Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 892 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

POMOZTE VYBRAT

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUTAC
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 9:37    Předmět: POMOZTE VYBRAT Citovat

Aky mam zvolit na pole ,mince a drobnosti?
-Advantage
-X -terru 70
-F-1270

Pripadne poradte,Dakujem !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 10:21    Předmět: Re: POMOZTE VYBRAT Citovat

KUTAC napsal:
Aky mam zvolit na pole ,mince a drobnosti?
-Advantage
-X -terru 70
-F-1270

Pripadne poradte,Dakujem !


Z toho co tady máš bych šel, jak jinak:-), než do 1270. Důvody. Největší dosaha nejlepší diskriminace. Navíc držák a mnohem lehčí a lépe vyvážený než Advantage. X-terra je digitál, a podle mého! názoru neudělá tu práci co 1270. U 1270 můžeš mít ten problém, že se právě přestává vyrábět, ale v inzerci je každou chvilku nějaká a za hodně dobré peníze.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 10:23    Předmět: Citovat

A co říkáš na tohle Smile
http://aukro.cz/item380976120_fisher_coinstrike_profesionalni_detektor_kovu.html
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 10:32    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
A co říkáš na tohle Smile
http://aukro.cz/item380976120_fisher_coinstrike_profesionalni_detektor_kovu.html


Pokud to má jen na mince a drobnosti, tak Coinstrike z digitálů od Fishera je zbitečný. To radši ID Edge. Je lehčí a na mince a drobnosti je speciál. Zvláště pak, když na pole, protože to se obrací a nepotřebuje takovou hloubku.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 11:22    Předmět: Citovat

Z těhle tří bych volil s malou výhradou 1270 jako Petronius - znám Advantage a 1270, z X-terr jsem viděl v akci jen 50
Pokud jsou pro tebe drobností mince cca velikosti sockoruny, pak je 1270 nejlepší volbou, důvody uvedl Petronius, pokud bys chtěl hledat ty úplně maličké stříbrňáčky kolem 8mm Wink možná by byla lepší X-terra s civkou 18 kHz, to ať ti řekne někdo kdo ji má
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2008 12:45    Předmět: Citovat

Ahoj Xterru 70 jsem nechtěl propagovat jelikož ji vlastním a dokonce používám 18 khz cívku která je na drobotinu opravdu dobrá a já jsem s ní velice spokojen budeš nacházet takovou drobotinu že budeš koukat Shocked takže ti ji mohu opravdu doporučit navíc je její cena ted příznivá Smile
Návrat nahoru
KUTAC
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: pátek 13. červen, 2008 11:55    Předmět: Citovat

A co ten advantage?jak vydim to video na Lovcoch,tak sa vratim vzdy k nemu.
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 13. červen, 2008 13:00    Předmět: Citovat

Ak chceš nosiť v ruke cez dve kilá...
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 13. červen, 2008 21:02    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Ak chceš nosiť v ruke cez dve kilá...


a k tomu špatně vyvážené ( i ve verzi pro)
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 13. červen, 2008 21:21    Předmět: Citovat

KUTAC napsal:
A co ten advantage?jak vydim to video na Lovcoch,tak sa vratim vzdy k nemu.
Embarassed
Jedna věc je, když ta videa na LP vidí budoucí potencionální uživatel a jinak je vidí ten, kdo už má s předváděnými detektory něco nachozeno Wink Advantage je opravdu těžší ale za to hůř vyvážený. Má ale dobrou hloubku a separaci. 1270 je bezpochyby jeden z nejpovedenějších detíků minulých let ale už ho dotáhly i jiné (a lehčí) značky. Z výše uvedených bych taky asi sáhl po x teře 70 ale hodně bych se drbal na hlavě a nejdříve si každou tu mašinu vyzkoušel aspoň půl hodiny s někým, kdo ho nějaký pátek má. Zkoušení u prodejce vede (až na čestné výjimky) ke zkreslujícím informacím.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 18. červen, 2008 23:21    Předmět: Re: POMOZTE VYBRAT Citovat

KUTAC napsal:
Aky mam zvolit na pole ,mince a drobnosti?
-Advantage
-X -terru 70
-F-1270

Pripadne poradte,Dakujem !


X -terru 70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: neděle 22. červen, 2008 11:17    Předmět: Citovat

Ahoj kolegové a páni hledači,
nechci nikoho urážet svým názorem, ani svůj názor nikomu vnucovat, ale myslím si, že na hledání na poli, hlavně na mince a drobnosti (např. svátůstky, kule, plomby...) je v tomto případě velice vhodný ACE 250 s větší elyptickou cívkou, ale plně dostačuje i cívka základní.

Dosah na zoraném poli se s větší cívkou překvapivě přibližuje k detíkům vyšších kategorií a citlivost na drobotinu těsně pod povrchem (tak do 10 cm) je opravdu překvapující.
Detík je lehký do ruky, jednoduchý na ovládání a levný, a pro toto hledání je více či méně ideální.

Prosím "horké hlavy" a odpůrce těchto detíků, aby mě nekamenovaly za můj názor. Ale jakožto prodejce a servisák Géček musím tento detík pochválit, protože se mě líbí (tedy jeho vlastnosti a vnitřní zpracování), s barevným provedením je to již horší Very Happy

Je to ve vší prostotě jednoduchý, nenáročný detektor pro každodenní hledání na rovinných lokalitách se všemi základními vlastnostmi a super řešeným PinPointem.
Co se týče dosahu, tak si myslím, že Ti, kteří s ním mají nahledáno budou souhlasit, že hloubka na kopání okolo 18 - 20 cm na kolečka je dostačující.
Samozřejmě, toto NENÍ detektor na speciální hledání Exclamation
Ale pro hledání na poli a rovinatých terénech, a pro běžném hledání, je to myslím to pravé, i to ořechové Very Happy
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: neděle 22. červen, 2008 19:27    Předmět: Citovat

I mě se to tak jeví, ačkoli jsem jen hledačské "embryo".

Po týdnu hledání minciček a podobné havěti v těchto normálních terénech s kamarádem, který má 250ku
musím usoudit že to není vůbec špatné s porovnáním s mým F75.

Každé pípnutí jsme porovnávali, hádali a testovali.
Ten Garett z toho vycházel opravdu dobře, co se týká rozpoznání i diskriminace.

Musím ale říct, že já mám detík 1 měsíc a ještě ne moc vychytaný, a on už hledá pár let. Tam je vidět pak i zkušenost a praxe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: neděle 22. červen, 2008 19:56    Předmět: Citovat

Pánová zdravím Vás,mám také 250 ACE s větší cívkou a můžu s Váma plně souhlasit.Když hledám na poli tak se nestačím divit jakou drobot nacházím a docela hluboko.Kamarádi jako TARS nebo KERIM Vám to můžou dokázat Wink Mnoho zdaru a nálezů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 23. červen, 2008 14:20    Předmět: Citovat

HonzaH napsal:
Pánová zdravím Vás,mám také 250 ACE s větší cívkou a můžu s Váma plně souhlasit.Když hledám na poli tak se nestačím divit jakou drobot nacházím a docela hluboko.Kamarádi jako TARS nebo KERIM Vám to můžou dokázat Wink Mnoho zdaru a nálezů Smile


Věřím, Garretty znám a vím, co dokáží. A ta zlepšená kvalita některých inovovaných typů, mezi něž patří i ACE 250, ta už stojí za povšimnutí.
Přeji hezké nálezy všem majitelům žluťásků .... a těm ostatním samozřejmě též.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 24. červen, 2008 23:51    Předmět: Těžké rozhodnutí Citovat

Ze všech těhle detiku bych sáhl po F4 protože 5.9 kHz ji jasně předurčuje na hledáni mincí včetně drobností tak je i stavěn a nato mi stačí jedná cívka u terry bys musel použít dvě 7.5 kHz a 18.75kHz a potom se může rovnat F4,to že seF4 splete při určováni silně zkorodovaného železa je sice jeho slabinou ale to nezvladnou kvalitně ani jiné detektory o podstatně vyšší cenové hladiny ,baba ma pravdu že to chce vyzkoušet v terenu a pak se rozhodovat protože např.nemám vyzkoušenou inovovanou verzi ACE 250,Honzo H u staršího typu ACE s větší cívkou jsem si na drobné věci ani nešáhl,zato železo poměrně hluboko což smekám tedy bez problemu včetně velké barvy IDE.
Feri budu konečně příští týden v Praze tak SZ.dám ti vědět.
ahoj gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KUTAC
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: pátek 27. červen, 2008 8:54    Předmět: Citovat

Neviem ci moje rozhodnutie bol spravne alebo spatne ,ale vymenil som ACE 250 za Tesoro uMax Silver s dorobenym Ground balancom a tresh holdom
Co VY na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 27. červen, 2008 15:15    Předmět: Citovat

KUTAC napsal:
Neviem ci moje rozhodnutie bol spravne alebo spatne ,ale vymenil som ACE 250 za Tesoro uMax Silver s dorobenym Ground balancom a tresh holdom
Co VY na to?

A co hlasitost, je regulovatelná? Já mám ještě doma nějaké schéma předchozí verze.... Ale, pokud Ti detík vyhovuje a šlape podle Tvých představ, nezbývá, než Ti pogratulovat a popřát mnoho úspěchů.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO