Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 595 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové Fishery F2
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 20:13    Předmět: Nové Fishery F2 Citovat

Podle posledních informací od Pavla Diviše budou od pondělka 18.2.2008 k dispozici nové Fishery F2. Takže kdo na něj máte zálusk, starejte se ...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 21:47    Předmět: Citovat

Máte už někdo zkušenost s touto mašinou ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 17:43    Předmět: Citovat

Zatím na ní jen čekám, do týdne snad dorazí.
Na seznámení s hledáním bude jistě stačit.
Houknu až budu vědět o ní víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 19:00    Předmět: Zkusenosti s Fisher F2 Citovat

Tak se s vami zkusim podelit o me zkusenosti s F2.Detektor mam tyden a denne ho zkousim v terenu.Uz napoprve jsem si vsiml ze je velmi citlivy na male predmety,nasel jsem napr medeny dratek s buzirkou asi 5 cm dlouhy v 15cm hloubce,kousky alobalu(velmi male)zhruba stejne hluboko a dalsi podobne veci(mosazne konce brokovych nabojnic,mosazne vicko od nejake lahvicky atd.)To vse pri max citlivosti,kdyz jsem ji snizil o tretinu tak prestalo jemne pipani ktere se casto ozyvalo,nekolikrat jsem to kopal a nic,zrejme falesne signaly(ale opravdu velmi jemne,mozna jsem ,,slysel travu rust,,).Toto vse s diskriminaci na prvni stupen(vylouceni zeleza).Vsechny predmety davaly jasny cisty signal v prave casti displaye(barva).Jediny problem jsem mel ze zacatku s rezavymi kusy zeleza ktere se vzdy hlasi jako ,,barva,, i pri zapnute diskriminaci.Ale zjistil jsem ze jsou vzdy hloubeji(cca25-30 cm)takze pokud mam jasny signal barvy a do 20 cm nic neni tak tam stoprocentne najdu o neco hloubeji kus podkovy,oko z retezu apod.S detektorem se teprve szivam takze toto berte jen jako zakladni zkusenost,casem napisu vice.Jo a par minci uz jsem taky nasel,jeden trojkrejcar asi v 18 cm takze si myslim ze detektor bude po vetsi praxi opravdu velmi dobry ,ve sve cenove hladine mozna nejlepsi(muj nazor).tak zatim a hodne nalezu preji vsem!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: neděle 09. březen, 2008 21:06    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,rád bych trochu zaktualizoval svuj první článek o F2. Od té doby jsem nachodil spoustu kilometru v terénu a už bych to napsal jinak.Takže:problém s rezavým železem co se hlásí jako barva-nikdy to není uplně stabilní čistý signál a id číslo taky občas přeskočí a tak v těchto případech vypnu diskriminaci a znovu cívkou mávám nad předmětem no a vždy na displayi blikne IRON,potom zas barva atd. takové signály už nekopu,nestalo se že bych se pomýlil(zatím).Akorát to nefunguje pokud je dole smaltovaný hrnek nebo kulatá pozinkovaná plechovka od sardinek,to se prostě musí kopat,ale je to asi problém všech detíku.Jinak mince se hlásí krásně čistě a při mávání cívkou do kříže je signál vždy v malém bodě-to už vím že jsem našel něco zajímavého. Výdrž baterek je perfektní,vydrží hodiny a hodiny každodenního hledání.Takže zatím spokojenost.Víc zase příště,hodně nálezu všem přeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 14:00    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
Zdravím všechny,rád bych trochu zaktualizoval svuj první článek o F2. Od té doby jsem nachodil spoustu kilometru v terénu a už bych to napsal jinak.Takže:problém s rezavým železem co se hlásí jako barva-nikdy to není uplně stabilní čistý signál a id číslo taky občas přeskočí a tak v těchto případech vypnu diskriminaci a znovu cívkou mávám nad předmětem no a vždy na displayi blikne IRON,potom zas barva atd. takové signály už nekopu,nestalo se že bych se pomýlil(zatím).Akorát to nefunguje pokud je dole smaltovaný hrnek nebo kulatá pozinkovaná plechovka od sardinek,to se prostě musí kopat,ale je to asi problém všech detíku.Jinak mince se hlásí krásně čistě a při mávání cívkou do kříže je signál vždy v malém bodě-to už vím že jsem našel něco zajímavého. Výdrž baterek je perfektní,vydrží hodiny a hodiny každodenního hledání.Takže zatím spokojenost.Víc zase příště,hodně nálezu všem přeji.

Ahoj, tak to jsi snad první majitel F2-ky v republice Surprised . Ta moje stále čeká v Drážďanech na vyzvednutí Crying or Very sad .
Díky za tvé postřehy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:17    Předmět: Citovat

DDT:no tak ti preju at co nejdriv dorazi,jinak da se normalne koupit i u nas u spousty firem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:22    Předmět: Citovat

Ahoj chtel jsem se jen zeptat nekoho zkusenejsiho:Kdyz detikem prudce zatresu nebo narazim na kamen ci vetvicku tak pipne,nejake falesne signaly ale tak casto? i pri nizsi citlivosti,je to u detiku normalni? diky moc za rady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:34    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
Ahoj chtel jsem se jen zeptat nekoho zkusenejsiho:Kdyz detikem prudce zatresu nebo narazim na kamen ci vetvicku tak pipne,nejake falesne signaly ale tak casto? i pri nizsi citlivosti,je to u detiku normalni? diky moc za rady...


To není normální. Zkontroluj konektor kabelu, upevni pořídně volně visící kabel atd.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 9:12    Předmět: Citovat

mcmlxxx:diky za tip,prijde mi ze muj problem je dole jak vychazi kabel z civky.co s tim,nebylo by to na reklamaci? Jeste jednou dik za tvuj cas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 10:29    Předmět: F2 z venku Citovat

kopalek napsal:
DDT:no tak ti preju at co nejdriv dorazi,jinak da se normalne koupit i u nas u spousty firem...

Nehledej v tom nic jiného, než jen pokus o levnější nákup. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 15:11    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
mcmlxxx:diky za tip,prijde mi ze muj problem je dole jak vychazi kabel z civky.co s tim,nebylo by to na reklamaci? Jeste jednou dik za tvuj cas.


no pokud ti detektor blbne když hýbeš kabelem těsně nad přechodkou, tak tam je nalomenej kabel. To nevím jestli ti to prodejce uzná jako reklamaci...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 9:35    Předmět: Už je doma Citovat

Tak jsem si tu mrchu včera vyzvednul a hned otestoval za barákem. Za necelou hodinku v zamořené lokalitě dvě alpakové lžičky a docela hezká sekerka, odpad nepočítám. Snad se do toho dostanu, ale chvílemi to byla úplná zvonkohra. Zdálo se mi však že nekopu, ale jen sbírám z povrchu, uvidím v klidnějším prostředí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 21:25    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
Ahoj chtel jsem se jen zeptat nekoho zkusenejsiho:Kdyz detikem prudce zatresu nebo narazim na kamen ci vetvicku tak pipne,nejake falesne signaly ale tak casto? i pri nizsi citlivosti,je to u detiku normalni? diky moc za rady...


Na to si musíš zvyknout, mi to děla MDčko už při každé změně směru pohybu, u mě to ale nebude kabelem, když zatřesu civkou,tak slyšim ty draty,jak tam chechlaji, skus to taky, esi ti to tež bude robit, tak s tim už nenadělaš nic. No jedině, že by ses ocitl při hledani na nějakem utesu, tak detektor uchop za okraj civky nejlepe, roztoč a mrskni co nejdal. S MDčkem bych to už někdy udělal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 21:30    Předmět: Citovat

Pan-zer napsal:
kopalek napsal:
Ahoj chtel jsem se jen zeptat nekoho zkusenejsiho:Kdyz detikem prudce zatresu nebo narazim na kamen ci vetvicku tak pipne,nejake falesne signaly ale tak casto? i pri nizsi citlivosti,je to u detiku normalni? diky moc za rady...


Na to si musíš zvyknout, mi to děla MDčko už při každé změně směru pohybu, u mě to ale nebude kabelem, když zatřesu civkou,tak slyšim ty draty,jak tam chechlaji, skus to taky, esi ti to tež bude robit, tak s tim už nenadělaš nic. No jedině, že by ses ocitl při hledani na nějakem utesu, tak detektor uchop za okraj civky nejlepe, roztoč a mrskni co nejdal. S MDčkem bych to už někdy udělal.


No, ať je ta F2ka jaká chce, tak srovnávat fíšu s MDéčkem mi přijde poněkud bezpředmětný.

btw, Kopálku, hodím dolu můj mail a kdybys chtěl někdy zajít na to pivko, tak mi napiš. Docela bych si toho fíšu i prohlíd..

seeeef@seznam.cz
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 23:38    Předmět: Citovat

Pan-zer napsal:
kopalek napsal:
Ahoj chtel jsem se jen zeptat nekoho zkusenejsiho:Kdyz detikem prudce zatresu nebo narazim na kamen ci vetvicku tak pipne,nejake falesne signaly ale tak casto? i pri nizsi citlivosti,je to u detiku normalni? diky moc za rady...


Na to si musíš zvyknout, mi to děla MDčko už při každé změně směru pohybu, u mě to ale nebude kabelem, když zatřesu civkou,tak slyšim ty draty,jak tam chechlaji, skus to taky, esi ti to tež bude robit, tak s tim už nenadělaš nic. No jedině, že by ses ocitl při hledani na nějakem utesu, tak detektor uchop za okraj civky nejlepe, roztoč a mrskni co nejdal. S MDčkem bych to už někdy udělal.


... Jednu MDčkovou cívku jsem vyléčil tím způsobem, že jsem do ní shora opatrně navrtal díru, a vystříkl jsem ji montážní pěnou... A byl klid. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 19:27    Předmět: Citovat

Zdravim,tak jsem pokoumal ten problem s falesnejma signalama no a nebude to asi nejaka vada.Dole u civky to neni spis kdyz zahejbu konektorem nebo poklepu na krabicku,no utah jsem co nejvic kabel,cely to nejak utesnil a je to mnohem lepsi.Takze asi to bude konstrukci nebo tim ze od levnejsiho detiku nelze cekat zazraky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 22. březen, 2008 19:13    Předmět: Citovat

DDT: Ahoj,tak už jsi se dostal někam do terénu? Docela by mne zajímalo jaký má zkušenosti někdo další s F2.Tak piš jak se ti hledá no a at máš štěstí na něco zajímavýho!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 23. březen, 2008 10:04    Předmět: odpověď Kopálkovi Citovat

Do dneška jsem papírově nemocnej a bez vycházek Crying or Very sad , ale na 2hodiny jsem se včera vypařil k Labi, kde jsem nebyl minimálně 15 let. Bohužel humus, bordel atd. Naštěstí terén písčitý a ku kopání vhodný (stejně jsem ale zlomil oblíbenou motyčku manželky). Rybáři jsou pěkní ožralové a všude samý hezký signály od zátek. Vypadá to, že tóny i číselné rozlišení funguje docela spolehlivě (ještě si ty čísla a zvuky pamatovat)raději jsem ale zpočátku kopal vše a později si jen občas ověřil jestli to sedí. Schválně jsem zkoušel i čedič se který mají mít právě Fischery problém, ale absolutně bez problémů i na nejvyšší citlivost nehlásil detík šutrák jako kov. Naopak pod kameny rozpoznal železo a hřebík tam opravdu byl. Hloubka bude asi ten jeho největší handycap. 1 Kčs na vzduchu 24cm první detekce kovu a jasná identifikace koruny v 19cm nepatří jistě mezi špičkové ukazatele. Zato nad kruhem pro připoutání lodí mi málem nestačila zvednutá ruka. Možná bude někdy test s kamarádem co už taky "zblbnul" a koupil si Ace 150. Snad F2 nebude horší, každopádně výsledek zkusím objektivně popsat.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 05. duben, 2008 13:30    Předmět: Fisher f2 Citovat

Zdravim vešchny příznivce detíků.Měl bych jednu otázečku pro majitele fishera f2 a moc by mě zajímalo jak je to s tou hloubkou pro mince a různých předmětů a jak by jste ho hodnotili.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO