Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 488 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zkušenost
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 29. srpen, 2009 18:57    Předmět: Citovat

Depot napsal:
Tak si tu debatuj sám já se podělím se zážitky jinde je to tu o pravopise nebo o detektorech asi to první tímto tu končím s debatem hoj a nezlobte se jeli to s chibama hodně nálezu všem .

Co ti mám k tomu říct Question a proto jsem dal smajlíka. Když si to nechceš v nějakém programu upravit ty CHIBY tak aspoň pořádně čti co ti chci říci a hned se nenasrávej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen, 2009 18:36    Předmět: Re: Noví čagan Citovat

Depot napsal:
Tak dnes došel první vycházka a seznamka zatim mám dojem že to neni nic extra ale musim si ho naposlouchat no nuvidíme nálezi tak do 15-20cm nic hlouběji ale to se podá a když ne tak prodá tak uvidim čekal sem asi odtoho moc a musim se naučit rospoznat zvuky ruzné praskání a jiné tres.na auto citlivostr na risku iron. na nule silencer na 1 tak tak nějak sem to měl jak se ladí puda pumpuju a nic no uvidíme zitra to proženu někde po poli .

Doporučuji VYDRŽET, vskutku se to oplatí, NAPOSLÓCHAT, trénovat, VŠECKO kopat! A jde i podstatně hlouběji, než 15 - 20 cm... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 12:11    Předmět: Citovat

dnes sem obědnal 2DD 27cm cívku tak vtom mám 32000Kč tak doufám že to přinese jak se říká očekávané ovoce nečekám větší dosah jde mě hlavně o větší pokrytí tak zatim a hodně pěkných nálezů .Ps: jo at nezapomenu krom dobíjení dám potenciometr na hlasitost ale aš po záruce .
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 12:15    Předmět: Citovat

OBĚDNAL, MISLEL, ZVIKAM, to koukám. Člověče trochu se do toho opři, čeština je náš rodný jazyk! Taky jsem dyslektik, dyskalkulik a dysgrafik ale bojuji
Depot napsal:
Tak si tu debatuj sám já se podělím se zážitky jinde je to tu o pravopise nebo o detektorech asi to první tímto tu končím s debatem hoj a nezlobte se jeli to s chibama hodně nálezu všem .


osobně znám Depota a to je "PAN DETEKTORISTA" a tohle si nezaslouží, rád se podělí o své znalosti i s ostatníma, což se u některých zde přítomných říct nedá....... Zkusím s ním promluvit, aby se vrátil, ale nevim jestli to pomůže.
Dále bych uvedl, že tohle forum je o detektorech, hledání a hlavně o lidech. Na pravopis a jazyk Český by bylo dobré si najít to správné forum. Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil ... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 12:50    Předmět: Citovat

1350 napsal:
... a tohle si nezaslouží....Zkusím s ním promluvit, aby se vrátil, ale nevim jestli to pomůže.


No myslím, že tohle je trochu mimo, kolega se přeci ozval a je snad svéprávný, aby se svobodně rozhodl, zda zůstane či ne. A pokud máš Ty osobně nedobrý pocit z toho, že PANA DETEKTORISTU někdo upozornil na to, že jeho čeština není zrovna košér, pak je to Tvůj problém. Já za sebe můžu říci, že se mi obdobné příspěvky, hemžící se pravopisnými chybami, čtou velmi špatně, zejména v situaci, kdy mám omezený čas na to, abych pročetl i všechny ostatní reakce v různých vláknech. Ale pokud kolegovi nevadí, že se veřejně prezentuje, tak, jak se prezentuje, je to jeho věc.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 13:13    Předmět: Citovat

skaj napsal:
1350 napsal:
... a tohle si nezaslouží....Zkusím s ním promluvit, aby se vrátil, ale nevim jestli to pomůže.


No myslím, že tohle je trochu mimo, kolega se přeci ozval a je snad svéprávný, aby se svobodně rozhodl, zda zůstane či ne. A pokud máš Ty osobně nedobrý pocit z toho, že PANA DETEKTORISTU někdo upozornil na to, že jeho čeština není zrovna košér, pak je to Tvůj problém. Já za sebe můžu říci, že se mi obdobné příspěvky, hemžící se pravopisnými chybami, čtou velmi špatně, zejména v situaci, kdy mám omezený čas na to, abych pročetl i všechny ostatní reakce v různých vláknech. Ale pokud kolegovi nevadí, že se veřejně prezentuje, tak, jak se prezentuje, je to jeho věc.


Čekal jsem takovou reakci, že se někomu nelíbí název pan det.. pokud to neni sám a bude to někomu ležet pěkně dlouho v žaludku, PROSÍM NEREAGUJTE, když se ozval tak se moc nenasral ... a neni to kolega
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 13:52    Předmět: Citovat

Obětí minulých omylů bylo zřejmě více. Vzájemně se mezi sebou bili i býkovci, chvílemi se zas dojemně drželi v objetí, jako by byli na svatbě. Rozbité pysky se jim nezacelily ani po nanesení kysaného zelí, které si mnozí kropili pivem. Zlámané nehty bylo třeba denně pilovat. Nepomáhal včelí pyl ani omáčka zjemnělá žloutky. Ušetřen nebyl nikdo z pilotů ani nezralí sirotci, nevinná vyžlata. Odvěké spory je zpravidla lépe řešit smírčí modlitbou, než přemítat o vymycování omylů či o vymítání ďábla.
Idea
sry za off-topic Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 13:54    Předmět: Citovat

No tak .. Wink Chlapci,,tak se nechte..mě to taky neva.Nejsme ve škole Laughing Někteří to ale nemusí.Neurážet se a přehlížet to. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 14:24    Předmět: Citovat

jj, vždyť se v podstatě celkem nic nestalo, jen jsem napsal svůj názor a uvedl citaci...
Jde mi jenom o to, aby se tenhle web svojí úrovní neposouval blíže webu jinému, a kultura jazyka (snaha o dodržení jakési úrovně) je jednou z věcí, která také tyto dva weby odlišuje.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 15:34    Předmět: Citovat

jjo, i Dutman se polepšil, a já jako Slovák, taky umím psát po česky, i když to nedělám moc často, radši po našem - po slovensky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 15:39    Předmět: Citovat

Toto vlákno se jmenuje:






XP Gold MAXX POWER

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: úterý 01. září, 2009 18:01    Předmět: Citovat

skaj napsal:
jj, vždyť se v podstatě celkem nic nestalo, jen jsem napsal svůj názor a uvedl citaci...
Jde mi jenom o to, aby se tenhle web svojí úrovní neposouval blíže webu jinému, a kultura jazyka (snaha o dodržení jakési úrovně) je jednou z věcí, která také tyto dva weby odlišuje.

Naprostý souhlas.
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 0:03    Předmět: Citovat

Tyhle "žabomyší" války prostě miluju, je to takovej nešvar na všech diskuzních webech, jóó demokracie, ale když se to někomu nelíbí a je úplně jedno co, ať už pravopis nebo to že se někdo do někoho obuje, jednoduchá rada, nechodit na net a radši jít do lesa. Ale přijde mi dost zvláštní, že jsem se s tím nesetkal na žádných zahraničních stránkách a to mě zase jen utvrzuje v tom jací jsme mi češi, maličkosti nás vytáčej ale to že se jeden k druhému chováme jako vepřové, nás nechává ledově klidným a to je to čeho se do budoucna děsím, lidská lhostejnost je děsivá. Vykašleme se na to kdo jak píše a věnujme se rozvíjení a prohlubování mezilidských vztahů, které jsou v čechách hluboko pod bodem mrazu.
Takže nás všechny prosím, zkusme se ke každému chovat a jednat jako by jsme chtěli aby se on choval k nám a bude se nám tu žít 1000krát líp.
Omlouvám se vepřům, že jsem je srovnal s lidmi i když si to nezaslouží.

Mějte se krásně. Very Happy Smile Very Happy
Návrat nahoru
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 10:49    Předmět: Citovat

Mrzí mě ten pra…. ale k tématu u potenciometru iron treshold v poloze auto.
Jde úroveň nastavit manuálně v boxu trimrem ale já to nikom nedoporučuji .
Protože nevím co vlastně ovládá asi úroveň diskriminátoru.Tak to nechám až na zimu.Tak po víkendu dám vědět jak sem dopad stou větší cívkou .Jo a jako dohledávačka se dá použít detektor pro domácnost za 99Kč adresa je zde : http://www.electrohouse.cz/detektor-kovu-ts70-p-232.html
Tak hodně pěkných nálezů o těch to všechno je nebo ne.
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 12:02    Předmět: Citovat

Tu není tak velké poštovné http://www.eva.cz/s.php?i=35410&SID=2k9890b8m9tj6uq7aiueeim111 jinak se dá koupit kdekoli jinde.
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 12:50    Předmět: Citovat

Depot napsal:
Tu není tak velké poštovné http://www.eva.cz/s.php?i=35410&SID=2k9890b8m9tj6uq7aiueeim111 jinak se dá koupit kdekoli jinde.


Dá se nějak vypnout ta akustická signalizace ? Asi ne - byl by zřejmě nutný zásah do konstrukce (?)-jde o noční hledání.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 22:57    Předmět: Citovat

Jo skus dát redukci do zdířky na sluchátka a je to pak ti to pude jen do bezdrátu
a nebo po naběhnutí to vytáhneš tak zatím .Každá rada dobrá ne tak at to pípá.

Laughing Laughing Laughing
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: středa 02. září, 2009 23:05    Předmět: Citovat

A jestli si měl namysli dohledávačku tak jedině otevřít a uvalit drát nebo přidat potenciometr hlasitosti .
Rolling Eyes
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Depot



Registrace: 11.8. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Furt v Lese

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. září, 2009 12:41    Předmět: Citovat

Tak 27ička je doma je to kolo jak od vozu váha vzrostla na 1,8kg to dám tak už se třesu na sobotu . air test dopad super opasková přezka RU spolehlivě 55cm a stříbrňáček 2f 0,4g17cm tak uvidím v praxi .Hodně nálezů vám všem a nezapomínejte je to víc o štěstí než o detektoru jak to tam leží tak to tam je hoj hoj .
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
XP-Gold Maxx Power
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. září, 2009 14:48    Předmět: Citovat

Depot napsal:
A jestli si měl namysli dohledávačku tak jedině otevřít a uvalit drát nebo přidat potenciometr hlasitosti. Rolling Eyes

jj, jako dohledávačku, kolega o tom uvažuje, nechce se mu dávat větší peníz za jiný přístroj. Dík za info.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO