Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 495 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

jak naladit zem v mineralizaci
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
arkleb
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 792
Bydliště: Zlínský kraj 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 0:01    Předmět: Citovat

zdravím bandidos, já jsem zakopal Ag 3 krejcar asi 20 cm, byl sice v igelitě ale ten pinpoit ho nebral. Byl jsem v pohybovém módu, železo na 2,jeden tón pak i tři. To když budu kopat vše, tak nic nenajdu potřebuju se s ním zžít, ale jesti mu něco je, tak je jakýkoliv trénik nanic. Jinak na cvičišti je to o malinko lepší. Je to dobrý detektor, jen to chce vychytat mušky. Arkleb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 20:46    Předmět: Citovat

arkleb napsal:
Zajímavá diskuze. Tak dvě otázky. Hledám v pohybovém módu, naladím zem, mám krásný signál, vykřížuji oddělám detektor mimo stisknu prostřední tlačítko, po naladění přesunu detektor nad nalezený předmět a nic. Původně jsem si myslel že ten pinpoit nebere železo. Je to pokažené, nebo mám falešný signál.
Jak moc vadí Rutusu cívka trochu od blata a jak vlchkost.
Další otázka, má nabití baterií vliv na dosah, měním je při 60%.
Mám kolikrát chuť s Rutusem praštit, vzít XTERRU a jít hledat.
Pak si zase řeknu, že ho zkrotím a budu spokojený.

Předem dík Arkleb


Omluva byl jsem teď dva dny pryč Sad
Nemyslel si spíš že hledáš v nepohybovým? Protože kdyby si hledal v nepohybovým tak by jsi vlastně ten předmět nuloval a pak by na něj detík nereagoval! A nebo jsem to špatně pochopil Confused Protože pinpoint není nic jiného než nepohybovej Allmetal Tudíž by to měl brát 100%tně protože je vlastně dělanej na dohledávání ! Mě to funguje bezvadně Wink I když tento mód nepoužívám protože jak jsem už psal nejde mi tak do hloubky jako Mix mód All metal ve kterém chodím už přes rok a už bych ho za jinej mód neměnil Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 20:57    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
arkleb napsal:
Zajímavá diskuze. Tak dvě otázky. Hledám v pohybovém módu, naladím zem, mám krásný signál, vykřížuji oddělám detektor mimo stisknu prostřední tlačítko, po naladění přesunu detektor nad nalezený předmět a nic. Původně jsem si myslel že ten pinpoit nebere železo. Je to pokažené, nebo mám falešný signál.
Jak moc vadí Rutusu cívka trochu od blata a jak vlchkost.
Další otázka, má nabití baterií vliv na dosah, měním je při 60%.
Mám kolikrát chuť s Rutusem praštit, vzít XTERRU a jít hledat.
Pak si zase řeknu, že ho zkrotím a budu spokojený.

Předem dík Arkleb

Na tohle bude lepší Šnědro...Kde na stupnici je ten signál?Mě to někdy dělá když je tam mineral. půda.Jaké máš nastavení v poziom železa?Já na 2.Skus si něco zakopat z bar.kovu a pak pinpointem najít.Já jsem teď taky něco hledal,křižováním signál a pinpointem jsem to nemohl chytit.To dělá taky podle mě když je to něco moc malého a hlouběji.V tomto případě to chce s pinpointem pohybovat hodně pomaličku.


Teď nevím jaký signál myslíš? Klasicky mineralizovaná půda by se měla ozývat jako bručení nebo lehký troubení který doladíš jak jsem ti psal. Lehce pohneš Groundem do prava a nebo stačí snížit Sens klidne až na polovinu dosah se moc nesníží. Pinpoitem by si to měl dohledat bez problémů! Jinak železo Mám taky na 2. Tak se mi zdá že je každej rutus jinej nebo jsem jinej Já? Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 21:02    Předmět: Citovat

Arkleb !
Ještě k tomu Blátu a vodě! Vadit by mu to nemělo mám to vyzkoušený ale snažím se to do potoka moc nestrkat to už musí bejt lokalita kde bych něco čekal Wink S Rutusem to chce opravdu trpělivost taky jsem si s ním užil hlavně ze začátku jak řikáš měl jsem chuť s ním kolikrát praštit chyba vztek Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 22:54    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Arkleb !
Ještě k tomu Blátu a vodě! Vadit by mu to nemělo mám to vyzkoušený ale snažím se to do potoka moc nestrkat to už musí bejt lokalita kde bych něco čekal Wink S Rutusem to chce opravdu trpělivost taky jsem si s ním užil hlavně ze začátku jak řikáš měl jsem chuť s ním kolikrát praštit chyba vztek Laughing

Já jsem zatím spokojený jako želva.Všechno co jsem zatím chtěl vědět mi bylo vysvětleno.Tímto MOC Exclamation Rolling Eyes Laughing děkuji Šnědrovi za jeho ochotu a trpělivost.
Šnědro ten dosah v Mix a ALL zkusím s napřesno stanovenou vzdáleností.Mě se zatím fakt zdá,že v tom Mix je dosah větší.Sens mám na max. Idea Wink
Prosím Tě ještě k tomu ödladění země:Když naladím,mám tam OK,ale dílky jsou tak něco před půlkou,detík je tichý,mám pohnout trochu doprava? Confused Idea Aby se to srovnalo na tu půlku,Když to udělám tak se to víc srovná na půlku, je tam OK,detík je pořád tichý.Je v tom rozdíl,tak nebo tak?Má to vliv ? Question Question Question
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
arkleb
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 792
Bydliště: Zlínský kraj 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 23:28    Předmět: Citovat

Dík za každou radu. Ale já mám takové pochybnosti, že ten detektor není v pořádku, protože ten stříbrňák byl zakopaný a signál dobrý, ale pinpoit nereagoval a nebylo to jen u toho zakopaného stříbrňáku. Další zajímavostí je, že se mě občas zobrazí na displeji v mixu slůvko ,,MIX"(když si přepnu detektor) bral jsem to původně jako třetí funkci mixu, ale pak jsem zjistil že v mixu mají být jen dvě funkce ,,MIXA" a ,,MIXD" a to mě vede k tomu, že detektor je nějak porouchaný.
Postup hledání v pohybovém módu: mám jasný signál (třeba ten Ag kr.) trošičku si vykřížuji abych byl co nejblíže. Oddělám detektor na místo kde už není žádný signál, stisknu prostřední tlačítko počkám až se detektor sladí. Střední tlačítko stále držím a cívku přesunu zpět nad nalezený objekt, ovšem už se signálu nedočkám. Opakuji to celé i třikrát, ale pinpoit ani nemrkne. Hoši poraďte, co dělám špatně? Díky Arkleb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 16:03    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
snedro napsal:
Arkleb !
Ještě k tomu Blátu a vodě! Vadit by mu to nemělo mám to vyzkoušený ale snažím se to do potoka moc nestrkat to už musí bejt lokalita kde bych něco čekal Wink S Rutusem to chce opravdu trpělivost taky jsem si s ním užil hlavně ze začátku jak řikáš měl jsem chuť s ním kolikrát praštit chyba vztek Laughing

Já jsem zatím spokojený jako želva.Všechno co jsem zatím chtěl vědět mi bylo vysvětleno.Tímto MOC Exclamation Rolling Eyes Laughing děkuji Šnědrovi za jeho ochotu a trpělivost.
Šnědro ten dosah v Mix a ALL zkusím s napřesno stanovenou vzdáleností.Mě se zatím fakt zdá,že v tom Mix je dosah větší.Sens mám na max. Idea Wink
Prosím Tě ještě k tomu ödladění země:Když naladím,mám tam OK,ale dílky jsou tak něco před půlkou,detík je tichý,mám pohnout trochu doprava? Confused Idea Aby se to srovnalo na tu půlku,Když to udělám tak se to víc srovná na půlku, je tam OK,detík je pořád tichý.Je v tom rozdíl,tak nebo tak?Má to vliv ? Question Question Question


Ahoj ! Když ty dílky nejsou přesně uprostřed nic se neděje jsi ještě v toleranci, pokud se ti neukáže doleva doprava Wink To že pak třeba pootočíš groundem bez mačkání čudlíku lehce do prava to akorát srovnáš na střed stupnice ale nevidíš to. Jestliže ti ale detík nepobroukává není potřeba pak pootáčet do prava. pohoda
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 16:17    Předmět: Citovat

arkleb napsal:
Dík za každou radu. Ale já mám takové pochybnosti, že ten detektor není v pořádku, protože ten stříbrňák byl zakopaný a signál dobrý, ale pinpoit nereagoval a nebylo to jen u toho zakopaného stříbrňáku. Další zajímavostí je, že se mě občas zobrazí na displeji v mixu slůvko ,,MIX"(když si přepnu detektor) bral jsem to původně jako třetí funkci mixu, ale pak jsem zjistil že v mixu mají být jen dvě funkce ,,MIXA" a ,,MIXD" a to mě vede k tomu, že detektor je nějak porouchaný.
Postup hledání v pohybovém módu: mám jasný signál (třeba ten Ag kr.) trošičku si vykřížuji abych byl co nejblíže. Oddělám detektor na místo kde už není žádný signál, stisknu prostřední tlačítko počkám až se detektor sladí. Střední tlačítko stále držím a cívku přesunu zpět nad nalezený objekt, ovšem už se signálu nedočkám. Opakuji to celé i třikrát, ale pinpoit ani nemrkne. Hoši poraďte, co dělám špatně? Díky Arkleb


Ten Mix samotný se ti zobrazí pouze v základní nabídce v menu! To znamená: Motion-NonMotion-Mix To se ti zobrazí v hlavní nabidce Jinde by se neměl samotný Mix objevit! S tím Pinpoitem je to divný Shocked
Když půjdu v Pohybovým tedy v Motion,zachytím signál dejme tomu minci,nevím přesně kde je zmáčknu pinpoint střední tlačítko a postupně se přibližuju k místu kde byl signál pak mi musí pinpoint hlásit stálým tónem kde mince je! pakliže to takhle nefunguje je něco špatně!!!
A detík bych reklamoval! Sad To je jediná rada kterou bych ti mohl dát!
Jen škoda že jsi tak dalako mrknul bych se na to ale máš to v záruce tak bych to reklamoval!
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 16:54    Předmět: Citovat

Arkleb Ty si se mi ptal na ten Pfenig 1939 ? Já si teď nejsem jistej ale měl by bejt ještě měděnej pozdejší ročníky byly zinkový!
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 21:14    Předmět: Citovat

Šnědro máš vyzkoušeny jestli ten pinpoint má stejný dosah Exclamation na hloubku na mince jako signál v Motion? Idea Confused
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 22:18    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
Šnědro máš vyzkoušeny jestli ten pinpoint má stejný dosah Exclamation na hloubku na mince jako signál v Motion? Idea Confused


No já si myslím že určitě jo! možná i větší protože je to vlastně nepohybovej mód a bez diskriminace Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: sobota 09. únor, 2008 21:48    Předmět: Citovat

Jakou máte kdo zkušenost od kolika % stavu nabití baterií to má vliv na dosahy a vůbec přesnosti v rozlišení detíku? Idea Shocked Shocked Shocked Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: sobota 09. únor, 2008 21:57    Předmět: Citovat

snedro napsal:
bandidos napsal:
A je vůbec možny nějak spolehlivě poznat v Motion/zatím se učím tohle/ když to ohlásí barvu co to je za kov?Já kopu všechno nad železo a řekl bych že jsou tam ve zvuku nějaké rozdíly,zatím to moc nepoznám.Máš to prosím Tě nějak vysledovany v soustažnosti se zvukem? Shocked Dnes signál ne ůplně čistý,ale barva a po úmorné dřině velká trochu narezlá plechovka s víčkem potaž.asi nějakým bar.kovem do žluta.Mě připadne že nejjasnější signál je když je to kousek pod povrchem,co je dál už tak čistý není ať je to co chce.Nevím...? Shocked Shocked A ta stupnice teda taky kecá když je to podle tvaru a uložení... Exclamation Idea Idea Spolehlivě poz :nám to zrezl.železo,zvuk je rozbitý....Dílky skáčou jak pominutý.Zatím toho teda moc nepoznám. Embarassed Embarassed Embarassed Za čtyřikrát venku bych už asi měl... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Jo! Kdyby si řekl za 40krát tak to jo Smile Já mám takovou zkušenost že do dvaceti čísel tak na 75% poznám jestli je to barva Sad nebo spíš řečeno Zajímavý předmět Shocked já si myslím že ten displej ukazuje docela přesně! A vždycky mě o tom přesvedčí vztek a to tím že právě čumím na displej a občas to lehce přeskočí a já si říkám to bude barva třeba i stříbrnáček třebas na vejšku stojící kopu a ono ejhle Fe Mr. Green Jinak poznat druh kovu? Stříbro,zlato atd. Pochybuju že by si to někdo lajznul říct na 100%
Ale tak na padesát možná jo Confused ale to už musí bejt člověk kterej kterej má nachozeno stovky a stovky hodin s jedním detíkem Cool Ale naučit by se to asi dalo a to tím spůsobem že by sis před sebe zakopával celej rok jenom zlato a hezky sis ho naposlouchal druhej rok stříbro atd. Mr. Green Laughing Laughing Laughing

A je aspoň trochu pravda co se píše v návodu? Idea Shocked Třeba o 8-10 kurzor barev.kovy,4-8 plíšky z bar.kovů atak?Jak se pozná alobal-kousíček bez pevného tvaru? Confused Embarassed Crying or Very sad .Podle mě je těžký problém zrezivělá konzerva od paštiky.Dneska signál jako prase,skoro se to nehlo a ejhle Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil konzervička od uzeného masa Exclamation :lol:Byl jsem v polích kde byl kdysi v roce 1800 a dřív rybník a vykopal jsem snad všechny součástky ze zeměděl. strojů Twisted Evil Prosím Tě jak poznáš že je to v zemi třeba velký zrezavěly šroub.Když je natočený kulatou hlavou je to asi nemožny.Jinak jsem vykopal ulomeny hrot z brán za traktor a všechny tyto věci se mi hlásí jako barva.Přijde že ten zvuk je trošičku snad jiný/nevím/ ,ale signál na displeji vypadá jak barva. Crying or Very sad Crying or Very sad Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil
CO S TÍM Exclamation Question Idea Evil or Very Mad Twisted Evil Confused Shocked Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 11. únor, 2008 8:46    Předmět: Citovat

Ahoj Bandidos!
S těmi bateriemi no abych pravdu řekl vyzkoušený to nemám Když používám alkaliky(zlatý GPčka) tak hledám dokud neklesnou tak na 35% pak už tomu moc nevěřím a připadá mi to že už to není moc přesný hlavně chování ! Časté sklony k rozlaďování Sad
Konzervy to je problém stejně jako zátky od piva myslím tím novodobé zátky. Plechovky mají krásnej zvuk už asi díky tomu že bývaly pocínovaný a taky díky těm kroužkům myslím tím dno a vršek plechovky co drží ten plášť konzervy takže tam displej nekecá Wink A ty zbytky radlic a zemědělských strojů no tak to kope asi každý je to přeci jenom kus silnýho těžkýho železa i když je to třeba jenom malej kousek to samý šrouby a třeba i kovaný věci mezi nima i hřebíky Sad Ale já to zase na druhou stranu beru jako pozitivum. Bez toho bych třeba nenašel bodák Zbytky zbraní a tak! Takže tyhle věci se hlásí jako barva,malej kousek alobalu se mi hlásí tak někde za železem asi dva dílky ale stejně to kopu! může to bejt vohnilej odznáček nebo knoflíček třeba i zlatej řetízek prostě všechno co je nad železem kopu raději Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pondělí 11. únor, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Čau Šnědro!
Díky za odpověď.S těma baterkama je to tak jak píšeš.Měl jsem jakysi Panasoniky ještě z Polska Exclamation Idea a když měly 35% tak už hlásil detík signály,blbl, a nikde nic.
Teď skusím MixD,ale nevím jak to budu dělat bez Pinpointu.Když je v zemi hodně signálu a cívka mě to chytá i z okrajů cívky/zase i další signály/ tak já nevím kde ta věc ,kterou hledám přesně vlastně je chyba .Pinpointem to najdu vždycky. Idea Jak se to dělá? Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 12. únor, 2008 7:58    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
Čau Šnědro!
Díky za odpověď.S těma baterkama je to tak jak píšeš.Měl jsem jakysi Panasoniky ještě z Polska Exclamation Idea a když měly 35% tak už hlásil detík signály,blbl, a nikde nic.
Teď skusím MixD,ale nevím jak to budu dělat bez Pinpointu.Když je v zemi hodně signálu a cívka mě to chytá i z okrajů cívky/zase i další signály/ tak já nevím kde ta věc ,kterou hledám přesně vlastně je chyba .Pinpointem to najdu vždycky. Idea Jak se to dělá? Shocked


Když budeš chodit v MixD tak ti to vadit nebude že je všude různej bordel třeba železnej Shocked sice ti bude lítat stupnice na displeji ale s toho si nic nedělej v MixD se musíš víc soustředit na zvuk! a na displej se budeš koukat jenom pro kontrolu jestli tam ta barva opravdu je ale jak jsem říkal tenhle mód používám jen na hodně zamořený místa a chodím hodně pomalu!!! Zvukově se barva projeví jakoby dvojitým zvukem takovým "kváknutím"Diskriminace na 12h3min můžeš ještě trochu vejš! S pinpointem si nedělám hlavu je automatickej a předmět mám vždycky uprostřed cívky a to na 100% to si můžeš zkontrolovat krátkými kmity Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 12. únor, 2008 11:24    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
Čau Šnědro!
Díky za odpověď.S těma baterkama je to tak jak píšeš.Měl jsem jakysi Panasoniky ještě z Polska Exclamation Idea a když měly 35% tak už hlásil detík signály,blbl, a nikde nic.
Teď skusím MixD,ale nevím jak to budu dělat bez Pinpointu.Když je v zemi hodně signálu a cívka mě to chytá i z okrajů cívky/zase i další signály/ tak já nevím kde ta věc ,kterou hledám přesně vlastně je chyba .Pinpointem to najdu vždycky. Idea Jak se to dělá? Shocked


S těmi baterkami si lámat hlavu nemusíš. Vždycky, když dorazíš domů, tak dej na dobíječku a pak ještě těsně před hledáním, pokud jsi nechal detík týden stát a máš klid:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 12. únor, 2008 12:17    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
bandidos napsal:
Čau Šnědro!
Díky za odpověď.S těma baterkama je to tak jak píšeš.Měl jsem jakysi Panasoniky ještě z Polska Exclamation Idea a když měly 35% tak už hlásil detík signály,blbl, a nikde nic.
Teď skusím MixD,ale nevím jak to budu dělat bez Pinpointu.Když je v zemi hodně signálu a cívka mě to chytá i z okrajů cívky/zase i další signály/ tak já nevím kde ta věc ,kterou hledám přesně vlastně je chyba .Pinpointem to najdu vždycky. Idea Jak se to dělá? Shocked


S těmi baterkami si lámat hlavu nemusíš. Vždycky, když dorazíš domů, tak dej na dobíječku a pak ještě těsně před hledáním, pokud jsi nechal detík týden stát a máš klid:-)


Petronius Já to dělám přesně tak jak píšeš protože když nechám týden baterky v klidu tak jsou kantáre! ten samovybíjecí efekt je hroznej !!!
Když jsem si tenkrát pořizoval dobíjecí baterky tak jsem si z počátku myslel že mi detík vybíjí baterky a hledal závadu v něm Laughing to byli dobrý nervy než jsem zjistil že existuje něco jako samovybíjecí efekt vztek muhehe
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. únor, 2008 19:54    Předmět: Citovat

Ten samovybíjecí efekt je i u alkalických baterek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 21:14    Předmět: Citovat

Ahoj já si koupil vychvalované baterky PROFITEXX 3200mAh.A nejsem z nich zrovna nadšený, 3ks mají 2480mAh a 3ks mají 2080mAh.K tomu abych zjistil kapacitu beterek, jsem si pořídil nabíječku VOLTCRAFT IPC-1 Zatím jsem je pouze formátoval nevím jak dlouho vydrží v RS a ani nevím jejich schopnost samovybíjení (zatím). Jinak mě RS funguje i na 1% nabití beze změny dosahu,jak tam je už nula bliká displei a potom to začne blbnout.Prubněte to taky? Jinak jak je v serii baterek horší kus je to na prd z 35% to najednou spadne na 0% a člověk by se lekl že má po datíku.Tak zatím ahoj a dobrý lov. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO