Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 691 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

jak naladit zem v mineralizaci
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 19:56    Předmět: Citovat

jura napsal:
Ten samovybíjecí efekt je i u alkalických baterek?


Ne u normálních alkalických baterií samovybíjecí efekt není! Wink
Zaplať pánbůh Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 20:07    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Ahoj já si koupil vychvalované baterky PROFITEXX 3200mAh.A nejsem z nich zrovna nadšený, 3ks mají 2480mAh a 3ks mají 2080mAh.K tomu abych zjistil kapacitu beterek, jsem si pořídil nabíječku VOLTCRAFT IPC-1 Zatím jsem je pouze formátoval nevím jak dlouho vydrží v RS a ani nevím jejich schopnost samovybíjení (zatím). Jinak mě RS funguje i na 1% nabití beze změny dosahu,jak tam je už nula bliká displei a potom to začne blbnout.Prubněte to taky? Jinak jak je v serii baterek horší kus je to na prd z 35% to najednou spadne na 0% a člověk by se lekl že má po datíku.Tak zatím ahoj a dobrý lov. Laughing
...Já je mám...neměřil jsem je a měřit nebudu...Fungujou jak mají ..Tak 18-20 hod v Quattru což je super...14 dnů jsem nehledal..dal je do detíku..je třeba je vytahovat....a šlo to jak má....Naprostá spokojenost....Za těch pár korun nemám co dodat.....
PS...máš je v záruce..nech si je vyměnit.... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 22:22    Předmět: Citovat

[quote="cortes"]
Mates napsal:
Ahoj já si koupil vychvalované baterky PROFITEXX 3200mAh.A nejsem z nich zrovna nadšený, 3ks mají 2480mAh a 3ks mají 2080mAh.K tomu abych zjistil kapacitu beterek, jsem si pořídil nabíječku VOLTCRAFT IPC-1 Zatím jsem je pouze formátoval nevím jak dlouho vydrží v RS a ani nevím jejich schopnost samovybíjení (zatím). Jinak mě RS funguje i na 1% nabití beze změny dosahu,jak tam je už nula bliká displei a potom to začne blbnout.Prubněte to taky? Jinak jak je v serii baterek horší kus je to na prd z 35% to najednou spadne na 0% a člověk by se lekl že má po datíku.Tak zatím ahoj a dobrý lov. Laughing
...Já je mám...neměřil jsem je a měřit nebudu...Fungujou jak mají ..Tak 18-20 hod v Quattru což je super...14 dnů jsem nehledal..dal je do detíku..je třeba je vytahovat....a šlo to jak má....Naprostá spokojenost....Za těch pár korun nemám co dodat.....
PS...máš je v záruce..nech si je vyměnit.... Twisted Evil[/quote

Jak říká Cortés nechal bych si je vyměnit ty profitexi by měly chodit dobře známej je používá taky a naprostá spokojenost!
Dobíjecí GP už nechci ani vidět Sad Myslím že Cortés s nima má taky špatnou zkušenost Rolling Eyes
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 10:09    Předmět: Citovat

JJooooo zelené GP opravdu nebrat..jen pokud je používáš každý den ..jinak nevydrží.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 17:16    Předmět: Citovat

Já už jsem to s baterkama vyřešil.Myslím že to chce dobíjecí a -1,5V-/pro jistotu/ Confused
http://www.pureenergy.cz/index.html .
Jinak zlaty GP alkalinky nejsou špatny za ty prachy,teď je tam mám.
A tyhle jsem koupil u soudruhů v PLR v trafice,abych tam mohl při kupování detík vyzkoušet a vydržely až podezřele Shocked dlouho... Idea Exclamation Laughing
[/img]
[img][/img]
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 19:13    Předmět: Citovat

Ahoj, už jsem napsal prodejci, vypadá to dobře, mám mu je poslat pošle mi jiné.Já GP nemám ale má je kamoš a nadává taky.Jinak dobré baterky jsou SANYO mám je doma, kapacita odpovídá i překonává co je psáno,samovybíjení je malé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 19:19    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Ahoj, už jsem napsal prodejci, vypadá to dobře, mám mu je poslat pošle mi jiné.Já GP nemám ale má je kamoš a nadává taky.Jinak dobré baterky jsou SANYO mám je doma, kapacita odpovídá i překonává co je psáno,samovybíjení je malé.


No tak to jsem zvědavej potřebuju taky konečně lepší baterie!
Dneska jsem zrovna nadával jako pes na ty GPčka už je nedokážu ani nabít na 80% Shocked a to je nemám ani rok a za dnešní hledání mi spadly až na 58% Když mají 40% tak už jim přestávám věřit vztek
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO