Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1294 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s novým explorerem / vyřešeno
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: úterý 15. červenec, 2008 22:24    Předmět: Problém s novým explorerem / vyřešeno Citovat

Tak mi dnes došel Explorer a hned řeším jeden problém Sad
Detektor je silně nestabilní, jakákoliv citlivost vyšší jak 24 vede k vydávání falešných signálů které skáčou všude možně. To se děje při nastavení jakékoliv hodnoty treshold jenom bych řekl že hodnoty 1,2,3 jsou ještě horší jak ostatní. Testoval jsem to i s detektorem zvednutým dovzduchu. Tlačítko Noise cacel na to nemá žádný vliv. Chci jen potvrdit že tohle není normální protože jestli jo tak se citlivost ...,30,31 hodí akorát pro masochysty.
Když použiju automatické vyladění citlivosti tak to ustane ale hlobkový dosah se zmenší tak na 75%-50% což je nepřípustné Sad

Jo a cívku mám standartní 11"


Naposledy upravil Kar dne čtvrtek 31. červenec, 2008 11:35, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 8:27    Předmět: Citovat

a kde jsi to zkoušel? Doma nebo venku? Doma se to takhle chovat může, případně i ve městě kde je hodně emg rušení, přípdaně před bouřkou. Vyzkoušej ve volné krajině. Nestabilita při nízkém tresholdu je podle mě normální - taky mě to zlobilo.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 10:31    Předmět: Citovat

Zkoušeno samozřejmě venku kde poblíž nejsou žádné dráty, vysílače a nic podobného. Za nízký treshold považujete i 7,8 Question Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 10:46    Předmět: Citovat

Kar napsal:
Zkoušeno samozřejmě venku kde poblíž nejsou žádné dráty, vysílače a nic podobného. Za nízký treshold považujete i 7,8 Question Sad


Skús ho resetnúť. ( podržíš tlačítko trochu dlhšie ) Treshold mám stabilne na minime (asi 1) Nastavenie stále AM a citlivosť na automatike 30-32, bez cca 24-30. Jediné čo prepínam podľa lokality je fast/normál. Občas nie je možné hľadať bez automatiky. Neprišiel som zatiaľ na to čím to je. Na tých istých miestach je to raz v pohode a inokedy nie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 11:04    Předmět: Citovat

No když zapnete automatiku tak je snad jedno jaké číslo tam máte nastavené ne ? Jinak s automatikou je to stabilní ale dosah klesne asi na polovinu (test na vzuchu). Ještě mě napadlo jestli to nemůže být napájením, já používám nabíjecí baterie a ty mají menší napětí než normální. Ale asi to je blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 11:12    Předmět: Citovat

Měl jsem taky problem, ale zjistil jsem, že to udělal přechod z ACE na Explorera. Prostě jsem si zvyknul na ticho, kde nic neni.
Návrat nahoru
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 12:57    Předmět: Citovat

Napajanie nemá vplyv, to sa tu niekde preberalo. Air test by som nebral vážne. Skús kopať chvíľu všetko Wink a potom uvidíš. Na Tvojom mieste by som to skúsil tam kde Ti pred tým ACE dávalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 13:15    Předmět: Citovat

Tak jsem zašel na pole a trochu to otestoval. Detektor namířený cívkou k nebi byl silně nestabilní, když jsem zapl automatiku tak se to uklidnilo. Pak jsem detektor postavil cívkou na zem a automatiku vypl. A bylo ticho, detektor celkem slušně stabilní Smile A to tam byla citlivost 30 !! Shocked
Pak jsem si vytypoval jednu cestičku a prošel ju nejdříve s garrettem. Šel jsem velice pečlivě abych nevynechal ani kousíček a kopl jsem dvě mince. Potom jsem přehodil na Minelaba a prošel tu samou cestu znovu. Vypadly z toho další 4 mince z toho jeden stříbrňáček. Takže celkem spokojenost Smile
Jediny co mě štve je že ten minelab aby byl stabilní musí být pořád cívkou namířený k zemi. Stačí ho odložít na zem tak že stojí na hraně cívky a už opět vyhrává Sad A při každym kopání se mi ho vypínat nechce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 13:31    Předmět: Citovat

Tiez si myslim ze EX je v poriadku.Snad si si nemyslel ze zoberes EX-a a ides.Che to cas a chut zvladnut tento stroj.Aj ja som zacinal s ACE150,takze viem o com hovorim.Pokial chces ist hlbsie ako ostatni musis si zvyknut na ten orchester.Na zaciatok mozes potiahnut Iron Mask doprava a zapni automatiku.Zvukov bude menej a stratis na dosahu,ale bude to stabilnejsie.Kazdy si najde nejake to svoje nastavenie,ktore mu vyhovuje.Osobne mam citlivost okolo 24-26 zvycajne bez zapnuteho Iron Mask tj all metall.Tresh nepouzivam,mam ho tesne pod prahom pocutelnosti.Najhorsia je
ta rychlost.Ked stym budes mavat ako s ACE,kludne sa moze stat ze nechytis mincu 20cm vedla ineho kovu v smere hladania.
Nie je to detik pre kazdeho a vela ludi to uz vzdalo.Vratilo sa k tichsim,lahsim a dosahovo priemernym masinam.Maju klud,lahsie ruky a neriesia rozdiel 5 cisel na mincu oproti EX
EX sa sam doladzuje,tj potrebuje zem a nie air
_________________
= XLT / EXll =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 13:45    Předmět: Citovat

derick napsal:
prahom pocutelnosti.Najhorsia je ta rychlost.Ked stym budes mavat ako s ACE,kludne sa moze stat ze nechytis mincu 20cm vedla ineho kovu v smere hladania.Nie je to detik pre kazdeho a vela ludi to uz vzdalo.Vratilo sa k tichsim,lahsim a dosahovo priemernym masinam.Maju klud,lahsie ruky a neriesia rozdiel 5 cisel na mincu oproti EX
EX sa sam doladzuje,tj potrebuje zem a nie air


Som rád, že sa ukázal rozdiel. Tam kde ACE 150 by si sa mal s SE dostať aj s malou cievkou. Podľa mňa treba v " Bordeli ", alebo pri rýchlom hľadaní nastaviť FAST, stratíš síce trochu ( dosah/identifikáciu ), ale tá odozva je rýchlejšia. Pomôže pri rýchlejšom kroku, alebo pri blízko ležiacich cieľoch.
Ono sa to tu už tiež preberalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 18:45    Předmět: Citovat

TO Kar : Ahoj musím tě také uklidnit je to velká změna a za chvíli si zvykneš já jsem měl Quattro a mám i X-Terru takže mě Explorer zas tak moc nepřekvapil a musím říct že je to nejlepší stroj co jsem držel v ruce Smile a možná je to tím že verze Profesional kterou vlastním je vychytanější než předchozí SE Smile přeji ti s novou mašinkou hodně štestí..
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 16:09    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
TO Kar : Ahoj musím tě také uklidnit je to velká změna a za chvíli si zvykneš já jsem měl Quattro a mám i X-Terru takže mě Explorer zas tak moc nepřekvapil a musím říct že je to nejlepší stroj co jsem držel v ruce Smile a možná je to tím že verze Profesional kterou vlastním je vychytanější než předchozí SE Smile přeji ti s novou mašinkou hodně štestí..


Co to znamená Profesional? Jaký je rozdíl mezi SE?
Návrat nahoru
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 16:42    Předmět: Citovat

Myslím že největší skok je v té nové cívce a novém softu a prý má nový procesor ale to nevím jistě každopádně je fakt že nějaká změna proběhla Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červenec, 2008 21:03    Předmět: Citovat

nova civka bude urcite hlavni duvod ale software je tam jiny oproti SE nebo si to jenom myslis?ma nekdo zde takovou informaci?
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 30. červenec, 2008 10:06    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
TO Kar : Ahoj musím tě také uklidnit je to velká změna a za chvíli si zvykneš já jsem měl Quattro a mám i X-Terru takže mě Explorer zas tak moc nepřekvapil a musím říct že je to nejlepší stroj co jsem držel v ruce Smile a možná je to tím že verze Profesional kterou vlastním je vychytanější než předchozí SE Smile přeji ti s novou mašinkou hodně štestí..

Ještě doplním souseda, s tímto detíkem je potřeba velmi mnoho TRPĚLIVOSTI a stále se učit! Ve velmi zamořených lokalitkách zapínám FAST a automatiku a ubere to pouze cca 5% hloubky! Exclamation
Přeji všem hodně zdaru s tímto neobyčejným strojkem... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 30. červenec, 2008 10:40    Předmět: Citovat

Ahoj kluci - tak jak je to s tím novým krámem ??? - Má to nějakej novej soft.či ne ??? Je nová cívka dobrá??? A je kompatibilní se starším SEčkem??? Zatím jsem se nic nedozvěděl - Kaprále jak to je???? Question
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 30. červenec, 2008 15:59    Předmět: Citovat

ahoj cívka je kompaktibilní i se starší verzí Sečka, je lehčí o pár deka, software by měl být také trochu vylepšený, co jsem se dočetl týká se to pinpointu a nějakých drobnějších změn v menu. Jinak, ale nic revolučního, v podstatě to samé jako tvé starší Séčko.
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 30. červenec, 2008 16:29    Předmět: Citovat

habros napsal:
ahoj cívka je kompaktibilní i se starší verzí Sečka, je lehčí o pár deka, software by měl být také trochu vylepšený, co jsem se dočetl týká se to pinpointu a nějakých drobnějších změn v menu. Jinak, ale nic revolučního, v podstatě to samé jako tvé starší Séčko.


Ahoj brachu dlouho jsem tě tady neviděl - takže jen nafouklá bublina - to se dalo čekat ! Uvidíme,jakou udělají kluci zkušennost ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. červenec, 2008 11:39    Předmět: Citovat

Tak jenom krátký report.
Detektor je naprosto super, na místě kam chodím ze zoufalosti sem kopl už dvě stříbra. Teď se nemůžu dočkat až posečou jedno extra-dajné políčko,od tama jich ponesu snad hrst Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. červenec, 2008 11:51    Předmět: Citovat

Ahoj Kare- jen abys nebyl zklamán- někdy moc očekávání škodí- dvě stříbrnky ještě nevypovídají o vlastnostech detektoru - to bych se tady na vlasnosti dávno neptal a byl bych jen spokojen !!!! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO