Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1093 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pinpointer
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 01. leden, 2007 21:57    Předmět: Pinpointer Citovat

Zdravím vás pánové vlastníte jej někdo podělte se o zkušenosti s ním dík
Návrat nahoru
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden, 2007 13:54    Předmět: Pinpointer Citovat

Ahoj,já pinpointer mám a můžu ti říct že je to neocenitelný pomocník.
Nejen že když kopneš hromádku hlíny tak, ji projedeš pinpointerem a najdeš tam sebemensí drobotinu,ale největší plus je to ,jestliže tvůj předmět není v první hromádce,tak s ním projedeš tu díru a on ti přesně hlásí,kde daná věc je poněvadž má hledací cívečku přímo ve své špici.Tím totiž zamezíš v převážné vetšině že kopaný předmět nezraníš lopatou nebo něčím jiným a můžeš oparně pracovat.Navíc se hodně často stane že máš signál někde ve změti kořenů stromu a lopatou se tam ani nedostaneš.Potom si nucený kopat nějakým úzkým hrabátkem a s pinpointerem se lehce mezi kořeny dostaneš a tak přesně určíš kde je hledaný předmět.U pinpointeru je taky možnost nastavení citlivosti,takže jak si ho osaháš úplně hravě zjistíš,jak hluboko je pod cívečkou tvůj nález.Není to sice zrovna levná záležitost,ale za ty zachráněné a neponičené nálezy to stojí.Já jsem ho dostal gratis při koupi svého detíku a teď jsem rád že ho mám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 13. leden, 2007 22:30    Předmět: Citovat

Taky jej mám a souhlasím s tím co napsal pan33.Dobrý pomocník zvlášt´ při nálezu drobných věcí.Baterka (9V) vydrží opravdu dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kulson



Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 13:55    Předmět: Citovat

Zdar chlapy,
Mám dotaz... acečko 250 velice dobře z pinpoin. rozezná místo a velikost předmětu. Vycházím z toho že železná plechovka 250ml hlásí jako barvu terrka 50 . Jak je možné že terrka místo sice pozná, ale přibližnou velikost předmětu neumí z pomocí piponr. ( reaguje stejně signálem "pinpoinr". na plechovku jak na míncu). Kde jsem pochyběl? V nastavení terrky , nebo ......?



Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 17:56    Předmět: Citovat

Kulson - pochybil si pri kupovaní X terky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 19:45    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Kulson - pochybil si pri kupovaní X terky! Very Happy


Ehh, to byl rychlej soud. Smile
železná plechovka není většinou až tak úplně celá železná. Plechovky jsou z pocínovaného plechu, jsou kruhové a hodně zkorodované. Není třeba se potom divit, že detektor takovou věc signalizuje do "barvy".
A taky taková rezavá plechovka může obsahovat zajímavé "neplechové" předměty Smile
b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kulson



Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 21:46    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Kulson - pochybil si pri kupovaní X terky! Very Happy

Já , co čtu o detikach, jak pracuji , tak to skoro problém každého stroje je , že hlásí větší železný předmět jako "barvu"...,
Ale že jsem pochyběl při koupě , to si tak nemyslím, časem se naučím a pracovat s tím zvukem, a z displejem. Hudebním sluchem mně neošidila matka příroda, od mála jsem hudebně založen, tak v tom bych nevěděl problém.... Každý ton, výšku a délku tonu si perfektně pamatuji a vím na co přesně reaguje... tak uvidím... co z toho „strojku“ dostanu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kulson



Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 21:48    Předmět: Citovat

Citace:

tibko napsal:
Kulson - pochybil si pri kupovaní X terky! Very Happy


Ehh, to byl rychlej soud. Smile
železná plechovka není většinou až tak úplně celá železná. Plechovky jsou z pocínovaného plechu, jsou kruhové a hodně zkorodované. Není třeba se potom divit, že detektor takovou věc signalizuje do "barvy".
A taky taková rezavá plechovka může obsahovat zajímavé "neplechové" předměty Smile
b.


"mcmlxxx".. dávam ti za pravdu, že soud byl rychly Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 24. leden, 2007 21:58    Předmět: Citovat

Pinpointer vážně zvažuju. Jednou jsem vykopal díru na hloubku ruky, než jsem našel rezavej hřebík ve stěně té díry. Mám dojem, že když se udělá díra tesně vedle cíle, signál se jeví díky díře jinde, než skutečně je, protože tou dírou proniká mag. pole snadněji. Jakoby cíl "vyzařoval" do té díry.
Návrat nahoru
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. leden, 2007 20:34    Předmět: Pinpointer Citovat

Podle mě je ten pin poit u detektoru,takový spíše orientační-přibližný a je fakt že někdy kopeš jako blázen,díra půl metru a pak pomocí ručního pinpointeru zjistíš že se předmět nachází na boku stěny té jámy.Nejen že ho nezmrzačíš lopatou,ale podle mě se méně nadřeš.Já už bych bez něho nechodil.Viděl jsem plážové hledače.kteří brali do ruky písek a mávali s ním před cívkou detektoru-ruce špinavé.Pinpointerem cokoliv projedeš a víš.Malinké zlaté náušnice,nic není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. leden, 2007 21:40    Předmět: POČEMŮ ty eto govoriš??? Citovat

tibko napsal:
Kulson - pochybil si pri kupovaní X terky! Very Happy


To jako proč??Ty ji máš??Já terru tenhle rok mám/měl a kdybych se nezmagořil do tohohle aparátu http://minelab.com/consumer/page.php?section=272&pId=5&pNm=Explorer%20SE&x=y ,tak bych ji neprodal.Howg.
Jediná změna oproti minulým přístrojům je ta ,že si pro ni dojedu do reichu Mr. Green

Odcházím spát>sem opit a unaven. Shocked Shocked Shocked Shocked -takhle čumím do monitoru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. leden, 2007 22:04    Předmět: Re: Pinpointer Citovat

pan 33 napsal:
Viděl jsem plážové hledače.kteří brali do ruky písek a mávali s ním před cívkou detektoru-ruce špinavé.Pinpointerem cokoliv projedeš a víš.Malinké zlaté náušnice,nic není problém.


Chochocho, a co teprve když je nad pískem 10 cm bahýnka! Twisted Evil To mají fettgesichtové nejraději!

yetti napsal:
Odcházím spát>sem opit a unaven. -takhle čumím do monitoru


Proklatě, v lednici mám zlevněný Heineken z Delvity! Shocked
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 7:45    Předmět: Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 14:56    Předmět: Dohľadávač. Citovat

Pre tých čo si vedia "pinpointer" poskladať, je tu návod na stránke:

http://www.pablox.cq.sk/Elektrotechnika/Jednoduchy_detektor_kovov/Jednoduchy_detektor_kovov.htm

Naozaj nejde o nič zložité Very Happy

Ja som ho vložil do plast. krabičky na zubnú kefku, kus ferit. tyče vyčnieva, dá sa s tým krásne pátrať vo vykopanej hline.

Bez neho si už neviem predstaviť dohľadávanie napr. maličkej náušnice v hromade zeme len pomocou detektora. Laughing

A to mám eše detektor z dosť dobre riešeným a účinným pointerom. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 20:37    Předmět: Re: Dohľadávač. Citovat

xanopus napsal:
Pre tých čo si vedia "pinpointer" poskladať, je tu návod na stránke:

http://www.pablox.cq.sk/Elektrotechnika/Jednoduchy_detektor_kovov/Jednoduchy_detektor_kovov.htm

Naozaj nejde o nič zložité Very Happy

Ja som ho vložil do plast. krabičky na zubnú kefku, kus ferit. tyče vyčnieva, dá sa s tým krásne pátrať vo vykopanej hline.

Bez neho si už neviem predstaviť dohľadávanie napr. maličkej náušnice v hromade zeme len pomocou detektora. Laughing

A to mám eše detektor z dosť dobre riešeným a účinným pointerom. Idea


Aspon bude zábava kdyby náhodou napadal sníh.Jinak to opravdu vypadá docela jednoduše.dík za odkaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 14:43    Předmět: Pinpointer Citovat

Mrcasníci, já vám dám typ na náhradu za Pinpointer a je to za pár kaček.
Je to obyčejný přístroj DEKOV pro vyhledávání kovových předmětů.
Elektrikáři určitě ví o co se jedná. Já ho používám a osvědčil se.
Jenom se musí správně nastavit a potom funguje super.
Dosah je 8 až10cm a vejde se do kapsy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 15:05    Předmět: Re: Pinpointer Citovat

CBfredy napsal:
Mrcasníci, já vám dám typ na náhradu za Pinpointer a je to za pár kaček.
Je to obyčejný přístroj DEKOV pro vyhledávání kovových předmětů.
Elektrikáři určitě ví o co se jedná. Já ho používám a osvědčil se.
Jenom se musí správně nastavit a potom funguje super.
Dosah je 8 až10cm a vejde se do kapsy.


On ho ještě někdo vyrábí ? Jinak se dají třeba na http://www.hledejceny.cz/hledej/?adv=1&search=detektor+kov%C5%AF&prord=desc&itord=desc&srchcat=true&srchall=true&itf=30#items najít slušné kapesní detektory na dohledávání za 205 Kč Shocked . Kdepak pinpointer ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor, 2007 18:20    Předmět: Citovat

Já jsem přístroje typu Dekov atd. zkoušel,za ty prachy je to sice dobré ale přišlo mi že mají moc velkej dosah takže to stejne zaměřím pinpointrem na detíku. Ted jsem si pořídil Bullseye ll a už bych bez něj nešel,zaměří mi cíl na centák přesně,má vybrátor a kolikrát stačí jen světlo z jeho diodi a mám to,když vezmu to ze nepoškodím nález a počítám ze mi vydrží dlouho tak za 2500kč se mi určitě vyplatí. Cool
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 20. únor, 2007 10:47    Předmět: Citovat

asi si nedovedu představit pracovat bez pinpointeru. hned při prvním hledání jsem narazil na soc. mincičku, která byla asi patnáct čísel hluboko.
abych nepoškodil to co v zemi bylo, tak jsem si udělal vzhledem k vykopanému předmětu a svým (ne)zkušenostem relativně velkou díru a pak jsem předmět dohledal pinpointingem z vykopané hromádky velice snadno. měl jsem z téhle vychytávky velikou radost...Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 21. únor, 2007 20:34    Předmět: Citovat

To je zvláštní. Párkrát jsem se při lokalizaci ukřižováním ustřelil a pak kopal jako blázen. Ze zoufalství jsem se uchýlil k pinpointu, ale ten mi lhal taky (hlásil signál uprostřed díry). Vyřešil jsem to až když jsem začal kopat do stěny díry. Takže já pinpoint vůbec nepovažuju za nějaký spásný zařízení.

Naopak malej pinpointer bych potřeboval, protože tyhlety příhody by se mi s ním nestaly.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO