Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 518 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poradte

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 19:07    Předmět: Poradte Citovat

Chcel by som si kupit svoj prvy detektor. Rozmyslal som nad BH Quick Draw II, Garret Ace250 alebo BH Titan3000. Mate s nimi nejake skusenosti?? Poradte prosim.
Návrat nahoru
tonak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 1139
Bydliště: Qualischingen

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 19:12    Předmět: Citovat

Crying or Very sad ČÍST,ČÍST A ZASE ČÍST Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Ved ja som toho nacital uz dost, ja len zeby mal niekto s nimi vlastne skusenosti.
Návrat nahoru
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 19:50    Předmět: Citovat

RelicHunter napsal:
Ved ja som toho nacital uz dost, ja len zeby mal niekto s nimi vlastne skusenosti.


No, vzhledem k tomu, že asi minimálně pětina začínala s 250 a mnozí ji i nadále vlastní tak myslím, že už nemusíš dál vybírat Very Happy
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 19:58    Předmět: Citovat

takze cena o nicom nevravi?? Pretoze titan3000 je z nich najdrahsi Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 22:04    Předmět: Citovat

To si bedeš muset rozhodnout sám. V tom ti nikdo asi neporadí, každému vyhovuje něco jiného.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 22:14    Předmět: Re: Poradte Citovat

RelicHunter napsal:
Chcel by som si kupit svoj prvy detektor. Rozmyslal som nad BH Quick Draw II, Garret Ace250 alebo BH Titan3000. Mate s nimi nejake skusenosti?? Poradte prosim.


Čti web a myslím, že pochopíš, že ani jeden z jmenovaných detektorů není to pravé ořechové. On totiž každý vychvaluje tebou jmenované detektory do doby než poznal nějaké jiné detektory. Samozřejmě to záleží jen na tobě a tvých finančních možnostech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 22:19    Předmět: Citovat

RelicHunter napsal:
takze cena o nicom nevravi?? Pretoze titan3000 je z nich najdrahsi Very Happy Very Happy


Cena je zavádějící, za tu cenu můžeš mít třeba levnější detík s větší cívkou a ve finále ti udělá víc práce jak ten dražší detík. Pokud máš tu možnost zkus si je u prodejce, ale na dálku se opravdu špatně radí a rozhodnutí je finále jen a jen na tobě.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 0:08    Předmět: Citovat

Zkusenost mam s BH Quick Draw IV. Za ty penize vynikajici detektor. Perfektne sedi v ruce, neuveritelne lehky a vynikajici odladovaci automatika zeme. Tam, kde kvuli mineralizaci zeme s ACE odchazis, s BH hledas dal. Aspon s timto typem. Osobni zkusenost v zakopech tankanu.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 6:00    Předmět: Citovat

ale zase, jak jsem četl, i u ACE250 když si na ní člověk zvikne a dobře jí pozná, tak i u zmineralizované země si poradí.
Návrat nahoru
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 8:28    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
ale zase, jak jsem četl, i u ACE250 když si na ní člověk zvikne a dobře jí pozná, tak i u zmineralizované země si poradí.


Zatim co ty ctes tak ja s nim stridave chodim. Kdyz ti to po displeji lita sem tam, jak udaje kovu, tak udaje hloubky.... detektor se dokonale zblazni tak jak si na to proboha chces zvykat ??? Leda ze by jsi si zvykl na to, ze si das svacu a budes koukat na ostatni Wink
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 8:37    Předmět: Citovat

TomTP napsal:
HonzaC napsal:
ale zase, jak jsem četl, i u ACE250 když si na ní člověk zvikne a dobře jí pozná, tak i u zmineralizované země si poradí.


Zatim co ty ctes tak ja s nim stridave chodim. Kdyz ti to po displeji lita sem tam, jak udaje kovu, tak udaje hloubky.... detektor se dokonale zblazni tak jak si na to proboha chces zvykat ??? Leda ze by jsi si zvykl na to, ze si das svacu a budes koukat na ostatni Wink
Za dva roky chození s Acečkem se mi tohle teda nestalo.Dělá to na automat,ale stačí ubrat citlivost a poladit anormálně hledáš.Je tady jedno místo,kde se nedá,ale to vyřadí i Fishera a Geofyziku.Jinak v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 8:45    Předmět: Citovat

Me se to stalo za 3 roky s ACE uz nekolikrat a vcelku pravidelne pobliz asfaltovych cest (hlavni role cedic) a nekolikrat v lese zrovna kdyz jsem to nejmene potreboval. Kolega s BH hledal v poklidu dal Confused Zalezi taky hlavne na lokalite, oni treba Severni Cechy budou trochu odlisne napr. od Jiznich. Pridavam to jako zkusenost, co si kdo koupi mi je uplne jedno Cool
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 8:53    Předmět: Citovat

TomTP napsal:
Me se to stalo za 3 roky s ACE uz nekolikrat a vcelku pravidelne pobliz asfaltovych cest (hlavni role cedic) a nekolikrat v lese zrovna kdyz jsem to nejmene potreboval. Kolega s BH hledal v poklidu dal Confused Zalezi taky hlavne na lokalite, oni treba Severni Cechy budou trochu odlisne napr. od Jiznich. Pridavam to jako zkusenost, co si kdo koupi mi je uplne jedno Cool
Tou polohou je to určitě.Tady je to akorát kyselý,ale vcelku pohoda.Měl jsem jedno místo,kde jsem si ani neprdnul,ale pak jsem zjistil,že je tam v zemi silovej kabel Very Happy Ale myslím,že když počte v Ringu,má odpověď prakticky na vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 12:58    Předmět: Citovat

Ved na zaciatok mi bude stacit hociktory z nich este... toho nastudujem viac. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 13:44    Předmět: Citovat

RelicHunter napsal:
Ved na zaciatok mi bude stacit hociktory z nich este... toho nastudujem viac. Very Happy Very Happy


No tak proč se ptášSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 14:28    Předmět: Citovat

Ja len ci niekto nahodou tie detektory nema a nepovedal ci su s nim spokojny a tak...
Návrat nahoru
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 14:43    Předmět: Citovat

Chlape,myslím že tady nepokazíš nic když koupíš jakýkoliv z těch co jsi jmenoval.Je to nižší třída kde se moc přebírat nedá a pokud chceš něco lepšího,tak se koukni do inzerce Wink
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO