Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 578 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zkušenost
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: pondělí 22. srpen, 2011 19:48    Předmět: Citovat

Zlatá mince a prsten nejde přejít snad s žádným detíkem,náušnice a řetízky to už je větší oříšek Wink
_________________
Zlato je žluté,ale duše od něho černá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. srpen, 2011 15:24    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Zlatá mince a prsten nejde přejít snad s žádným detíkem,náušnice a řetízky to už je větší oříšek Wink

No, ten "zlatej" signál je hodně hlubokej, k želézku to má hodně blízko. Přejít se dá cokoliv, máchneš o 20 cm méně a už je to v pérdeli... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. srpen, 2011 23:02    Předmět: Citovat

Detík může být extrasuperspecial,ale někde po lesích je taková vrstva hrabanky ,že na starou světlou vrstvu dosáhnete tak leda pro tolar.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. srpen, 2011 23:32    Předmět: Citovat

Tady je hrabanky akorád. Jen mi nejde za ty leta do hlavy jak může být novověk někdy tak hluboko ve žlutce. Laughing
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 26. srpen, 2011 16:59    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
Tady je hrabanky akorád. Jen mi nejde za ty leta do hlavy jak může být novověk někdy tak hluboko ve žlutce. Laughing

Ja ja, 1471 je v centimetru a 1953 v sedmdesátidvou! muhehe
A jak napsal vynálezce 12/13 Petr, detík je the best of best, neboli very very gut... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: pátek 26. srpen, 2011 20:24    Předmět: Citovat

Mam ho chvilku a nemohu si zvyknout na mensi dosah na prumerne mince.Diabolky to bere ale soc minci veme o 15cm mene nez adventis a explorer.A to pouzivam i Petrovo nastaveni.Sorry za pravopis,pisu z chaty z mobilu a po liru vina. Laughing
_________________
Zlato je žluté,ale duše od něho černá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 27. srpen, 2011 12:19    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Mam ho chvilku a nemohu si zvyknout na mensi dosah na prumerne mince.Diabolky to bere ale soc minci veme o 15cm mene nez adventis a explorer.A to pouzivam i Petrovo nastaveni.Sorry za pravopis,pisu z chaty z mobilu a po liru vina. Laughing

Já zase napíšu po černejch Krušovicích, že se mi v průměru zvýšil počet nalezených mincí dvojnásobně - vůči Exploreru.
A hloubka mne moc nezajímá, páč hlouběji uložený mince jsou víc kaput, jako ty na povrchu. Desetikrejcar F. J. I. ve 25. cm, to snad stačí... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: sobota 27. srpen, 2011 14:56    Předmět: Citovat

Hloubka zase není tak špatná. Včera byla nasazena bezbolesná a bylo to fajne. Wink
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: neděle 28. srpen, 2011 15:38    Předmět: Citovat

kaprál napsal:

No, ten "zlatej" signál je hodně hlubokej, k želézku to má hodně blízko. Přejít se dá cokoliv, máchneš o 20 cm méně a už je to v pérdeli... Wink


Tak jsem zkoušel zlaté mince.Je zajímavé,že středověké mají krásný čistý signál a až od RU do součastnosti to vrzne do železa. Rolling Eyes Desetikrejcar F. J. I. chytnu maximálně v 20cm.Mám základní cívku a nastavení Petr69 Wink A s tím přejitím je to pravda.Přede mnou šlo 6 hledačů úžlabým kterým jsme se jedině mohli dostat na druhou stranu. rokle.Já šel poslední a jediný jsem mávnul tam kam bylo potřeba.A bylo to tam Wink
_________________
Zlato je žluté,ale duše od něho černá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 29. srpen, 2011 15:41    Předmět: Citovat

Tak jsem Ti schválně vyndal svoji polní lopatku Holandsko a bylo to fakt 25 cm a ještě nebylo nastaveno Petr 12/13 (před vynalezením cca půl roku). Polní lopatka v díře utopena po ten kroužek na dotažení a v díře zelenej otisk mince (byl pod kulatým křemenem a "vyloupl" se i s ním). Teď by to šlo cca o 2 cm hloubš. Byl to ovšem "hraničář", čistej, ale velmi slabej. Nastavení detíku chodím furt: Silencer 0, Iron Treshold - tenkrát auto, SENS. v jedný třetině červenýho pole, Ground mám cca na desátý hodině, spíše k půl desátý. Pěšinka nebyla skoro vůbec zamořena želézkem. Při tomto si vzpomenu na Quattro MP, který dosáhlo na krejcat M. Theresie 1762 do 37. cm. Krokouš měl taktéž velmi fajný strojek F75. Zajímalo by mne, jaképak hodnoty by měl ouplně novej Goldmaxx Powerůj (koupenej např. příští tejden). Někdo tu psal, že co kus, to original... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: pondělí 29. srpen, 2011 21:11    Předmět: Citovat

Tak nastavení máme celkem stejné.Ten můj GMP je stár 3/4 roku.Asi nepovedený kus.O víkendu se chci místo chlastu věnovat hledání a tak uvidím.Z toho dosahu jsem opravdu špatnej. Crying or Very sad
_________________
Zlato je žluté,ale duše od něho černá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 30. srpen, 2011 18:13    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Tak nastavení máme celkem stejné.Ten můj GMP je stár 3/4 roku.Asi nepovedený kus.O víkendu se chci místo chlastu věnovat hledání a tak uvidím.Z toho dosahu jsem opravdu špatnej. Crying or Very sad

O víkendu má bejt velmi krásnej počas, takže přeji mnoho "hraničních" signálů, já bohužel mám jinou činnost (jako vždy, když je luxusní počas). Crying or Very sad
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 11:04    Předmět: Citovat

... chlapi, chci se zeptat jak je to s voděodolností GMP. Teď myslím jako zda se dá se standardní cívkou hledat ve vodě, např. co dovolí hloubka vody třeba až po jednotku? Nejde mi o vlhké prostředí (rosa a pod.), ale přímo o delší hledání sonda pod vodou. U některých sond obecně je uvedeno totiž voděodolnost a voděvzdornost a je to velký rozdíl. No a pak jak celkové hledání s GMP + kryt jednotky třeba v dešti. Děkuji za zkušenosti z terénu. Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 16:39    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
... chlapi, chci se zeptat jak je to s voděodolností GMP. Teď myslím jako zda se dá se standardní cívkou hledat ve vodě, např. co dovolí hloubka vody třeba až po jednotku? Nejde mi o vlhké prostředí (rosa a pod.), ale přímo o delší hledání sonda pod vodou. U některých sond obecně je uvedeno totiž voděodolnost a voděvzdornost a je to velký rozdíl. No a pak jak celkové hledání s GMP + kryt jednotky třeba v dešti. Děkuji za zkušenosti z terénu. Wink

Tak hledání pod vodou (s cívkou) jsem měl v úmyslu vyzkoušet, ale neodvážil jsem se zatím a možná to asi nikdy neudělám, tomu svýmu miláčkovi. Very Happy
Za deště taky moc nechodím, ale začne-li pršet, dám pro jistotu ještě i přes ochranný kryt igelitovej pytel (černej do koše). Není to ale skoro vůbec žádná pohoda, vybírám spíše velmi přívětivou slunnou povětrnost... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajix
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.12. 2008
Příspěvky: 487
Bydliště: venkov - 27 let

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 17:42    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
... chlapi, chci se zeptat jak je to s voděodolností GMP.

Cívka je vodotěsná...už jsem několikrát zkoušel hledat v řece (staré brody), jednotku jsem měl v obale za hlavou, na to slouží takovej ten popruh. Někdy jsem měl vodu až po kozy a celá ruka i s detíkem pod vodou...blbě se pak máchá ze strany na stranu> odpor vody Laughing
Jinak za deště chodím normál a jednotku mám jen v tom ochranném obalu pod loketkou. Zatím se nic nestalo. Kdybych ho dal do igeliťáku, tak se akorát zapaří. Určitě nebude jednotka vodotěsná, ale zase něco vydrží? Kdybych měl chodit jen když neprší, tak si na podzim skoro nevrznu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 23:10    Předmět: Citovat

Souhlas s Pájou. Také vyzkoušeno ve vodě a bez problému. Navíc mě dostalo, že s Powerem můžu i do slané vody. Sice trochu utaženej na dosah, ale funkční. To se Goldem 1 nedalo.
To je spíš horší, když jednotku za vlhka totálně utemuješ a jdeš na x hodin hledat. Pak bych ti přál vidět ten vnitřek. Sad
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 8:21    Předmět: Citovat

... klucí díky za vyčerpávající odpovědi z terénu. Přesně o to mě šlo. Na Teře 70 mám DD cívku, u které píšou, že je "water resistant" tedy voděodolná a ne "water proof" tedy vodotěsná. Rozdíl mezi tím je, že voděodolná vydrží krátké ponoření, omytí ve vodě + mokrá tráva apodobně a vodotěsná snese přímo hledání ve vodě. Já s ní hledal v polovypuštěným rybníku pod vodou a zatím se nic špatného neprojevilo. Ta cívka musí přeci něco vydržet Cool . Šlo mě o to jak je to u GMP a právě o to dlouhodobé hledání pod vodou, třeba v polonapuštěným rybníku, v potoku apod. Wink

... Pajix, jak dlouho už testuješ (hledáš) s GMP třeba pod tou vodou, abych věděl za jakou dobu se může případně něco na cívce projevit ?

Díky Marek. Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajix
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.12. 2008
Příspěvky: 487
Bydliště: venkov - 27 let

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 11:10    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
... Pajix, jak dlouho už testuješ (hledáš) s GMP třeba pod tou vodou, abych věděl za jakou dobu se může případně něco na cívce projevit ?
Díky Marek. Wink

...takže, tři roky jsem chodil s Maxxem II a i s ním jsem hledal v řece/potoce a za celou dobu se nic nepokazilo. Teď mám Golda čtvrtý rok a ve vodě/dešti hledám průběžně po celou dobu. Žádný problém jsem s tím neměl a zatím to vypadá, že ani mít nebudu. I když jsem měl rozebranou jednotku s tím, že bych očistil tišťák, tak nic > žádný náznak koroze, vodního spotu, prostě nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 8:42    Předmět: Citovat

... Pajix, díky za vyčerpávající odpověď Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 07. říjen, 2011 18:00    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Zlatá mince a prsten nejde přejít snad s žádným detíkem,náušnice a řetízky to už je větší oříšek Wink

Prsténeček o velikosti náušnice (průměr 9 mm) ve fortelně zamořené zahrádce (u sousedů), to je hódně těžkej vořech! A zase musím pochválit to Petrovo 12/13! Tu barvu to zvýrazňuje, bez něho bych to nenašel v tom železným podloží. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO