Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 658 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové Fishery F2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 05. duben, 2008 17:28    Předmět: Citovat

čoveče hned o příspěvek výše máš vše na co se ptáš včetně hloubky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 10:17    Předmět: Re: Fisher f2 Citovat

Metals napsal:
Zdravim vešchny příznivce detíků.Měl bych jednu otázečku pro majitele fishera f2 a moc by mě zajímalo jak je to s tou hloubkou pro mince a různých předmětů a jak by jste ho hodnotili

Moje F2 má asi stejný dosah jako Garretty 150/250. Když jsme si detektory s kolegou na chvíli vyměnili, tak jeho
150-tka mi moc nevyhovovala. Mechanické provedení je o dost slabší. Myslím tím spojení trubek i provedení cívky.
F2 se zdá taková dospělejší a číselná identifikace mě osobně více vyhovuje, než jen páskový ukazatel.
S čedičem si taky asi G150 moc nerozumí. O zvucích co Garrett vyluzoval se nebudu raději vyjadřovat. (zvyknout se ale jistě dá na všechno). Kopali jsme vše a věř, byla to pestrá směsice. Od kanálu uprostřed lesa Question v cca 30cm, přes plechovku Coly asi ve 20 až k hřebíkům, nábojnicím a mincím běžně okolo 10. Navzájem jsme se rušili na vzdálenost menší než dva metry, což je myslím v pohodě. Každopádně to bylo příjemně strávené dopoledne. Kamarád měl dokonce víc nálezů, protože nebyl línej se ohýbat za každým zprvu železným signálem ze kterého se nakonec vyklubala mince. Poučení pro příště. Wink
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 10:20    Předmět: Omluvte sníženou kvalitu příspěvku ... Citovat

V náhledu můj příspěvek vypadal jinak, tak příště už nebudu tak často používat Enter k zarovnání Embarassed .
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 12:08    Předmět: Re: Omluvte sníženou kvalitu příspěvku ... Citovat

díky za pestrou odpoveď Wink
Návrat nahoru
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 13:54    Předmět: F2 Citovat

Jsem s tímto detektorem fakt spokojen (bodejť by ne, když je mým prvním) a k lepšímu jsem zatím nečuchnul. V jednoduchosti je síla. Zapnu a jdu. Jediné, k čemu mám jisté výhrady je způsob napájení. Myslím, že systém 2x9V je již dávno přežitý (byť originální baterie mě zatím vydržely asi 22 hodin). A to je přesně tolik, kolik mám s ním nachozeno. Každou chvílí ale jistě kleknou.
Časem zkusím vypotit nějakou náhradu. Sluchátka mám s regulací hlasitosti, tak rachot do uší neznám. Koupil jsem ho o něco levněji z jedné nejmenované země za Velkou louží. Zajímá-li tě to, tak 175,90 cena s poštovným, clo 6,29 a DPH 33,48 vše v €. Ještě zbylo na pivo.
A to je vše ....
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 07. duben, 2008 17:05    Předmět: Citovat

Ahoj zajímala by mne ta koupě F 2jky.Mohl bys nějak rozepsat? nejsem zběhlej v cizích jazycích tak když tak návod pro blbce.Díky Gustys
Návrat nahoru
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 07. duben, 2008 18:12    Předmět: Spokojenost Citovat

Ahoj, tak už si se svou F2 dokonale rozumíme a musím říci že to ze začátku nebylo jednoduchý. Zdálo se mi že je nějak vadná, viděl jsem na ní spoustu chyb ale najednou se to nějak zlomilo a nyní už bych jinej detík v této cenové relaci nechtěl.Kámoš má ACE 250 tak jsme testovali a výsledek zhruba takovýto: dosah zhruba stejný, citlivost na velmi malé předměty u Fíši lepší, signalizace přesnější. Tak zas někdy snad více,zatím ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: úterý 08. duben, 2008 9:00    Předmět: Detík z ciziny Citovat

Tohle téma se zde probíralo mnohokrát. Viz. http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=215
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=421
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=956
Protože nemám zřízen účet PayPal, tak jsem si to nechal zaplatit a poslat kamarádem z Německa, tak si detektor udělal okružní jízdu a dodání se prodloužilo asi o dva týdny, než jsem si to vyzvednul. Pak jsem ho samozřejmě zaplatil. Nebral jsem ho z Kellyca, ale z Windy City Detectors z Chicaga (je to ale asi jedno)
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 20:13    Předmět: Citovat

Ahoj, tak už je zde nějaký další majitel F dvojky??? Nikdo nic nepíše a to prý to bude aspirant na No 1. ve svý kategorii??? Docela by mne zajímaly něčí zkušennosti s hledánim v lese,já mám spoustu pípanců od větviček a borůvčí o které zavadím,že by opět mé známé falešné signály??? Jinak někdy jsem až překvapen citlivostí na minipředměty, může to s tím souviset( logicky asi ano? ) ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. duben, 2008 18:27    Předmět: novej majitel F2 Citovat

Grimmi vylez Smile
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. duben, 2008 18:38    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
Docela by mne zajímaly něčí zkušenosti s hledánim v lese,já mám spoustu pípanců od větviček a borůvčí o které zavadím,že by opět mé známé falešné signály???

Ahoj, nevím mám tuto mašinku jen dvoje baterky a falešný signály jsem slyšel málokdy. V dešti, mokré trávě a s víceletým náletem jasanů (či co to bylo) občas nějakej tón navíc jistě byl. Pak jsem vypnul telefon a změnil lokalitu a byl zase klid (avšak bez nálezů). V sobotu zkusím vyrazit s novým systémem napájení, neb ty 9-ti voltovky mě štvou.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. duben, 2008 20:58    Předmět: Citovat

DDT napsal:
kopalek napsal:
Docela by mne zajímaly něčí zkušenosti s hledánim v lese,já mám spoustu pípanců od větviček a borůvčí o které zavadím,že by opět mé známé falešné signály???

Ahoj, nevím mám tuto mašinku jen dvoje baterky a falešný signály jsem slyšel málokdy. V dešti, mokré trávě a s víceletým náletem jasanů (či co to bylo) občas nějakej tón navíc jistě byl. Pak jsem vypnul telefon a změnil lokalitu a byl zase klid (avšak bez nálezů). V sobotu zkusím vyrazit s novým systémem napájení, neb ty 9-ti voltovky mě štvou.
Ahoj,tak zkusím vypnout ten telefon,to mne nenapadlo... A jak řešíš napájení,mohl bys případne písnout až to vyzkoušíš? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 17:57    Předmět: FALEŠNÉ SIGNÁLY Citovat

Kopálku, používáš nějaký kryt??? Po zkušenostech Garretťáků s jejich cívkami jsem raději tu svou preventivně obalil elektrikářskou samovulkanizační páskou po obvodu (už před prvním výletem [cca 3 závity]). Je to hmota, která vydrží skoro vše a svůj účel asi plní (tlumí nárazy a nemá vliv na citlivost.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 25. duben, 2008 19:04    Předmět: Re: FALEŠNÉ SIGNÁLY Citovat

DDT napsal:
Kopálku, používáš nějaký kryt??? Po zkušenostech Garretťáků s jejich cívkami jsem raději tu svou preventivně obalil elektrikářskou samovulkanizační páskou po obvodu (už před prvním výletem [cca 3 závity]). Je to hmota, která vydrží skoro vše a svůj účel asi plní (tlumí nárazy a nemá vliv na citlivost.
Ahoj, kryt nemám žádný ale ta páska je dobrej nápad, zítra vyzkouším! A ten telefon určitě nějaký vliv měl,dnes jsem ho nechal doma a pípance rapidně ubyly sice jsem byl na louce ale stejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 11:42    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
A jak řešíš napájení,mohl bys případne písnout až to vyzkoušíš? Dík

Tak jsem se byl včera lehce projít a vyzkoušel nové napájení. Použil jsem 18V akublok z mojí vrtačky (úmyslně jsem si koupil s tímto napětím). Když sundáš kryt v detíku, tak uvidíš čtyři plíšky na které dosedají kontakty baterií. Prostřední dva tě nemusí vůbec zajímat (je to jen klema). Udělal jsem si náhradu za baterky s kontaky, novej kryt s telefonním konektorem (protože má zámek a nevypadává). Ten samej konektor jsem napasoval do akubloku a propojil šňůrou od starého telefonu. Stačí si jen dát pozor na správnou polaritu a můžeš řádit vesele celej den. Laughing Indikátor stále hlásil "plnej knedlík". V rámci objektivity musím ale přiznat, že jsem byl venku jen 6 hodin. Tu baterku jsem měl v batohu v postranní kapse a nebyla vůbec přítěží.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 28. duben, 2008 21:53    Předmět: Citovat

DDT napsal:
kopalek napsal:
A jak řešíš napájení,mohl bys případne písnout až to vyzkoušíš? Dík

Tak jsem se byl včera lehce projít a vyzkoušel nové napájení. Použil jsem 18V akublok z mojí vrtačky (úmyslně jsem si koupil s tímto napětím). Když sundáš kryt v detíku, tak uvidíš čtyři plíšky na které dosedají kontakty baterií. Prostřední dva tě nemusí vůbec zajímat (je to jen klema). Udělal jsem si náhradu za baterky s kontaky, novej kryt s telefonním konektorem (protože má zámek a nevypadává). Ten samej konektor jsem napasoval do akubloku a propojil šňůrou od starého telefonu. Stačí si jen dát pozor na správnou polaritu a můžeš řádit vesele celej den. Laughing Indikátor stále hlásil "plnej knedlík". V rámci objektivity musím ale přiznat, že jsem byl venku jen 6 hodin. Tu baterku jsem měl v batohu v postranní kapse a nebyla vůbec přítěží.
Tak dík za tip, už po něčem podobným přemýšlím dlouho ale nějak se mi tam nelíbí to nošení zdroje mimo detektor,kabely moc nemusím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 12:54    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
Tak dík za tip, už po něčem podobným přemýšlím dlouho ale nějak se mi tam nelíbí to nošení zdroje mimo detektor,kabely moc nemusím...

Tohle je jen taková Beta verze, časem to nějak zakomponuju k loketní opěrce a kabel chci protáhnout vnitřkem trubky po odstranění zadní plastové záslepky. Možná se tam vejde i audio konektor pro sluchátka. Při dlouhých zimních večerech na tom budu pracovat dál. Nyní v sezoně mi stačí ta náhrada za devítky.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 03. květen, 2008 12:35    Předmět: Citovat

kopalek napsal:
DDT napsal:
kopalek napsal:
A jak řešíš napájení,mohl bys případne písnout až to vyzkoušíš? Dík

Tak jsem se byl včera lehce projít a vyzkoušel nové napájení. Použil jsem 18V akublok z mojí vrtačky (úmyslně jsem si koupil s tímto napětím). Když sundáš kryt v detíku, tak uvidíš čtyři plíšky na které dosedají kontakty baterií. Prostřední dva tě nemusí vůbec zajímat (je to jen klema). Udělal jsem si náhradu za baterky s kontaky, novej kryt s telefonním konektorem (protože má zámek a nevypadává). Ten samej konektor jsem napasoval do akubloku a propojil šňůrou od starého telefonu. Stačí si jen dát pozor na správnou polaritu a můžeš řádit vesele celej den. Laughing Indikátor stále hlásil "plnej knedlík". V rámci objektivity musím ale přiznat, že jsem byl venku jen 6 hodin. Tu baterku jsem měl v batohu v postranní kapse a nebyla vůbec přítěží.
Tak dík za tip, už po něčem podobným přemýšlím dlouho ale nějak se mi tam nelíbí to nošení zdroje mimo detektor,kabely moc nemusím...


18V??... Myslel jsem, že tyhle strojky chodí na 9, a ty dva bloky tam jsou paralelně jen pro zvýšení kapacity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DDT
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Nestomitz r.v. 1963

PříspěvekZaslal: neděle 04. květen, 2008 13:59    Předmět: Citovat

Tak to jsme na tom stejně... Proto jsem si z baterky původně vytáhl 2 krát 9V, ale pak jsem zjistil svůj omyl. Takto je to jednoduší a snad i lepší.
Nevím, jak to mají jiné typy a jiní výrobci. U F2 je to fakt jak jsem napsal.
_________________
F2 ??? Jsem línej kopat hluboko ... nově EQ 600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 06. květen, 2008 1:02    Předmět: Re: novej majitel F2 Citovat

DDT napsal:
Grimmi vylez Smile


Wink Do konce týdne snad vylezu s tím jak padne tenhle detík právě mě. Ted teprve mám dovolenou a i počasí bude a tak ho můžu konečně pořádně provětrat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO