Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 577 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sx 3300 profi
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 11:59    Předmět: Citovat

fífa napsal:
tibko napsal:
salora - ak to myslíš vážne s detektorom, tak tu si určite vyberieš:

http://www.okmmetaldetectors.com/

Ano, právě ten Bionic bych být tebou Saloro prověřil... Wink


Ale Bionic je pouze na zlato. Kdyby chtel nedej Boze, Salora vyhledavat velke bronzove depoty, tak mu bude bionic k nicemu. Ovsem pokud jde ciste po zlatu, tak je Bionic jasna volba.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 13:13    Předmět: Citovat

Jak to tak čtu,to je mazec...jen nevím jestli je opravdu i přes svůj uváděný věk tak zmatený z těch informací o hledání,nebo je to někoho estráda a baví se na náš účet Laughing Ono už to že pořád vystrkuje všemožné exotické detíky aniž by o tom jak říká cokoli věděl(kde knim přišel? O bionic ani nemluvě) je dost podezřelé...smrdí mi to taškařicí Laughing

No vím že to zase schytám že irituju a pod...ale Saloro,jestli máš možnost najít depot zlata tak neřeš,kup nějaký Fisher,Garet atd kolem 5 tisíc a když nenajdeš,zas jej obratem ruky prodáš,tyhle levnější detíky už s cenou moc dolů nepůjdou... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 18:12    Předmět: Citovat

petaheaven - prosím Ťa, nekaz mi tu morálku, ja mu fakt vážne doporučujem tú stránku, nemusí to byť priamo Bionic, všetky tie detektory sú špica, hlavne tie 3D aj s monitorom.....

salora - bohužiaľ s nemčinou nie som kamarát, čiže s cenou Ti neporadím, skús to cez Google Translator - napíš predajcovi, určite ceny pošle....ale asi za kvalitu budeš musieť hlbšie do vrecka - trebárs aj na pôžičku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 21:57    Předmět: Citovat

salora - a pocitaj stym ze dokonaly a zazracny detektor nikdy nekupis,, ale z tych normalnych a aj dobrych si mozes aj este vyberat-mas ich aspon 10..,a zacny aj aceckom zdruhej ruky..na zaciatok,ak ta to bude bavit ides dalej.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 23:29    Předmět: Citovat

To salora:
Tak jsem koukal na ty doporučené detektroy. Pro Tvůj účel by asi vyhovoval OKM Evolution Metal Detector. Je za lidovou cenu: 4999 doláčů. Za ty prachy máš jistotu nálezu zlatých a stříbrných cílů.
Mám ještě nápad: Nechceš vyzkoušet proutkaře? Je jistě levnější, než tento nebo obdobný přístroj na jedno použití. A pokud to umí, místo s pokladem Ti označí a Ty budeš jen kopat a kopat a kopat....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2016 14:54    Předmět: Citovat

Tibko,já ho jen chtěl tak trošku slušně popostrčit aby už nepsal takové ptákoviny Wink a koupil něco z druhé ruky za pár kaček...najde nebo nenajde,to nehraje roli,o moc míň při prodeji už za něj nedostane Wink

Ale,stejně mi to celé nějak smrdí.... Laughing Taky jsem tu jako spousta dalších kdysi začínal se spoustou otázek,ale že bych se až tak v tom plácal...no to snad NÉÉÉÉÉÉ Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 20. květen, 2016 0:23    Předmět: Citovat

Salora píše 17.5.:
Jinak ovšem Feri nejsi bohužel sám co mi něco podobného naspal /ovšem ne jako ty s nadsázkou že snad ten SC 3300 je lepší než to BFO takže se ptám pokud je tomu tak proč je ta čínská hračka už napohled, lepší než to BFO v tomto ohledu ale namísto abych se dočkal nějakého smysluplného vysvětlení a fundované odpovědi tak se tu pohrdavě do mě trefujete,pánové pokud mě nechcete číst tak není nic jednoduššího než mě ignorivat a vůbec nereagovat než tu psát ty Vaše nekonečné urážky

A Feri napsal 16.5.:
Ahoj, pokud se jedná o přístroj, vyrobený v roce 1981, tak mám dojem, že bude lepší každý číňan. Proč? Protože použité součástky, hlavně kondenzátory, musí být v současnosti v "dokonalé kvalitě". Proto.
A stabilita a dosah - o tom tady napiš, až seženeš manuál. Budu se na to moc těšit.

Mám ještě někde doma vyrobený obdobný detektor z 90-tých let a nedávno ještě fungoval. Jenže trochu jinak, než kdysi. Teď už asi zetlel ve sklepě.
Když byl nový a opravdu přesně se naladil, dokázal detekovat barvu i železo, ale stabilita a nastavení, darmo mluvit

A smyslplných odpovědí je zde napsáno opravdu víc, např. vyplývá z textu: Jak asi může vypadat, fungovat a plnit svůj ůčel 30 let starý elektrolytický kondenzátor?
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: pátek 20. květen, 2016 18:57    Předmět: Citovat

Věřím tomu, že by ten dederón fungoval tak, jak má. Jenže konstrukčně a součástkovou základnou spadá, odhadoval bych, tak na přelom 60. a 70. let. Ten číňan bude v tomto směru tak aspoň o 10 let mladší. Troufal bych si tvrdit, že i mizerný, zastaralý TR/IB bude lepší, než BFO dovedený k max. dokonalosti. Teď jde jen o to, do jaké míry ten číňan je mizerný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: pátek 20. květen, 2016 23:19    Předmět: Citovat

D-man napsal:
Věřím tomu, že by ten dederón fungoval tak, jak má. Jenže konstrukčně a součástkovou základnou spadá, odhadoval bych, tak na přelom 60. a 70. let. Ten číňan bude v tomto směru tak aspoň o 10 let mladší. Troufal bych si tvrdit, že i mizerný, zastaralý TR/IB bude lepší, než BFO dovedený k max. dokonalosti. Teď jde jen o to, do jaké míry ten číňan je mizerný.
Do takové míry,jak hodně chtěl prodejce vydělat Twisted Evil Jinak Čína umí,zrovna tak Poláci!(žrádlo).Záleží na objednávce jak kvalitně a za kolik Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: sobota 21. květen, 2016 0:11    Předmět: Citovat

Ze známých důvodů jsem si před pár roky pořídil zásobu klasických žárovek, mj. i nějaké čínské (á 5,5O Kč). Teď zjišťuji, že ty čínské mají tak aspoň 2x až 3x delší životnost, než ty evropské (naše, maďarské, polské, francouzské).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 22. květen, 2016 9:50    Předmět: Citovat

D-man napsal:
Ze známých důvodů jsem si před pár roky pořídil zásobu klasických žárovek, mj. i nějaké čínské (á 5,5O Kč). Teď zjišťuji, že ty čínské mají tak aspoň 2x až 3x delší životnost, než ty evropské (naše, maďarské, polské, francouzské).

Taky jsem kópil ňáký čínský šity za šest korun současných a třikrát s tím blikneš, ze žárovičky se zakuptí, udělá to prc a je tma... Shocked
Ale těch pár minut, co to svítí, tak čtřicítka svítí jako stočtyřicítka, vohromný.
Čínu nebrat! Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: neděle 22. květen, 2016 11:13    Předmět: Citovat

Tak já mám ty číny 25 W. A právě ty evropské párkrát zapnu a vypnu a za pár dní je po nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO