Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 573 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hledal / hleda nekdo s detektorem Jokr?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> JOKR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 11. červen, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Ahoj,
co se týče hlasitosti je možné že už je piezo unavené(poškozené)a hlasitost se snížila,nebo lze po domluvě nahradit ho výkonějším.U těch baterií pokud mají opravdu 8,4 V a jsou v pořádku co se týče kapacity,tak by měli fungovat stejně jak 9 V-tové.
Pro Bábu,ten přepínač by šel otočit,ale pak by se spíš zapnul v batohu a vybily by se baterky.Je ještě jedna jednoduchá úprava,zkrátí se ta páčka,už jsem to kdysi na přání dělal.Jinak mě těší že je spokojenost,tak k ní ještě přeju štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 6:14    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Pro Bábu,ten přepínač by šel otočit,ale pak by se spíš zapnul v batohu a vybily by se baterky.
Takhle se zase vypíná při položení na bok. Myslel jsem jednoduchý plastový kroužek o výšce páčky vypínače - prstem se tam dostaneš ale při pokládání se nevypne. Jinak díky za přání a hlavně za detík - šlape jak hodinky Wink .
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 16:01    Předmět: Citovat

for JOKR - rozumím, ale do servisu až po sezoně teď bych bez něj umřel.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 16:12    Předmět: Citovat

Ohledně té páčky - já jsem zatím žádný problém ohledně vypínání détíku v jakékoliv poloze neměl, to spíš jsem několkrát zachytil smyčkou kabelu o větve.
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Pánové, jakým způsobem se přepíná mezi těma osmi tužkama pod opěrkou, a dvěma blokama na řídící jednotce?? Tím vypínačem co působí Bábovi problém to asi nepude. Zajímá mě jestli existuje možnost napájet detík těma osmi tužkama, a když dojdou, přepnout na ty dvě devítky a v pohodě hledat dál. Nebo jsou obě sady spolu propojeny trvale paralelně a tahle možnost tu není? Napadá mě srovnání, jestli někdo jezdil na vojně ze starou 69-kou Gazem, tak když mu došel benzín v hlavní nádrži, přepnul na resevní pod sedačkou spolujezdce a ještě nějakej ten kilák v pohodě ujel... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 21:05    Předmět: Citovat

Nic se nepřepíná,jde to automaticky z toho zdroje,který má vyšší napětí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 15. srpen, 2008 16:16    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s nestabilitou ? Začal pípat při každém pohybu, odladění země nepomáhá. Ještě zkusím vyměnit baterky ale Bábová z toho byla na mrtvici, když začaly chodit plomby, krejcárky a začalo to vypadat zajímavě, tak se rozpípal a nebyl k utišení, takže šel zase do auta Confused
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 18. srpen, 2008 15:58    Předmět: Citovat

Tak to byly baterky Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobo



Registrace: 9.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Pomalší

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 11:19    Předmět: Citovat

s páčkama jsem měl jen jednou potíž, to když jsem ho ještě nosil rozložený v batohu a lopatkou jsem si ulomil páčku přepínání automatiky, přepínač jsem koupil a vyměnil, ale od tý doby nosím detík separé ve zkráceným starým saku na lyže přes rameno a už ho nerozkládám, jen sklopím cívku a zasunu spodní tyč
páčky jsou celkem krátký, to už musí bejt, aby se mi při hledání o něco zachytly a samy přepnuly, to opravdu málokdy... a detík u díry pokládám "na záda", na schránku s tužkovkama pod loketní opěrkou, takže tam taky není problém se samovolným přepnutím
taky jsem zažil nestabilitu detíku, to ještě když jsem chodil s obyčejnýma devítkama, ty rychle odcházely a detík byl hned nestabilní bez jakýhokoliv varování, s dvanácti nabíjecíma tužkovkama je kapacita obrovská
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 12:11    Předmět: Citovat

mam dotaz, mam pujcenyho nejakyho staryho Jokra od kamose, ale nemuzu prjit na to, jakym zvujem se identifikuje mince, neporadi nekdo? Kdyzzajedu nad zelezo, vysle tozvuk a takovy vrceni... to samy vrceni je ale i na minci, co se deje? sem uz bezradnej, kopu porad jen zelezo a uz me to nebavi! chci se ho naucit prechazet.. kdyz zapnu filtr FE, vubec to nefunguje, hlasi zelezo stejne, kdyz zapnu filtr alobal, prestasne hlasit vsechno, vcetne minci, sem bezradnej!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 12:51    Předmět: Citovat

a jeste mam drzuhy dotaz, mam na detektoru pouze 3 vypinacem FE AL FOL pocitamto treti je folie... po stane je pak jeden vypinac, se kterym se prepina na jiny ton, uz to nepiska na vsechnostejne co najdete, ale vydava to jiny zvuky.. a nahore je u palce je jeste dalsi tlacito, ktery nevim na co je.. kdyz ho zapnu, prestvava to hledat zelezo, ale zaroveni cokoli ostatni a na filtru mam zapnuty jen zelezo.. takze konec.. myslim, ze kdyz dam zapnout FE a FOL a tenhle vypinac, prechazi to vsechno, jako by detektor nebyl... ciltivost je nastavena tak, ze v jednom momente to minci bere, pak uz ne.. tak to je tak, aby bralo (vlastne cokoli) a zem (takovy tocitko s cervenym pumtikem) mam na doraz na nejmin, jinak to ztraci neuveritelne dosah... nevi nekdo jak diskriminovat zelezo, ale aby to zaroven naslo minci? predem dik za odpoved..
Návrat nahoru
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 13:10    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
a jeste mam drzuhy dotaz, mam na detektoru pouze 3 vypinacem FE AL FOL pocitamto treti je folie... po stane je pak jeden vypinac, se kterym se prepina na jiny ton, uz to nepiska na vsechnostejne co najdete, ale vydava to jiny zvuky.. a nahore je u palce je jeste dalsi tlacito, ktery nevim na co je.. kdyz ho zapnu, prestvava to hledat zelezo, ale zaroveni cokoli ostatni a na filtru mam zapnuty jen zelezo.. takze konec.. myslim, ze kdyz dam zapnout FE a FOL a tenhle vypinac, prechazi to vsechno, jako by detektor nebyl... ciltivost je nastavena tak, ze v jednom momente to minci bere, pak uz ne.. tak to je tak, aby bralo (vlastne cokoli) a zem (takovy tocitko s cervenym pumtikem) mam na doraz na nejmin, jinak to ztraci neuveritelne dosah... nevi nekdo jak diskriminovat zelezo, ale aby to zaroven naslo minci? predem dik za odpoved..
Nevím, z tvýho dotazu nejsem moudrej Shocked ale píšeš že ,,tam je přepínač že už to nepíská na všechno stejně,,-takže multiton-poslechni si tedy jak píská na mince,jak na alobal a jak na železo.A potom prostě ty zvuky železa ignoruj a kopej jen ty co připomínaj mince....Tolik skromná rada Hledání
_________________
Děj se vůle boží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 16:20    Předmět: Citovat

ij presne tak, je to multiton, tlacitko z boku, prepnes a jede to v multi.. ale prave problem je, ze to piska na vsechno stejne... o to jde... at na alolbal, mince nebo zelezo, naprosta shoda.. zkousel sem vsechny kombinace.. takze vazne netusim vubec nic.. a to sem s nim byl hodnekrat, nekdy i cely den...
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 17:05    Předmět: Citovat

http://home.tiscali.cz/jokrdet/wwwjokr/wjokrw.htm ... není mince jako mince, současný mince jsou sice železný, ale předpokládám, že Jokr je dokáže brát jako barvu. A nebo ne, Jokraři?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 18:35    Předmět: Citovat

pls definuj presne vyraz barva, co tim myslis? jako lepsi kov?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 18:53    Předmět: Citovat

tak uz jsem si to tam precetl, tak nic... thx
Návrat nahoru
snaipr



Registrace: 12.3. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Lounsko

PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 19:37    Předmět: Citovat

quad napsal:
http://home.tiscali.cz/jokrdet/wwwjokr/wjokrw.htm ... není mince jako mince, současný mince jsou sice železný, ale předpokládám, že Jokr je dokáže brát jako barvu. A nebo ne, Jokraři?? Wink
Ano máš částečně pravdu,hlásí barvu ale prolíná v tom i železo,není to čistá barva(to jsou koruny a dvoukoruny nikláče)Deseti korunu to hlásí podobně ale čistějc taky je tam slišet železo.Takový to vrrcink,nedovedu to tak popsat ale každý kdo má jokra asi ví co tím chci říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. listopad, 2008 23:20    Předmět: Citovat

jo tak presne to to dela Smile
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 8:52    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
mam dotaz, mam pujcenyho nejakyho staryho Jokra od kamose, ale nemuzu prjit na to, jakym zvujem se identifikuje mince, neporadi nekdo? Kdyzzajedu nad zelezo, vysle tozvuk a takovy vrceni... to samy vrceni je ale i na minci, co se deje? sem uz bezradnej, kopu porad jen zelezo a uz me to nebavi! chci se ho naucit prechazet.. kdyz zapnu filtr FE, vubec to nefunguje, hlasi zelezo stejne, kdyz zapnu filtr alobal, prestasne hlasit vsechno, vcetne minci, sem bezradnej!
Řekl bych, že je tam stopro v čudu nějaká součástka. Chce to poslat Jokrovi na opravu.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 09. listopad, 2008 22:18    Předmět: Citovat

tak dneska sem vyrazil ze starym jokrem do terenu... nasel jsem svuj prvni peniz, 10 h rok 1990 Smile Uz sem se naucil, jak to diskriminuje mensi kousky zeleza, ale nesmi byt moc velky, takze 80%zeleza jsem prechazel a uz ho nemusel kopat, zbytel alobaly a vicka, sileny.. uz se tesim na novej detektor
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> JOKR Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO