Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 640 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové detektory Fisher F70 a F5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 08. srpen, 2008 23:35    Předmět: Citovat

Petronius zrovna jsem si všiml že se tady pozeráš a dosud jsi mi neodpověděl na tématu jaky si mam koupit detektor,můj dotaz zněl na prizm 3 a rozlišení korodovaného metalu jaky metal nedokáže rozlišit ?
Dík za odpověď.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: sobota 09. srpen, 2008 0:27    Předmět: Citovat

gabriel.7-děkuji ti moc,určitě vemu detektor a půjdu se s ním vyvětrat.máš pravdu asi to není tak nejhorší jak jsem myslel.ještě jednou ti děkuji Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 31. srpen, 2008 19:24    Předmět: Doufám, že bude líp Citovat

Ve středu mi přišel toužebně očekávaný F70.Předtím jsem měl šest let Tesoro, ale nedávno mi odešel kabel cívky u konektoru. Tak jsem si oficielně pořídil F70. Když jsem ho poskládal a vyladil tak začal vydávat nesmyslné signály. Samozřejmě ta samá závada jak u Tesora a hned první den! Ze čtyř dnů kdy ho mám tři dny mi odmítl poslušnost a jeden se nade mnou slitoval a šlapal.Zbylé tři dny stávkoval. První jsem si myslel, že je to vyladěním, ale dnes ho posílám zpět. Prodejce se chová vstřícně, ale co je mi to platné , když jsou pole poorané - krásné počasí a já musím sedět teď doma. Zdraví Dališ.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 14. listopad, 2008 14:14    Předmět: Citovat

Dneska jsem byl skoušet f70 mužu říct že jsem stoho zmatenej jak lesní včela :?Muže mi tady někdo poradit?F70 ma dva zakladní programy jeden ma vyhozený železo a reaguje jen na barvu,ten fachčí perfektně.dvojka bere i železo ale chytá mi to falešný signály a at dělám co dělám nemužu to nějak vychytat.před tím jsem měl samé jednoduché detektory a tet jsem v pasti.Díky za pomoc.
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 18. listopad, 2008 18:15    Předmět: Citovat

Ten At - Autotune mod je vlastně All metal, je hodně citlivej, tím pádem i nestabilní. Používám ho minimálně. Falešňáky omezíš snížením senzitivity klidně i pod 50 a níž, a nastavením trasholdu do minusu. I tak má špičkovej dosah. Mě vyhovuje víc Disc. mod. Chodím většinou v nastavení disc. 4 - lehce vrčí železo- ale v poho, speed - slow, senz kolem 70 - podle množství prozvuků, trash - v nezamořeném nastaveno do plusu, v bordelu klldně kolem -2 i níž. Of tones - čtyřton, notch nepoužívám - kopu všechnu barvu. Tady ten disc. mod nemá o moc menší dosah než At, a pokud děláš válku dáž si disc na nulu a v pohodě slyšíš tonově barvu i železo což v At modu nejde. Hlavně ale nezapoměň nastavit Ground, klidně i několikrát během hledání... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: pátek 28. listopad, 2008 16:12    Předmět: Citovat

Ahoj to nastavení co používá quad je asi nejlepší,používám ho taky a jsem nadmíru spokojen.občas ubírám na citlivosti podle falešných signálů ale jinak to držím na 70ti.hloubku má perfektní,protože chodím kde už někdo prošel a kopu tam ještě dost věcí docela hluboko.Jinak se snažím kopat převážně čistý signály i třeba v alobalech kolem 20 a docela se to vyplácí,hlavně se řídím podle grafu důvěryhodnosti kterej neklame,prostě si to každej musí vyposlouchat,vyzkoušet a trošku se s ním sžít.nemám na ten detektor jediný křivý slovo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 03. prosinec, 2008 19:12    Předmět: Poděkování Citovat

Díky vám všem mrcasníci za vaše příspěvky, kupuji po roce opět klacek a díky tomuto vláknu je rozhodnuto, bude to F70. Jakmile bude nějaká ta zkušenost, dám sem vědět. Mrcasu ZDAR Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: středa 03. prosinec, 2008 21:19    Předmět: Citovat

Ahoj NightRider určitě je to moc dobrá volba,přeju ti at ti slouží a máš s ním moc krásných nálezů.S pozdravem Honza Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 05. prosinec, 2008 19:03    Předmět: díky Citovat

CHlapi díky za rady na to nastavení hned zítra to pujdu vyskoušet.Léta jsem hledal ze zetexem.tak doufám že si zvyknu.Když to nepujde tak f70 pujde do světa
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 08. únor, 2009 18:28    Předmět: Citovat

Nastavení od quada mi funguje paradně. Díky za návod
Návrat nahoru
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 08. únor, 2009 19:40    Předmět: Citovat

Zdravím,tak jsem ode dneška taky šťastným majitelem tohoto stroje a doufám,že nezklame mé očekávání,ale potom co jsem viděl a osobně vyzkoušel u prodejce,myslím že bude spokojenost.Už jen první dojem z ní je moc a moc pozitivní,no prostě zítra vyrážím vyzkoušet a po zžití dám vědět co a jak.Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 08. únor, 2009 23:42    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Zdravím,tak jsem ode dneška taky šťastným majitelem tohoto stroje a doufám,že nezklame mé očekávání,ale potom co jsem viděl a osobně vyzkoušel u prodejce,myslím že bude spokojenost.Už jen první dojem z ní je moc a moc pozitivní,no prostě zítra vyrážím vyzkoušet a po zžití dám vědět co a jak.Karel


Tak to gratuluju Karle, a jak s cívkama?? Zkoušeli jste obě? Máš tu DD, o které se v porovnání od Andyho píše že má lepší separaci než koncentrika? Shocked Budu ji muset taky vyzkoušet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 9:49    Předmět: Příslušenství k F70 Citovat

Majitelé F70 - je v krabici s detektorem sada obalů proti prachu a dešti a kryt na cívku Question U F75 jsou tyto ochranné kryty již součástí balení za základní cenu detektoru. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 11:54    Předmět: Citovat

F70 jsem kupoval už loni v létě, a příslušenství = 0. Kryt na cívku + obal proti prachu na prostor pro baterie se mi podařilo sehnat až v prosinci. Kryt proti dešti na displej mám pocit že neexistuje vůbec, ten z F75 nepasuje protože nemá průhlednou folii až dolů a zakryl by Ti tlačítka...
No ale možná se už něco změnilo k lepšímu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pondělí 09. únor, 2009 13:48    Předmět: Citovat

Nezměnilo se nic,obal proti dešti je doporučovám mikrotéňák.Jinak jsem byl dnes v lese a jsem zatím nadmíru spokojen.Quade a ostatní co mi daly rady k nezaplacení-díky!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 10. únor, 2009 11:32    Předmět: Citovat

Tak je taky doma Laughing
Teď už jen vyrazit Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 10. únor, 2009 11:47    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
Tak je taky doma Laughing
Teď už jen vyrazit Smile


Sledujem že máš pod riadkom aj Exp II - už to vidím, že po prvom odskúšaní bude tento Exp na predaj!!! Myslím kvôli váhe!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 10. únor, 2009 11:57    Předmět: Citovat

Mám ho už podruhé - znám tuto jeho "vlastnost" Smile

Fisher je víceméně pro synátora.

I když: "Nikdy neříkej nikdy" Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 20:15    Předmět: Citovat

Všimli jste si, že na Ge-dizajnu už stojí F70 18200,- Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 20:35    Předmět: Citovat

quad napsal:
Všimli jste si, že na Ge-dizajnu už stojí F70 18200,- Shocked


DW ještě dnes za "normální" cenu. Ale asi půjde taky nahoru.

Koupil jsem asi "za pět minut dvanáct" Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO