Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 445 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Investice do dohledávačky ?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 15:43    Předmět: Investice do dohledávačky ? Citovat

Zdravím na diskusi
Chtěl bych poprosit o radu k tzv. dohledávačkám . Hledám v dost členitém skalnatém terénu a uvažuji o zakoupení tohoto pomocníčka do míst kam cívka neprojde . Pokud máte někdo zkušenosti o kvalitě nebo cenové hladině , budu vděčný za jakoukoli informaci . Vlákno k tématu jsem nenašel , díky všem .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 15:49    Předmět: Citovat

Ahoj, koukni třeba na tohle, třeba Ti to pomůže... http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=166 Ostatně, těch vláken je tu víc. Wink
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 15:50    Předmět: Citovat

seef napsal:
Ahoj, koukni třeba na tohle, třeba Ti to pomůže... http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=166 Ostatně, těch vláken je tu víc. Wink


Kurňa akorát si mě předběhl s tím odkazem Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 16:00    Předmět: Citovat

seef napsal:
Ahoj, koukni třeba na tohle, třeba Ti to pomůže... http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=166 Ostatně, těch vláken je tu víc. Wink
Díky moc , jdu sát informace Smile a budu vděčný za jakékoli osobní zkušenosti přispěvatelů , člověk se učí celý život . Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 19:21    Předmět: Citovat

Myslím si, že dohledávačka je pro mne zbytečnost.Předměty v zemi velice dobře zaměřím detektorem i bez PP. Horší je to asi s větší civkou, která není na lokalizaci předmětu nejlepší.Pak má asi dohl. smysl.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 24. květen, 2008 22:40    Předmět: Dohledavačka Citovat

Armon dohledavačka - jakakoliv je minimalně časová úspora cca.90% a to nebudu rozebírat přesnost určení místa a tím poškození nálezu při kopání.Otázkou je jakou a za jakou cenu?Pokud projedeš kopnutou díru tak zjistíš kde se nález nachází a není problém s poškozením při dohledávání.
Ahoj gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: neděle 25. květen, 2008 8:01    Předmět: Re: Dohledavačka Citovat

gabriel.7 napsal:
Armon dohledavačka - jakakoliv je minimalně časová úspora cca.90% a to nebudu rozebírat přesnost určení místa a tím poškození nálezu při kopání.Otázkou je jakou a za jakou cenu?Pokud projedeš kopnutou díru tak zjistíš kde se nález nachází a není problém s poškozením při dohledávání.
Ahoj gabriel.7
Zdravím , taky bych to tak viděl , dík za ujištění , já jí spíše využiju na přímé hledání ve skalních spárách a štěrbinách kam se cívka nevejde.Několikrát už se mi z takovýchto prostor podařilo vytáhnot zajímavé věci , holt Labské pískovce Smile a to neustálé zaměřování pin.detíkem mě také nebere , zbytečně se upatlá od hlíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 19:59    Předmět: Citovat

Tak tuhle dohledávačku jsem koupil http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=dohledavacka&vd=1&mm=4&lang1 a můžu říct že si v této republice připadám jak v nějakém rozvojovém africkém státě. Jednou jsem tam dal baterku a od té doby vypadává zadní kryt tohodle vehiklu. Ceny detektorů a všech doplňků jsou mnohokrát předražené a skoro všechny vyrobené v číně v hrúzostrašné kvalitě. A nebudu tady probírat mnohatisícový prodej předražených detektorů novým adeptům natěšených po zhlédnutí fotek nálezů které z velké části nebyly nikdy nalezeny neb jsou to nálezy 10 i více let staré ůčelově zařazovány do rubriky nálezy prodejcem detektorů. Pro všechny nové!!! Před 20lety to bylo o radosti, dnes je to o desítkách tisíc do PHM stovky km v nohách totálně prokopané lesy nájezdy zájezdových autobusů hledačů a výsledek možná jedna komunistická mince. Ježiš to jsem jse rozepsal a úplně mimo mísu, tak sory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 0:43    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Tak tuhle dohledávačku jsem koupil http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=dohledavacka&vd=1&mm=4&lang1 a můžu říct že si v této republice připadám jak v nějakém rozvojovém africkém státě. Jednou jsem tam dal baterku a od té doby vypadává zadní kryt tohodle vehiklu. Ceny detektorů a všech doplňků jsou mnohokrát předražené a skoro všechny vyrobené v číně v hrúzostrašné kvalitě. A nebudu tady probírat mnohatisícový prodej předražených detektorů novým adeptům natěšených po zhlédnutí fotek nálezů které z velké části nebyly nikdy nalezeny neb jsou to nálezy 10 i více let staré ůčelově zařazovány do rubriky nálezy prodejcem detektorů. Pro všechny nové!!! Před 20lety to bylo o radosti, dnes je to o desítkách tisíc do PHM stovky km v nohách totálně prokopané lesy nájezdy zájezdových autobusů hledačů a výsledek možná jedna komunistická mince. Ježiš to jsem jse rozepsal a úplně mimo mísu, tak sory
Žádný sory , vystihl jsi to přesně a je vidět že ti to také jde od srdce . Ne každý je dost silný aby v klidu sledoval , jak se z jeho samotářského, podivínského a krásného koníčka stává národní sport . Já se mezi ty silné také neřadím . Jen doufám že se módní vlna přežene a nespláchne nás zákonem do jednoho pytle s vykradači archeolokalit .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skuhry



Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 6:03    Předmět: Re: Investice do dohledávačky ? Citovat

armon napsal:
Zdravím na diskusi
Chtěl bych poprosit o radu k tzv. dohledávačkám . Hledám v dost členitém skalnatém terénu a uvažuji o zakoupení tohoto pomocníčka do míst kam cívka neprojde . Pokud máte někdo zkušenosti o kvalitě nebo cenové hladině , budu vděčný za jakoukoli informaci . Vlákno k tématu jsem nenašel , díky všem .

co behame s kamaradem tak on ma whiteskej pinpointer, hodi se kdyz hledame nekde nejakou sponku ze spekacku v jehlickach:) nekdy se hodi a nekdy oproste ne. Ale nutno podotknout, ze PP zacne reagovat az tak 1-2cm od predmetu, dal rozhodne ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 9:14    Předmět: pinpointer Citovat

Skuhry ja mam taky White´s a na mince podle velikosti od mini minci až po velké je to od 1cm do 4 cm,pokud je v půdě velké železo nebo barva tak to může vzít až do 10 cm a to reaguje po celém obvodu díry nebo strany,takže ihned poznaš a co jde,pokud provedeš air test tak auto do cca. 12cm,základ je že Pinpointer nemůže brat mince dál jak 4cm,pokud by je bral ve větší vzdalenosti tak by dohledávka byla problematická s určením místa nalezu.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 9:36    Předmět: Citovat

Neni to celkom pravda,záleži na tom aký máš pinpointer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 10:09    Předmět: Pinpointer Citovat

Jerry ale měl bys napsat jestli míníš značky nebo rozdilnost dosahovosti jednotlivých kusů téže značky.Takže jakou značku pinpointeru používáš?T

Na Bullseye II je např. potenciometr kterým si nastavuješ min. nebo max. vzdálenost dosahu a ja popisuju Bullseye II.Pokud dam na minimum dosah maš pravdu reaguje maximalně 0.5 cm od mince.Ja dohledávam pro upřesnění na maximalnim dosahu.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 10:25    Předmět: Citovat

Nemám na mysli žiadnu doposial predávanu značku pinpointeru.Tento má dosah na 1Kčs ninimalne 6cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 30. květen, 2008 23:33    Předmět: Citovat

Jerry.M napsal:
Nemám na mysli žiadnu doposial predávanu značku pinpointeru.Tento má dosah na 1Kčs ninimalne 6cm.

Dobře, takže co to máš prosím tě Question
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 15:08    Předmět: Citovat

Ahoj kluci - tak jsem dnes poprvé vyzkoušel dohledávačku Garrett PRO-POINTER -Před nějakým časem mě tento kousek ukazoval Feri - na to , že jsem byl vždy odpůrcem dohledávaček,jako zbytečných krámů ,tak jsem spokojen a dávám za jedna ! Dnes jsem s tím vylezl poprvé - byl jsem v kamenitém terénu a nemůžu vynachválit - oproti jiným kusům bere celou plochou a koncem dohledáš už jen přesné místo - super - pravda ta cena je divoká,ale třeba to půjde časem dolů - mince bere okolo 3-4 cm -což je akorá- kdyby to bralo do větší hloubky, tak můžu dohledávat rovnou s detektorem !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ricco
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 22:21    Předmět: pp Citovat

Ahoj ja pouzivam na dohladavanie klasicky detektor kablov a potrubia reaguje to na vsetky kovy mince to bere max do 5cm detektor je velky asi tak do dlane 1x 9v bateria na cely rok .Splny to vsetky ocakavania ako pinpointer za par 1000 dizajn a vypracovanie je troska odlisne od ponukanych pinpointerov ale tu nejde o to ale o funkcnost a cenu ja som to kupoval v tescu asi pred 2 rokmi za 300skk dodnes funkčí spolahlivy pomocnik ma to zvukovu signalizaciu aj displey. Prajem vela stastia a nalezov.
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 30. srpen, 2009 14:53    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídil taky pinpointer a včera jsem ho vyzkoušel na ,, noční " Musím teda říct, že v noci je to super věcička ! Shocked Při používání pinpointru na detíku v noci není vidět kde je střed cívky, takže zjištění v které části díry je ten ,,šrot" je problematické. Takhle jsem dohledávačkou obkroužil díru uvnitř a hele, je to někde v pravém kraji Wink Prostě mě to docela nadchlo. Jedinou věc bych teda předělal a to tu svítivou diodu, která osvětluje prostor před dohledávačkou. Bylo by dobrý, kdybych se mohl svobodně rozhodnout jestli ji nechám svítit, nebo ji vypnu. Jsou místa, kde bych rozhodně při dohledávání nechtěl budit pozornost světlem Rolling Eyes

P.S. mám bullseye II
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. září, 2009 22:48    Předmět: Citovat

http://www.colonialmetaldetectors.com/Treasure-Mate-Pinpointer_p_10.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. září, 2009 23:17    Předmět: Citovat

To má i diskriminaci,nebo na co jsou tam dva čudle ??
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO