Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 653 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

S čím na mince do 20.000 ???
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 11:23    Předmět: Citovat

Jé, přesně. Ale aby bylo jasno, Minelab je šunt, Garrett je šunt, Golden Mask je šunt, XP je šunt i Fišer je šunt. Bionic 01 a OKM hyperhůlka jsou boží!!!
Napsat šunt je snadné, ale rozumně odůvodnit, proč mi ten který detektor nesedí a proč je mi milejší jiný, i když nemá tohle nebo toto, to dá práci a ta je pak většinou ještě po zásluze odměněna, protože ostatní mezi řádky čtou opět jen Minelab je šunt, Garrett je šunt, Golden Mask je šunt, XP je šunt i Fišer je šunt a hned se perou za své. Rolling Eyes
Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 11:35    Předmět: Citovat

Tak tak. A nejhorší jsou prodejci, hned to vztahujou na sebe muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 13:49    Předmět: Citovat

Zajímavá diskuse... Já kdybych dnes kupoval nový detektor, asi bych se rozhodoval podle toho, kde rozumí nejen vnějším vlastnostem, ale i vnitřku toho co prodávají...
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 14:01    Předmět: Citovat

Doporučuji Garrett AT Gold + cívku 22x28 cm.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 14:32    Předmět: Citovat

Já ne, já doporučuji nováčkům detektor do pěti tisíc. Teprve pokud je to chytne, ať si pořídí lepší. I když, na druhou stranu - aspoň se objeví v inzerci i ten lepší, pokud ho to nezaujme Mr. Green muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 14:38    Předmět: Citovat

Jo, ale téma je detektor do 20.000.
Až bude téma do 5.000 tak doporuč detektor v této kategorii.

Ale plně s Tebou souhlasím. Ne vždy je dobré, když o tom někdo nemá ani povědomí, kupovat složitou mašinu.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2012 14:41    Předmět: Citovat

Ale i pět tisíc je v tom rozpětí do dvaceti muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2012 15:02    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Dane, já s hračkou nechodím. A EuroACE za hračku nepovažuji též.
Anebo asi taky začnu jmenovat méně kvalitní detektory ze Tvé stáje, aby se to trochu vyrovnalo - víš dobře, že to ale neudělám. Nějak Tě nechápu....

Feri tak to tě potěší:
http://www.youtube.com/watch?v=qwJSE_ldrVs
No, thank you Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 13. srpen, 2012 9:18    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Feri napsal:
Dane, já s hračkou nechodím. A EuroACE za hračku nepovažuji též.
Anebo asi taky začnu jmenovat méně kvalitní detektory ze Tvé stáje, aby se to trochu vyrovnalo - víš dobře, že to ale neudělám. Nějak Tě nechápu....

Feri tak to tě potěší:
http://www.youtube.com/watch?v=qwJSE_ldrVs
No, thank you Laughing Laughing Laughing

Tak to opravdu potěší Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2013 21:09    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Já ne, já doporučuji nováčkům detektor do pěti tisíc. Teprve pokud je to chytne, ať si pořídí lepší. I když, na druhou stranu - aspoň se objeví v inzerci i ten lepší, pokud ho to nezaujme Mr. Green muhehe


Ja sa pridávam, " vy ste ešte v Slobo..krajine" .
Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2013 8:10    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:
...
Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???


Spíš by ses měl asi zabývat otázkou, jestli vůbec hledáš na tom správném místě.
Taky vím o jednom fleku, kde podle místních pamětníků má být určitá věc, ale i když se všichni na tom místě shodli a to místo v širokém okruhu vybagrovali do hloubky 3 metrů, tak se nic nenašlo. Jediná jistota je to, že to, co tam má být určitě nikdo v minulosti nevykopal. Jen je to uloženo někde jinde.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2013 9:11    Předmět: Citovat

Kloss napsal:
medvedzlesa napsal:
...
Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???


Spíš by ses měl asi zabývat otázkou, jestli vůbec hledáš na tom správném místě.
Taky vím o jednom fleku, kde podle místních pamětníků má být určitá věc, ale i když se všichni na tom místě shodli a to místo v širokém okruhu vybagrovali do hloubky 3 metrů, tak se nic nenašlo. Jediná jistota je to, že to, co tam má být určitě nikdo v minulosti nevykopal. Jen je to uloženo někde jinde.

Taky jsem po půl dni usilovného hledání na docela malé zahradě , hledaný prsten, údajně ztracený při hrabání listí , našel v koupelně na umyvadle kam jsem se šel umejt. No každopádně jsem ho našel Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2013 11:03    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Kloss napsal:
medvedzlesa napsal:
...
Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???


Spíš by ses měl asi zabývat otázkou, jestli vůbec hledáš na tom správném místě.
Taky vím o jednom fleku, kde podle místních pamětníků má být určitá věc, ale i když se všichni na tom místě shodli a to místo v širokém okruhu vybagrovali do hloubky 3 metrů, tak se nic nenašlo. Jediná jistota je to, že to, co tam má být určitě nikdo v minulosti nevykopal. Jen je to uloženo někde jinde.

Taky jsem po půl dni usilovného hledání na docela malé zahradě , hledaný prsten, údajně ztracený při hrabání listí , našel v koupelně na umyvadle kam jsem se šel umejt. No každopádně jsem ho našel Laughing
To je toho , já hledal už na louce i klíče od auta , co jsem měl v jedné nepoužívané kapse . Od té doby nemám rád taktické vesty. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2013 16:55    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:
...Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???
Jednoduché - odporovka... Jde do hloubky až 30 metrů a je jí jedno, jestli je tam nějaké železo, nebo nic. Prostě poznáš, kde bylo kopáno...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 25. leden, 2013 18:17    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
medvedzlesa napsal:
...Ináč potrebujem nájsť cca 220 ročný hrob v Africkej džungli." Nedal som to s E-Tracom. Fisccherom... ani hlbkačom.
Poradte čo dalej???
Jednoduché - odporovka... Jde do hloubky až 30 metrů a je jí jedno, jestli je tam nějaké železo, nebo nic. Prostě poznáš, kde bylo kopáno...


Miro vážne o čom to je ? Shocked Chalani už riešia na tento rok Geo-radar.
Takže fakt ak sa dá poradte.
Tam kde sme dali kopať my, už budú asi slušne dosť veľke jamy. Oni sú fakt chudobní a majú veľa času. Neveria, že hľadáme " nejake " kosti".
Trošku to zlepšilo premietanie v "kine", ale videl som 4m jamu v posvätnej jaskyni predkov...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 25. březen, 2013 17:11    Předmět: Citovat

Zdravím Medvěde,

už jsem Tě dlouho neviděl Very Happy

Je předpoklad, že je v tom hrobě vůbec nějaký kov? Pokud ano, zkusil bych pulsák s velkou rámovou cívkou. Můžeš použít třeba 1x1m, ale i 2x2m nebo 3x3m.
Dle výrobce dosahy s cívkou 1m x 1m.

metal object sized: 10 x 10cm………………………………190 cm. (6,3′)
25 x 25cm………………………………………………………………..280 cm. (9,3′)
50 x 50cm………………………………………………………………..3,6 m. (12′)
1 x 1m. ……………………………………………………………… ……4,8 m. (16′)

Odporovka, jak ji vzpomněl Krokouš, není špatná, ale v tomto případě asi nebude moc vhodná, protože píšeš, že už je to tam celé v okolí rozkopané až do hl. 4m. To by bylo asi hodně planých poplachů a ověřuj, že každá změna zemního odporu je hned dutina s ostatky Very Happy Testoval jsem odporovku zn. SEBA a jednu od našeho výrobce. Práce s odporovkou a vyhodnocení naměřených hodnot je poměrně zdlouhavé a vyžaduje rozhodně praxi a určité znalosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 14. prosinec, 2014 20:24    Předmět: Citovat

Trosku to tu ozivim at nezakladam nove vlakno.Prodal jsem svoji X-Terru 305 a hledam nahradu do tech max 18ti.Celkem je mi jedno jestli analog nebo digital,jen chci aby mel pinpoint alespon 3ton a zvladal hledani v cedici kteryho mame v sudetech dost.Menim hlavne kvuli hloubkovemu dosahu.Zatim vybiram mezi Nokta Fors CoRe,C.Scope 6MXI a X-Terra 705.Nekdo jeste nejaky navrh nebo rada?
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: neděle 14. prosinec, 2014 20:29    Předmět: Citovat

smates napsal:
Trosku to tu ozivim at nezakladam nove vlakno.Prodal jsem svoji X-Terru 305 a hledam nahradu do tech max 18ti.Celkem je mi jedno jestli analog nebo digital,jen chci aby mel pinpoint alespon 3ton a zvladal hledani v cedici kteryho mame v sudetech dost.Menim hlavne kvuli hloubkovemu dosahu.Zatim vybiram mezi Nokta Fors CoRe,C.Scope 6MXI a X-Terra 705.Nekdo jeste nejaky navrh nebo rada?
Dej tomu starší Safari
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 14. prosinec, 2014 21:21    Předmět: Citovat

Koukal jsem na nej a da se sehnad pouzity ale ma jen multiton kterej hraje jak dudy,pro me neposlouchatelny.Chodim all metal takze bych ty jeho obrazky stejne nevyuzil.
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 11:20    Předmět: Citovat

Pokud uvažuješ o XT-705, neměl jsi se zbavovat té XT-305. Je to, až na "prospecting mode" a výběr způsobů GB u XT-705, prakticky to samé. U téhle řady je vycházeno z desky elektroniky XT-705, tj. stejná deska je i v nižších modelech, rozdíl je jen v tom, že nejsou instalovány, resp. aktivovány některé pokročilejší funkce a rozsah nastavení některých hodnot má u jednotlivých modelů různou "hrubost" (což je způsobeno rozdílným firmware). Dokonce i ovládací folie je u nižších modelů shodná s XT-705, liší se jen ve vrchní dotykové vrstvě a osazením jen některých "žabek". Tak lze propojením určitých kontaktů na konektoru ovládací folie dosáhnout indikace funkcí na displeji, které nižší modely nemají, např. lze vybudit symbol podsvícení na displeji XT-305, která podsvícení samozřejmě nemá. Triky výrobců jsou nevyzpytatelné a dokáží uživatele dokonale zblbnout.

Osobně bych při výběru detektoru doporučoval vycházet z filozofie toho kterého výrobce a dával přednost čistokrevnému digitálu (pseudodigitály jsou prachobyčejné mikroprocesorem řízené analogy, čistokrevné digitály nejprve vstupní signál vzorkují, vzorkům přidělují podle jejich velikosti binární čísla a ta jsou dále zpracovávána číslicovými algoritmy počítačovým způsobem). Za nedostižný v tomto ohledu považuji systém FBS (Quattro MP, Safari, Explorer, E-Trac), obecně ač při nejednoznačnosti cíle docela hezky "hrají", na jednoznačný cíl reagují jediným, v závislosti na jeho vodivosti úměrně vysokým tónem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO