Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 662 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Explorer SE nebo Whites DFX ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GP3500



Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pondělí 14. červenec, 2008 20:04    Předmět: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

Je zde nekdo kdo ovladl oba pristroje a muze je posoudit a napsat sem svuj nazor?
Co se tyka DFX myslim ze je nesmysl jak se pise ze je treba se s nim leta ucit mozna clovek co vyjde dvakrat za mesic se s tim bude ucit rok.Jde asi spise o pochopeni jednotlivych funkci navic na netu je dostatek programu pro nase podminky.DFX zacina byt zajimavy svou cenou cca 650 liber i s postovnym....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skuhry



Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: úterý 15. červenec, 2008 10:58    Předmět: Re: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

bohuzel nemohu porovnat oba, ale co se tyce do zacatku dfx tak mi to neprislo nijak slozite, par hodin jsem jel na tovarni programek a pak zacal postupem casu neco pozmenovat, tedka mam par programu a jen prepinam a odladuju zemi/vzduch.
jinak co se tyce obchodu tak mohu doporucit joanallen.co.uk, komunikace rychla a spolehliva, v baleni k dfx mas i ten akumulator a zdroj, pak jsem objednaval v patek odpoledne a prislo to v utery PPLkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GP3500



Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: úterý 15. červenec, 2008 17:44    Předmět: Re: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

Skuhry napsal:
bohuzel nemohu porovnat oba, ale co se tyce do zacatku dfx tak mi to neprislo nijak slozite, par hodin jsem jel na tovarni programek a pak zacal postupem casu neco pozmenovat, tedka mam par programu a jen prepinam a odladuju zemi/vzduch.
jinak co se tyce obchodu tak mohu doporucit joanallen.co.uk, komunikace rychla a spolehliva, v baleni k dfx mas i ten akumulator a zdroj, pak jsem objednaval v patek odpoledne a prislo to v utery PPLkem...



DIKY ZA ODPOVED
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 15. červenec, 2008 23:44    Předmět: Re: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

GP3500 napsal:
Je zde nekdo kdo ovladl oba pristroje a muze je posoudit a napsat sem svuj nazor?
Co se tyka DFX myslim ze je nesmysl jak se pise ze je treba se s nim leta ucit mozna clovek co vyjde dvakrat za mesic se s tim bude ucit rok.Jde asi spise o pochopeni jednotlivych funkci navic na netu je dostatek programu pro nase podminky.DFX zacina byt zajimavy svou cenou cca 650 liber i s postovnym....


Co jsem zaregistroval, tak Fanu má oba. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec, 2008 19:25    Předmět: Re: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

quad napsal:
GP3500 napsal:
Je zde nekdo kdo ovladl oba pristroje a muze je posoudit a napsat sem svuj nazor?
Co se tyka DFX myslim ze je nesmysl jak se pise ze je treba se s nim leta ucit mozna clovek co vyjde dvakrat za mesic se s tim bude ucit rok.Jde asi spise o pochopeni jednotlivych funkci navic na netu je dostatek programu pro nase podminky.DFX zacina byt zajimavy svou cenou cca 650 liber i s postovnym....


Co jsem zaregistroval, tak Fanu má oba. Wink

Potvrzuji, má oba! Wink
A podle mýho názoru máš móc těžký dilema, jsou krásný oba dva... Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 17:32    Předmět: Citovat

Tak to dilema už mám taky, ale mám na miskách vah víc "hmotnosti" u Exploreru... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Slater
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.1. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 19:58    Předmět: Re: Explorer SE nebo Whites DFX ? Citovat

GP3500 napsal:

Co se tyka DFX myslim ze je nesmysl jak se pise ze je treba se s nim leta ucit mozna clovek co vyjde dvakrat za mesic se s tim bude ucit rok.Jde asi spise o pochopeni jednotlivych funkci navic na netu je dostatek programu pro nase podminky.


Je rozdíl mezi pochopením a doladit si pořádně programy. Pochopíš to všechno rychle to ano, ale programy budeš ladit dlouho i když budeš chodit 2x týdně hledat. Budeš zkoušet ktrou frekvenci, jaký čísla kopat či nekopat, jakej zvuk použít atd. Otec ho má, já mám Gmaxxe II což je uplně něco jiného, někdy když si nejsme signálem jistí přiběhne ten druhej řekne svůj názor a vykopem to, někdy by ses divil co by nekopal, pomalu zjišťuje prostě co a jak, a to za ten měsíc těch 50 hodin hledání čistého času máme. Jinak aby nedošlo k nějakému nedorozumění, se svým strojem bych taky nekopal hodně zajimavé věci, je to o praxi.

Toť můj názor na DFX, nechodím s ním ale chodím při každém hledání vedle něj, a vidím co všechno nového se dá vždy na internetu dočíst. (Na anglických stránkách)
_________________
http://www.detektoryvysocina.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 22:56    Předmět: Citovat

Někdy je lepší méně než více. Pokud se dokonale sžiješ s jednodušším detíkem, můžeš mít pak se špatně nachozeným Explorerem i DFX horší výsledky. Po zkušenostech s mým SE a Benyho IDX Tuning musím říct, že jsem určitě minul hezkých pár mincí s SE při špatném nastavení, které s jednoduchým ale výkonným IDX Beny tahal jednu za druhou Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanx
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 11:26    Předmět: Citovat

Ahoj můžu se zeptat jakou fatální chybu jsi měl na Explereru nastavenu že víš že jsi minul nějaké mince Smile dík
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 15:18    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
Ahoj můžu se zeptat jakou fatální chybu jsi měl na Explereru nastavenu že víš že jsi minul nějaké mince Smile dík



Myslím že Bába má na mysli posunout ve smartfindu ironmask doleva a zarovnat lajnu do železa od spodu.Už to tady někde bylo stačí trochu číst.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 27. červenec, 2008 9:16    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Tak to dilema už mám taky, ale mám na miskách vah víc "hmotnosti" u Exploreru... Wink

Dilema ukončeno... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO