Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 639 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detiky s hypermarketu vs F4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 22:35    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Milanos 30:Nic já si nepřipadám jako nějaký extra zkušený hledač,ikdyž už hledám delší dobu a už vůbec jsem Tě nechtěl postavit do pozice kdy se budeš za něco omlouvat.Jen jsem Tě asi blbě pochopil,tak vše v dobrém a hodně štěstí při hledání.


Děkuji a přeji taktež hodně štěstí.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 23:04    Předmět: Citovat

Ať už máš cokoli, tak mít nachozeno 20km, to je jako s novým řidičákem mít najeto 20km. Pravda nevybral sis nejlepší auto, ale i v Trabantu se dá jezdit a do cíle dojedeš. Pamatuji, že jeden soused jezdil za bolšána s Trabantem do Bulharska a dojel. Byl sice z cesty sedřený a unavený, ale účel to splnilo. Když si chci jízdu v autě užít, tak potřebuji velké a pohodlné auto s pořádným motorem a proto jezdím s US auty. Jenže za to musím platit. Vysokou pojistkou, nadprůměrnou spotřebou a ani pořizovací cena nepatří k nejmenším. Ale pak si užiju. Jenže můžu za tu pořizovací cenu koupit i auto, které se prostě na naše podmínky nehodí a budu se s ním trápit. Možná bude proto i levnější. To samé platí i u detektoru. Můžu utratit 15000 za detektor jehož hodnota je na deseti tisících a nebo koupit starší a za ty peníze koupím už hodně dobrý detík. Když si koupím starší ameriku, tak dám za ni tolik co za novou Fábii. Jenže budu mít auto, které bude nesrovnatelně pohodlnější, spolehlivější a tak když po pěti letech auto prodám dostanu za tu ameriku ještě možná dost slušné peníze a do servisu investuji minimum. Za Fábii to bude pár špudliků a za servis utratím podstatně víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 11:52    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Krokodill:No vidíš taky názor,vím že se naše debata s Petroniem netýká tématu,ale tohle je fakt dost omezený názor.Petronius má bohužel klapky na očích a co je jiný než Fisher a nebo USA auto tak to prostě nebere a to je názor pěkně na prd.Nezlob se na mě ,ale uvažovat takhle je dost jednostraný a měl by sis vyzkoušet i něco jiného,ale dlouhodobě a ne jen omáknout aby si o tom mohl mluvit.Ať už napíšeš cokoli,já teď jedu na víkend pryč,ale až se vrátím pustím se do debaty znovu,protože tohle si to zaslouží.Mám hodně přátel co v USA dlouhodobě žili a byli nadšení,ale znali i druhou stranu mince a dokázali o ní upřimně a nezkresleně mluvit.Já uznávám,že některé věci jsou tam super,ale na naší Evropu ,odkud nakonec stejně většina američanů pochází,nedám dopustit.Oni se mají učit od nás a ne abychom jim mi lezli do aršlochu.Je to arogantní a svým způsobem silně omezený a rozcápaný národ.Je to můj názor a zase jsem se rozčílil.Upozorňuji ,že rusáci jsou to samé ,aby mě tady někdo nenapadl,že jsem komouš.


Nemyslím že jsi komouš, nejspíš oranžovej, ale to je naprosto jedno. Přemýšlím co je na Evropě lepšího. Žel moc věcí mě nenapadá. Napadá mě ale co je lepšího na České republice. Je to můj domov, moje zem, kterou miluji. Miluji její historii a věřím v jeji budoucnost a doufám, že se nebude podobat současné humusně liberální a birokratické EU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 11:53    Předmět: Citovat

Amerika zůstane amerikou bohužel jen v americe.A za tebe právě mluví to ,že jsi v klubu amíků.Nechci se tady dohadovat o blbostech,ale když ty vždy někomu tak nekompromisně odpovíš ,že si to žádá reakci i z druhé strany.Protože držet hubu mi češi umíme,ale ozvat se je problém.Ale já se alespoň pokouším ti to vyvracet,ikdyž Jokr a pár lidí už tě upozorňovalo taky na tvé názory.Já budu asi druhý ,protože si připadám jak cholerik který se za každou cenu musí o něčem dohadovat,ale je to jen tím ,že hubu jsem držel dost dlouho a už na to nemám nervy a ani nechci někomu dávat příležitost aby si tu jednostraně plácal játra.Ber to sportovně,ikdyž to tak nevypadá.Já se prostě hádat budu,když budu vědět ,že to není alespoň trochu pravda.Ostatní mě to prosím promiňte,stává se z tohoto pohodového webu díky mě asi agresivní web.Tak pardon a až toho bude mít admin dost on mi to snad včas utípne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 12:10    Předmět: Citovat

Já mám Rusko rád. Smile
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 12:13    Předmět: Citovat

Kdysi mě jeden známý řekl: Já něznáju što éto rusác Very Happy
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 12:55    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Amerika zůstane amerikou bohužel jen v americe.A za tebe právě mluví to ,že jsi v klubu amíků.Nechci se tady dohadovat o blbostech,ale když ty vždy někomu tak nekompromisně odpovíš ,že si to žádá reakci i z druhé strany.Protože držet hubu mi češi umíme,ale ozvat se je problém.Ale já se alespoň pokouším ti to vyvracet,ikdyž Jokr a pár lidí už tě upozorňovalo taky na tvé názory.Já budu asi druhý ,protože si připadám jak cholerik který se za každou cenu musí o něčem dohadovat,ale je to jen tím ,že hubu jsem držel dost dlouho a už na to nemám nervy a ani nechci někomu dávat příležitost aby si tu jednostraně plácal játra.Ber to sportovně,ikdyž to tak nevypadá.Já se prostě hádat budu,když budu vědět ,že to není alespoň trochu pravda.Ostatní mě to prosím promiňte,stává se z tohoto pohodového webu díky mě asi agresivní web.Tak pardon a až toho bude mít admin dost on mi to snad včas utípne. Wink


Je to klub majitelů amerických aut. Stejně jako jsou kluby jiných značek a jako člověk, který vlastní veterána kterékoli značky vím, že ten klub potřebuji, kvůli informacím i dílům, protože na auta 40-50 let stará se díly běžně nevyrábí, dokonce ani v USA:-))))). To neformuje žádný můj názor na USA:-)). Stejně jako to, že je někdo majitele Audi neformuje jeho názor na Německo.
Jinak USA si neidealizuji. Už proto, když vidím tamější kandidáty ze stran demokratů. Nikde neexistuje dokonalá společnost, stejně neexistuje dokonalý výrobek. Člověk většinou musí vybírat z menšího zla. Když jde k volbám, musím vybírat z menšího množství negativ, když kupuji nějakou věc do domácnosti, rovněž. Jenže když si ho potom vyberu a osvědčí se, tak ho doporučuji. Stejně jako dnes bych oboum komorám doporučoval volit Klause, tak můžu doporučovat americké auto nebo Fishera a je to jen moje věc a na druhých je zda li můj názor přijmou nebo odmítnou. Ale používat tak silná slova vůči mě jako používáš ty Karle mi připadá jako rétorika hlavy oranžových politikůSmile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO