Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 536 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detiky s hypermarketu vs F4
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 21:32    Předmět: Detiky s hypermarketu vs F4 Citovat

Kolega s práce mi říkal ze viděl v Globusu stejně vypadajíci detik
jako mám já za 4500 kč a 5500 kč,docela mě to urazilo proto co jsem
zaplatil za svoji F4.
On tomu samozřejmě vúbec nerozumí,ale trošku mě nahlodal.
TESTOVAL už někdo z vás tyto pochybná monstra?
Možná i odpověd na članek by mohla některý ,případný zakazníky
varovat před fatalní chybou.
Kolegovi sem to vysvětlil že je to jako když si koupí vrtačku ferm za 500kč,nebo metabo za 10000 kč.
Kroutil hlavou ,ale snad pochopil.
čusik Milanos
Návrat nahoru
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 21:35    Předmět: Re: Detiky s hypermarketu vs F4 Citovat

milanos30 napsal:
Kolega s práce mi říkal ze viděl v Globusu stejně vypadajíci detik
jako mám já za 4500 kč a 5500 kč,docela mě to urazilo proto co jsem
zaplatil za svoji F4.
On tomu samozřejmě vúbec nerozumí,ale trošku mě nahlodal.
TESTOVAL už někdo z vás tyto pochybná monstra?
Možná i odpověd na članek by mohla některý ,případný zakazníky
varovat před fatalní chybou.
Kolegovi sem to vysvětlil že je to jako když si koupí vrtačku ferm za 500kč,nebo metabo za 10000 kč.
Kroutil hlavou ,ale snad pochopil.
čusik Milanos

V globusu mají garretty 150 a 250 a už se to tady několikrát řešilo na jiných vláknech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 21:37    Předmět: Citovat

Nehledě na to ,že jsou to údajně parametrově shodné detektory.Myslím ta F4 a G250.Má zkušenost to není ,jen přenáším co jsem četl jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 21:51    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 22:04    Předmět: Citovat

Stejné to není. Jiná značka. Výkonostně mě ale F4 ani trochu nepřesvědčila. Myslím, že na ten výkon je to předražený detektor, který výkonostně odpovídá tak Prozm 3 nebo Viking 30. Což v obou případech jsou podstatně levnější detektory se stejný výkonem. Nepíšu to rád, protože jsem fanda do Fishera, ale F4 je ostuda této značky, tolik můj osobní názor!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 6:30    Předmět: Re: Detiky s hypermarketu vs F4 Citovat

milanos30 napsal:
Kolegovi sem to vysvětlil že je to jako když si koupí vrtačku ferm za 500kč,nebo metabo za 10000 kč.
Kroutil hlavou ,ale snad pochopil.
čusik Milanos

S ACE jsem si krásně vyhrál a mám na co vzpomínat. S těmi vrtačkami. Taky jsem si koupil Metabo za 5200 kč a šla sr.t. Než platit za opravu tak jsem si koupil Ferm za 9,90Euro a až se po...e, tak ji hodím do popelnice a koupím jinou. Crying or Very sad Evil or Very Mad chyba vztek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 9:05    Předmět: Re: Detiky s hypermarketu vs F4 Citovat

Drtikol.CZ napsal:
milanos30 napsal:
Kolegovi sem to vysvětlil že je to jako když si koupí vrtačku ferm za 500kč,nebo metabo za 10000 kč.
Kroutil hlavou ,ale snad pochopil.
čusik Milanos

S ACE jsem si krásně vyhrál a mám na co vzpomínat. S těmi vrtačkami. Taky jsem si koupil Metabo za 5200 kč a šla sr.t. Než platit za opravu tak jsem si koupil Ferm za 9,90Euro a až se po...e, tak ji hodím do popelnice a koupím jinou. Crying or Very sad Evil or Very Mad chyba vztek Very Happy


Nemusíš jí ani házet do popelnice,já kupuju jen to levné nářadí,dva roky nevydrží a s reklamací nedělají žádné problémy.Řadu profesional už nikdy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 10:11    Předmět: Citovat

Chlapi, moje řeč Very Happy .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 13:14    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Stejné to není. Jiná značka. Výkonostně mě ale F4 ani trochu nepřesvědčila. Myslím, že na ten výkon je to předražený detektor, který výkonostně odpovídá tak Prozm 3 nebo Viking 30. Což v obou případech jsou podstatně levnější detektory se stejný výkonem. Nepíšu to rád, protože jsem fanda do Fishera, ale F4 je ostuda této značky, tolik můj osobní názor!


Zajímalo by mě co je na F4 tak špatné?
Podle různých testů vychází F4 docela dobře. Shocked
Odkazy na různé testy F4:
http://forum.detektory.cz/read.php?f=0&i=12833
http://losttreasure.com/fieldtests/ArchiveView.cfm?ID=LT20070114
http://www.fisherf75.com/pb/wp_1eabd27a/wp_1eabd27a.html?0.1883419400803668
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 14:09    Předmět: Citovat

Ono to je tak,že platíš za značku a nie za kvalitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 14:54    Předmět: Citovat

Kolega ho ide kúpiť. Podľa dostupných informácii na nete je o dosť lepší ako ace. Napríklad dosahovo a hlavne dizajnom.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 15:51    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Kolega ho ide kúpiť. Podľa dostupných informácii na nete je o dosť lepší ako ace. Napríklad dosahovo a hlavne dizajnom.
Ty hledáš dizajnem ? Shocked Laughing
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 16:15    Předmět: Citovat

No tahle odpověď mě teda taky trochu vzala.Přeci jen co kdyby ho v lese někdo viděl a byl by neupravený a měl ošklivý detektor,to by byla hrůza Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 16:40    Předmět: Citovat

Myslel som konkrétne žltú farbu u ace, ktorá sa mi hnusí stále viac. Naopak hľadá sa mi s ním čoraz lepšie.
Inak mám neoverenú informáciu, že sa bude ace vyrábať aj v inej farbe.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 19:16    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Stejné to není. Jiná značka. Výkonostně mě ale F4 ani trochu nepřesvědčila. Myslím, že na ten výkon je to předražený detektor, který výkonostně odpovídá tak Prozm 3 nebo Viking 30. Což v obou případech jsou podstatně levnější detektory se stejný výkonem. Nepíšu to rád, protože jsem fanda do Fishera, ale F4 je ostuda této značky, tolik můj osobní názor!


Tak mě teda tedka dost sere že jsem si radši nekoupil toho gareta za 5500 kč.
Když je to vlastně uplně to samý jako F4.
Za ty prachy bych skousnul i tu žlutou.
Po dvou sadach vybitejch baterek nachozenejch asi 20 kilakú ve třech lokalitach.sem nasbiral 10 kilo šrotu,10 mincí(oldest 1885) a 10 Nábojů.
Se mě ta F4 asi čtyřikrát zbláznila že řvala i metr zvednutá ja kráva dokud se ji nevypl.
Hloubku při kopaní určuje dost přesně,ale s identifikací sem spokojenej nebyl nebo to zatím neumím.
Po tomhle víkendu kdy jsem se byl podívat na jezeře Lhota u Prahy
po nějacích špercích po nudistech se mi nepovedlo diskriminovat v písku zátky od piva.Asi po 30 kouskách sem to vzdal,těch vyhrablej 13 kč byla slabá záplata.
Proto jestli je tady na foru někdo kdo by mi mohl napsat něco pozitivního
o jeho vlastní F4 tak prosím do toho.
Někteří lide mě ten můj detík totiž dost zhnusily.
Mimochodem vrtačku mám Protool od Narexu a až se posere tak si pořídím Protool od Narexu.
čusik milanos
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 20:07    Předmět: Citovat

Co by jsi čekal po nachozených 20km říšský poklad? Házíš flintu do žita moc brzo dej tomu čas sžívání s novým detektorem trvá nějaký čas, zvlášť jestli je to tvůj první.
Návrat nahoru
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 20:10    Předmět: Citovat

Milanos30:Promiň,ale působíš na mě právě dojmem těch hledačů o kterých se tady vedou dalekosáhlé debaty.Z tvého přízpěvku jsem totiž pochopil,že chceš na hledání vydělávat a nacházet každý metr zlaté artefakty.Budu tě asi muset zklamat,neboť těch zbytečných kilometrů nachodíme i mi a kolikrát ještě s menším úspěchem.Záleží na lokalitě a spíše štěstí .Nemysly si ,že s drašším detektorem najdeš hned truhlu zlata a nebo ,že se ti všeobecně zvednou nálezy.Nevím nějak Ti nerozumím,promiň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 21:38    Předmět: Citovat

ace nebo fisher, čekají tě hromady zrezavělého železa, hromady nábojnic, brokovek, neskutečné množství alobalu a všemožných tub z hliníku, kila mědi atd atd. Nálezy nedělá detektor, ale lokalita, vytrvalost a zkušenost - a především štěstí Smile
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 22:17    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Milanos30:Promiň,ale působíš na mě právě dojmem těch hledačů o kterých se tady vedou dalekosáhlé debaty.Z tvého přízpěvku jsem totiž pochopil,že chceš na hledání vydělávat a nacházet každý metr zlaté artefakty.Budu tě asi muset zklamat,neboť těch zbytečných kilometrů nachodíme i mi a kolikrát ještě s menším úspěchem.Záleží na lokalitě a spíše štěstí .Nemysly si ,že s drašším detektorem najdeš hned truhlu zlata a nebo ,že se ti všeobecně zvednou nálezy.Nevím nějak Ti nerozumím,promiň.


Promin asi sem to fakt blbě napsal,chtěl sem vtom svým článku jen trochu vyzvednout ten svůj detík, po tom jakou sem dostal sprchu.
Je to pro mě jen krásnej koníček a nemusím nikomu vyprávět jak mi buši srdíčko i když taham jen zrezlou plechovku.
Sem uplnej začatečník a moc si tady vás seniorů považuju a hltam všechny članky.
Takže normalní magor jako ostatní.

zdarek Milanos
Návrat nahoru
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 22:30    Předmět: Citovat

Milanos 30:Nic já si nepřipadám jako nějaký extra zkušený hledač,ikdyž už hledám delší dobu a už vůbec jsem Tě nechtěl postavit do pozice kdy se budeš za něco omlouvat.Jen jsem Tě asi blbě pochopil,tak vše v dobrém a hodně štěstí při hledání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO