Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 873 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Je to pravda ? ACE 250
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUTAC
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 19:49    Předmět: Je to pravda ? ACE 250 Citovat

Nekde sem tu cital ze ked odrusis zelezo ,tak je hlbkovy dosah o dost nensi!
Na co o Vy na to ,kdo s tym ma skusenosti????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 21:39    Předmět: Citovat

Nezdá sa mi. Nič neodrušíš, na displeji ho ukazuje iba to nejde do sluchadiel.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: středa 19. březen, 2008 21:49    Předmět: Citovat

Myslím že diskriminací o hloubku nepříjdeš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 8:34    Předmět: Citovat

Já teda nemám ACE, ale prakticky každej detektor kterej sem měl v ruce měl při použití diskriminátoru vždy menší dosah než bez použití diskriminace.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 9:56    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
Já teda nemám ACE, ale prakticky každej detektor kterej sem měl v ruce měl při použití diskriminátoru vždy menší dosah než bez použití diskriminace.

Ahoj, u 250 bych to viděl spíše na zpoždění odezvy signálu než na poznatelné ztrátě výkonu.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 17:44    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
Já teda nemám ACE, ale prakticky každej detektor kterej sem měl v ruce měl při použití diskriminátoru vždy menší dosah než bez použití diskriminace.


Mám podobnou zkušenost. U některého detíku víc a u jiného méně, ale vždy aspoň minimální ztrátu jsem zanamenal a jak říká Feri, tak nejen u ACE, ale u většiny levnějších digitálů je větší či menší zpoždění odezvy.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 19:53    Předmět: Citovat

To povestné spoždení je 3-5 cm za cieľom pri normálnom pohybe sondou.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 24. březen, 2008 10:28    Předmět: Ace Citovat

Chtěl jsem zeptat někde jsem slyšel že Ace 150 má stejný hloubkový dosah jak Ace 250 je to pravda???
Návrat nahoru
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 24. březen, 2008 12:37    Předmět: Citovat

Je to úplne to isté.Základ je rovnaký.250 je lepšia lebo ti dá viac informácií o tom istom.Hlbkovosť a citlivosť je presne rovnaká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 24. březen, 2008 12:52    Předmět: Citovat

To povestné spozdovanie je tak trochu klam.Signál má istú dlžku napriklad jednu sekundu.Za jednu sekundu pri mávaní sondy prejde sonda napríkad 50cm.Tak sa zdá že stred signálu je asi 25 cm za začiatkom signálu a teda za cielom.Ciel je vždy na začiatku signálu.Tieto miery berte z rezervou,je to príklad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 24. březen, 2008 14:05    Předmět: Citovat

Ak to mávneš z oboch strán je cieľ presne medzi dvomi tonmi a tie bývajú asi 10 cm od seba (začiatok).
Spozdenie mi nikdy problém nerobilo. Okrem toho tam je pinpoint, ale ani tan už nepoužívam a hrabem dosť presne.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2008 7:20    Předmět: Citovat

ja pri ACE 150 ak mám pekný signál tak zdvihnem cievku o 5 - 10 cm nad miesto a prejdem do kríža. Vtedy mi chytí iba miesto s najsilnejším signálom a presne viem kde sa nachádza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 9:44    Předmět: Citovat

U ACE250 se mi stává že při pinpointu mi signál "cestuje". po prvním kopání zkusím znovu pinpoint a už je signál třeba o 10cm jinde a až tam ho najdu. Čím to může být?
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 11:40    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
U ACE250 se mi stává že při pinpointu mi signál "cestuje". po prvním kopání zkusím znovu pinpoint a už je signál třeba o 10cm jinde a až tam ho najdu. Čím to může být?


Třeba i tím, že je třeba mačkat PinPoint ne v bezprostřední blízkosti, ale kus od pravděpodobného uložení předmětu Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 11:57    Předmět: Citovat

Feri napsal:
HonzaC napsal:
U ACE250 se mi stává že při pinpointu mi signál "cestuje". po prvním kopání zkusím znovu pinpoint a už je signál třeba o 10cm jinde a až tam ho najdu. Čím to může být?


Třeba i tím, že je třeba mačkat PinPoint ne v bezprostřední blízkosti, ale kus od pravděpodobného uložení předmětu Exclamation
Přesně tak.A taky je třeba najíždět pomaleji,než při klasickým mávnutí.Při projíždění ,,křížem" pustím pointr a zmáčknu až po změně směru.Předejdu tím ,,uhnutí" signálu.Pokud je signál silnej-pod povrchem-sedí poloha.Pokud je hlouběji-uhýbá o cca 4cm vpravo,takže pravou stranu kopu pomaleji a opatrně.Úplně stejně se chovaly tři stejně nastavený Ácéčka,takže to nejspíš bude u více kusů-ne li u všech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 12:02    Předmět: Citovat

Díky za rady. Vstřebávám zkušenosti z prvního týdne hledání s ACE... Smile
Návrat nahoru
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 12:36    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Ak to mávneš z oboch strán je cieľ presne medzi dvomi tonmi a tie bývajú asi 10 cm od seba (začiatok).
Spozdenie mi nikdy problém nerobilo. Okrem toho tam je pinpoint, ale ani tan už nepoužívam a hrabem dosť presne.

To často uváděné zpoždění signálu u ACE nesouvisí s přesným určováním, ale spíš s rychlostí reakce a je to myšleno tak, že když máš třeba dva předměty blízko sebe, tak ti to vygeneruje jenom jeden signál (místo dvou).
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2008 13:00    Předmět: Citovat

U Ace 150 funguje naprosto presně metoda ukřižování cíle, když cívkou přejedete nad předmětem tak ho má Ace vždy na okraji cívky.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 17:10    Předmět: Pražský groš Citovat

Včera se mi stali průšvih, našel jsem si na poli Pražský groš - asi stříbrnej , ale slaboulinkej, dosud jsem ho neviděl - průměr 28 mm. Rok zatím nevím. Večer jsem si ho vyčistil - zubní pasta, voda, měkká guma. Protože byl trochu prohlej, tak jsem ho chtěl narovnat. No a pak se to stalo, v polovině úplně prasknul, jen to křuplo. Nemohl jsem ani usnout. Nevíte někdo, byli tyto groše takovéhoto průměru. Jak se pozná rok, protože to okrajové písmo na minci je dost nečitelné. Pokud je to pravda, že je to originál P.G.- tak to byl můj první stříbrňák. Jsem to ale pako.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 31. březen, 2008 17:39    Předmět: Re: Pražský groš Citovat

Sandy napsal:
Včera se mi stali průšvih, našel jsem si na poli Pražský groš - asi stříbrnej , ale slaboulinkej, dosud jsem ho neviděl - průměr 28 mm. Rok zatím nevím. Večer jsem si ho vyčistil - zubní pasta, voda, měkká guma. Protože byl trochu prohlej, tak jsem ho chtěl narovnat. No a pak se to stalo, v polovině úplně prasknul, jen to křuplo. Nemohl jsem ani usnout. Nevíte někdo, byli tyto groše takovéhoto průměru. Jak se pozná rok, protože to okrajové písmo na minci je dost nečitelné. Pokud je to pravda, že je to originál P.G.- tak to byl můj první stříbrňák. Jsem to ale pako.




Co dodat vem si vteřináka Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO