Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 814 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaký pořídit detektor na hledání mincí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 0:22    Předmět: Citovat

Ahoj, v první řadě bych se zeptal jaké mince , ono s komančskou kačkou si poradí 80% detíků v rozumné hloubce. Co berete jako vzorek pro srovnávání ? Pro mě je dnes komunistická kačka obrovskej předmět, vezmu li něco podstatně menšího , tenčího ( třeba maličkýho stříbrnýho leopolda nebo grešličku ) začnou se rozdíly v detíkách projevovatkousek jemnějšího zlatýho řetízku taky není jako srovnávací k zahození). Mám goldíčka II , zkoušel jsem už ledacos jiného a nic. goldík se třeba nehodí jako univerzál protože třeba i na té komančské kačce je lehce porazitelný. na válkařinu taky . Ale na věcičky s horší vodivostí je dost dobrej. Zatím nemám důvod měnit , není za co . myslím že za tu dobu co s ním chodím jsem se naučil z něj vymáčknout maximum , je to na hranici stability ale stojí to za to . Tím netvrdím že je nej , co sedí mě nemusí sedět každému . Dát ho do ruky někomu s nastavením co chodím tak se třeba z toho co leze do hlavy ze sluchátek zblázní během pěti minut Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 7:43    Předmět: Citovat

Tak to jsi ještě nechodil s Minelabem SE s vypnutou diskriminací na zamořeném poli - hvězdné války hadr Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 9:35    Předmět: Citovat

Surprised) s exíkem chodí kolega vedle mě Surprised))) co ce týče max drobotiny tak ho goldíček porazí .... oba už víc asi z detíku nevymáčkneme , dál už se z toho víc vymáčknout nedá :O) ale jak říkám ... sedí to mě a hlavne už s tím nějakej pátek hledám , vyměnit detík by byla pro mě pohroma Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 16:08    Předmět: Citovat

Kelt napsal:
Surprised) s exíkem chodí kolega vedle mě Surprised))) co ce týče max drobotiny tak ho goldíček porazí .... oba už víc asi z detíku nevymáčkneme , dál už se z toho víc vymáčknout nedá :O) ale jak říkám ... sedí to mě a hlavne už s tím nějakej pátek hledám , vyměnit detík by byla pro mě pohroma Surprised)


Nebyla. Za dva měsíce bys byl zase tam kde jsi. Přecijenom pokud hledáš dlouho, tak přechod na jiný není tak citelný, jak si spoustu lidí myslí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 18:43    Předmět: Citovat

Petronius: nojo , ale měnit nechci , fakt bych si vůbec nepomohl.... už jsem zkoušel ledacos co se jen tvářilo že by mohl být skok dopředu a nic ........ napsal jsem jen svou osobní zkušenost , když už se tu na tohle téma diskutuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 20:42    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Tak to jsi ještě nechodil s Minelabem SE s vypnutou diskriminací na zamořeném poli - hvězdné války hadr Shocked


A s Quattrem asi taky ne. Je to orchestrion, ale můj. A má rád malé stříbrňáčky a já též Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 21:53    Předmět: Citovat

2 beny: Někde jsem v diskusi zachytil, že říkáš Bábovi, že SEčko minci ve 20 cm musí chytit středem cívky aby jí nahlásilo. Nebo něco v tomhle smyslu. Předpokládám, že to bylo myšleno tak, že SEčko jede na koncentriku a na IDXku máš DD cíkvky. Nebo to bylo myšleno jinak?
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:02    Předmět: Citovat

Urquell napsal:
2 beny: Někde jsem v diskusi zachytil, že říkáš Bábovi, že SEčko minci ve 20 cm musí chytit středem cívky aby jí nahlásilo. Nebo něco v tomhle smyslu. Předpokládám, že to bylo myšleno tak, že SEčko jede na koncentriku a na IDXku máš DD cíkvky. Nebo to bylo myšleno jinak?
Beny naráží na to, že on má koncentriku, která mu vyzařuje po celé ploše i značný kus do stran, takže chytí minci i krajem cívky, kdežto já s DD jí chytám v ose souběhu D cívek. Tak se někdy stane, že úplně nepřekrývám plochu a musím opakovaně přiznat, že Benyho detík je klasa.
_________________
Co má pípnout, pípne.


Naposledy upravil Bába dne pondělí 14. leden, 2008 22:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:02    Předmět: Citovat

Urquell napsal:
2 beny: Někde jsem v diskusi zachytil, že říkáš Bábovi, že SEčko minci ve 20 cm musí chytit středem cívky aby jí nahlásilo. Nebo něco v tomhle smyslu. Předpokládám, že to bylo myšleno tak, že SEčko jede na koncentriku a na IDXku máš DD cíkvky. Nebo to bylo myšleno jinak?

To právě ne. Máme oba dva koncentriky, a to je je ten velký rozdíl mezi oběma stroji. Sice jsem o DD uvažoval, ale zatím nemám důvod ji měnit.

Ty máš DDčko?


Naposledy upravil beny dne pondělí 14. leden, 2008 22:05, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:04    Předmět: Citovat

beny napsal:
Urquell napsal:
2 beny: Někde jsem v diskusi zachytil, že říkáš Bábovi, že SEčko minci ve 20 cm musí chytit středem cívky aby jí nahlásilo. Nebo něco v tomhle smyslu. Předpokládám, že to bylo myšleno tak, že SEčko jede na koncentriku a na IDXku máš DD cíkvky. Nebo to bylo myšleno jinak?

To právě ne. Máme oba dva koncentriky, a to je je ten velký rozdíl mezi oběma stroji. Sice jsem o DD uvažoval, ale zatím nemám důvod ji měnit.
Já mám na SE DD Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:11    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Beny naráží na to, že on má koncentriku, která mu vyzařuje po celé ploše i značný kus do stran, takže chytí minci i krajem cívky, kdežto já s DD jí chytám v ose souběhu D cívek. Tak se někdy stane, že úplně nepřekrývám plochu a musím opakovaně přiznat, že Benyho detík je klasa.

Nevím, zda je klasa Exclamation. Ale na druhou stranu musím uznat, že hloubkově jsou na tom oba dva přibližně stejně. A i co se týče určení barvy. Diskriminaci nedokážu posoudit, jelikož jsem ho měl jen pár chvilek v ruce. Ale to platí až po Bábovo dlouhodobém zkoušení a učení se manipulovat a štelovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:24    Předmět: Citovat

Kelt napsal:
Surprised) s exíkem chodí kolega vedle mě Surprised))) co ce týče max drobotiny tak ho goldíček porazí .... oba už víc asi z detíku nevymáčkneme , dál už se z toho víc vymáčknout nedá :O) ale jak říkám ... sedí to mě a hlavne už s tím nějakej pátek hledám , vyměnit detík by byla pro mě pohroma Surprised)


jojojo keltíku máme stejné zkušenosti, tady snad můžeme.... Wink Laughing , ale jinak gold za nic nestojí Laughing že?
...i vedle mne chodil kolega s exíkem a podle výsledků s ním i umí, ale při stejných cívkách mně na větší masivnější věc (řekněme slitina Cu/Sn 15x1 cm) dosahově porazí, ale třeba na tenký ohnutý drátek z téhož materiálu si ani neškrtne, podobně je to se stříbrňáčky - čím mneší a tenčí, tím gold lepší. A v zaneřáděném poli rychlejší při stené spolehlivosti rozlišení.
Stejně dlouho diskutujeme o nástupci, měl jsem možnost si zkoušet nebo porovnávat Troye X3, T2, Tesoro Tejona, Jokra, X terru 50, Ex2, F 1270, IDX tuning (asi to byl ten horší kus) a vždycky to skončilo na na tom, že spousta z nich je stejně dobrá, ale nic tak výrazného navíc abych musel měnit mi nepřinese. Teď bych si ještě rád testnul F75 a SE, to by mohl být vhodný dopněk ke goldovi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2008 22:25    Předmět: Citovat

OK, díky za info
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 0:14    Předmět: Citovat

Butcher: no netvrdím že je nej , jako univerzal je na prd Surprised))) ale má některé vlastnosti které ve spojení se statistikou se dají považovat za nepostradatelné. Kdo ale hledá válku i mincičky tak pro něj je to k ničemu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 8:39    Předmět: Citovat

Kelt napsal:
Butcher: no netvrdím že je nej , jako univerzal je na prd Surprised))) ale má některé vlastnosti které ve spojení se statistikou se dají považovat za nepostradatelné. Kdo ale hledá válku i mincičky tak pro něj je to k ničemu .
Naprd asi není ale ve Kdyni nikoho moc nepřesvědčil http://detektory.hantec.cz/user_images/kdyne-2007-polygon-vysledna-tabulka.xls
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 12:11    Předmět: Teď jsem z toho jelen Citovat

Čus !
Už tohle vlákno sleduju delší dobu, ale z toho posledního příspěvku jsem fakt vedle. Koukam do tabulky z Kdyně a pokud jsem správně pochopil , řeč jde o XP GOLD MAX. V tabulce je vidět, že tento detektor nenašel dvě věci ze 16ti. To mi nepřijde jako špatný výsledek s DD 22cm cívkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 16:28    Předmět: Citovat

Tak se podívej na elipsu Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 16:47    Předmět: ???? Citovat

Ahoj!
Jo tak to jo, jestli neviděl žádnou barvu mezi čedičem, což z tabulky nevyplývá, jde o něco jiného. Pokud bych soudil podle nevyplněných políček bylo by na tom Quatro a dokonce i F75 stejně. Škoda že jsem u toho ve Kdyni nebyl, když se zrovna tenhle detík testoval. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 16:50    Předmět: Citovat

Quatro a Fíšu bych tam nehodnotil, všechny mašinky tam měli lidé, kteří je měly teprve pár dní.... Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 17:46    Předmět: ???? Citovat

Baba napsal:
Tak se podívej na elipsu Shocked


Jo elipsy......Některé hledaly i pětikoruny v hloubce 33cm. No už se pouštím na tenký led. Neberte to ve zlém jen se mi nezdá, že některé věci se jako přejdou, že každý ví o co jde a jiné jsou zase brané jako 100% nevyvratitelná pravda, proto jsem se ozval. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO