Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 744 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Deníček s F75
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 21:11    Předmět: Deníček s F75 Citovat

Tak tento týden jsem dostal jako dárek novej detektor F75 a protože jsem dá se říct nováček co se týče hledání (mám už nějakej ten rok ACE, no ale...Smile tak jsem si říkal že se podívám na netu jak se vlastně s takovým detektorem zachází, jak se nastavuje a jak jsou uživatelé spokojeni. Hledal jsem hledal a našel .... no, možná jinak, prostě jsem se rozhodl že si začnu psát takovej vlastní deníček, do kterýho budu psát moje zkušenosti a pocity, tak jak budu detektor poznávat. Nechtějte tedy prosím ode mne hned znát moje názory na dosahy na vzduchu apod (budou možná později). Budu ale rád za každou radu či připomínku od zkušenějších, jsem na začátku a vezmu i odlišný názory. Jde o to, že se takovej deníček může stát vodítkem pro lidi nerozhodnutý koupit či nekoupit, stejně tak pro ty co už F75 vlastní a neví o všech tajích nastaveních.
Takže kapitola číslo jedna – otvíráme krabici....
1. Jak říká moje přítelkyně ‚...ta barva je nádherná, jako moje zlatá fabka....‘ ano v krabici máme tři základní části, z nichž horní rukojeť má zlatou barvu, spodní části jsou černé, vytahuji cívku a první věc co mi padne do očí je svár na spodní části kolem loga Fisher, přestože je kvalitně proveden, zdá se mi trošku nepřirozený, ale asi to nešlo jinak vyrobit, včera jsem se díval na netu na detaily obrázku cívky a ty sváry byly na každé. Jdem dál – kryt na displej, na baterky, kryt na cívku – vše se zdá ok, uvidíme ja se osvědčí v praxi. Manuál je v angličtině, s tím by neměl být problém, pro jistotu si ješte stáhnu manuál v češtině (děkuji Detektoring a překladateli). No a podle manuálu provedeme sestavení: podle návodu začnu od cívky – koncovka spodní tyčky je opatřena jen jednou gumovou podložkou a to se mi zdá málo, protože když ji zasunu do očka spodní tyče tak mi sedí na jedný straně, ale na druhý straně mám malou netěsnost, v českým manuálu je věta že ...pro dosažení větší stability je konstruována jen s jednou gumovou podložkou, stejná věta je i v na letáčku vlepeném v krabici. Asi už se někdo na to ptal výrobce, tak než se spotřebují původní manuály, vkládají do krabic tyto letáčky jako odpovědˇ, hmmm. Další postup je bez problémů, nastavení loketní opěrky co do výšky a šířky je jasné, stejně se asi upraví v terénu, ale úprava bude rychlá, nastavení celkové výšky detektoru se provádí pomocí zasunutí-vysunutí spodní tyče a zajištěním kroužkem, který je spojnici obou dílů, resp. se ještě nachází na spojnici prostředního a vrchního dílu. Výška nastavena, ale co to – cívka není v ose s rukojetí detektoru, to není možný, já mám nějakej zmetek, tak znovu, všechno sedí a přesto je cívka mírně nakloněna doprava, do pr..., manuál, úplně na konci sekce o montování je větička – když se tak stane, povolte spojovací kroužky a utáhněte je zpět s tím že budete jednotlivé spojovací tyče ¨tlačit¨ do protisměru, aspoň tomu tak rozumím a výsledek je ten, že cívka je v ose s tělem detektoru. No toto, sem trošku překvapen, sem asi rozmazlenej z ACE, ale je to zřejmě u všech F75, když na to pan Fisher myslí v manuálu, no dobře, pro dnešek stačí, o víkendu se chystám na první hledání, takže budu pokračovat příští týden kapitolkou něco jako ...základní nastavení detektoru. Do té doby pěkný dny a díky za každou připomínku či radu, GH, blompt.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 17:13    Předmět: příští týden.. Citovat

Ahoj blompte,

příští týden je tady a pokračování nikde ?
Docela jsem se na něj těšil Sad

Než to teda dopíšeš, zeptal bych se zkušenějších hledačů, jaký je jejich názor na zapínání detektoru bez připojené cívky. Nemáte s tím někdo špatnou zkušenost ?

zdraví rudde

PS: Používáte ochranné fólie na displeje ? Doporučíte značku ?
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 19:35    Předmět: Citovat

ježíšmarjátíamaríakurevnacarevnahimlhergotsetsakramentskýfixlaudon, rudde, na co se to tady ptáš Question Ty chodíš hledat bez cívky Question muhehe muhehe muhehe Tak to jsem ještě nezkusil, zapnout detík bez ní a jít do lesa. Už jsi něco našel Question muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 22:51    Předmět: Citovat

Chtěl jsem se už tento týden podělit o moje zkušenosti se základním nastavením, ale bude to o něčem jiným – nazval bych to ergonomií detektoru, prostě jak se drží v ruce, jak se mi s ním mácha, jak se prostě hodí k mému tělu a jakej mám z něj první dojem. No první dojem je vážne dobrej, lehoučkej, příjemě se drží v ruce, super. Po složení všech tří částí se dá výška detektoru nastavit vy/zasunutím spodní části a to pomocí klasicky „zaskakující pojistky“ do dírek na prostředním díle. Těch dírek je tam poměrně dost, což umožňuje posunovat výšku detektoru o malé kousky a tak si ji líp přizpůsobit, což je fajn. Stejně tak je posuvná loketní opěrka, já jsem ji po několika hodinách posunul o jeden dílek níž, z úrovně přibližně těsně pod mojim loketním kloubem na úroveň asi ¾ výšky mojeho loktu a to z následujícího důvodu – detektor je vážně velice lehký a je stavěný na rychlé mávání ze strany na stranu a já si ho proto musím více přitisknout k tělu a loketní opěrka níž posazená mě umožňuje detektor lépe sevřít. Taky jsem více utáhnul tu opěrku – z širokýho U na užší U, a to prostým přitáhnutím ramen k sobě, ten materiál to snese. Ta rychlost je mnohdy skutečně potřebná, protože mám pocit, že hraniční signály jsou spíše chyceny při rychlejším pohybu než při pomalým. Taky se mi stává, že signál dostanu při pohybu třebas z prava, ale už ne z leva (což podle mne není žádnou vadou), to znovu vyžaduje jakoby jeden úsek dvakrát prozkoumat (doufám že mi rozumíte – pohybem jak zleva tak i zprava) a jsem opět u toho - rychlejší pohyby abych se posunul dál. Tři části detektoru jsou ještě zajištěny dvěma jistícími kroužky (ještě se k tomu vrátím v odstavci Co se má rozbít to se.... ale předběhnu dopředu – podle mne jsou toto kandidáti na náhradní díly,ale jak říkam o tom později), já je velice pečlivě utahuji, s citem, ale snažím se abych při máchnutí necítil vůli, aby detektor tvořil jedno tělo, nevím proč se rozhodli konsruktéři pro tři díly, já bych volil dva, ale jsem nezkušený nováček a oni jistě věděli. Ještě k těm kroužkům – já je ještě třebas po dvou třech hodinách pro jistotu kontroluji, či se uvolňují, ale zatím se mi to nestalo. Co se mi ale již uvolnilo (lehce) byl konektor od kabelu. Nesl jsem detektor složený a během cesty se konektor uvolnil. Po zapnutí jsem hned poznal díky nestabilite detektoru že není něco v pořádku, vzpoměl jsem si na radu která tady na Detektoringu byla před časem zvěřejněna (děkuji), konektor jsem utáh a super. Další věc se týká nás praváků – jedná se o knoflik ON-OFF a VOLUME v jednom, který je umístěn v horní části detektoru jak jsou baterky a to na jeho levé straně, jsem pravák, držím detektor v pravé ruce, to znamená že mám detektor přitisknutý k pravému boku a ten knoflík je vlastně mezi mým tělem a přitlačen detektorem. Ještě se mi to nestalo, ale kolega při máchání si detektor vypnul, je to ještě větší amater než já, sám jsem se tomu divil jak to dokázal ale ta možnost tam je že si prostě tím knoflíkem nějak zachytil za kabát. Proto asi knoflík otočit na maximum na doraz, při případném pootočení se detektor je nepatrně ztiší. Co mě trošku vadí je spíše to, že mi detektor padá když ho položím vedle sebe na zem, když dohledávam. Nahoře jak jsou baterky je vlastně malá základna, která pouze na rovině udrží detektor, jakmile je tam nějaká nerovnost, detektor se převáží a padne na jednu či druhou stranu. Asi mu takový drobný pády neublíží, ale pro mě člověka opatrného je to vždy bolest když se snažím lehce ho položit na zem, vybalancuji ho a vrhnu se do díry a on se mi převrátí. Asi nechám dozadu za loketní opěrku namontovat nějaký véčko z drátu pro lepší stabilitu. K tomu jak sem opatrný – hned od počátku nosím na dektoru oba dva kryty, jak na displej tak na baterky. Ty kryty jsou prakticky, daji se celkem snadno nasadit a sundat, daji se omýt vodou a nějak mi nevadi mi je nosit. Kryt na displeji má jednu nevýhodu – na displeji je v horní části stupnice kovů a lítá tám kurzor, který ukazuje o jaký kov jde a jestli mám zapnutou diskriminaci tak i kovy který mám vydiskriminovaný. No a ten kryt na displeji mě sjíždí a zakrývá mi právě tu horní část displeje, no ne že by mi to extra vadilo, je to jen detail pro ty co nepustí oči z displeje. Co se mi ale zdálo zpočátku jako výborný, tak se stává v určitý dny otravou – osvětlení displeje. O co jde – jedná se o to, že ...no koukám pro dnešek stačí, pokračování zase za týden, dokončím ten dnešek, do tý doby vám přeji příjemný žážitky s jakýmkoli detektorem, blompt.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 23:23    Předmět: Citovat

Tedy chlape. klobouk dolů. Ty jsi spisovatel. Tohle si přečtu asi až zítra:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 23:35    Předmět: Citovat

Bez pr..le - fakt dost dobrej popis Wink .
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 8:26    Předmět: Citovat

Pekný článok. Teším sa na pokračovanie.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 10:00    Předmět: Knoflík Citovat

Trošku přispěju mými postřehy:
S tím knoflíkem zap./vyp. + hlasit. to je fakt nedomyšlený (pro praváky). Taky se mi často stává, že se zvuk ztlumí nebo naopak zesílí prakticky nevyhnutelným otěrem o tělo nebo část oblečení. Normálně to asi přelepím páskou.
Jinak to převracení při položení na zem není zase až tak hrozné Wink .
Co se konstrukce týče, je trochu pružnější, ale v terénu se to zatím nijak negativně neprojevilo.
Nad nastavením šířky loketní opěrky jsem nejdříve váhal - je to jednolitý tvarovaný kus kovu ve spodní části připevněný šrouby, takže docela taková festovka. Nakonec jsem použil trochu hrubé síly a opěrku přihnul. Materiál vydržel.
Co mě upoutalo byl poměrně "měkký" kabel od cívky (bužírka). Detektory, které mi prošly rukama měly kabel tvrdší, ale zase někdo si u jedné nejmenované značky stěžoval právě na lámavost tvrdšího kabelu. Uvidím, až ho párkrát protáhnu křovím nebo mezi kameny apod.
O víkendu jsem mašinku testoval - malé mince, velké mince z různých druhů kovu, v různé hloubce, při použití různých režimů, rozdílných nastavení citlivosti, diskriminací .... Dnes, pokud nezačne pršet, zkusím mašinku na chvíli otestovat pro změnu na čedičové lokalitě.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 10:37    Předmět: Citovat

Tady máte moji tuningovou úpravu proti převracení a hlavně proti pokládání do bláta. Zároveň, díky tomu porichtungu nemůže docházet k vámi zmiňovanému otěru o oděv. Jinak, dnes je tato opěrka pěkně nastříkaná na černo a cenově to vyšlo cca na dvě stovky.... Wink Wink Wink

http://forum.detektory.cz/attachment.php?i=12706
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 11:12    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Tady máte moji tuningovou úpravu proti převracení a hlavně proti pokládání do bláta. Zároveň, díky tomu porichtungu nemůže docházet k vámi zmiňovanému otěru o oděv. Jinak, dnes je tato opěrka pěkně nastříkaná na černo a cenově to vyšlo cca na dvě stovky.... Wink Wink Wink

http://forum.detektory.cz/attachment.php?i=12706

Copak to máš na tom kablíku za bílou "krabičku"? Wink
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 11:20    Předmět: Citovat

To jsem ze začátku používal asi týden na zkoušku feritové stínění, stejné, jako se používá třeba u počítačů. Mělo to být proti vysokofrekvenčnímu rušení, ale stejně, když mi někdo zavolal na mobil, tak detík bláznil stejně, tak jsem to sundal, aby to nenamáhalo kabel u konektoru.. Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. březen, 2008 1:33    Předmět: Citovat

Nejprve musím poděkovat krokodillovi za tu vychytávku dozadu za detector, tak aby nepadal, již jsem zadal do vývojového střediska požadavek a inženýři přislíbili brzy dodat podobný tuning. Díky. Tak já dneska dokončím to s tím osvětlením a ještě se rozepíši o obecnostech detektoru. Takže – displej je permanentně podsvícený, jakmile se snižuje okolní osvětlení tak se orientuji v podsvíceném displeji. Když je v noci úplněk, tak je to super, vidím kam šlapu, vidím na cívku a vídím na displej, jakmile je ale zatemní tak dokola je tma a displej mě oslňuje, takže nevidím kam šlapu a hlavně nevidím na cívku, tedy nedokáži přesně kopírovat terén. Osvětlení nejde stáhnout, používám pak vlastní druhý kryt na displej, kterej je pak úplně zatemněný a já se řídím jen podle zvuku, případně přizvednu stínítko a podívám se na displej. Škoda, drobnost, ale asi by tam musel být knoflík on-off a já mám rád těch knoflíků co nejméně, no a tím se dostávám k ovládání dektoru. Jedním slovem paráda – za chůze dokáži JEDNOU RUKOU měnit nastavení, protože menu je logicky uspořádaný a diky dvěma knoflíkům (jeden točivý a druhý mačkací, hmmm technici prominou, ale neznám lepší slova pro popis) jsem schopen velmi rychle provést změnu. Na ten točivý knoflík je možno taky máčknout, ale nikde o tom není psaný proč, já se domnívám že je to takhle – jestli provedu nějakou změnu v nastavení, tak detektor zaznamená změnu a přibližně po 5 sekundách se vrátí do pracovního režimu, jestli zmáčknu ten točivý knoflík, tak prostě přeskočím tu čekačku 5sek a můžu hmed hledat. Jestli se mýlím budu rád když mě někdo opraví. Na displeji jako nejužitečnější považuji potvzení kvality kovu. To je hodnota od jednoho dílku do šesti dílků která vlastně udává s jakou jistotou najdu kov s idenfikovaným číslem, takže když mi skáče na displeji hodnoty od 8-23-38-10 a současně mi vedle těchto čísel se zobrazuje pravděpodobnost, tak se lépe rozhodnu kopat či ne. Jsem začátečník, tak kopu všechno a můžu říct, že v 90-95% to vychází, je to zejména problém se železem hloubějc v zemi, různý kroužky nebo nekvalitní kov. Dobrá mince nebo zachovalá barva dokáže skutečně držet pevně hodnotu na displeji, ikdyž natáčím cívku nebo měním rychlost. Jinak mě nic zásadního k displeji nenapadá, hloubku, target id beru s rezervou, k podrobnostem o dalších ukazatelých na displeji se dostanu pozdějc až u nastavování programů. Ještě nesmím zapomenout na páčku která je pod displejem a slouží k resetování (tedy vlastně k nastavení továrních hodnot ať si někdo nemyslí že detektor občas zatuhne), dále k nastavení ground balance a k dohledávání, velmi příjemné, jedním prstem přitáhnu, hotovo, pustím.Tak to by bylo k těm mojim základním pocitům o detektoru, no a příště začnu o základním nastavením. Na závěr něco pro ty co jsou na začátcích jako já a jdou z ACE 250 na F75 – počítejte s tím že si budete muset koupit nový kalhoty, nebo aspoň nějakou extra kapsu na nálezy, protože to je jiná dimenze nálezů, prostě jinej prostor doslova a do písmeneblompt
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 15:32    Předmět: Citovat

blompte - přestaň! Copak chceš aby v okruhu 3 světelných let od planety Země byli všecky F75-ky u vás v Čechách? A kdo bude kupovat jiné značky! Jo - a rychlokvašky s F75-kou Ti všechno vyberou!!! Co potom zbyde pro nás? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
general4



Registrace: 20.9. 2007
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 16:15    Předmět: F-75 Citovat

Zdravím,
zobrazují se na displeji F-75ky hodiny a teplota vzduchu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 16:22    Předmět: Re: F-75 Citovat

general4 napsal:
Zdravím,
zobrazují se na displeji F-75ky hodiny a teplota vzduchu?


Laughing Laughing Generál se vrátil. Laughing
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 16:40    Předmět: Re: F-75 Citovat

general4 napsal:
Zdravím,
zobrazují se na displeji F-75ky hodiny a teplota vzduchu?


Ty hodiny ano, teplotu neukazuje, ale je v něm kompas, výškoměr a GPS. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2008 9:55    Předmět: Spouštěcí knoflík Citovat

Na spouštěcí knoflík si dejte gumičku tak aby byla mezi knoflíkem a tělesem stroje,zvýší se tuhost otáčení a pak již neni problem se samovolným posunutím,mně se dokonce i detektor takto sam vypnul a po použití zmíněného navodu se to už nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2008 11:31    Předmět: Re: Spouštěcí knoflík Citovat

gabriel.7 napsal:
Na spouštěcí knoflík si dejte gumičku tak aby byla mezi knoflíkem a tělesem stroje,zvýší se tuhost otáčení a pak již neni problem se samovolným posunutím,mně se dokonce i detektor takto sam vypnul a po použití zmíněného navodu se to už nestalo.

Ohledně toho spouštěcího knoflíku: Měl jsem rozpravu s jedním Američanem na jejich fóru a ten říkal, že je F-75 konstruovaná skutečně pro praváky, ale s tím, že pro praváka je prý přirozenější kopat pravou rukou a levou ovládat detektor, takže knoflík je na vnější straně a nevadí.
Zkusil jsem, jen tak, ovládat mašinku levou rukou a je fakt, že za pár minut si člověk zvykne (ale kopání levou asi taky, že jo Very Happy ).
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2008 22:23    Předmět: Citovat

Vankelt - asi to bude skutočne pravda, veľakrát som nechápal o čom chlapci rozprávajú, lebo ja som "od prírody" ľavák, čiže detektor držím v ľavej ruke a nikdy mi ten otočný gombík nezavadzal. Horšie je to, že aj kopem ľavou rukou, vtedy si Fishera položím vedľa seba - ležmo a tak kopkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 21:23    Předmět: Re: F-75 Citovat

general4 napsal:
Zdravím,
zobrazují se na displeji F-75ky hodiny a teplota vzduchu?

určitě, ten můj model měří dokonce pot a tep, jenže jsem jej minule u jedné díry rozbil, prostě praskl Very Happy
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO