Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 279 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

dohledávačky-klady zápory, neduhy
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 21:53    Předmět: dohledávačky-klady zápory, neduhy Citovat

ahoj vsem, rad bych tu vyresil svuj problem. Poridil jsem garrett pro-pointer a objevuje se me u nej alespon pro me zvlastni jev. Dohledavam signalek a pro-pointer se zacne ozyvat, ale nikde nic. Nakonec zjistim ze se ozve vsude, kde se jen dotknu trochu vice zeme. V tuto chvili se mi zacne hlasit ,ikdyz si s nim zatlacim proti dlani. Chci zduraznit, ze je celou tuto dobu cisty, nic maleho kovoveho na nem neni nalepeno. Bezproblemoveho fungovani dosahnu pouze tim, pokud jej vypnu a opet zapnu, ale silne stlaceny proti dlani. ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 23:17    Předmět: Citovat

Je to jeho neduh.Také mám stejné zkušenosti. Řešení je. Netlačit. Případně si naladit citlivost, aby byl dosah tak akorát. Tzn. cca 2 cm od pinpointru. Jak kdo chce, že jo. Wink
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: pondělí 15. únor, 2010 6:36    Předmět: Citovat

ahoj Drtikole, no jak tu pises, netlacit, to mam pak celkem malou sanci s dohledanim, nebo se mi cas velmi protahne. Zatim to resim tim zapnutim pres dlan a pak funguje jak ma, ikdyz to taky trosku zdrzuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 15. únor, 2010 9:36    Předmět: Re: dohledávačky-klady zápory, neduhy Citovat

pacicka napsal:
ahoj vsem, rad bych tu vyresil svuj problem. Poridil jsem garrett pro-pointer a objevuje se me u nej alespon pro me zvlastni jev. Dohledavam signalek a pro-pointer se zacne ozyvat, ale nikde nic. Nakonec zjistim ze se ozve vsude, kde se jen dotknu trochu vice zeme. V tuto chvili se mi zacne hlasit ,ikdyz si s nim zatlacim proti dlani. Chci zduraznit, ze je celou tuto dobu cisty, nic maleho kovoveho na nem neni nalepeno. Bezproblemoveho fungovani dosahnu pouze tim, pokud jej vypnu a opet zapnu, ale silne stlaceny proti dlani. ???

Zkus se obrátit na Feriho.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 10. říjen, 2010 12:04    Předmět: Citovat

Nezkousel nekdo ty čajna pinpointery MD co maji na aukru za cca 590,-?
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 707

PříspěvekZaslal: neděle 10. říjen, 2010 12:28    Předmět: Citovat

Občas mi pinpoiner Garrett začína trocha hrkať,akokeby sa v ňom niečo povolilo.Je to super pomôcka a bol by som nerád keby odišiel do neba.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: neděle 10. říjen, 2010 13:04    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Nezkousel nekdo ty čajna pinpointery MD co maji na aukru za cca 590,-?
Mám ho...dosah jako od Witha...trochu šírší na úchop...když přeženeš citlivost,tak při ťuknutí o něco prozvuk...za ty prachy maká dobře-u mne spokojenost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 12. říjen, 2010 10:54    Předmět: Citovat

Díky za přispění. Ta cena u ťamana alespoň odpovídá tomu, kolik by měli stát i ty značkové. Ten jeden tranzistor, dva odpůrky, piezo, ledka a feritovka jsou stejné ve všech. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 10. listopad, 2010 15:56    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Ten jeden tranzistor, dva odpůrky, piezo, ledka a feritovka jsou stejné ve všech. Wink


Maximálně tak houbičky na kyselo Very Happy Nefalšovanej procesor a pak věci, které pořádně nevidíš okem.
Jinak, závada vzniká po velkém úderu, anebo tlaku. Nevratně! Není to páčidlo....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 707

PříspěvekZaslal: středa 10. listopad, 2010 18:18    Předmět: Citovat

Feri nemôžem súhlasiť,zatlačím-mierne špicou do zeme .Zdôrazňujem mierne a začne bzučať.Nikdy som ho nepoužíval ako páčidlo.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 10. listopad, 2010 18:23    Předmět: Citovat

Hele ty v tý čepici. Já myslel pinpointery, které jsou technicky shodné s tím ťungpungpongovým. Propointer je někde jinde, cena ale taky Sad Každopádně teď se mi začal líbit Pistol Probe od DetectorPro. Vzhledem k tomu, že má jednoznačně lepší dosah než ACE 250, tak ho budu používat jako druhý detík pro skryté nošení Laughing Wink Teda jestli si ho budu moct v brzké době dovolit. Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: středa 10. listopad, 2010 19:58    Předmět: Citovat

No nevim, zaplatit si za to, abych se ochudil o prakticky největši kouzlo na tom hledani..
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 8:28    Předmět: Citovat

Neznám dokonalou věc, u všeho se musí trochu "přivřít oko". Když porovnám jakého mám v Pro-pointru pomocníka, co mi dává a proti tomu, že na něho musím trochu něžně a moc netlačit na špičku, tak výhody jasně převažují.
Ženská vám většinou taky naznačí, jestli to chce něžně, nebo naopak no a Pro-pointer nám to dává najevo prozvukem.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 10:04    Předmět: Citovat

Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 11:36    Předmět: Citovat

quad napsal:
Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes

Záleží na vkusu každého.
Já třeba mám Pro-Pointer Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 12:16    Předmět: Citovat

Feri napsal:
quad napsal:
Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes

Záleží na vkusu každého.
Já třeba mám Pro-Pointer Very Happy

Ani se ti nedivím, Pro-Pointer je fakt dobrý a ještě za nákupku, tak když ti dojdou baterky klidně ho zahodíš. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 14:33    Předmět: Citovat

Feri napsal:
quad napsal:
Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes

Záleží na vkusu každého.
Já třeba mám Pro-Pointer Very Happy

No, pro mě to není ani tak otázka vkusu, ale spíš funkčnosti a praktičnosti. Bullseye na mě při každém zapnutí nezařve, senz. si jednoduše naladím čudlem, můžu si v pohodě přepínačem zvolit jestli chci vibrace nebo audio. Jo, a nemá prozvuky... Kua, proč já vlastně neprodávám Whitese?? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 15:03    Předmět: Citovat

Pro-Pointer se dá použit i jako robertek, ale pirsing musí byt na správném místě. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 16:09    Předmět: Citovat

quad napsal:
Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes


Tak uvedu třeba svoje důvody:

1) Dosah
2) Pouzdro na opasku uzpůsobené k bleskurychlému vytažení a okamžitému použití Pro-pointra, ale ještě se mi nestalo, že by mi z pouzdra sám vypadl
3) Využívám klasicky délku k plošnému nalezení věci v haldě a špičku k dohledání, vše ve velmi krátkém čase. Poměr času dohledávání věci s ním a bez něho je enormní.
4) Při lokalizaci věcí ve větší díře, hlavně těch u dna a položených stranově vždy navádí přesně.
5) Nemusím na něm nic dolaďovat, zdržovat se něčím jiným než rychlou a přesnou dohledávkou

Shledávám jediný zápor:
Vadí mi, že nemůžu vypnout tón a ponechat jen vibrace.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. listopad, 2010 16:13    Předmět: Citovat

Kloss napsal:
quad napsal:
Hmm, nevím čím vás ten Propointer tak okouzlil?? Měl jsem ho, ale radši jsem se vrátil k Bullseye... Rolling Eyes


Tak uvedu třeba svoje důvody:

1) Dosah
2) Pouzdro na opasku uzpůsobené k bleskurychlému vytažení a okamžitému použití Pro-pointra, ale ještě se mi nestalo, že by mi z pouzdra sám vypadl
3) Využívám klasicky délku k plošnému nalezení věci v haldě a špičku k dohledání, vše ve velmi krátkém čase. Poměr času dohledávání věci s ním a bez něho je enormní.
4) Při lokalizaci věcí ve větší díře, hlavně těch u dna a položených stranově vždy navádí přesně.
5) Nemusím na něm nic dolaďovat, zdržovat se něčím jiným než rychlou a přesnou dohledávkou

Shledávám jediný zápor:
Vadí mi, že nemůžu vypnout tón a ponechat jen vibrace.


Používám el. plastovou pásku přes piezo. Hodně to umlčí. Nebo ho pošli a já Ti odpojím zvuk.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO