Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 450 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě nového detíku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepe1
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 11:41    Předmět: Koupě nového detíku Citovat

Zdravím,všechny hledače.Už hledám nějaký ten pátek a to s detektorem GARET 250.Ale už chci změnit detík a jít do něčeho jiného.A největší problém je že do teď jsem hledal spíš drobotinu na polích,jako jsou mince.
Ale teď při koupi nového detíku se chci zaměřit i na větší pole působnosti.Chci jít mnohem víc do hloubky a prolézt nějaký ten okop z války a podobně ale zároveň si chci ít možnost hledat i mincičky.Neví do čeho jít,klidně i něco staršího. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 13:15    Předmět: Citovat

Jakýkoliv vyšší model renomovanější firmy - Whites, Fisher, XP, Minelab atd. . Z testů ve Kdyni vyšel dobře i Jokr. Ale musíš si přebrat, jestli LCD výstup nebo čistě zvukový. Myslím ale, že jde jen o zvyk. Kolem 15.000,- se dá pořídit velmi slušný detík z druhé ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pepe1
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 13:22    Předmět: Citovat

Tak jsem se koukal a testy a JOKER vypadá že byl nejlepší ale moc jsem o něm nevím.Chce to najít nějaký test.Asi částka bude tak do těch 15.tis
U LCD se bojím jesti to nebude moc složité a pak budu používat jen přednastavené programy. Confused
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 14:59    Předmět: Citovat

pepe1 - pozri sa do časti INZERCIA, mám tam na predaj Whites Eagle vo veľmi slušnom stave. Za tú sumu čo uvažuješ + poštovné môže byť Tvoj. Prípadné foto Ti viem poslať ak sa ozveš: emc2@atlas.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pepe1
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 15:33    Předmět: Citovat

tibko napsal:
pepe1 - pozri sa do časti INZERCIA, mám tam na predaj Whites Eagle vo veľmi slušnom stave. Za tú sumu čo uvažuješ + poštovné môže byť Tvoj. Prípadné foto Ti viem poslať ak sa ozveš: emc2@atlas.sk


Ještě je brzo něco kupovat nejdříve se chci poradit ať vím po čem jít.
Spíš bych chtěl názor třeba jako co ojetého koupíte do 15.tis
Zástupce nanalogu a naproti LCD.
Třeba teď jsem viděl na DW že někdo prodává za 14.tis Gareta 1350.
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 16:50    Předmět: Citovat

pepe1 napsal:
Tak jsem se koukal a testy a JOKER vypadá že byl nejlepší ale moc jsem o něm nevím.Chce to najít nějaký test.Asi částka bude tak do těch 15.tis
U LCD se bojím jesti to nebude moc složité a pak budu používat jen přednastavené programy. Confused


Především,kup si hlavně detektor,kterej si odzkoušíš.Značka je na tobě,to už ti psal Bába.Jestli chceš jít do hloubky,tak koukej po něčem s větší cívkou.Já sem teď v podobný situaci jako ty,chytly mě militárie,tak si k vánocům kupuju druhej aparát Wink .Drahá polovice už je ze mě trochu na prášky,před tejdnem měla mezi nádobím lauf a zásobník.

P.S.Ten co s ním teď hledám,budík má a jeho ovládání je složitý asi jedno odpoledne po vybalení a sestavení.Pár set děr,a už na čudly ani nekoukáš. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 18:27    Předmět: Citovat

Napíšu ti taky svojí zkušenost. Neber to jako rady, protože jsem začátečník a nikomu tady radit nemohu. Chtěl jsem dobrý stroj cca za 15 tisíc. Projížděl jsem fóra, testy, zvažoval všechny možnosti a protože jsem chtěl dobrý dosah, koupil Minelab Adventage Pro. A ejhle...přestože je to super detík se skvělým dosahem - a to je bez debat, tak po pár hodinách mrcasení jsem zjistil, že mi absolutně nevyhovuje. A tak, ač jsem si říkal, že ne digitál, jsem skončil u digitálu Minelab X-TERRA 30. Dosah má sice menší, ale pasuje mi jak pr..el na hrnec. Proto nespěchej a zkoušej, jestli budeš mít možnost. Něco jiného je, když ti to prodejce předvádí a ty si to chvilku zkusíš a něco jiného je realita - ty a detík sami v lese. Toť má zkušenost.
Návrat nahoru
pepe1
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 18:47    Předmět: Citovat

Takže jsem skoukl testy ale i nějaké poznatky a když budu chtít LCD tak to bude úrčitš MInelab ale jakej to už závísí na tom co se naskytne.
Špatně nevipadá Adventige Pro tím myslím dosah ale zase se bojím že se s ním nenaučím,teď jsem měl Gareta a ten měl LCD.
Jinak možná něco z řady XP ale to už spíš něco z vyšší řady.
Návrat nahoru
Mirek
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 19:26    Předmět: Citovat

Jak říkám...nebo píšu.. Laughing ..Adventage Pro jsem měl, dosah super. Přijde mi ale trochu jako nástroj pro virtuosy. Dlouhé to učení. Šel jsem cestou uživatelsky přítulnějšího digitálu.... Wink
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. listopad, 2006 21:23    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Napíšu ti taky svojí zkušenost. Neber to jako rady, protože jsem začátečník a nikomu tady radit nemohu. Chtěl jsem dobrý stroj cca za 15 tisíc. Projížděl jsem fóra, testy, zvažoval všechny možnosti a protože jsem chtěl dobrý dosah, koupil Minelab Adventage Pro. A ejhle...přestože je to super detík se skvělým dosahem - a to je bez debat, tak po pár hodinách mrcasení jsem zjistil, že mi absolutně nevyhovuje. A tak, ač jsem si říkal, že ne digitál, jsem skončil u digitálu Minelab X-TERRA 30. Dosah má sice menší, ale pasuje mi jak pr..el na hrnec. Proto nespěchej a zkoušej, jestli budeš mít možnost. Něco jiného je, když ti to prodejce předvádí a ty si to chvilku zkusíš a něco jiného je realita - ty a detík sami v lese. Toť má zkušenost.



Mozna to chtelo trochu trpelivosti s tim Advantage. Ja s nim chodim hledat pul roku a az na vahu jsem spokojenej.Prvni mrcasy pro me ale byly trpky,porad se s nim ucim ale to zakladni mam naposlouchany.Da se rict ze jak me bavi hledani ,tak me bavi i uceni poslouchat detektor.Aspon u toho pak nebanam jednu za druhou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. prosinec, 2006 11:42    Předmět: Citovat

To máš pravdu, určitě to chtělo více trpělivosti a času. Jenže obojí je pro mě přepych... Laughing a přesto, že mě kolegové radili a vysvětlovali, tak já to z toho detíku nějak neslyšel. Takže jsem zvolil třítónový digitál. Je mi jasné, že všechno to neřeší a že občas něco přejdu, ale to mi nevadí. Prostě mi vyhovuje.
Návrat nahoru
pepe1
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. prosinec, 2006 14:56    Předmět: Citovat

Ještě jsem zauvažoval nad přístrojem značky Fischer a Joker ale moc toho na netu o těchto značkách není.Soíš mě láká víc ten Fischer.
Návrat nahoru
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: pátek 01. prosinec, 2006 17:13    Předmět: Citovat

pepe1:nazdar krajane,musím říct že řeším ten stejný problém jako ty.Měl jsem Garetta 250ku a teď mám Tesoro Cortes.Spíš jsem hledal mincičky,kule a knofle ale sem tam se naskytne možnost hledat 2WW.Proto budu měnit detík.Taky nevím do čeho konkrétně jít,problém je že nemám možnost odzkoušet nějaký analog,jsem ze Znojma a tady kolem žádná prodejna není.
Spíš to vidím na digitál asi něco od Minelabu ale jak říkám chce to odzkoušet i něco jiného,třeba ten analog.
Jáke je + a - u analogu a u digitálu,můžete mi napsat nějaké postřehy???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. prosinec, 2006 17:44    Předmět: Citovat

Nedávno jsem to řešil též, chlapi. Hned napodruhé jsem to zvládl. Vzhledem k tomu, že nemám vyhraněný zájem, tzn. mám radost z každé mince, nábojnice, zkorodovaného torza zbraně z WW II, tak jsem pořídil co jsem pořídil. Ono je to také otázka peněz, nebo spíše otázka, kolik peněz jsem ochoten do detíku vrazit. Vzhledem k mému občasnému víkendovému mrcasu, jsem si dal limit cca 15k. Kdybych se chtěl rozšoupnout, tak si pořídím Explorera. Na válku a vlastně asi na všechno bude fajn. JOKR a Fíša jsou určitě dobré detíky a na WWII bude určitě Adventage Pro s 10" cívkou (měl jsem ho, že mi nevyhovoval je věc jiná), nebo XP Gmaxx s cívkou 27 cm. Jsou to ale pouze mé názory a spousta lidí se mnou nemusí souhlasit.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO