Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 462 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DFX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 18. září, 2009 9:11    Předmět: Citovat

Nelam si s tím hlavu. Co jsem viděl, a nechci se tím do nikoho trefovat, hodně lidí tam označuje kopatelný barevný signál i když jejich detík říká něco jiného. Prostě nechtejí odejít s utřeným nosem. Mohl bych vyjmenovat celou škálu detíků, který si tam ani nevrznou.
Je to i celkem dokladovatelné v porovnání s druhým polygonem - airtest na socku. Mnozí se tam trápili od 20cm vejš v železných signálech a pak tvrdí, že vidí krejcar ve 30cm jako barvu? Idea Wink
Já jsem to dělal tak, jak to dělám nad každým hraničním signálkem. Nejdřív v relic módu (s mixed mode), kde ty hraniční přeskakují často do ID 94-big item, poté jsem přepnul do Prospecting módu (který jde tak o 10cm hlouběji př isprávném nastavení fn. SAT), a když ten řekl pravděpodobnost železa do 40%, tak je to barva.
A až na jednu chybičku (podkova-moje slabost) jsem všechny železa na polygonu správně označil. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: pátek 18. září, 2009 11:01    Předmět: Citovat

Nj to sú už tie špekulantské fintičky Wink

Keď budem veľký, chcel by som sa naučiť poriadne robiť s DC Phase a reverznou diskrimináciou, malo by to pomôcť.

Problém je, že väčšinou aj tak nemám veľa tých hlbokých hraničných signálov, takže to nemám ako natrénovať, jedine vlastný polygón a to som lenivý Embarassed
A tiež - keď chodím v teréne mám detík vyšponovaný čo to dá. Samozrejme na polia mám extra program, ale tie veľmi nechodím. Do bordelu by som zase potreboval malú cievku, ale to ma neláka. Takže ísť do Kdyne, poriadne sa tam nacucám a nechám si napísať omluvenku od toho kto nalieval, inak by som pohorel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 18. září, 2009 11:06    Předmět: DFX Citovat

To SIMSA: Dobrá rada nad zlato! Laughing
To GRIMMI: Ale jo, to já tvrdim taky co píšeš, jen když jsem koukal na IDX a MINELAB ADVANTAGE(osobně jsem byl u toho, když probíhalo testování) přišlo mi, že detíky cíle hlásily vcelku solidně a to na nich byla cívka přibližně stejných rozměrů jaku u DFX. No trochu mě to rozladilo. Mám tam hromadu předvoleb, které jsem kvůli vábení stánku nevyzkoušel, proto jsem chtěl požádat někoho, kdo už podobný problém řešil, jestli neodpoví. Hliníkový desetník 1953 jsem už v zemi jako barvu kolem 30cm viděl, ale jen na určitých místech. Nedá mi to a stále hledám rezervu, kterou bych chtěl uplatnit při "hluchých" dnech, nebo ve KDYNI Laughing .ČUS a dík za odpvědi! IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 09. prosinec, 2009 22:07    Předmět: Citovat

Baba napsal:
... a za rok tady bude zmatený zase někdo jiný. Jen se ...

Tak už je to tady a zmatený jsem fakt docela dost Laughing .Přezbrojil jsem na vysněné DFXo a někam se mi ztratily signálky od kovových věcí v zemi Rolling Eyes , doufám, že je najdu dřív, než všechno bude vyhledané Evil or Very Mad
Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...


Naposledy upravil Lubos dne pátek 11. prosinec, 2009 19:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pátek 11. prosinec, 2009 2:03    Předmět: Citovat

No třeba tam žádné kovové předměty už nejsou Laughing
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pátek 11. prosinec, 2009 19:29    Předmět: Citovat

kofa napsal:
No třeba tam žádné kovové předměty už nejsou Laughing

Kua, že by mi někdo vyluxoval zkušební plácek?! To snad néééé Evil or Very Mad
Luboš
PS. Je zajímavé, že IDXo je tam vidí a DFXo ne Rolling Eyes asi to bude rukama ...
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: sobota 12. prosinec, 2009 16:19    Předmět: Hledání Citovat

Ahoj!
Pošli program, se kterým hledáš a dej vědět, jaká je půda a obsah bordelu. Čus J.L.
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 16. leden, 2011 18:11    Předmět: DFX - rušení Citovat

Ačkoliv je venku krásně, nemůžu vyrazit do terénu. Vzal jsem houbičku a čistim detík. Po očistě slyším z vnitřku krabice elektroniky nějaký zvuky a tak si říkam, že tohle ne. Rozeberu krabici a vysypu malinký kousek hlíny. Potom koukam jak se dílo konstruktérům povedlo a zaráží mně, jak je kabel k dyspleji uvnitř ohnutý. Je ho tam celkem dost a svojí délkou překrývá i vstupní obvody detíku. Říkám si co to je? Impulsy do zobrazovací jednotky jsou dost značného napětí a i frekvence nebude žádnej med. Proč to tak konstruktér nechal? Hnedle jsem se chopil čtvrtky, izolačky a alobalu, za chvíli už byla hotová minikrabička nepatrné váhy a pro jistotu jsem ještě alobal uzemnil na kryt krabice. Těšim se do terénu co na to detík . Neřešil jste někdy někdo tuhle věc? Je mi divné, proč nad vstupními obvody přijímací cívky vede pruh kabelů, ve kterých jsou pulsy o napětí 5V různých frekvencí. Přivítám jakýkoliv názor. Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2011 14:42    Předmět: Re: DFX - rušení Citovat

Ahojky,
tak aby to tady neusnulo Very Happy
jak dopladlo IRWINGu to vytůnění odstíněním krabičky? Přineslo to nějaký efekt?

Dotaz:
je lepší pro dosah (i stabilitu) detíku mít PREAMP na 3 a AC citlivost na 45 nebo PREAMP 2 a AC cistlivost 67? Co vy na to?
mě zatím osobně vychází lépe varianta menší PREAMP a větší citlivost, ale může to být jen subjektivní dojem.
Jo ještě je to s DD cívkou, velká SPIDER by mi byla v současné lokalitě na obtíž (moc bordelu) a poblíž vlaková trať

Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2011 19:50    Předmět: Citovat

AC čo najvyššie! Preamp je iba zosilnenie už detekovaného signálu, AC je úroveň citlivosti.
Osobne chodím na väčšine lokalít vrátane polí s AC 75, Preamp 3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2011 21:25    Předmět: Citovat

ferino napsal:
... AC 75, Preamp 3.


ahojky,
někdy valím i s PREAM na 4 Twisted Evil
tak a další kontrolní otázka:
jak používáte VCO? na dohledávání je naprosto super, ale mám pocit, že ubírá na dosahu...

Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2011 22:25    Předmět: Citovat

Pokiaľ viem, preamp 4 nemá na dosah taký vplyv, ako pár bodov v AC o ktoré možno ísť vyššie pri preamp 3 (stabilne samozrejme)

Osobne chodím na mixed mode, VCO stále zapnuté. Neviem o tom, že by uberalo na dosahu. No jednoznačne je to výborná pomôcka, pokiaľ je na kope niekoľko cieľov, alebo sú plytko. Dá sa to jednoducho napočúvať (s použitím pinpointu) a bez menenia nastavení/programu.

Ono je to aj tak všetko čoby keby - najlepšie je ísť na typickú lokalitu a pár minút sa pohrať nad zakopanými cieľmi. Tak som napr zistil, že malé striebro mi v hraničných hĺbkach dáva pekný tón, ale žiadne paličky na signagrafe. Alebo že nebol rozdiel v odozve a hĺbke pri 3 a 15tich KHz. Ale chodím na 15tich Wink

Na čo by som potreboval reakciu elektrikárov je, či je lepšie regulovať hlasitosť v detektore, alebo na sluchátkach? Najmä s ohľadom na životnosť batérií, ak to má vôbec nejaký vplyv...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2011 8:37    Předmět: Citovat

ferino napsal:
... je lepšie regulovať hlasitosť v detektore, alebo na sluchátkach? Najmä s ohľadom na životnosť batérií, ak to má vôbec nejaký vplyv...?


Ahoj,
pokud bych to vzal z čistě elektrikářského hlediska, tak určitě záleží jaká konstrukce je použita na koncový stupeň - regulace hlasitosti. Myslím si, že když detík má "velkou" hlasitost, tak bere z baterií víc aby ji vyrobil a tu velkou hlasitost "sežere" regulace sluchátek... Ovládání bude o něco pohodlnější a spotřeba asi nepatrně vyšší ale určitě bude výrazně nižší než při použití reproduktoru.

Dotaz:
pokud mám nastaveno +95 na odmítnutí (reject), je účelné používat Hot Rock, který dle manuálu právě tu +95 "reguluje", nebo ho můžu s klidným svědomím mít na minimu?

Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2011 13:25    Předmět: Citovat

Jj s tou hlasitosťou si to tiež tak myslím - v detíku mám minimálnu, ale niekedy pri ceste nepočujem dobre treshold, preto ma zaujímalo, kde je vhodnejšie ju zvýšiť.

Odmietnutie 95ky sa moc nedoporučuje. Ide o to, že keď odmietneš ktorékoľvek číslo, tak to ovplyvní aj odozvu na okolité hodnoty. Preto sa tiež neodporúča napr odmietnuť 8 až 15 (alobal). Rozoberalo sa to tu http://www.dfxonly.com/forum/ - aj so samotnými vývojármi a testermi. Ono ak tam máš nejaký čadič alebo železo, kt. dáva 95ku, je lepšie vidieť a vedieť, že to dáva od -90 cez 95 po 90, než keď ti to ukáže iba tie +90tky - čiže to musíš kopať...Nie?

Skrátka ak to dáva falošné signály (a 95ky) je lepšie upraviť AC, hotrock a bottle cap, nie filtrovať jednotlivé hodnoty. Ja mám v lese diskrimináciu otvorenú od +95 do -40. A na poliach vlastne tiež, upravujem spomínané nastavenia a zvyšujem filtre. S mojou cievkou je to na bordelovom poli riadne hlučné, no aj tak radšej viem o každom železe, čo je podo mnou a hľadám medzi nimi farbu, než to nechať na mašinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2011 16:08    Předmět: Citovat

Jednou jsem měl problém v lese,byl to listnáč,bylo to v zimě a udělala se tam taková ta zmrzlá šlupka na povrchu.A detektor hlásil +95 skoro na každým kroku.Tam nic nepomohlo než poslední 2 čísla zakázat.Někdy to je asi nejlepší řešení.Bottle Cap doporučuju zapínat až jako poslední možnost,detektor potom o hodně huř separuje.Hot Rock už nevím jak u DFX,ale u Spectry mě vychází že separuje nejlíp na +2.Ohledně té sensitivity je to u Spectry to samé,Gain chodím na 1-2 (z 15) a sensitivu potom bežně vyženu na 95-96 (ze 100) a na dosahu to poskočí víc než kdybych vytáčel Gain.Ferino skoušel si někdy u DFX,jestli má smysl mít disc do - 40?Vím že se o tom psalo,že dfx má potom lepší hloubku,ale nikdy sem to neskoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2011 17:58    Předmět: Citovat

kofa napsal:
...Gain chodím na 1-2 (z 15) a sensitivu potom bežně vyženu na 95-96 (ze 100) a na dosahu to poskočí víc než kdybych vytáčel Gain.Ferino skoušel si někdy u DFX,jestli má smysl mít disc do - 40?Vím že se o tom psalo,že dfx má potom lepší hloubku,ale nikdy sem to neskoušel.


Ahojky
no podle jiných jsem nastavil reject od -95 do -41, accept od - 40 do + 94, reject + 95, Bottle Cap mám běžně na 0, zatahuju jen v místech, kde detík příliš blázní - viz ten zmiňovaný plac u železniční trati, tady je trochu problém, protože je to místo, kde byla za RU střelnice, za první republiky plovárna, za války místo pro odpočinek, po válce vodácký klub, jinými slovy je tam bordelu až až a v zemi jsou velké kusy plechu a nad nimi droboť, která je zajímavá. Takže když se hrne vlak, tak z trakce je tam naindukovaná snad i tráva Very Happy HotRock mám většinou na min. V tomhle placu mám GroundFiltering 6, BottleCap tak 8-10, HotRock 10-16, Preaimp 2, AC 60-64, DC 35-40, SWWEP 8, Recovery 22, VDI Sens. 88, je to asi nejstabilnější nastavení samo s diskr. a bez mixed režimu. Ještě jsme zkoušel tovární relict, ale mašina hrála jak flašinet, s tím se nedalo...
A ještě jedna editace:
při pinpointu jsou pod číslem dva proužky, které běží z levé strany, dolní je většinou delší, horní kratší. Jaký je jejich význam?

pro ilustraci je to v pravém dolním rohu..

Luboš
PS. sluchátka jsou nejlepší 24 ohm, 32 mají divný placatý zvuk Smile
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. květen, 2011 21:30    Předmět: Citovat

Ty proužky je podle mě záběr frekvencí,ale fakt ti to neřeknu určitě,s dfx už dlouho nechodím a rychle se potom zapomíná.To tvoje nastavení je opravdu extrém do bordelu,ale myslím že bys měl ještě skusit vypnout ten bottle cap ,ten dělá fakt paseku.Recovery je dobrý dávat co nejnižší ti bude vyhovovat ,nepamatuju si už rozsah týhle položky u dfx,u spectry mám 14 a maximum je 100.Srovnávám protože ty detíky si jsou dost podobné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pátek 20. květen, 2011 7:58    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Ty proužky je podle mě záběr frekvencí,ale fakt ti to neřeknu určitě,s dfx už dlouho nechodím a rychle se potom zapomíná.To tvoje nastavení je opravdu extrém do bordelu,ale myslím že bys měl ještě skusit vypnout ten bottle cap ,ten dělá fakt paseku.Recovery je dobrý dávat co nejnižší ti bude vyhovovat ,nepamatuju si už rozsah týhle položky u dfx,u spectry mám 14 a maximum je 100.Srovnávám protože ty detíky si jsou dost podobné.


Ahoj,
ještě zkusím jednu frekvenci, nebo obě correlate Very Happy, Best data se dá jen s uvedeným nastavením, shodím podle rady BottleCap, až vyzkouším dám vědět.

Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: pátek 20. květen, 2011 11:30    Předmět: Citovat

Tie dve paličky pri pinpointe nemajú nič s frekvenciou. Pomáhajú pri centrovaní. Máš dole predmet. Prepneš na pinpoint a prejdeš ponad to miesto. Vyskočí ti spodná palička, ktorá udáva najmenšiu hĺbku, na ktorú detík predmet zaregistroval. Tým ako ďalej hýbeš cievkou sa ti mení vrchná palička, ktorá ukazuje tvoju aktuálnu vzdialenosť od predmetu. Takže logicky - keď sú paličky najdlhšie a rovnako dlhé - si s cievkou priamo nad predmetom Wink Je to to vlastne grafické VCO

Na poli alebo v bordeli je dobré mať Recovery čo najvyššiu. 22 mi príde málo... Correlate určite skús, pre tvoje podmienky by to malo byť to správne. Detektor je pri ňom tiež najodolnejší voči EM rušeniu. Uvidíš, že ti dovolí zdvihnúť AC. Aj 3KHz je odolná - resp odolnejšia ako 15...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 25. květen, 2011 18:07    Předmět: DFX Citovat

Na poli alebo v bordeli je dobré mať Recovery čo najvyššiu. 22 mi príde málo... Correlate určite skús, pre tvoje podmienky by to malo byť to správne. Detektor je pri ňom tiež najodolnejší voči EM rušeniu. Uvidíš, že ti dovolí zdvihnúť AC. Aj 3KHz je odolná - resp odolnejšia ako 15...

No tak u mně je to s tou EM odolností přesně na opak. 3kHz jen do vzdálených neobydlených oblastí. S použitím výše zmíněného stínění se mi sice otevřela možnost testovat 3kHz i v paneláku, ale jak je někde v přírodě vysílač nebo VN, přepínam na 15kHz.
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO