Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 541 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Druhý detík do rodiny ?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 19:21    Předmět: Druhý detík do rodiny ? Citovat

Ahoj, zvažuji koupi druhého detíku. První mam XP Gmaxx II. Vadí mi u něj ale jeho náchylnost na rušení od el. zdrojů. Proto bych koupil rád druhý detík, který bude : lehký, imunní proti elektrickému rušení, a současně i levný /cca do 7.000,-Kč/
Poradíte mi, prosím ? díky Dutch
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 19:26    Předmět: Citovat

No druhý detík, když má být do sedmi, tak bude vedle toho tvého vypadat jako břídil. Do 7 tisíc za nový nic dobrého nekoupíš a ani starší nebude za 7 vedle velkého bratra nic moc. Osobně bych vzal starší Fisher 1225 pokud bych měl takový limit. Jako ten první to nebude, ale slušnou práci taky odvede. Ale spíš bych si dal větší limit:-)
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 21:13    Předmět: Citovat

Já bych ho chtěl využívat fakt jen minimálně, jen na místech kde bude GMAXX rušenej a na rybníkách. Co třeba F2 od Fishera ?
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 21:57    Předmět: Citovat

Dutch napsal:
Já bych ho chtěl využívat fakt jen minimálně, jen na místech kde bude GMAXX rušenej a na rybníkách. Co třeba F2 od Fishera ?


Neznám ho, ale je tu téma rušení u F2, což je celkem čerstvá informace, mrkni na to.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 23:03    Předmět: Citovat

To jsem zakládal já - pro jistotu Smile
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 23:13    Předmět: Citovat

Dutch napsal:
To jsem zakládal já - pro jistotu Smile


Ten detektor je tady velice krátce, ale bude slabší než F4 a F4 je ostuda Fisherů a to jsem Fisheromilec:-)))
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 23:32    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Dutch napsal:
To jsem zakládal já - pro jistotu Smile


Ten detektor je tady velice krátce, ale bude slabší než F4 a F4 je ostuda Fisherů a to jsem Fisheromilec:-)))


Koukám Petronie, že sis jako znalec a příznivec konzervativních Fisherů konečně pořídil avantgardu F-75. Tak dej časem do placu jestli je skutečně lepší než klasika Coinstrike Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 23:42    Předmět: Citovat

quad napsal:
Petronius napsal:
Dutch napsal:
To jsem zakládal já - pro jistotu Smile


Ten detektor je tady velice krátce, ale bude slabší než F4 a F4 je ostuda Fisherů a to jsem Fisheromilec:-)))


Koukám Petronie, že sis jako znalec a příznivec konzervativních Fisherů konečně pořídil avantgardu F-75. Tak dej časem do placu jestli je skutečně lepší než klasika Coinstrike Wink


Neodolal jsem tady na inzerci a mám ji od včera, tak jsem ji ještě nestačil vyzkoušet. Jen jsem si ji naladil pěkně na zahrádce, tak abych mohl hledat s trochou dobré citlivosti. Odladění půdy automatické je téměř k ničemu, když jsem ale odladil manuálně, tak zdá se být, že tenhle bazarový kousek je ve skvělé kondici. Poreferuji, ale na srovnávání s Coinstrike bude asi ještě nějaký čas brzy.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 8:24    Předmět: F4 Citovat

KOLIK maš nachozeno s F4,to celou dobu nemaš pořadně vyzkoušenou ani jednu řadu F,až teď teda budeš testovat efka(když jsi si koupil F75) no tak to jsi teda celou dobu papirový odborník na oba ?????
Narozdil od tebe mam vyzkoušeny obě eFka a mimo to celou řadu jiných detektoru včetně čínských.Jen tak pro zajimavost bys měl vědět že F75 pracuje na frekvenci 13 kHz,F4 ma frekvenci 5.9 kHz.Ale diky použité biaxialní cívce stejné konstrukce maji vysokou citlivost,jinou frekvenci a jine rozlišení nálezu.Mam dojem že jsi už v minulosti měl F75 ale ihned jsi ji prodal,takže jsi jej nezvladnul,nechce se mi hledat zpětně v sekci F 75 ale ostudou jsou ti hledači kteří tvrdí něco o detektorech aniž je maji vyzkoušené,tvoje příspěvky k řadě F bych teda přirovnal k příspěvkum generala4 ale jemu narozdil od tebe jde o humornou stranku diskuze,čímž ho teda zdravím a očekavam jeho vyjadření k F4 kde se podle tvého vyjadřeni jedna o ostudný detektor,když F75 za ty penize nemá barometr a hodinky s vodotryskem.
Celá řada eFka je náchylna na rušení s Biaxialní cívkou,jedina možnost je vyměnit za koncentriku a snížit citlivost na minimum.Ale i při rušení detektor je schopen reagovat slušně na nalez stabilnějším IDE číslem nalezu,což chce praxi.
Gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 9:48    Předmět: Citovat

Ahoj Gabrieli, zdravím. Pojedeš-li do P, zastav se prosím u mě, budeš-li mít čas. Díky. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 11:16    Předmět: Re: F4 Citovat

gabriel.7 napsal:
KOLIK maš nachozeno s F4,to celou dobu nemaš pořadně vyzkoušenou ani jednu řadu F,až teď teda budeš testovat efka(když jsi si koupil F75) no tak to jsi teda celou dobu papirový odborník na oba ?????
Narozdil od tebe mam vyzkoušeny obě eFka a mimo to celou řadu jiných detektoru včetně čínských.Jen tak pro zajimavost bys měl vědět že F75 pracuje na frekvenci 13 kHz,F4 ma frekvenci 5.9 kHz.Ale diky použité biaxialní cívce stejné konstrukce maji vysokou citlivost,jinou frekvenci a jine rozlišení nálezu.Mam dojem že jsi už v minulosti měl F75 ale ihned jsi ji prodal,takže jsi jej nezvladnul,nechce se mi hledat zpětně v sekci F 75 ale ostudou jsou ti hledači kteří tvrdí něco o detektorech aniž je maji vyzkoušené,tvoje příspěvky k řadě F bych teda přirovnal k příspěvkum generala4 ale jemu narozdil od tebe jde o humornou stranku diskuze,čímž ho teda zdravím a očekavam jeho vyjadření k F4 kde se podle tvého vyjadřeni jedna o ostudný detektor,když F75 za ty penize nemá barometr a hodinky s vodotryskem.
Celá řada eFka je náchylna na rušení s Biaxialní cívkou,jedina možnost je vyměnit za koncentriku a snížit citlivost na minimum.Ale i při rušení detektor je schopen reagovat slušně na nalez stabilnějším IDE číslem nalezu,což chce praxi.
Gabriel.7


Ahoj.
Efky jsem měl půjčené a až nyní jsem si F75 pořídil svoji. Za tím že F4 se mi nelíbí, tak za tím si stát budu a názor asi nezměním. Je to ale jen můj soukromý názor a je jen mojí věcí, jestli budu nějaký detektor vychvalovat nebo ne. Někomu se Fábie líbí a je z ní unešen a já bych ji nechtěl za nic na světě. Mně se po zkušenostech s předchozími řadami Fisherů F4 prostě nelíbí a dle mého názoru je horší pro běžného hledače než předchozí detektory. Radši sáhnu po 1225 něž po F4. Na druhou stranu F75 hodnotím velice pozitivně ač je náchylnější na rušení, ale to se dá lehce zvládnout. Navíc ze tří které jsem měl ruce byla každá malinko jinak stabilní, ale všechny skvělé. Rozhodně to není detektor pro méně zkušené hledače a nováčky. Ti by byli z ní nešťastní.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 15:35    Předmět: Odbornik Citovat

Takže jestli se ti nelibi je to v pořadku,což bys měl prezentovat jako svůj osobní názor,ale tvrzení že jedna o nepodařený detektor řady F hovoří naprosto jasně,že jim vůbec nerozumíš,obdobnou prezentaci jsi měl i na F75 , to že si pujčíš detektor neznamena nepovedenou řadu,jen proto že mu nerozumíš,pokud tady prezentuješ nazor na fabi tak je to podobne k cili tě doveze každe auto zaleži jen natom jakým způsobem a s jakým komfortem,i rychlostí protože srovnavat digital s analogem nejde,každy ma jiný způsob hledani,to same je tvoje tvrzení o nepovedené řadě ACE ale tady si musí každý uvědomit že se jedna o detektor určený k hledání na plaže v USA,jestli dokaže hledat v naších podmínkach i když ten dosah je do cca 15cm tak v poměru cena a vykon se jedna o velmi kvalitní detektor.Efky není třeba vychvalovat ta F4 je zaměřena na mince do 25cm s max.do 30cm,ja nehodlam posuzovat 1225 protože sni nechodim ani jsem ji nezkoušel takže F4 mužu srovnat s T70,MP,M6,DFX,F75,SE,ACE,G550, atd. to jenom pro srovnáni ktere detektory jsem vlastnil nebo vlastním a vyzkoušel,pokud budu jezdit na kole do Prahy a potom sednu do trabanta a pojedu tam s ním tak to bude taky luxus v dopravě a o kole budu hovořit jako???? Přičemž na projeti a sport je to kolo fajn.Mně nevadí tvuj názor ale vadí mi že těm detektorum nerozumíš,nemaš je vyzkoušené a pouštíš tyhle bludy dal.Dle tvych příspěvku jsem se domnival že detektorum rozumíš ale to jsem se tedy mýlil,protože o detektoru který nemam vyzkoušený,nemužu o něm tvrdit takové nesmysly že je nepodařený a ještě k tomu že je ostuda, naopak diky jednoduchosti ovladani a nastavení,s takovou citlivosti jakou tenhle detektor ma je radost hledat ,tak jako s každým detektorem,který funguje,jejich jedinou nevýhodou je vysoká citlivost.A navic F4 jsem tady měl když ne první tak mezi prvníma a ty ji kritizuješ od začatku,takže bych rád věděl kdo ti ji pujčil a jak dlouho jsi sní chodil ???Jde jen o to najit si ten svuj,který ti bude sedět a budeš ho mit dokonale naposlouchaný.Mimo digitaly se mi libi jako analog Advantage.
Ahoj Gabriel.7


Naposledy upravil gabriel.7 dne čtvrtek 20. březen, 2008 17:11, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Pokud posuzuji nějaký detektor tak ho mám vyzkoušený a mám o něm reference od lidí, kterým můžu věřit, protože vím, že detektorům rozumí. Když budu hodně troufalý, tak řeknu, že o nich taky něco vím, ale jistě se nemůžu rovnat tobě, když tvrdíš minci u F4 do 30cm. V tom případě zahoďme drahé detektory a pojďme koupit F4. Nu nechme toho:-))) Sorry, ale mám pocit, že po 15 letech chození s detektory, taky o nich něco vím.
K F4. Zkušeného hledače jen těžko nadchne. Nezlob se, ale kamarád co stavěl detektory, když jsem ještě tahal kačera si ho ze zvědavosti koupil. Byl zvědav na novou řadu Fishera. Ještě jsem ho neviděl tak nadávat na detektor, protože od Fishera čekal opravdu něco jiného. Pro začátečníka je to zcela nevhodný detektor díky své nestabilitě. Dřív než se s ním naučí tak ho zahodí. Ale jak říkám můj názor a nečiním si patent na rozum.
K ACE řadě. Za ty peníze to skutečně jde, svůj účel ke kterému byl stavěný plní, ale jaksi písečné pláže v ČR nemáme. Jenže problém je co z něho prodejci v ČR udělali. Udělali z něho úžasnou mašinu rovnající se detektorům o nějakou tu třídu vejš. Stejně jako před ním podobně vychvalovali MD. Udělali tím detektorům i svým zákazníkům špatnou službu. Stejně jako ty nyní děláš špatnou službu F4. A mimochodem o F75 jsem špatně nemluvil, to si projdi diskuzi. A to jestli je lepší než Coinstrike nebyl jasně schopný zodpovědět ani Pavel na DCP. Možno kouknout na tamější diskuzi. Proto jsem si ho koupil, abych se s ním dobře naučil a mohl posoudit jeho kvality. Zatím postupně boduje slušně, na to abych řekl zda li je lepší nebo horší než Coinstrike je strašně brzy, ale kdybych byl začátečník, tak bych byl z něho nešťastný což se o Coinstrike říci nedá. Toliko můj názor!
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 8:10    Předmět: detektor Citovat

No oceňuji pouze to přiznani že jsi snim nechodil,protože o jake nestabilitě pišeš to opravdu nevím,každý zkušený hledač ma dva detektory jeden na průzkum a druhý na dohledavku (ten je vždy těžší i složitější) pokud jsme u dosahu je tam uvedeno do 25cm s max.do30cm ,což se projevi IDE 99-100 to jsou hraniční signaly.Kvuli F4 neni třeba zahazovat detiky je to normálni detektor,ma přiměřenou cenu,jenom pro ostatní o dosahu rozhoduje cívka a potom procesor který signal vyhodnoti,F4 ma procesor slabší oproti kvalitní cívce,další věci je k usměvu že pokud rozeberu jakýkoliv nový detektor tak je vždy na podobném principu díky novým technologiim oproti starším,a to tam tvuj kolega očekával co že tam bude ????neni to detektor profesionální slouži pro pohodové hledani,na profi je stavěna F75.K ACE to že tu nemáme písečné plaže a ACE funguje znamena dobrou přizpusobivost detektoru.U pan M. na foru uvaděl spokojený vlastník ACE nalezy minci okolo 38 cm a víc což souhlasím s tebou že jsou to pouze reklamní triky a nesmysly.Pokud bychom hovořili o špatné službě k F4 tak to ji dělaš ty,uvaděnými nesmyslnými názory na jeji provedení,včetně funkčnosti stroje.A ještě mi vysvětli tu nestabilitu??????????
Ahoj Gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 9:12    Předmět: Citovat

Ahoj Petronie, nejsem si vědom, že bych přeháněl a dělal nepravdivou reklamu ohledně ACE nebo jiného detektoru. Domnívám se, že informace, které zde poskytuji jsou pravdivé a mnou ověřené Exclamation
Takže mě celkem udivuje, když se ocitám na pranýři Exclamation Exclamation Exclamation
Doufám, že Ti, kdo si u mě zakoupili detektory, anebo jsem jim vysvětloval problémy ohledně hledání a detektorů Ti to potvrdí.
U nás se neprodává lživými informacemi, ale právě naopak Exclamation
To jen k tomu hození do jednoho pytle s některými lidmi.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 9:38    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Ahoj Petronie, nejsem si vědom, že bych přeháněl a dělal nepravdivou reklamu ohledně ACE nebo jiného detektoru. Domnívám se, že informace, které zde poskytuji jsou pravdivé a mnou ověřené Exclamation
Takže mě celkem udivuje, když se ocitám na pranýři Exclamation Exclamation Exclamation
Doufám, že Ti, kdo si u mě zakoupili detektory, anebo jsem jim vysvětloval problémy ohledně hledání a detektorů Ti to potvrdí.
U nás se neprodává lživými informacemi, ale právě naopak Exclamation
To jen k tomu hození do jednoho pytle s některými lidmi.
Feri


Promiň. Jistě nehážu všechny do jednoho pytle. Psal jsem něklteří prodejci.....
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 10:24    Předmět: nestabilita Citovat

Prosim abys nam vysvětlil tu nestabilitu přístroje ? A ještě co je na něm tak složiteho na pochopení,např. spouštění čí snad ladění půdni mineralizace ????
Ahoj Gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 11:20    Předmět: Citovat

Chalani celkom ste ma pobavili Rolling Eyes , ale ste mimo tému. Aj mňa by zaujímalo čo si kúpiť k SE-čku, ako druhý detík. Normalne by som chcel niečo spratné voziť zo sebou v aute. Radšej mi poradte.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 12:09    Předmět: Citovat

Ahoj medvedzlesa, jen se trochu vyčistil vzduch Very Happy

Já přemýšlím také o druhém detíku. Jeden super i s příslušenstvím a jeden do kufru auta, něco levného, co by tak nebolelo, kdyby to někdo šlohl, ale aby to bylo schopno alespoň rozumě projet lokalitu. Z digitálů bych to viděl na ACE 250 a Discovery 3300 a z analogů asi hodně staršího Fíšu.
Anebo naopak, kdybych měl levnější a jetý detík, koupil bych si něco lepšího, co už by stálo za to, protože každý si pak na základě svých zkušeností vybere to, co mu sedne.
Já jsem s Quattříkem spokojen, ale nějak mě to táhne k multitónu analogu, takže jsem zvědav, co si pořídím, až zestárne Question Buďto si do té doby už dokončím svůj, anebo omrknu novou řadu Minelabů, anebo se skamarádím s Infiniem.....
Čus. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 13:08    Předmět: Citovat

gabriel.7-> S petroniem se nemá cenu o detektorech dohadovat, jelikož všechny zná a všem rozumí. Někdy mám pocit že vlastnosti a dosah je schopen určit i z reklamních materiálů.

petronius->Nezlob se, ale je to tak. Přesvědčil si mě o tom, když jsme se dohadovali o x-terrách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO