Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 861 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výběr detektoru z několika typů
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 15. únor, 2008 17:15    Předmět: Výběr detektoru z několika typů Citovat

Zdravím. Vím, že toho tady bylo hodně napsáno, ale jelikož tomu nějak nehovím tak si přečtu jednu věc, pak druhou.. a u páté jsem úplně vedle... Takže k věci. Vzhledem k ceně jsem vybral následující detektory, u nichž bych se rád dozvěděl ...vítěze..?? Nevím jak to napsat... I když jsem to pročítal poctivě, tak prostě stále nerozumím o čem je ve většině případů řeč Rolling Eyes O detektoru mám představu: zapnu, nic nenastavuji ( nebo jen absolutně nenáročné nastavení), jdu, máchám ze strany na stranu, pípne, kouknu na displej, vidím co to je, poznám z údajů jestli má smysl kopat, kopu, vypnu.... Hledat chci co: sám nevím co, prostě hledat, procházet se a ono se něco najde a vykopne. Hledat chci kde: převážně v lese nebo na polích dál od pidlivizace... nechci být rušen. Díky..případně za jiný tip v podobné cenové relaci.

Garrett GTAx 550 (11.800,-), Minelab X-Terra 30 (11.950,-), Whites Prizm III (9.900,- nebo z Rakouska za 8.450,-), Whites Prizm IV ( z Rakouska za 11.400,-), Viking VK 40 ( 8.390,- - ten je sice ošklivý..ale cena dobrá..)
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 15. únor, 2008 17:23    Předmět: Citovat

Ono je dobrý si ty strojky vyzkoušet - takže raději nakupovat tam, kde ti k tomu něco řeknou a taky ukážou a mají výběr - a co nějakej Fiša a nebo Tesoro ? Některý jsou velice jednoduchý na ovládání a funkční - myslím, že lepší než levnej digitál ! Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: pátek 15. únor, 2008 19:46    Předmět: Citovat

2 cooper: a jak dlouho už vybíráš? Jestli míň jak dva - tři měsíce, tak to neuspěchej a dej tomu ještě čas. Do jara daleko. Zatím koukej na stránky a studuj si terminologii a ono to časem přijde. ... asi ... teda

Ještě jedna zvědavá otázka: Co byl ten impuls pro uvažování nad tím začít hledat?
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 15. únor, 2008 19:49    Předmět: Který? Citovat

Jo souhlasim s Rivalem, ale popravdě řečeno, doby kdy Tesoro bylo přiměřeně muziky za přiměřeně peněz, jsou pryč. Tenkrát jsem stále pokukoval po Fíšovi, ale ceny byly přesně opačně než jsou teď. No musel jsem si rejpnout jako Tesorista Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 15. únor, 2008 19:52    Předmět: Citovat

Urquell napsal:
2 cooper: a jak dlouho už vybíráš? Jestli míň jak dva - tři měsíce, tak to neuspěchej a dej tomu ještě čas. Do jara daleko.

Na nic nečekej a jdi do toho, nebo na tebe v zemi nic nezbude!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 1:20    Předmět: Citovat

Já bych vzal pro začátek Tesoro Cortés,je to jednoduchý detík na ovládání a se slušnou diskriminací.Ale to je spíš bazarová zležitost Wink
A z těch co jsi uvedl,tak bych asi bral X-Terru 30.
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/


Naposledy upravil darden dne sobota 16. únor, 2008 8:04, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 1:47    Předmět: Citovat

Zdá se, že Cooper si vybral samé digitály, takže Viking je jednotón má číselné zobrazení nemá výměnné cívky, Whitesy a Garrett nemají číselné zobrazení vodivosti cíle ale jsou to multitóny, mají různé cívky a zobrazují pouze segmentově. Pak zbývá X- Terra, která má multitón, zobrazení ID cíle i výměnné cívky, takže já bych si z těhle detíků vybral právě X - Terru. Podotýkám, že to je čistě můj osobní názor a neberu v potaz detíky z bazaru.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
muchmen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 433
Bydliště: Holýšov / DO

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 9:54    Předmět: Citovat

cooper: Rád bych odpověděl na Tvůj dotaz, ale z ňákýho mě neznámého důvodu, mě nejde odeslat SZ. Rolling Eyes Když tak mě Písni Tvůj e-mail a já se ozvu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 12:23    Předmět: Citovat

Z těch co tu máš uvedený bych šel do Prizm 4, ale spíš bych kouknul po inzerci a koupil Fishera. Z digitálů ID Edge nebo Excel a z Analogů bych kouknul po 1236 nebo 1270.Se všemi uvedenými se v bazarových cenách budeš pohybovat od 10 do 15 tisíc a dostaneš podstatně lepší stroje než ty co máš uvedený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 13:49    Předmět: Citovat

pro muchmen :
díky moc odpověď v SZ přišla..

pro Petronius : raději bych opravdu nový detektor se zárukou... samozřejmě máš ale pravdu v tom, že bazarový by se za stejnou cenu sehnal o třídu..půl třídy..čtvrt třídy..lepší..

pro Urquell :
vybírám střídavě tak půl roku, ale ne moc intenzivně to je fakt. Kolega má M6, ale to si myslím je pro mě zbytečně drahé ( i když se dají sehnat kolem 17 tis.). Dnes jsem s ním byl zrovna hledat, abych si to trochu omakal. Byli jsme asi 3 hodiny a nějaké odznaky, brože, knoflíky a nábojnice atd se našlo...plus plechovky..stanioly..plechovka toluenu... Jinak to je tak půl odpovědi na tvou otázku co bylo impulsem: 1) kolega z práce, který se tomu věnuje mnoho let, takže se o tom stále bavíme a 2) má záliba v historii no a za 3) tak trochu se odreagovat v přírodě..

Snažil jsem se najít nějaké testy na detektory a již mám jen dva favority: prizm IV a X-Terra 30. Přiznám se, že více se kloním k Whites Prizm IV. Oslovil mě i pan Chládek prostřednictvím SZ a učinil velmi solidní nabídku, takže i proto se stává favoritem Prizm IV. Něco z testů, které jsem na internetu našel, jsem i s pomocí překladače přeložil, ale je to takové.. já být správná čecha a číst jak umět... Embarassed Třeba z tohoto( protože to je v PDF) nepřeložím nic.. http://www.treasurehunting.co.uk/uploads/fieldtests/Test_106.pdf

Každopádně třeba srovnání přímo Prizm IV a X-Terra 30 jsem nenašel.
Dnes při tom hledání s M6 jsem hledal jen s pomocí sluchátek a při tónu se mrknul na displej ( kopalo se jen s číslem vyššíém než +12 ) a vždy tam něco bylo.. Docela jednoduché, tak jsem si to představoval Laughing Omluvte mě, že píši laicky, ale jinak zatím ani nemohu.. Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 13:52    Předmět: Citovat

JO ještě.. pokud by někoho zajímaly ty testy na různé typy, tak jsem našel tady. Ale to určitě znáte.. A jelikož to je v PDF, tak jsem na to krátký a překladač mi to nepřeloží.. http://www.treasurehunting.co.uk/field_tests.html
Návrat nahoru
fix1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.5. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Střední Morava

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 14:14    Předmět: Citovat

A tady jsi hledal? (jde to přeložit a jsou tam snad všechny detektory) http://metaldetectorreviews.net/
_________________
Všude dobře,tak co doma...
ACE 150+velká cívka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 17:09    Předmět: Citovat

Škoda jen, že ty testy mi připadají jak testy výrobců nebo prodejců. Každý detektor v nich vypadá jako špičkový stroj....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 18:41    Předmět: Citovat

Hledám s ACE 250, a mě to zatím stačí, stejně hodně lidí hledá v all metalu a radši kopou, než přijít o nějaký nález.
Návrat nahoru
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 19:04    Předmět: Citovat

Nebude lepší koupit pro začátek něco levnějšího a pak teprve investovat do lepšího detíku.Někoho to třeba přestane bavit po měsíci nebo nebude mít tolik času jak čekal. Wink
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 19:23    Předmět: Citovat

Jordy napsal:
Hledám s ACE 250, a mě to zatím stačí, stejně hodně lidí hledá v all metalu a radši kopou, než přijít o nějaký nález.


Tak to já radši používám diskriminaci, ale ne každý detík má slušnou disriminaci a proto all:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 19:24    Předmět: Citovat

darden napsal:
Nebude lepší koupit pro začátek něco levnějšího a pak teprve investovat do lepšího detíku.Někoho to třeba přestane bavit po měsíci nebo nebude mít tolik času jak čekal. Wink


Z toho důvodu spíš doporučuji koupit starší, koupí slušný který nezklame a když ho to nebude bavit, tak ho v podstatě za stejné peníze prodá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 19:34    Předmět: Citovat

Zdravím, už jsem si toho přečetl docela dost, ale potřebovalbych ještě radu. Jsem začátečník a chtěl bych detík do 9-10 tis. Poradíte mi? Budu hledat militárie a třeba i mincátka, víkendově.Mám v merku Discovery 3300 co vi na to?
Díky
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 20:53    Předmět: Citovat

mikin napsal:
Zdravím, už jsem si toho přečetl docela dost, ale potřebovalbych ještě radu. Jsem začátečník a chtěl bych detík do 9-10 tis. Poradíte mi? Budu hledat militárie a třeba i mincátka, víkendově.Mám v merku Discovery 3300 co vi na to?
Díky


No pokud chceš něco na militari i mince, tak kup Fisher 1236x2. Je to univerzál. Dáš za starší myslím právě tyhle peníze a máš detík o dvě třídy jinde než D3300. A hlavně nepoměrně kvalitnější a neporuchový stroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 22:28    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Jordy napsal:
Hledám s ACE 250, a mě to zatím stačí, stejně hodně lidí hledá v all metalu a radši kopou, než přijít o nějaký nález.


Tak to já radši používám diskriminaci, ale ne každý detík má slušnou disriminaci a proto all:-))


JJ, až já budu velká, bude ze mě selka, časem taky něco pořídim lepšího Wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO