Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 463 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: pátek 29. prosinec, 2006 16:59    Předmět: Majitelé M6-ky, přihlaste se Citovat

Zdravím majitele Matrixe M6. Mám to štěstí, že taky mám tento detektor. Jsem s ní spokojen a rád se podělím se zkušenostmi s ostatními vlastníky. Tak pište.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 30. prosinec, 2006 13:29    Předmět: Matrix Citovat

Čau kolonizátore,
Matrix m6 je nejspíš můj budoucí stroj.Do jaké hloubky v zemi matrix jde?V jednom testu jsem četl že až 35-40 cm a tomu se mi nechce věřit.Jak je to tedy s tou hloubkou?dík robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: pondělí 01. leden, 2007 13:40    Předmět: Citovat

Ahoj Robins. Detektor M6 testovalo nezávisle čtyři zkušení hledači. Všichni se shodli na několika podstatných údajích.
Jednoduché nastavení!!!
Je vynikající na hledání drobných věcí jako mince knoflíky a ještě menší cíle. apod.
Při hledání má rychlou a přesnou odezvu.
Má výbornou diskriminaci a dobré odladění mineralizované země. Tento detektror jako jeden z mála jde použít i na hledání na plážích, kde je slaná voda.
Pokud nemáš dobrý hudební sluch na poslech jednotlivých niancí tónů, je možné používat sedmitónovou identifikaci v závislosti na materiálu a tedy i výšky tónu, nebo klasický diskriminační mód. Navíc displey ukazuje číslem možný cíl. Přesně dokáže rozeznat AL fólii od ostatních cílů.
Co se týká hloubkového dosahu, tak to je kapitola sama pro sebe. Pokud máš "naposlouchaný" detektor dokážeš s ním i nemožné. M6 dosahuje lepších výsledků než XP, Tunning Whites a dokáže se zařadit do špičky současných detektorů.
Než ho koupíš, doporučuji si odzkoušet několik detektorů a potom se sám rozhodni. Já se učil M6 celou sezonu pochopit a myslím, že se mě to povedlo a mám hodně drobných nálezů jako mince knoflíky a dalších. Určitě bych neměnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 16. leden, 2007 18:50    Předmět: Citovat

kolonizator: ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi mxt a matrix m6.nevíš náhodou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: pondělí 29. leden, 2007 21:46    Předmět: Citovat

Kolonizátor: Kde jsi vyčetl, že M 6 má lepší dosah, než IDX Tuning II? Mají stejný základ, tudíž stejný dosah. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 30. leden, 2007 8:18    Předmět: M6 Tuning Citovat

beny: Nemáš nějaké bližší informace o M6 Tuning (krom toho, že má o něco lepší dosah a bude mít regulaci hlasitosti a bezdrátová sluchátka)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 23:21    Předmět: Citovat

Nějaká doba od vaší poslední výměny názorů uběhla a jistě jste nasbírali nové poznatky z praxe.Jak hodnotíte M6?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor, 2007 9:39    Předmět: M6 Citovat

Příští týden mi má dojít M6 z Ameriky.Takže už se nemůžu dočkat až vyrazím ven
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 02. únor, 2007 19:52    Předmět: Citovat

Tak až jej budeš mít,tak dej určitě vědět.Jakékoliv info rád uvítám.Dík
Návrat nahoru
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor, 2007 22:37    Předmět: Citovat

může někdo napsat skušenosti s M6?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 03. únor, 2007 1:12    Předmět: M6 Citovat

Jasnačka, hned dám vědět!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 03. únor, 2007 12:08    Předmět: Citovat

Podle katalogů atd. je M6 hodnocena třeba ve srovnání DFX -profi,M6 poloprofi a hl.dosah se také uvádí menší - přitom jiné recenze uvádí že je dosahově srovnatelná s IDX pro turbo/tuning. Já ted řeším jestli koupit M6 / Idx turbo / Dfx přičemž M6 se dá sehnat nejlépe finančně - prosím máte někdo osobní zkušenost s M6 co se týká hloubkového dosahu v praxi (opravdu osobní zkušenost třeba z kolika cm jste kopali barvu) Díky V.
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 03. únor, 2007 13:16    Předmět: Citovat

Tak to mám úplně stejný dotaz.Taky by mě zajímal dosah,ale ne ten uváděný prodejci,ale osvědčený z praxe.
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 04. únor, 2007 13:34    Předmět: Citovat

Taky čekám M6 z USA tak až přijde (jestli přijde) tak ho pořádně otestuju a určitě napíšu nějaké info.Časem napíšu i článek ale to až se s M6 více seznámím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 04. únor, 2007 15:10    Předmět: Citovat

Robins:tak to pak určitě napiš a smím se zeptat jak jsi si ho obědnal z Ameriky a za kolik?A jak budeš řešit případnou reklamaci a jak dlouho trvá než ti od objednání přijde?A
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 04. únor, 2007 15:11    Předmět: Citovat

A kdyby se ještě někdo našel,kdo jej má.Uvítam info.
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 04. únor, 2007 20:04    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
Robins:tak to pak určitě napiš a smím se zeptat jak jsi si ho obědnal z Ameriky a za kolik?A jak budeš řešit případnou reklamaci a jak dlouho trvá než ti od objednání přijde?A


Nazdar elesp
koupil jsem ho přes známého na ebay.com za 500 dolarů.K tomu asi 70 dolarů poštovné a ještě nevím jestli budu muset platit clo a dph.Jinak v USA má záruku ale nevím jestli jen v USA nebo mezistátní to budu muset zístit.Snad ale nebude k reklamaci důvod.Dodání by mělo trvat podle americké pošty 4-10 dnů ale myslím že to bude více tak 20 dnů.Uvidím jak to všechno dopadne.Potom dám vědět
robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 8:56    Předmět: Citovat

pánové, jak je to s nastavením M6, ať se dívím jak se dívám, vidím jenom 2 kolíky - k čemu služí? na součesném det. mám 4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 13:32    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
pánové, jak je to s nastavením M6, ať se dívím jak se dívám, vidím jenom 2 kolíky - k čemu služí? na součesném det. mám 4.


A nemáš náhodou tunningovanou verzi M6?Originál M6 má opravdu jen 2 regulátory+páčka pro nastavení odladění vlivů půdy (off,on a hledání na pláži pokud se nemýlím) a ještě páčkový spínač v rukojeti (pinpoint,7-tón a monotón).Zkus se podívat do návodu:
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=11
a kde jsi M6 kupoval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kores
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 16:30    Předmět: M6 Citovat

Zdravím,
já mám M6 od srpna a měl jsem možnost jí porovnat s DFX a Garrettem 2500. Můžu říct že M6 je výkonově lepší než oba zmiňované modely.
Má rychlou a přesnou odezvu. Velmi dobře reaguje na malé cíle, takže kopnout malou minci v 32 cm není žádný problém. Nastavení je velmi jednoduché, má dva knoflíky (jeden na senzitivitu a druhý na diskriminaci). Takže žádný dlouhý listování v menu jako u některých displejáků. Já jsem si k němu pořídil ještě civku DD1400 a můžu říct že to nemá chybu. Cívka je sice o něco těžší než standardní, ale zase docílíte větší hlobkový dosah, tak o 25%.
M6 je podle mýho názoru jeden z nejlepších detektorů, který je v současnosti na trhu.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Strana 1 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO