Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 661 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F4 a Myšák Veverka.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F4
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. červenec, 2008 19:23    Předmět: F4 a Myšák Veverka. Citovat

Tak už je doma!Počáteční euforie nezklamala.Ale už nějak vychládá.Přiznávám,že jsem odkojen Coinstrikem a je to znát.Je to stále dobrý detektor,ale poněkud zlobí.
Při hledání v bouřce detekuje vzduch-pochopím,ale po dnešním hledání jsem docela rozhozenej.Nevím jak u ostatních značek ale ten můj zlobí v dešti.A to podstatně.Pípal tak,že jsem to musel vzdát a rozmrzenej jsem odjel domů.Snížil jsem snad všechno co jde abych odrušil nežádoucí vlivy prostředí, ale nic z toho se nestalo.Místo vytouženého hledání jsem hodinu čuměl do papírů a snažil se nápravu.Žel marně.U Coinstriku takovej problém nikdy nebyl.Ani pod vysokým napětím.
Máte stejný problémy s vodou jako já?
A poslední kapku tomu dali kryty na cívky.Kryt na 11"eliptiku sedí pouze na oko.Zamáčknout nelze a neustále vystřeluje od cívky a o 8" ani nemluvím.Ta tam nejde vůbec.Velikostně stejná ale u patky je tak nějak úplně jiná.tudíž nepoužitelná bez drastickýho zásahu do konstrukce krytu.
Vaše zkušenosti??????????? Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. červenec, 2008 19:31    Předmět: Citovat

A ještě jedna věc.Při úplném rozložení detektoru(odstranění cívky,zbyde jenom tyč a jednotka)pípá taky.Je to normální???? chyba chyba muhehe
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. červenec, 2008 22:57    Předmět: Re: F4 a Myšák Veverka. Citovat

Mysak Veverka napsal:
Tak už je doma!Počáteční euforie nezklamala.Ale už nějak vychládá.Přiznávám,že jsem odkojen Coinstrikem a je to znát.Je to stále dobrý detektor,ale poněkud zlobí.
Při hledání v bouřce detekuje vzduch-pochopím,ale po dnešním hledání jsem docela rozhozenej.Nevím jak u ostatních značek ale ten můj zlobí v dešti.A to podstatně.Pípal tak,že jsem to musel vzdát a rozmrzenej jsem odjel domů.Snížil jsem snad všechno co jde abych odrušil nežádoucí vlivy prostředí, ale nic z toho se nestalo.Místo vytouženého hledání jsem hodinu čuměl do papírů a snažil se nápravu.Žel marně.U Coinstriku takovej problém nikdy nebyl.Ani pod vysokým napětím.
Máte stejný problémy s vodou jako já?
A poslední kapku tomu dali kryty na cívky.Kryt na 11"eliptiku sedí pouze na oko.Zamáčknout nelze a neustále vystřeluje od cívky a o 8" ani nemluvím.Ta tam nejde vůbec.Velikostně stejná ale u patky je tak nějak úplně jiná.tudíž nepoužitelná bez drastickýho zásahu do konstrukce krytu.
Vaše zkušenosti??????????? Crying or Very sad Crying or Very sad
---Coinstraik je určitě gut mašina....nějaké novoty F2....atd jsou hračky pro děti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. červenec, 2008 23:38    Předmět: Re: F4 a Myšák Veverka. Citovat

cortes napsal:
Mysak Veverka napsal:
Tak už je doma!Počáteční euforie nezklamala.Ale už nějak vychládá.Přiznávám,že jsem odkojen Coinstrikem a je to znát.Je to stále dobrý detektor,ale poněkud zlobí.
Při hledání v bouřce detekuje vzduch-pochopím,ale po dnešním hledání jsem docela rozhozenej.Nevím jak u ostatních značek ale ten můj zlobí v dešti.A to podstatně.Pípal tak,že jsem to musel vzdát a rozmrzenej jsem odjel domů.Snížil jsem snad všechno co jde abych odrušil nežádoucí vlivy prostředí, ale nic z toho se nestalo.Místo vytouženého hledání jsem hodinu čuměl do papírů a snažil se nápravu.Žel marně.U Coinstriku takovej problém nikdy nebyl.Ani pod vysokým napětím.
Máte stejný problémy s vodou jako já?
A poslední kapku tomu dali kryty na cívky.Kryt na 11"eliptiku sedí pouze na oko.Zamáčknout nelze a neustále vystřeluje od cívky a o 8" ani nemluvím.Ta tam nejde vůbec.Velikostně stejná ale u patky je tak nějak úplně jiná.tudíž nepoužitelná bez drastickýho zásahu do konstrukce krytu.
Vaše zkušenosti??????????? Crying or Very sad Crying or Very sad
---Coinstraik je určitě gut mašina....nějaké novoty F2....atd jsou hračky pro děti


Ahoj Cortes.
Coinstrike je fakt dost dobrá mašina.Ale s těma hračkama s tebou nesouhlasim.Podle toho jak se choval z prvu mě byl milej.Je o poznání lehčí a to je znát.A rozlišení taky super.Sice nemá takový parametry jako Coinstrike ale dá se s ním leccos najít.Jen mě překvapila citlivost.Teda jestli je to v tom.Nepřipadá mi že detík kterej ve svý době stál 32000,- by byl v citlivosti horší než detík za 11000,-.problém bude možná v tý vodě.Asi opravdu se to má přikrejvat nějakým pytlíkem či co já vím.U toho Coinstrika jsme se nemuseli ničeho bát.Šlapal a šlape v poho...Ta F4 je taková moc fórová.Myslim tim taková hrozně jednoduchá.Provedením atd atd.Uvidíme zítra.F4 už se suší.Přijde mi to jako šetření na detíku ale aby se prodával za větší cenu než doopravdy stojí......Něco jako Favorit.....Samej plech a hovno z toho.... Rolling Eyes
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 0:19    Předmět: Citovat

No právě...Detektor musí něco umět a něco vydržet.jednoduchá rovnice.jedno bez druhého je šetření na něčem = možná levnější detektor ..za cenu něčeho co nevydrží nebo tomu něco vadí---rosa--zavadění o trávu--napětí--(to vádí nejednomu detektoru)..atd..Nechcu tu byt za nějakého ...... ale z mého pohledu trochu válkařa a hlavně polařa co hledá kolečka je detektor ten CO--bude hledat za každého času--)) i za mokra bez prozvuků,vydrží v něm baterky aspoň 20 hodin,supr diskriminace,lehounký,najde i kolečka 0,25g,je rychlej,dokáže najít barvu mezi barvou atd,atd...Píše ze mě i chlast Laughing ,ale stojím si zatím...hodně úspěchů s tím co máš.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 7:34    Předmět: Citovat

Ahoj Mysáku to jsi mě docela překvapil Shocked F4 jsem vlastnil a chodil jsem s ní asi 4 měsíce ale ty problémy co popisuješ jsem rozhodně neměl je pravda že pod vysokým napětím občas zlobila ale v dešti byl detík naprosto v pohodě takže si myslím že by se mohlo jednat o nějakou závadu jinak si to co popisuješ neumím vysvětlit Sad
Návrat nahoru
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 9:12    Předmět: Citovat

Povráva sa, že F4 sú nepodarky.
Musím teraz konštatovať ako Petronius škoda že Fisher nevylepšuje už aj tak dobré analogy. Sad
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 11:59    Předmět: Citovat

Ahoj kluci.
Díky za rady.Já jsem to včera vysoušel fénem asi 2 hodiny a dneska jsem to byl odzkoušet a funguje zas tak má.Hoďku v lese a hoďku na zarosené louce.Ještě uvidím co udělá déšť s překrytou krabicí igelitem.
Díky moc a všem slušným hledačům skvělý nálezy a ať to pípá... pohoda
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 14:25    Předmět: Citovat

Mysak Veverka napsal:
Ahoj kluci.
Díky za rady.Já jsem to včera vysoušel fénem asi 2 hodiny a dneska jsem to byl odzkoušet a funguje zas tak má.Hoďku v lese a hoďku na zarosené louce.Ještě uvidím co udělá déšť s překrytou krabicí igelitem.
Díky moc a všem slušným hledačům skvělý nálezy a ať to pípá... pohoda

Podle mě bude problém s cívkou.....jde do ní vlhkost a proto ti detík blbne....
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 14:36    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Mysak Veverka napsal:
Ahoj kluci.
Díky za rady.Já jsem to včera vysoušel fénem asi 2 hodiny a dneska jsem to byl odzkoušet a funguje zas tak má.Hoďku v lese a hoďku na zarosené louce.Ještě uvidím co udělá déšť s překrytou krabicí igelitem.
Díky moc a všem slušným hledačům skvělý nálezy a ať to pípá... pohoda

Podle mě bude problém s cívkou.....jde do ní vlhkost a proto ti detík blbne....


To neee.Dneska jsem s ní hoďku projížděl zarosenou louku a nic.Já bych to viděl ještě na zkoušku v dešti.Hodím krabici do igelitvýho sáčku a uvidim.
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 18. srpen, 2008 20:57    Předmět: Citovat

Mysak Veverka napsal:
A ještě jedna věc.Při úplném rozložení detektoru(odstranění cívky,zbyde jenom tyč a jednotka)pípá taky.Je to normální???? chyba chyba muhehe
Čau Myšáku, už jsi zjistil co to je?Mně to má F2 dělá taky-po odpojení cívky jednotka pípá jak blázen-po zapojení se to zas trochu zklidní Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 18. srpen, 2008 21:19    Předmět: Citovat

Po odpojení cívky bude pískat skoro každý každý detektor a některý dokonce se i zblázní a nebude k zastavení(vypnutí).Což je normální protože jednotka funguje ale nemá co vyhodnocovat protože ji chybí komunikace s odpojenou cívkou.
Takže se nedivte?
Takový dovětek - vysílaný a přijimaný signal se v konektoru kříží a to způsobuje to totalni rušení.
gabriel.7


Naposledy upravil gabriel.7 dne úterý 19. srpen, 2008 7:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 18. srpen, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Cornus F4 je hybrid který má Biaxialní cívku jako F75 ale o jiné frekvenci,a koncentriku totožnou jako F2.Pokud řekneš nepodarek tak mi řekni konkretně v čem,protože Petronius ji vůbec nerozumí ani ji nevyzkoušel ale zase se podle všeho vyzná v analogech?Což zase neni moje silna stránka protože mně neberou i když jsem jich pár vyzkoušel tam totiž fakt musíš poslouchat se sluchátky což mně vadí.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 2:20    Předmět: Citovat

[quote="gabriel.7"]Po odpojení cívky bude pískat skoro každý každý detektor a některý dokonce se i zblázní a nebude k zastavení(vypnutí).Což je normální protože jednotka funguje ale nemá co vyhodnocovat protože ji chybí komunikace s odpojenou cívkou.
Takže se nedivte?
gabriel.7

Naprostý souhlas.Ještě jsem k tomu zjistil prasklou nebo prořízlou bužírku asi 10 cm od cívky na kabelu.Zaizoloval jsem jí a vše v pořádku.Od tý doby maká jak vzteklá.Jsem s ním již naprosto spokojenej.Fakt mi teď sedne.A troufám si říct,že se stříbrňáčky jen hrnou. Very Happy
Ale Coinstrike je taky gut.Nezanevřel jsem.Huba by mi musela upadnout i s rukama kdybych na něj řek cokoli špatnýho.
Po ořezání krytu na cívku u tý F4 zmizelo i to falešný pípání.I když drastickej způsob to teda byl.Nášlap nepomáhal,tak jsem to vzal zhurta.(Jakýpak sraní s mladou paní).A funguje.Poprvé na posečeným jsem myslel,že se fakt zjevim.Každou chvilku rušení a falešnej signál.Po nasazaní krytky je klídek.
A díky za ten návod....
Mysak Veverka
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 7:48    Předmět: Citovat

Netvrdím, že je nepodarok, osobne ju nepoznám iba viem, že viacerí mali problém s novou F4.
Môže byť, že teraz je konštrukčná alebo výrobná vada odstránená.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 13:19    Předmět: Citovat

Ja mam uplně prvni F4 a mam uplně stejný problem jako F75 a to je rušení,při vysoké citlivosti totiž v terenu kde jsou např. kanalizace,dokonce i meliorace nebo nějaké potrubí tak tenhle detektor reaguje přeskakováním IDE čísel,takže si myslíš že maš prozvuky ovšem ten problem je jinde a to muže reagovat ve vzdalenosti i 20 m,nebo se tam sráží vysílací vlny,někdy stačí přehodit baterky protože jedna je už vyštavena a druha na 50 %,těch ????? je u všech detektoru hodně a nejedná se jenom o Fišu kdyby nebyl tak citlivý tak by se snim nedaly najít takové drobnosti,mi dělal problem kryt cívky tak hledam bez něj.Další problem je konektor že si musíž hlidat aby byl pořadně zasunuty,pokud se při hledani povytahne tak je hned náběh na falešné signaly což se týka všech detektoru které nemají šroubovatelný konektor.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 13:52    Předmět: Citovat

gabriel.7 napsal:
Ja mam uplně prvni F4 a mam uplně stejný problem jako F75 a to je rušení,při vysoké citlivosti totiž v terenu kde jsou např. kanalizace,dokonce i meliorace nebo nějaké potrubí tak tenhle detektor reaguje přeskakováním IDE čísel,takže si myslíš že maš prozvuky ovšem ten problem je jinde a to muže reagovat ve vzdalenosti i 20 m,nebo se tam sráží vysílací vlny,někdy stačí přehodit baterky protože jedna je už vyštavena a druha na 50 %,těch ????? je u všech detektoru hodně a nejedná se jenom o Fišu kdyby nebyl tak citlivý tak by se snim nedaly najít takové drobnosti,mi dělal problem kryt cívky tak hledam bez něj.Další problem je konektor že si musíž hlidat aby byl pořadně zasunuty,pokud se při hledani povytahne tak je hned náběh na falešné signaly což se týka všech detektoru které nemají šroubovatelný konektor.
gabriel.7

Nevím, kde jsi vzal, že F75ku ruší při vysoké citlivosti kanalizace, nebo nějaké potrubí nedejbože meliorace. Jediné, co moji mashinku ruší, je určité vysoké napětí - nevím které, ale pod nějakýma drátama hledat můžu v poho a pod jinýma s vys. citlivostí neé. Další, co ho ruší, je určitý typ ohradníku - konkrétně s pulzním vysokofrekvenčním zdrojem. Ještě při dráze, když zrovna projíždí el. vlak. Jo a ještě el. vedení v zemi a vysílač GSM, ale ten jen do pár metrů a když stáhnu citlivost pod 70, tak v poho hledám. A konektor má naše F75ka naštěstí šroubovací, oproti F70, jak píšeš. Já to nemohu potvrdit, neb jsem 70ku ještě ani neviděl. Ale i ten šroubovací, pokud není dostatečně utažený, tak může způsobovat pěknou paseku, jak se mi to jednou také stalo, než jsem přišel na to, co to dělá.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 13:59    Předmět: Citovat

Teď to čtu pozorněji a asi jsi to myslel tak, že máš jako F75ka také problém s rušením, jenže u Tebe je to rušení tím, cos popsal. Nepsal jsi konkrétně, čím je F75ka rušená, tak se omlouvám.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 20:36    Předmět: Citovat

F 70 má šroubovací konektor, alespoň ten můj... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 19. srpen, 2008 23:46    Předmět: Citovat

Takže to upřesním některé meliorace totiž jsou tvořené litinovými trubkami a detík reaguje velmi silně byť jsou poměrně hluboko.Dale jedná se o F4 s F 75 toho mama taky nachozeno v různem prostředí hodně,ale nějak mně zase až tak neoslovila kvůli spoustě nevyužitelnosti nastavení které poskytuje.Ten konektor je hodně důležity protože jeho vinnou je hodně prozvuku pokud neni na dorazu.F 70 ma šroubovatelný konektor.Další rušení vznika od cívky která ma krytku když se tam dostane hlina s drobnou korozí a něco vody tak to je totalka.
Potrubím kterým procházi plyn cca 1.6 m hluboko stejně jako F4 tak i F75 reaguje nestabilitou už od 20m citl. 70 nebo na 70%,např MP a SE reagovaly okolo 6 m.Mam vytypovane lokality kde pravě jsou takové podminky,takže na nich zkouším všechny detíky od nejnižší citlivosti až po max.citlivost.I při nejnižší citlivosti tam detík vrni jako kočka ale da se tam hledat protože ten signal reguje stabilním IDČ.Ten ohradnik u F70 i když vyladím kanal s nejmenším rušením reaguje ještě dál než F 75 tadyk zase F4 je podstatně stabilnější je to dané ale nižši frekvenci na které hledá.Frekvence ma poměrně velký vliv na prozvuky protože (libi se mi takové vyjadření :muj detektor nemá prozvuky,ale taky nema takovou citlivost na drobnosti) Dale mam několik míst kde se střetávají vysílací vlny z vysílaču tak tam je radost chodit a zkoušet citlivost ale lze tam taky najít.
Potom mam několik lomu kde se těžila železná ruda,tak tam zase zkouším mineralizaci a filtry nastavení.
Kde jsem to vzal je všechno z terenu protože o detíku který jsem nezkoušel se nebudu vyjadřovat jak reaguje, tady přebíram zkušenosti vlastníku což taky sdělím že je to pouze převzaná informace a doufam že to jsou stejné poznatky jako moje z terenu,protože pokud je to pitomost tak to lze poznat.
VN -rušilo každý detektor některý víc jiný míň tadyk to ani nehodnotím protože to je logické.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F4 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO