Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 869 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Seben Extreme
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
profix



Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Lipt. Mikulas

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2008 22:11    Předmět: Citovat

uz sa pomali presviedcam ze to asi bude pre zaciatocnyka najvhodnejsie, len mam taku dilemu ci fakt kupovat lacnejsi detektor a neskor poriadny, ked urcite viem ze poriadny budem kupovat asi za 6 mesiacov, mam taky domacky dektik bez diskri, na zaciatok mi aspon trochu pomoze pestovat zalubu, doteraz some ste nikdy po poliach a lesoch nehladal, jedine co ma velmi bavilo bolo po nociach prehladavat dna bazenov, je to skoro podobne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 9:23    Předmět: Citovat

Ono je těch detektorů tolik a každý pěje chválu na jiný, že se může stát, že budeš za čas stejně pokukovat po jiném. Rolling Eyes Je to jen na tobě. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 10:15    Předmět: Citovat

profix napsal:
uz sa pomali presviedcam ze to asi bude pre zaciatocnyka najvhodnejsie, len mam taku dilemu ci fakt kupovat lacnejsi detektor a neskor poriadny, ked urcite viem ze poriadny budem kupovat asi za 6 mesiacov, mam taky domacky dektik bez diskri, na zaciatok mi aspon trochu pomoze pestovat zalubu, doteraz some ste nikdy po poliach a lesoch nehladal, jedine co ma velmi bavilo bolo po nociach prehladavat dna bazenov, je to skoro podobne Very Happy

Na začátek ACE250 dobrá volba (už ho můžeš koupit i v GLÓBU). Já si ho koupil jako náhradní detík a posléze ho "vyfasuje" asi k vánocům či k narozkám syn. Teď slouží pro "návštěvy", nebo do "nepohody", aby náhodou Quattro nepřišlo k újmě. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Tomuhle vážně nerozumím. Proč kupovat na začátek mizerný detektor. Na začátek člověk potřebuje jednoduše ovladatený detektor nikoli špatný detektor. Doporučoval bych Fisher 1225 nebo 36, z digitálů ID Excel nebo lépe ID Edge od Fishera, či Prizm 4 nebo 5 od Whitese. Pokud nemáš na nový pak kup na inzerát. Pokud chceš nový, i když nechápu proč trvat na novým, pak kup Vikinga 30 nebo 40 za velice rozumné peníze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 11:01    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Tomuhle vážně nerozumím. Proč kupovat na začátek mizerný detektor. Na začátek člověk potřebuje jednoduše ovladatený detektor nikoli špatný detektor. Doporučoval bych Fisher 1225 nebo 36, z digitálů ID Excel nebo lépe ID Edge od Fishera, či Prizm 4 nebo 5 od Whitese. Pokud nemáš na nový pak kup na inzerát. Pokud chceš nový, i když nechápu proč trvat na novým, pak kup Vikinga 30 nebo 40 za velice rozumné peníze.

Připadáš mi jako zaujatý Garrettobijce. Proč je tomizerný detektor. V čem. Že nemá některé vymoženosti jako jiné detektory? Však stojí kolem 6000 Kč. V čem jsou jiné detektory v této cenové hladině lepší. Mohl bys to vysvětlit? Možná to zajímá víc lidí, nejenom mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 11:05    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Petronius napsal:
Tomuhle vážně nerozumím. Proč kupovat na začátek mizerný detektor. Na začátek člověk potřebuje jednoduše ovladatený detektor nikoli špatný detektor. Doporučoval bych Fisher 1225 nebo 36, z digitálů ID Excel nebo lépe ID Edge od Fishera, či Prizm 4 nebo 5 od Whitese. Pokud nemáš na nový pak kup na inzerát. Pokud chceš nový, i když nechápu proč trvat na novým, pak kup Vikinga 30 nebo 40 za velice rozumné peníze.

Připadáš mi jako zaujatý Garrettobijce. Proč je tomizerný detektor. V čem. Že nemá některé vymoženosti jako jiné detektory? Však stojí kolem 6000 Kč. V čem jsou jiné detektory v této cenové hladině lepší. Mohl bys to vysvětlit? Možná to zajímá víc lidí, nejenom mě.


Již jsem ty důvody psal, stačí prolistovat diskuzí. Jinak Viking, který má větší dosah i diskriminaci se dá u jeho nových prodejců koupit za "hubičku" a je to opravdu kvalitní detektor. Ale každý svého štěstí tvůrce:-))). Opravdu doporučuji koupit kvalitu a tou ACE řada rozhodně není, protože já jsem bijec ACE řady nikoli Garrettů.Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 12:25    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:

Připadáš mi jako zaujatý Garrettobijce. Proč je tomizerný detektor. V čem. Že nemá některé vymoženosti jako jiné detektory? Však stojí kolem 6000 Kč. V čem jsou jiné detektory v této cenové hladině lepší. Mohl bys to vysvětlit? Možná to zajímá víc lidí, nejenom mě.

Nechal jsem se vloni ukecat od jednoho začátečníka, který hledá právě s 250kou. Byli jsme sice spolu jen jednou, ale když jsem viděl práci onoho detektoru, ničím mne nepřesvědčil. Určení barvy mizerné, diskriminace nic moc, zaměření cíle nepřesvědčivé, hloubkový dosah malý. Ale na druhou stranu, za ty prachy??????????Ovšem srovnání s jinými detektory, v této cenové relaci nemám,třeba jsou na tom ještě hůř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 15:01    Předmět: Citovat

Nazdar Hladači a ky Všetko naj v novom Roku 2008 hlavne zdravie,štastie,bohate nalezy!! MAte niekto skusenosti z T-2 z praxe jak se chova,rozliš,diskr.hlbka a pod.Podelte sa zo mnou DAKUJEM Janosik
Návrat nahoru
profix



Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Lipt. Mikulas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. leden, 2008 18:39    Předmět: Citovat

takze po dlhom skumani a prehladavani webov padol prst na Minelab Musketeer Advantage, naskytla sa super cena, takze coskoro bude zomna hladac, Very Happy hadam som len trafil schopny stroj Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. leden, 2008 18:48    Předmět: Citovat

profix napsal:
takze po dlhom skumani a prehladavani webov padol prst na Minelab Musketeer Advantage, naskytla sa super cena, takze coskoro bude zomna hladac, Very Happy hadam som len trafil schopny stroj Rolling Eyes


Určitě dobrá volba jen nevím zda li bych vzhledem k tvému bydlišti nevolil přeci jen lehčí 1236 nebo 1270. Tedy pokud volíš analog.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xlko



Registrace: 1.2. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Piešťany

PříspěvekZaslal: neděle 24. únor, 2008 14:44    Předmět: seben extreme Citovat

krasny den, mam explorer II ,ale rozhodol som sa vyskusat ten sit
seben extrem a zistil som ze na zelezo ma 3xvacsi dosach ako explorer II, na mince a farebne kovy nic moc/rozumej skoro nepouzitelny/ ,ale na zelezo super!!!! lacny a jednoducha obsluha, najde neuveritelne male kusky zeleza i v 50 cm / cca 1x1x0,1cm/, kupovat ho nedoporucejem, strasne mechanicke prevedenie, este biednejsia elektronika, cely plosny spoj a kontakty treba preletovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: sobota 01. listopad, 2008 7:56    Předmět: Citovat

No mal so ho v ruke... Crying or Very sad Kúpil si ho bratranec ( proste sa neporadil ) Je to desný "šit". Skoro nič to nerozozná. Má problém odladiď zem - hľadali sme na Andezite ( Aj Se-čko malo problém bez automatiky) Dosah veľmi malý - črepiny v 5-10 cm boli problémom. A najhorší bol ten resetovací červený gombík na rúčke Crying or Very sad Rolling Eyes Proste môže hľadať níábojnice. Ináč podľa v oblastiach s výskytom je to nebezpečná hračka, nemáš ani pošajn čo ideš kopať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 23. leden, 2009 18:50    Předmět: Citovat

http://www.abelon.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=4

Přístroj najde ve velké hloubce do 2,5m větší i menší předměty, jako např. mince. Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 23. leden, 2009 19:05    Předmět: Citovat

Dobré za ten můj detektor jsem mohl mít plnou dodávku těhle specialit, s neskutečným dosahem. Tenhle link je třeba pověsit na DW tam je denně 20 trotlů co se ptají pořád dokolečka co mají koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 24. leden, 2009 16:32    Předmět: Citovat

A tenhle:
http://www.abelon.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=3
Ten je nabušen spoustou revolučních vlastností.
Mimořádně profesionální, speciální design, dosah 3 metry, plně automatický provoz (můžete sedět doma) Laughing a světe div se, má rotační vysokootáčkovou cívku!!! Shocked Takže poslouží i jako sekačka na trávu, když na cívku přivážete strunu Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: sobota 24. leden, 2009 16:54    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
A tenhle:
http://www.abelon.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=3
Ten je nabušen spoustou revolučních vlastností.
Mimořádně profesionální, speciální design, dosah 3 metry, plně automatický provoz (můžete sedět doma) Laughing a světe div se, má rotační vysokootáčkovou cívku!!! Shocked Takže poslouží i jako sekačka na trávu, když na cívku přivážete strunu Laughing Laughing

No nekup to za tu cenu Laughing Laughing Laughing
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 19:51    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
grimmi napsal:
A tenhle:
http://www.abelon.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=3
Ten je nabušen spoustou revolučních vlastností.
Mimořádně profesionální, speciální design, dosah 3 metry, plně automatický provoz (můžete sedět doma) Laughing a světe div se, má rotační vysokootáčkovou cívku!!! Shocked Takže poslouží i jako sekačka na trávu, když na cívku přivážete strunu Laughing Laughing

No nekup to za tu cenu Laughing Laughing Laughing


Přístroj je schopný vyhledávat 2 metodami: Určení cíle (přesná lokalizace cíle pod zemí) a akce/pohyb (hledá pomocí otáčení vyhledávacího kotouče).

Vyhledávací kotouč je vodě odolný, s rychloběžnými otáčkami a vysoce výkonný.
Že by krovinorez Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 20:02    Předmět: Citovat

Vždy jsem snil o detektoru , který bych na kraji lesa vysadil z auta . Lehnul si na mez - cigárko relax a detík šmejdí , kope , zahrabává , čistí nálezy , recykluje kovy , pokecá s hajným a na závěr mi při předávání čistých nálezů poradí kde stáhnout dobrý sbírkový software . Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 21:54    Předmět: Citovat

armon napsal:
Vždy jsem snil o detektoru , který bych na kraji lesa vysadil z auta . Lehnul si na mez - cigárko relax a detík šmejdí , kope , zahrabává , čistí nálezy , recykluje kovy , pokecá s hajným a na závěr mi při předávání čistých nálezů poradí kde stáhnout dobrý sbírkový software . Very Happy Very Happy Very Happy

Takovej koupíš jen na www.idealnimanzelka.cz Laughing Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO