rozhádaná konfliktní témata, která pak zbytečně končí zámkem a přesunem do chlíva. Tady není pole válečné ani tržiště.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 10:20    Předmět: Citovat

Ahoj všem,
tak trochu bych k tomuto tématu taky něco poznamenal. V rámci našeho koníčka je dobré vědět o všem, co se na trhu detíků objeví. Jsou modely a značky, které bych si i rád vyzkoušel, ale nemám možnost, protože se u nás buď neprodávají, nebo je prodejce až někde na periferii republiky. Dál jsem rád, když můžu nějaký neznámý detík držet poprvé v ruce a i v naprosto mnou nastaveném diletantském nastavení a bez patřičných zkoušek a času na to správné nastavení si vyzkoušet, co ten detík umí. Když i v tomto nastavení mi ten detík v tom, co potřebuju vyhovuje, tak už vím, že může být jen líp.
V případě Habána jsem se nesetkal s žádným vnucováním, nebo vychvalováním nějaké jedinečnosti některého z detíků, ale s objektivním přístupem ke všem modelům, které nabízí. Možná tím, že spojil nadšení hledače s výsledkem testování nového detíku, který má také jako prodejce ve své nabídce a chce se o výsledky podělit s vámi všemi, tak je to chápáno jako reklama prodejce. Já bych to tak neviděl. Myslím si, že habán je především hledač který se prostřednictvím tohoto webu snaží upozornit ostatní, že je na trhu něco, co by rozhodně nemělo být přehlédnuto těmi, co hledají určité cílové kovy. Já osobně jsem při jednání s ním měl pocit, že jsem spíš někde v terénu s parťákem, než s prodejcem.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 10:47    Předmět: Citovat

Kloss: Moje rec. Jinak hosi, Haban je obyc chlapek kterej ma do kapsy stejne hluboko jako vetsina hledacu, a jeste se stara o rodinu, a ma to stesti ze tomu fandi i jeho polovicka. Budte v poho, prodejem detektorskyho smejdu nezbohatne. Jen tomu trosku vic fandi a rukama uz mu toho proslo hodne tak asi vi o cem povida, to je cele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 10:50    Předmět: Citovat

Souhlasím s Klossem.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 13:19    Předmět: Citovat

Hm Hm , tak co třeba sloučit ty tři vlákna do jednoho ať už je od toho větru pokoj. Jinak se to může změnit zase na diskusi -souhlasím , nesouhlasím a to se mi zdá není o ničem . Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 14:22    Předmět: Citovat

Vyserte se na dohadování a nesmyslný testy a poďte rači hledat dokud není zamrzlá zem! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quaderberg
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 458
Bydliště: Tetschen-Bodenbach, Jhg. 1969

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 14:31    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Vyserte se na dohadování a nesmyslný testy a poďte rači hledat dokud není zamrzlá zem! Mr. Green


Moje řeč!!! Naladit a píp píp píp píííííp Very Happy Very Happy Cool
_________________
DFX-E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 18:51    Předmět: Citovat

Je to pak trochu jako sportovní rybolov. Místo do vody se hází prutama na hřišti....... pohoda
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO