Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 599 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sluchátka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:10    Předmět: Sluchátka Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 17:36, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:05    Předmět: Re: Sluchátka Citovat

pytlak123 napsal:
Zdravím.Origo sluchátka s regulací hlasitosti mi připadají zbytečně drahé.Levným řešením je zakoupení redukčního Jacku a k tomu základní sluchátka např,na walckman(+- 50Kč).Sluchátka se nasadí na krk,nejsou slyšet v okolí a uživatel je v poho vnímá.Levné a jednoduché.


jasne to jde ale jedinej proble kterej zustava je kabel ke sluchatkum
ja to resil take tak nechtelo se mi totiz mit na hlave velke karbanatky
jake pak prekvapko kdyz te neco repne zezadu - chro chro
ovsem ty velke karbanatky maji jednu velkou vyhodu - maji totiz krouceneou snuru a ta je vic odolna a kdyz se prodiras krovim proste se sama natahne a naopak
jinak jsem videl na webu u mlejnskyho sluchadla asi za petibabu a regulaci maj pokud ji uz nemas na detiku a to uz ujde ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:14    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 17:36, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 20:28    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
Jasný.Ty neduhy jsou daní za cenu.Všechny vynálezy vznikly z lenosti a někdy(bohu žel) z chudoby.Každý svého štěstí strůjcem...


jasne chapu ja mam take jen lidlovky za stovku a hlavne je mam v barve detiku vetsinou je nosim na krku jak jsi rikal na poli to ujde ale v lese musim davat bacha na kablik na a momontalne maj prej chro chro mlady
tak je stejne nenosim detik mam ohulenej a hodne nahlas kaslu
me vyplasil jeden hajnej kdyz mi vypravel jak ty prasata maj ostry zuby nebo co jim to kouka z drzky prej to je ostry jak britva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 22:56    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 17:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 15:27    Předmět: Citovat

Ahoj
Ještě k těm sluchátkům, řek bych že tydle sluchátka jsou hodně podobný originálům Whites, né-li stejný. Akorát v ceně je krapet rozdíl Smile

http://www.conrad.cz/sluchatka-hd3030-s-regulaci+dp48932/
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Andy-Green
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 689
Bydliště: Gellmo, 23 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 15:39    Předmět: Citovat

bublina6 napsal:
Ahoj
Ještě k těm sluchátkům, řek bych že tydle sluchátka jsou hodně podobný originálům Whites, né-li stejný. Akorát v ceně je krapet rozdíl Smile

http://www.conrad.cz/sluchatka-hd3030-s-regulaci+dp48932/

Takový mám taky a v pohodě stačej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 13:27    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 17:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 13:44    Předmět: Citovat

No jo... To jsou ty samý co se prodávají u Lovce k Vikingům. Akorát že tam stojí 490,- Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 22:22    Předmět: Citovat

Nedávno mě tyhle sluchátka přestaly makat, tak jsem zkusil špunty, ale ani moc mi nedržely v uších, o kabelu nemluvě, no další byly Billovky asi za kilčo, zvuk v pohodě, kvůli kablíku jsem upravil pohyby rukou při držení a odkládání aparátu, ale po delším použití jsem měl hlavu na prasknutí - asi kvůli většímu přítlaku na uši. Prostě jsem si ty původní raději opravil, byl to jenom přetržený vodič mezi L a P stranou. Závadu jsem si způsobil sám tím, jak jsem si je odkládal okolo krku a vyvracel je ven - napínaly se vodiče až jeden nevydržel. Cool
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2008 19:33    Předmět: Citovat

Já mám origo whites,jsou ok,když máš jen jedno na uchu tak nepřejdeš signál a normálně slišíš. Nekupoval jsem je v ČR tak nestáli mnoho a nemusel jsem toto řešit.
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2008 21:08    Předmět: Citovat

Mal som tiež original White slúchadlá s veľkými mušľami - nosil som ich len okolo krku, na DFX hlas skoro naplno a v pode sa dal počuť aj signál aj okolie. Ale som ich predal aj s detektorom, teraz mám malé -k PC aiwa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 7:57    Předmět: sluchátka Citovat

Nebo stačí být trochu šikovný a ty levné rozebereš,v podstatě naletuješ na jack včetně regulatoru hlasitosti,maš pak jen takový váleček,který se zasune do konektoru,ale měly by ty reproduktory byt směrem k tobě.Jedinou nevýhodou je,že při silném větru ty signaly není slyšet nebo jen slabě.Tělo válečku muže být zasunuto do plastové trubičky kvuli pevnosti a přilepit, takže tomu nevadí ani vlhkost.Ja jsem upravu měl v delce 12 nebo 15 cm.PO zapujčení si je nechal kamoš a teď budu dělat nové až bude čas.
Další úpravu mam tak že na točené šnůře mam jen jedno sluchátko s háčkem,na rameni nášivku,takže tam zaklesnu háček sluchátka s regulací
kterou si nastavím potom tak abych nepřeslech signaly,dříve jsem je nosil jako tibko kolem krku s hlasitosti naplno,nebylo to však nic moc.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO