Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 492 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

"Dohledavač" Whites Bullseye II
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 12:47    Předmět: "Dohledavač" Whites Bullseye II Citovat

Již pár let používám detektor Whites DFX a jsem s ním velmi spokojen, nedávno jsem k němu přikoupil z USA 18" palcovou cívku. Jak jsem v praxi zjistil tato cívka je velmi citlivá i na drobné mince . Nezaznamenal jsem žádný rozdíl mezi standartní a 18 ti palcovou. Tohle je pouze můj názor.S osmnáctipalcovou cívkou se např. 1 Heller R-U poněkud hůře a neobratně dohledává. A proto jsem se rozhodl koupit od firmy Kellyco dohledavač od firmy: Whites 120mm Bullseye II. Doufal jsem,že minci dokáže najít alespon v pěti centimetrech a tím trochu usnadní dohledávání .
Hned jak mi přišel začal jsem zkoušet dosah. Mé rozčarování nebralo mezí
Takový šmejd jsem od firmy Whites opravdu nečekal.
Můj test: Poslední Českosloveskou pětikorunu ,průměr 26 mm
je schopen přístroj najít pokud mince leží vodorovně (položená na stole)
z necelých 20 mm . Pokud je mince jakoliv nakloněna dosah se radikálně snižuje . Pokud by mince stála na hraně musí se sonda mince dotknout,aby ji zaznamenala. Na standartní vojenskou helmu přístroj reaguje z necelých 5 cm. To,už dodávám jen tak pro pobavení.
Můj záver je,že tento přístroj je pro hledače naprosto zbytečný drek,dokonce i elektikářský "detektor" na vyhledávání drátů ve zdi od firmy Proxxon má stejný nebo dokonce i vyšší dosah.
S pozdravem kuzmič
Návrat nahoru
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 13:20    Předmět: Citovat

Laughing tak si vyzkoušejte jiné typy pinpointerů, domnívám se, že BULLSEYE II je jeden z nejlepších dohledávačů na trhu. Dohledávačka slouží k dohledání předmětu nikoliv k jeho hledání Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 13:24    Předmět: Re: "Dohledavač" Whites Bullseye II Citovat

kuzmic napsal:
Již pár let používám detektor Whites DFX a jsem s ním velmi spokojen, nedávno jsem k němu přikoupil z USA 18" palcovou cívku. Jak jsem v praxi zjistil tato cívka je velmi citlivá i na drobné mince . Nezaznamenal jsem žádný rozdíl mezi standartní a 18 ti palcovou. Tohle je pouze můj názor.S osmnáctipalcovou cívkou se např. 1 Heller R-U poněkud hůře a neobratně dohledává. A proto jsem se rozhodl koupit od firmy Kellyco dohledavač od firmy: Whites 120mm Bullseye II. Doufal jsem,že minci dokáže najít alespon v pěti centimetrech a tím trochu usnadní dohledávání .
Hned jak mi přišel začal jsem zkoušet dosah. Mé rozčarování nebralo mezí
Takový šmejd jsem od firmy Whites opravdu nečekal.
Můj test: Poslední Českosloveskou pětikorunu ,průměr 26 mm
je schopen přístroj najít pokud mince leží vodorovně (položená na stole)
z necelých 20 mm . Pokud je mince jakoliv nakloněna dosah se radikálně snižuje . Pokud by mince stála na hraně musí se sonda mince dotknout,aby ji zaznamenala. Na standartní vojenskou helmu přístroj reaguje z necelých 5 cm. To,už dodávám jen tak pro pobavení.
Můj záver je,že tento přístroj je pro hledače naprosto zbytečný drek,dokonce i elektikářský "detektor" na vyhledávání drátů ve zdi od firmy Proxxon má stejný nebo dokonce i vyšší dosah.
S pozdravem kuzmič
Zdravím ,s těmi parametry identifikace mince co popisuješ mi to přijde jako technický problém přístroje . Měl jsem to očko od Whitese zapůjčeno od kolegy , sice jsem potom zakoupil jinou dohledávačku ale ta čísla byly úplně jiná . Jsem zvědavý jestli se ozve někdo kdo s ní pracuje .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 15:20    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že máš asi vadnej kousek. Pětikačku jsem sice nezkoušel, ale sockorunu mi bere při nastavení max. citlivosti na 5 - 6 cm. Jediný co mi vadí je, že nastavovaci knoflík jde příliš lehce otáčet. Takže když si ji při hledání nacpu do boční kapsy u maskáčů vytáhnu ji většinou rozladěnou. Rolling Eyes Ale to se dá taky řešit, jen mít čas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 16:46    Předmět: Citovat

Koupil jsem si dohledávačku Scanmaster za dost peněz a ty dosahy jsou podobně mizerné,minulý týden vypustila duši definitivně.
Toho Proxxona jsem mněl doma už dávno tak ho ted používám,v rozhráblé hlíně hledá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 18:12    Předmět: Citovat

??

Naposledy upravil Jerry.M dne středa 24. prosinec, 2008 13:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 21:39    Předmět: dohledavačka Citovat

Takže každý pinpointer slouží k dohledáváni to znamená že sonda se zasune do kopané díry a obkrouží se po obvodu kopané jamky,pokud by sonda měla dosah na soc. korunu např cca 10 cm tak nebudeš moci určit přesné místo hledaného předmětu a hlavně vzdalenost,potom při kopani by jsi každý nález mohl poškodit,a pokud je mince na hraně tak logicky menší plocha kovu ma menší dosah(je to stejne jako u detektoru,tam taky minci na hraně nevezmeš stejně hluboko jako minci na plochu) ale při krouživém pohybu sonda bere i čast plochy mince takže dosah je tim padem větší,a víš že cca.2 cm můžeš odebrat aníž poškodíš minci,a při signalu je misto naprosto přesně určitelné a tudiž nalez nepoškodíš.Takže kuzmič až ji využiješ při hledáni tak potom jej můžeš posuzovat,ja bez něj si hledáni nedokažu představit protože,když ho nemám tak dohledáváni čehokoliv je minimalně o 30 % delší včetně možnosti poškození nalezu.Pokud je půda měkká a nález ma být v 1" tak zasunu sondu do půdy ani nemusím kopat pro určení nalezu,těch možnosti dohledavani např.kde jsou kořeny tak tam tuhle věcičku oceníš maximálně,včetně kamenité půdy.
Jerry.M už jednou jsem se tě dotazoval ať mi popišeš tu dohledavačku s lepším dosahem což jsi nechal bez konkretní odpovědi,protože to už pak asi není dohledavačka ale detektor na hledání.Dohledavačka ma tvar vysílačky a sonda ma tvar antény.Prosim napiš nám značku atˇji můžu otestovat.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 21:58    Předmět: Citovat

White's Bullseye II Pinpoint dosach 3-5 cm,dostal jsem ji s White's DFX 300
http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/dfx_300_metal_detector.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 0:46    Předmět: pinp. Citovat

Tedˇjsem se vratil z vycházky takže v noci dohledavani pinpointrem se skutečně ocení.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pátek 25. červenec, 2008 11:06    Předmět: Citovat

Mě BULLSEYE II bere soc korunu (venku) na cca 6-7cm.
Jsem snim naprosto spokojenej Smile
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 25. červenec, 2008 12:35    Předmět: Citovat

Mám ho také, více jak rok a použití bez nejmenšího problému - naprostá spokojenost Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pátek 25. červenec, 2008 17:41    Předmět: Citovat

??

Naposledy upravil Jerry.M dne středa 24. prosinec, 2008 13:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 9:56    Předmět: Citovat

Jerry.M: Na vzduchu, v zemi sem to ještě neměřil.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 19:45    Předmět: Citovat

??

Naposledy upravil Jerry.M dne středa 24. prosinec, 2008 13:54, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 19:49    Předmět: Citovat

dyť kouzlo našeho koničku je hlavně taky v tom šťarani se v hlině třeba několik minut, než se to cosi najde. Podle mě o to ten dohledavaček okrada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 04. srpen, 2008 19:54    Předmět: Citovat

Pan-zer napsal:
dyť kouzlo našeho koničku je hlavně taky v tom šťarani se v hlině třeba několik minut, než se to cosi najde. Podle mě o to ten dohledavaček okrada.
Někdy je to fakt supr , když ti v ruce pořád něco píská a nic nevidíš a pak už to čtyřikrát prosypeš , tu hromádku hrabanky a je to malý kousek drátku Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 18. duben, 2009 14:15    Předmět: Citovat

Nekamenujte mě, prostě je venku hnusně. Laughing

Airtest dohledávacího pinpointeru White's Bullseye II:

http://www.youtube.com/watch?v=1gwkaWXhtcA

říkal jsem si, že když už Bombero natočil skvělý test kousku od Garretta, že nebude naškodu pro porovnání vidět jiný kousek. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 18. duben, 2009 19:28    Předmět: Citovat

jak hnusně--)) ani kapka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 29. duben, 2009 11:49    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně rozhoupal a taky si koupil "býčí oko" Smile
O víkendu ho pořádně testnu.....teda vlastně už v pátek pohoda
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: středa 29. duben, 2009 14:37    Předmět: Citovat

No nevím, vibraci asi nemá a má jen jednotný tón, takže z toho nemůžeš odvodit jak jsi daleko od věci. Kromě toho při hledání je třeba robusní řešení, tenhle hledací trn bych asi brzy někde ulomil.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO