Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 937 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kabel

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 9:48    Předmět: Kabel Citovat

Včera jsem jen tak rukou čistil detektor od zaschlého bláta z pátku a zůstal jsem stát jak opařený. Kabel má asi 25 cm nad cívkou prasklinu dlouhou asi 3 cm. No myslel jsem,že mě klepne. Cívku nějak moc těsně neomotávám a ani často neměním, takže kabel není nějak zvlášť namáhaný. Asi vada materiálu nebo co. Tak si kabel prohlédněte. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 11:00    Předmět: Re: Kabel Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Včera jsem jen tak rukou čistil detektor od zaschlého bláta z pátku a zůstal jsem stát jak opařený. Kabel má asi 25 cm nad cívkou prasklinu dlouhou asi 3 cm. No myslel jsem,že mě klepne. Cívku nějak moc těsně neomotávám a ani často neměním, takže kabel není nějak zvlášť namáhaný. Asi vada materiálu nebo co. Tak si kabel prohlédněte. Crying or Very sad


A je to skutečně prasklina, nebo jsi ho o něco rozříznul?? Ten kabel je celkem měkký, takže by prasknout neměl... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 12:12    Předmět: Citovat

Jediné co ně napadlo jsou ostružiny. Skutečně to vypadá jako naříznuté. Nebo nějaká větev, ale nedělám s detektorem žádné harakiri.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 15:30    Předmět: Citovat

A nemohlo se Ti to stát při transportu? Třeba v batohu, nebo v autě. Kabel mi taky připadá dost měkký na to, aby prasknul. No, hlavně doufej, aby nebyly přerušený dráty. Na opravu by byla dobrá tzv. smršťovačka, ale tak tenkou, jak kabel od cívky, nepřetáhneš přes konektor. Ta by to utěsnila i vodotěsně. Asi bych to důkladně omotal elektrikářskou izolačkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 18:11    Předmět: Citovat

No abych se přiznal, tak fakt nevím. Jak se to mohlo stát. Mám nějaké teorie, ale jaksi mi připadá reálná ta s ostružinami. Ale zase se mi nechce věřit, že trn z ostružiny rozpáře tak silný(ale vlastně slabý) kabel. Možná větev. Díval jsem se na to a mám dojem, že mě někdo bude mít za pitomce. Opravdu to vypadá jako naříznuté. Ať tak, nebo tak. Ale. Je to z vnitřní strany smyčky u tyče. Na první pohled jsem si toho nevšiml. V pátek pršelo a detík jsem trošku zasvinil od bláta. Včera bylo hezky a tak jsem v terénu detík chtěl od zaschlého bláta očistit rukou a jak jsem se přiblížil, tak mě polilo horko. Naštěstí káblíky uvnitř jsou netknuté, ale ta krycí černá vrstva byla poškozená. Vypadá to jako překroucené. No oprava je na pár minut a halířů. Už jsem napsal prodejci, ale tak nějak z toho mám špatný dojem. Třeba se mýlím. Nechci prodejci přidávat práci. Vyšel mi vstříc a toho si já cením. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 18:23    Předmět: Citovat

A co manželka, nemohla Ti ho naříznout ona?? muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 20:16    Předmět: Citovat

No to mě nenapadlo. Takhle blbě asi ne. Navíc mám další cívky. Tohle jsem objevil na koncentrice. Mám ještě DD cívku a tu malou potvoru. Laughing Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 16. březen, 2008 21:00    Předmět: Citovat

Ale trošku jsi mě postrašil Shocked Hned jsem letěl zkontrolovat detektor Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 17. březen, 2008 6:23    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Ale trošku jsi mě postrašil Shocked Hned jsem letěl zkontrolovat detektor Very Happy


Nápodobně! Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. březen, 2008 11:03    Předmět: Citovat

Není nad prevenci. Wink Omotejte si kabel elektrikářskou páskou od konektoru asi do úrovně vegetace. Je to lepší nežli nic. Pokud chcete dokonalejší ochranu, která odolá třeba i ostnatému drátu, použijte plastovou kroucenou omotávku na svazkové vodiče.
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 13:12    Předmět: Citovat

Jé, to ste mě rozděsili. Jdu kontrolovat a preventivně omotávat. Cívky jsou dost drahý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 17:30    Předmět: Citovat

Jo ostruzini. Vcera se mi to stalo taky tesne nad gumovym vyvodem z civky. Opravil jsem to v terenu paskem surovy gumy, vypada to tesny a drzi to skvele.
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 19:01    Předmět: Citovat

Kruci to mi neříkejte, že je ten kabel taková měkota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 19:07    Předmět: Citovat

problém s káblem jsem měl jen u m. advantage...jinak pohoda..nic nemotám..ani prevent.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 31. březen, 2008 10:37    Předmět: Citovat

cortes napsal:
problém s káblem jsem měl jen u m. advantage...jinak pohoda..nic nemotám..ani prevent.


U advantage se mne zdal material izolace kabelu tvrdsi, ale mozna se pletu.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 16:11    Předmět: Citovat

Zdravim. Taky se mi to stalo v ostruzini tesne nad civkou. Doma to spravil silikon a po mirnem zaschnuti paska syrovy gumy. A muzu s ni zas i do vody. Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO