Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 634 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sx 3300 profi
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 19:01    Předmět: Citovat

Podezrele to bylo od zacatku, alespon neni nuda...

Treba dalsi Kocicak Wink
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 19:17    Předmět: Citovat

To:Petaheaven ,nemyslíš že spíše naopak tvůj styl psaní zase zní dost nabubřele?Já se tu registroval a přihlásil hlavně a jen proto abych zjistil podstatu věci kolem pořízení nějakého slušného detektoru kovu pro začínajícího,jinak to děcko které tu kritizuješ má 65 let takže tím děckem jseš nejspíše ty ale hlavně bych tu očekával nějaké ty věcné příspěvky a informale kolem této tématiky a ne odpovědi typu ,hm co se s ním vůbec bavíte ,trochu mě mrzí že jsi ze severní moravy skoro soukmenovci jako já možná bydlíme kousek od sebe takže bych uvítal třebas i nějakou osobní návštěvu s podáním a předvedením odborného vysvětlení než napadání.Myslím že tu nikoho neurážím,a zároven nenutím k odpopvědi komu se to nelíbí číst a psát tu nemusí ,zatím ale opak je pravdou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 19:23    Předmět: Citovat

Víš co si myslím já??? Že ty vůbec nejsi zas takový neználek a začátečník za jakého se vydáváš...přijdeš tu a hodíš do placu detektor který skoro nikdo nezná,vživotě o něm neslyšel a biješ se v hruď jenom abys ho ubránil v souboji stěmi všemi detektory co tu kdo má a většina nás tu zná Wink

Už tohle je na tom silně podezřelé,a proto ses dočkal takových reakcí Wink

Ale!!! Kdybych se náhodou mýlil...dám ti jedinou radu...kup si tu jakýkoli detektor do 6- 8 tisíc,dokonce můžeš sehnat bazarově MD3009 za litr až dva s kterým sem kdysi začínal a můžu říct že na začátek velmi solidní detík nacházející malé stříbrňáčky do těch 15-20cm a vyser se na nějaký podivný šmejd s ještě podivnějším názvem Laughing Wink Víc už k tomu nemám co říct...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 19:50    Předmět: Citovat

Tu je jeden nález údajne nájdený týmto detektorom.
https://www.youtube.com/watch?v=0y44XWX0f2I Smile
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 20:04    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Tak to je maso !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ještě jednu poznámku si neodpustím...zmiňoval si několikrát že to má hledat až v 70-200cm... Laughing Věř že kopu díry s Tejónem do 25 až 30cm,jsem v 38 totálně vyšťavený a kolikrát to radši zahrnu se slovy...jebu na to Laughing Opravdu sebou nemám partu Ukrajinců kteří by mi bagrovali...ale jestli ty v 65 máš,tak neváhej a ber ho Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 22:15    Předmět: Citovat

No tak to už je konečně o něčem jiném a věcném tématu který je na úrovni a o tom se dá hned jinak komuniokovat.Věř mi že jsem skutečně v tomto oboru /neználek/i když jako bývalý radioamatér něco pochopitelně o elektromagnetických vlnách vím.Dám ti nicméně za pravdu že zatím nic kupovat nebudu a už vůbec ne za tolik peněz co uvádíš na to že bych potřeboval defakto zjistit pouze jednu lokalitu u chalupy kde mě starousedlíci/němci/co sem jezdí řekli že tam má být někde zakopané zlato v podobě zubních korunek v nějaké té okurkové 5 l sklence.Samosebou ukrajince brát nechci na kopání protože když by to našli tak by poslední rána krompáčem šla na mě a hned by mě tam zahrabali.Ale poté co jsem se tu dozvěděl o tom že ten model který jsem tu uvedl nebude za moc stát,mám slíbeno od kolegy z němec že jak mě zas navštíví doveze sebou nějaký drahý profi přístroj tak uvidím .Takže to bude asi v dané situaci ta nejschůdnější cesta.Máš nepochybně pravdu v tom že jak tu byl ten příštipkář se svým strojem tak mu to pískalo každou chvíli ale je rozdíl kopat těch 20 čísel než kvúli každému h...u hlouběji a pak najdeš hřebík.Na druhou stranu budu kopat rád i třeba 1 m hluboko když budu vědět že je tam to zlato což se vyplatí nemyslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 05. březen, 2016 9:00    Předmět: Citovat

Ahoj kluci, ja jsem pro kazdou prdel, ale v tutom prsty nemam. Wink Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 05. březen, 2016 20:30    Předmět: Citovat

SALORA - jestli jses radioamater, tak nevim co si mam myslet ...
Asi neco o kaviarovejch toustech a pstrosech.
Mel by jsi napred neco precist, nez to sem pustis a nedelat hamum ostudu.
Pak by jsi treba zjistil, ze si detik muzes za nejakej drobak pujcit a to zlato si vykopat - hi.
Ver tomu, ze jsi tu spoustu chlapcu skvele pobavil.
Paklize to mel bejt for, tak se ti super povedl - gratulace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: neděle 06. březen, 2016 8:23    Předmět: Citovat

VRCINAK ,tak to se trochu mýlíš a jseš asi mimo mísu, že jsem bývalý radioamatér v r.1965-80 neznamená že musím znát a vědět nynější technický pokrok vyspělosti a to že se technologie od těchto dob diametrálně změnili rychlým krokem netřeba připomínat.
Nevím co myslíš tím /měl jsis něco přečíst než sem něco pustit/Víš právě díky těmto již zminěným techn. vymoženostem jako je např. i toto forum všeobecně jsem si chtěl ušetřit spousty hlkedání ,tápání a čtení ,dokonce jsem čerpal ted i od you tube kde jsou ukázány spíše už jen hledání samotné těmito kouzelnými proutky.
No pokud jak píšeš jsem tu hodně chlapů pobavil tak mě to může jen těšit ale ty příspěvky pokud jsis je vůbec četl svědčí spíš o něčem jiném,spíše jsem je nechtě pobouřil.
Víš já věštět z koule neumím ale zase na druhou stranu se mi nechce investoval do půjčení ,je to dost drahé pro mě s důchodem 6000,-takže dát nějaký 6_7 stovek za den z kdoví jakým výsledkem takže o drobaku jak píšeš tu nemůže být řeči navíc jezdit kdesi do velkého města 100km a vrátit se mě taky nechce proto zněla spíše prvotní volba to zakoupení detíka a využít to pak jako takové hobby provázené procházkou na čerstvém vzduchu ale to mě tu hoši zavrhují s tím levnějším detikem a na drahý za 100 000 a více nemám a i kdybych měl tak se mě ta investice nikdy nevrátí když jsem nad hrobem.To by byli opravdu drahé procházky nemyslíš ?Už jsem tu měl dokonce jednoho staršího chlapa už jsem o tom tady zmínil ale přišel se akorát dobře najíst ožrat si hubu a sebrat 500,- bez výsledku ,pak se přiznal že to co má je spíš jen na hledání kov. předmětů tak do max. 20-30-cm a tak málo židák co tam dal to zlato určitě nekopal ha ha.
Takže je to tak těžké k pochopení ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 06. březen, 2016 14:27    Předmět: Citovat

Ja zkousel asi sest detektoru z Ciny, vcetne tohoto. Najdes ho pod mnoha nazvy. V Cine to funguje tak, ze zavolas do fabriky reknes, ze chces takove a makove detektory, a ze na nich chces mit treba znacku Sony nebo Salora Deeper Pro a budes je mit. Za mesic si v Hamburku muzes vyzvednout konteiner.

Tenhle 3300, se prodava napr. i jako Velleman CS200, aby pusobil Evropsky, ale i pod mnoha jinymi nazvy.

Jake jsou, na to mam dva typy odpovedi. Jedna pravdiva, druha takova, ktere chces podle vseho dosahnout.

Zacnu tou druhou: funguje dobre, neco to zachyti, nenech se odradit, ber ho a budes spokojen..........

Ta pravdiva: fungovani zalostne, nektere modely co jsem mel tu cest zkouset byly naprosto nefunkcni generatory nahodnych zvuku. Celkove spatne materialy, zpracovani, zatyka voda do sond, primitivni elektronika, lacine soucastky - kapacitory aj. Noname nejhorsi kvality. Konkretne tento model trpi i tragickou ergonomii, neda se nosit moc dlouho, nevhodne drzeni i operka lokte moc nnizko, konstrukce se kynkla, spatne kabely, konektory, detektor ma milion prozvuku. V zemi, podle pudnich podminek je rad, ze detekuje predmet o velikost desetikoruny v hloubce 5-15cm dle pudnich podminek, pokud se s nim vubec da chodit, coz hodne casto nelze, kvuli pudni mineralizaci, kterou tento pristroj befiltruje. Funkce jako diskriminace jsou spis pro prdel, kope se vsechno. Na mensi veci nez je ta desetikacka je to spis nahoda, ze detektor zareaguje i jindy, nez kdyz lezi predmet 0-5cm pod povrchem. Samozrejme kus plechu 30x30, litinovy tal, kastrol aj. skvele sbirkove predmety, detekuje klidne i v pul metru. 70 cm zni fakticky krasne, ale tohle pujde tak na vrata od pozarni zbrojnice.
Pokud budes mit stesti na kus, neulomi se ti behem par mesicu operka, nezlomi tyc nebo nebude uplne v hajzlu sonda, tak ti poslouzi do doby, nez se na to vyprdnes a zacnes se venovat filatelii nebo rybickam anebo to zacnes brat skutecne vazne a venujes cas ctenim zakladu v jiz napsanych diskuzich, pripadne s pokorou naslouchat zkusenym bez nesmyslneho vnucovani hloupych reci a kde kdo co rekl nebo technickych specifikaci, zastavani se kravovskych vlastnich nazoru az za hrob a az reklamnimu propagovani picovin typu cinska mrdka 3300 vs normalni detektor, jako to predvadis tady. Ono, kdyby na tehle detektorech bylo jen neco dobreho, nemyslis, ze by ho kazdy hledac mel a potajmu s nim projizdel sve, jiz davno prazdne lokality? Nemyslis, ze by kazdej nadal radeji 100 dolacu, nez 1000 za neco, co funguje? Jenze ono to nefunguje ani z poloviny tak, jako jiny, znackovy detektor, ktery je treba take udelany v cine, ale funguje. A nestoji ani o moc vic. Dat 5000,- a vedet, ze mam funkcni vec nebo trojku za detektor na urovni stavebnice z amaterskeho radia konce 80. let.....vyber si.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: neděle 06. březen, 2016 16:06    Předmět: Citovat

Tak tomu říkám odborný a příkladný výklad na který jsem tu celou dobu čekal než ty odpovědi typu dobře tu bavíš lidi apod.
Ano cos mi napsal všemu věřím a bude nejspíš pravdou,ono já si to byt jako neználek i trochu ve skrytu duše myslel poněvadž se to nabízí v jednom německém velkoskladu v akci ,kde si objednávám aktivní repro,tak jsem to chtěl vzít s tím ale zavčas jsi mě dal do obrazu.Ono já to už vzdal i tak v půli tohoto vlákna protože jak jsis možná všiml zmínil jsem se o tom kolegovi z německa co mě na skypu nějaké profi zařízení půjčí od dyalšího jiného kolegy a asi také věděl že to nemá smysl do toho jít.Ano máš naprostou pravdu s těmi výrobky z číny ono jde o to co spíše dneska z číny není,ale je to pak už hlavně jen o té ceně od které se odvíjí kvalita.Vyrábějí jízdní kola za hubičku samozřejmě nevalné kvality ale také kola za 250 000 a o tom to je,já spíše nevěděl od kolika se dá pořídit něco slušnějšího a najivně jsem si myslel že když tam mají napsáno mimo jiné profi že to pro mě bude stačit ale nápisy snesou hodně to je jasné.
Takže jsem se nakonec asi správně rozhodl pro přijatelný kompromis a alternativní řešení ,půjčit si to /bezplatně/ a pokud nic nenajdu tak mě to mrzet nemusí ani v zadku.
Tak nakonec mělo přesi jen cenu se tu registrovat a založit toto vlákno byt jen ten tvůj vyčerpávající výklad mě naprosto uspokojil a přesvědčil.
Ještě jednou se klaním a děkuji za vstřícnost a pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 06. březen, 2016 20:50    Předmět: Citovat

No vzhledem k tomu jak ti to Grimmi podal,k tomu už není co vytknout...má pravdu a prostě u těchhle přístrojů to cenou moc ojebat nejde...
Za mne ti opravdu můžu doporučit jen ten s kterým jsem začínal a který jsem nedávno viděl za 1000,- na bazaru a možná by se dal při troše štěstí sehnat...je to MD3009,byl to takový ekvivalent a napodobenina Fisheru1225 jestli se dobře pamatuju,ten jsem měl po něm...a můžu říct že MDéčko bylo lepší...ne ve všem,na větší věci byl lepší Fisher ale malinké stříbrňáky neuměl tak jako MDéčko Wink

Ale jinak,psal si že jsi severomoravák,možná i soused...jestli ti to stojí za to,podívej se na mé bydliště,je sice německy ale najdeš to na internetu Wink a pokud nejsi daleko,můžem zkusit jestli by se Tejón nechytl...a aspoň uvidíš co dokáže trošku dražší detík než jaký bys chtěl Wink Napiš mi pak třeba do SZ.
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 0:06    Předmět: Citovat

Petaheavene, nechápu, proč jsi si pořizoval Tejona, když se Ti nechce kopat 40 cm jámy. To jsi klidně mohl zůstat u toho MD. Jinak na ten exemplář za tisícovku jsem měl taky zálusk, ale než jsem se rozhoupal, tak byl pryč. Až na ten dizajn skvělý stroj. Holt okopírovaný F 1225. Trochu jsem se v něm kdysi rýpal, stejně jako v originálu, a musím říct, že to provedení útrob můžou Amíci jen závidět. Originál je proti MD vrabčí hnízdo. Ale na druhé straně Fisher byl stabilnější. U MD dost ujížděl pinpoint, bylo třeba častěji resetovat. Kdybych se měl rozhodovat mezi MD 3009 a Garrettem ACE 150 nebo i 250, tak neváhám ani chvilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 8:33    Předmět: Citovat

Hm tak to se nám to ta diskuse v tomto vláknu díky mým předřečníkům nakonec obrátila v dobré a užitečné výměny informací kolem /detíků/ které jsou pro potenciální začátečníky víc jak užitečné,takže se to tu obrátilo tím max. správným směrem .Nakonec si na staré kolena asi díky těmto radám a seriozním příspěvkům /detík/ pořídím a to už i proto že se dá nějaký ten použitý z bazárku docela levně pořídit takže u mě to stále nakonec žije a (detík/mě nakaonec přivede přece jen víc na čerstvý vzduch a rozpohybuje mé líné tělo.
Můžete mě tu hoši poradit či sdělit pomoci linku apod. kde se dají pořídit použité /detíky/?Zda existuje nějaké speciální bazary či podobně.Asi odrazový můstek bude nabytá zkušenost s tím půjčeným /údajně skutečným profi/ zařízením které mě doveze za měsíc kolega z německa co mě navštíví.
Jinak na Petaheaven,tak jsem se díval kde to tvé bydliště je a zjistil že až někde v německu u Frankfurtu,kde mám rovněž kolegu u Aschaffenburgu a Obersdorfu,no ale to rozhodně sousedé nejsme pokud nemáš na mysli Sudety,já jsem z Jägerndorfu přímo na hranici s polskem. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 9:19    Předmět: Citovat

Salora zdravím a samozřejmě také všechny ostatní staré známé tvářeSmile. Každý tu napsal kousek své pravdy a stejně nakonec zjistíš, že je všechno tak trochu jinak. Bohužel je dnešní doba o penězích a každý prodejce vychválí ten svůj stroječek až do nebe. Jsou jich stovky a tisíce, ale fyzikální zákony jen jedny.
Před pár léty jsem tu býval často a vedl s ostatními sáhodlouhé debaty o detektorech, teď jsem spíše v ústraní. Ozývám se z důvodu, že jsem také radioamatér / OK2PIF / a nejsem také už nejmladší.

Detektory se zabývám spíše po té technické stránce, každý rok jich pár koupím, testuji s každým min. 100 hodin / méně nestačí pro objektivní hodnocení / a zase je pošlu dále. Za ty roky mi jich prošlo rukama desítky a svůj první kupovaný detektor mám z roku 1988 dodnes doma.

Škála detektorů je mnohem rozmanitější a zároveň specifikovanější. Podle toho, co hledáš, kde hledáš, jak hledáš, jak hluboko předpokládáš nález atd. Většinou tu bývá řeč o nejrozšířenějším detektoru - tedy "nějakém" VLF střední třídy. Takový samozřejmě "neurazí" a dá se pořídit za slušnou cenu se slušnými parametry. To bude i Tvůj případ, alespoň v počátku.

Pokud máš zájem, můžeme dále probrat Tvá specifika na SZ. Ahoj a 73!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 12:49    Předmět: Citovat

Prvně odpovím D-manovi...Tejóna jsem si koupil jako svůj třetí detík,začínal sem tím MDéčkem a můžu říct že opravdu to nebyl skřáp,a ten pinpoint,zas bych ho tak nehanil,docela se uměl trefit nad minci dost přesně.Kamarád hledal se Silvrem od Tesora a tak jsem měl sčím porovnávat...po nějaké době asi jako každému začal v hlavě hlodat červík že bych mohl třeba mít něco lepšího,a vté době dost frčely Fishery,1225 byla vychvalovaná jako solidní a dala se sehnat za dobrou cenu,tak jsem ji vzal...jenže,byl to krok vedle...ano,pro válkaře supr,možná i větší kolečka...ale když jsme porovnávali se Silvrem tak já stříbrňáky vůbec(myslím ty prťavé které většina z nás by chtěla nacházet) neviděl,MD by je vidělo a Silvr ten byl jednoznačný drobkař Smile

A tak asi po roce jsem přemýšlel co dál...a rozhodl se když jsem měl pořád na očích jak Tesoro dobře umí kolečka si našetřit na už něco vlajkového,studoval sem Tejóna a Cortéze,pak i ty nižší...a rozhodl se pro Tejóna a nelituju,je to dělo které sice má taky mouchy ale kdo zná,tak ví že je dobrý detík. No a stěmi 40cm to byla trošku nadsázka,samozřejmě jsou hledání kdy kopu i jámy ale třeba když je člověk na lokalitě kde je spousta bordelu tak už některé díry vzdávám,samozřejmě je tam vždy i pocit ze zvuku,z věrohodnosti a tak...to si musí každý vyhodnotit sám Smile

A teď k Salorovi...jestli jsme sousedi...myslel sem že když zadáš název který má vesnice měla ještě na začátku 20 století tak ti ukáže že je to u Štramberka Smile No a ktěm detíkům...ojetý detík seženeš na většině detektorárřských fŕech,na většině obyč inter. bazarů taky na ně narazíš...nic nezkazíš když si to projdeš,ty zajímavější nabídky tady s některýma pokomfrontuješ,stačí se podívat kolik takový detík stojí nový,pak sem hodit do placu otázku zda není drahý ten ojetý a tady na tomhle fóru najdeš většinu informací k většině detektorům které jsou na trhu....ještě k jedné věci bych u tebe přihlédl...psal jsi že máš 65...uvažuj hlavně nad váhou detíku...kamarád který je docela silný v polovičním věku přeše z kilového Silvra taky na Tejón...po půl roce ho prodal a koupil kilové Eurosabre...prostě ho to netěšilo mávat Tejónem který je přitom jen o půl kila těžší...na to mysli že i půl kila se pronese a může ti znechutit hledání...wow,to sem se rozepsal Smile
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 14:25    Předmět: Citovat

Když už se tu začlo hodnotit MD-3009 (s půjčeným jsem kdysi začínal), tak bych rád také napsal, že jsme měl tu čest, vyzkoušet před pár lety jeho nástupce MD-3010 II, tzv. čínský AC250, jak rádi na čínských wholesale centrech prodejci zdůrazňují.
Sice už to nevypadá, jako úplný shit, ale funkčně nefungoval o nic líp, než to šidítko, o kterém je toto vlákno. Z této manufaktury prostě vzešel jediný klacek, který relativně solidně fungoval, i když kus od kusu měl také fůru problémů a známých neduhů, a tím byl právě 3009. Kdo měl štěstí na funkční sondu, tomu posloužil docela dobře. V té době hlavně také ještě bylo co hledat. Confused
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 19:17    Předmět: Citovat

Fanu,určitě se ti zítra ozvu a sdělím S.Z. kterou samozřejmě vítám především já at tady neprudím ve foru na tomto vlákně .
Jinak pomali zjisštuji že je v těch detektorech v porovnávání kvality a výkonu docela velká škála a u každého detektoru jinak hodnocená /výhody+ nevýhody/ takže tu bude možná už jen jedno vodítko poměr cena výkon .
Pozoruji čím dál více že se absolutně nedá jednoznačně vyhodnotit co je nejlepší,střední třída a ta nejhorší ,protože každý má nějakou výhodu ale také nevýhodu protože každý přístroj se hodí na něco více a na něco méně.
No já pochopitelně ostatně jako každý jiný smrtelník nemohu vědět jak se kde hluboko co může nacházet v tom je právě jak pozoruju to záludné a asi v ideálním případě aby mohl člověk mít jistotu že tam a onam je něco,musel by to projít všemi možnými přístroji s ohledem na hloubku.
To pořizovací ceny některých detíků jsou ale jak jsem si všimnul na netu dost rozmanitá a velice rozdílná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2016 20:24    Předmět: hura Citovat

Po dlouhé době zase jednou diskuze o detektoru. Tleskám.Kde jsou ty časy, kdy toto téma bylo hlavním obsahem diskusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 08. březen, 2016 3:35    Předmět: Citovat

Ahoj.
Tak tady to opravdu žije.

Přečetl jsem si vše pěkně od začátku. Mnoho postřehů, mnoho úvah. Moc hezky se vyjádřil grimmík. Já mám na čínské detektory jediný pozitivní názor: Nekupovat! Protože po nákupu a následném hledání je již vše negativní.

Beru to ze svého hlediska: tedy zpracování, kvalita a funkčnost. A již nechci mít doma v laboratoři žádný čínský paskvil. Nejenže nefunguje tak, jak by měl, ale při opravě vzniká více problémů, než bylo na začátku.
Koukal jsem na recenze. Takže k dosahu s vyobrazenou koncentrickou cívkou:
Běžný detektor by měl dosáhnout na menší cíl v hloubce, rovnající se průměru cívky, na větší cíl tak do dvojnásobnu průměru cívky a na extrémě velký cíl do hloubky, rovnající se trojnásobku průměru cívky - samozřejmě, berte to jako velmi hrubý odhad.
Jenže, to platí při optimálních podmínkách.
V terénu takovéto se podmínky často nevyskytují a pak záleří, mimo umu hledajícího i na vlastnostech přístroje.
A já nevěřím, že tento aušus dokáže kvalitně odladit zem a kvalitně diskriminovat. Protože pochybuji, že by výrobce prodával tak "kvalitní" mašinu za tak mrzký peníz.
Dovoluji si tvrdit, že lze za cenu tohoto výrobku sestavit mnohem kvalitnější zařízení v domácích podmínkách. Schémat jsou na netu mraky. A jako radioamatér by Ti to nemělo činit potíže. V 80 letech již byly tranzistory i IO.
Proč se nepřeorientuješ na jinou značku detektoru?
To je jediné, co Ti mohu z plna srdce doporučit.
A nemusí to být jen digitál.
Toliko od mé maličkosti k tomuto tématu.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO