Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 838 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Air test X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 06. únor, 2009 15:57    Předmět: Re: Air test X-terra Citovat

volkssturmer napsal:
V současné době mám ACE 150 a můžu říct, že co se týče třeba identifikace nálezu, tak to je opravdu hrůza. Falešné signály to samé. Taky je ale třeba ale říct, že mě stál 3000kč. Proto by mě ani nenapadlo srovnávat ho s x terrou. Ale jak jsem říkal- vyzkouším, porovnám, napíšu Smile

Pak si nestěžuj, že tě nikdo nevaroval. Obávám se, že budeš mít oči jak tenisáky. Shocked Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pátek 06. únor, 2009 19:21    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
mexican napsal:
Mně hlavně vadilo na ace,co stéblo ,to falešný ton,rád se pořádně rozmáchnu,až za chvíly ruce bolí,takže chodím větev nevětev.

Když nasadím DD 10" 18,75 kHz a dám citlivost výš jak 25 tak se hlásí taky každé stéblo. Dokonce i razantnější máchnutí cívkou. Ta cívka je dobrá na drobnosti, ale nemůže nikdo čekat, že ty drobnosti bude tahat ze stejných hloubek jako 1Kčs.


Tak dnes dorazila,už jsem to fakt dlouho odkládal,nemohl jsem se rozhoupat co se týká frekvence,ale drobot vítězí,nejsem válkař,nebo přesněji řečeno nemám lokality na tento sortiment.Ale je to volantík ze sportáka ,jak napsal kutáč.Ze půjdu s citlivostí dolů mě varovaly,snad jen lesík bez bordýlku se dá jet docela vysoko, Rolling Eyes no uvidíme,řekl slepej Shocked ,beznohej řekl poběžte,já mu dám první ránu Question ,řekl bezrukej,slepej řekl ,už ho vydím Sad a němej řek-to byla rána Embarassed -nějak se mi vybavily hlášky z mládí
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: sobota 07. únor, 2009 7:48    Předmět: Citovat

Už to tu několilrát bylo,ale opakování je matka moudrosti,dělal jsem air testík terra 70 se základní koncentrikou a DD 10.5 18.75 kHz.Někdo tady měl výsledky,že s větší cívkou měl hlášení nálezu vyšším ID,nic takového až na vyjímky jsem nepozoroval.
1 krejcar M.Terezie42-44
Trojník Leopold Ag4-6
20 Krejcar 1820 34,DD převážně také 34 občas do 42
1 Krejcar 1812 42.DD i 44
malý Ag prstýnek 18,DD20
Ag přívěsek,masív srdíčko 1.5cm 36 obě
Au prstýnek,snubák po 14 shoda
Au náušnice kolatá,rozeplá 1.5 cm -4 až +4
Ag řetízek 5 cm kousek,smotaný do klubka -6???? obě cívky,trochu překvápko,až vzniká pochybnost o kvalitě kovu.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 07. únor, 2009 8:09    Předmět: Citovat

mexican napsal:
Už to tu několilrát bylo,ale opakování je matka moudrosti,dělal jsem air testík terra 70 se základní koncentrikou a DD 10.5 18.75 kHz.Někdo tady měl výsledky,že s větší cívkou měl hlášení nálezu vyšším ID,nic takového až na vyjímky jsem nepozoroval.
1 krejcar M.Terezie42-44
Trojník Leopold Ag4-6
20 Krejcar 1820 34,DD převážně také 34 občas do 42
1 Krejcar 1812 42.DD i 44
malý Ag prstýnek 18,DD20
Ag přívěsek,masív srdíčko 1.5cm 36 obě
Au prstýnek,snubák po 14 shoda
Au náušnice kolatá,rozeplá 1.5 cm -4 až +4
Ag řetízek 5 cm kousek,smotaný do klubka -6???? obě cívky,trochu překvápko,až vzniká pochybnost o kvalitě kovu.


S těma hodnotama ID naprosto souhlasím,ale zlatá naušnička (dětská) se
mě hlásí ID 2-4 a roztrženej žetízek (7cm) -2 až 4 Exclamation
Přívěšek křížek Au (12x9mm) ID 6.
Zkoušeno s cívkou DD 6" 18,75kHz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: sobota 07. únor, 2009 8:15    Předmět: Citovat

[quote="kokerss"]
mexican napsal:
Už to tu několilrát bylo,ale opakování je matka moudrosti,dělal jsem air testík terra 70 se základní koncentrikou a DD 10.5 18.75 kHz.Někdo tady měl výsledky,že s větší cívkou měl hlášení nálezu vyšším ID,nic takového až na vyjímky jsem nepozoroval.
1 krejcar M.Terezie42-44
Trojník Leopold Ag4-6
20 Krejcar 1820 34,DD převážně také 34 občas do 42
1 Krejcar 1812 42.DD i 44
malý Ag prstýnek 18,DD20
Ag přívěsek,masív srdíčko 1.5cm 36 obě
Au prstýnek,snubák po 14 shoda
Au náušnice kolatá,rozeplá 1.5 cm -4 až +4
Ag řetízek 5 cm kousek,smotaný do klubka -6???? obě cívky,trochu překvápko,až vzniká pochybnost o kvalitě kovu.


Kokerss:Budu muset manželce znárodnit šperkovnici kvůli vyšším zájmům,zakopu to po zahradě a uvidíme.Mohl bych to zpestřit,že jí dám detík a návod,at to zkusí posbírat,takovej domácí úkol,byl by v tom čert,aby se do hledání nedala.Možná bych ryskoval .že o mně šaft přerazí Cool .
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 07. únor, 2009 15:42    Předmět: Citovat

Něco pro válkaře.Test je o hledání barevných kovů při zamítnutí jiného nežádoucího barevného kovu,kterým jsou zamořeny všechny bojiště.

A přitom nepřijít o pro nás jiné zajímavé barevné i nebarevné věcičky ..jako jsou např-pracky,bodáky atd--)))Popis pod videem.


http://www.stream.cz/video/236641-x-terra-70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 10:17    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=2Gn3hnTt9Aw

Air test-NOVÁ CÍVKA 18.75 kHz 6" (15cm) ....Zlato...

1-tenký snubák -1 republika.
2-Hodně tenký řetízek jen 10 k.
3-přívěšek..imituje malou mincičku--))
4-necelá půlka zlatého prstýnku
5-kousíček zlatého plíšku.
NETESTUJU DLE ČÍSEL--))
.............................................................................................................

http://www.youtube.com/watch?v=XyrR7618YQs

ZLATO+STŘÍBRO...NOVÁ CÍVKA 18.75 kHz 6" (15cm) DD

1-Zlaté očko na řetízek
Ostatní-většinou stříbro...tenké kolečka--)) i nejmenší kolečko..imitace koně.,i 10 pf nebo 10 kr. nebo Dvouhaléř Rakousko-Uhersko atd..

JEN TAKOVÉ PRVOTNÍ ZKOUŠENÍ S NOVOU CÍVEČKOU..SPOKOJENOST--))

Testoval jsem jen do takové vzdálenosti od cívky aby byl signál zřetelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 11:26    Předmět: Citovat

Jejda, ale takhle mávat detektorem, tak mi za chvilku upadne ruka. Tím nijak nesnižuji tvé úsilí, ale zdá se mi, že s cílem před cívkou máváš moc rychle. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 12:03    Předmět: Citovat

Mám pocit,že dosah na mince je s 6"DD 18,75kHz skoro stejné jak se základní koncentrikou 9"!!!! Wink
Osobní test Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:05    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Jejda, ale takhle mávat detektorem, tak mi za chvilku upadne ruka. Tím nijak nesnižuji tvé úsilí, ale zdá se mi, že s cílem před cívkou máváš moc rychle. Wink


Ale vliv to na nic nemá--)) Aspoň vím,že zvládá--))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:06    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Mám pocit,že dosah na mince je s 6"DD 18,75kHz skoro stejné jak se základní koncentrikou 9"!!!! Wink
Osobní test Exclamation Very Happy


No já si sem zase jistý ,že na miniatury a nejmenší kolečka je zase lepší 18,75kHz...Osobní test--))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:19    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Ale vliv to na nic nemá--)) Aspoň vím,že zvládá--))

Tak podle mích zkušeností má rychlost pohybu vliv. Při rychlejším pohybu se detekuje cíl ve větší hloubce a signál se "projasní",nebo "vyčistí"( jak kdo chce). Nad nejasným signálem rychlost mávání zvyšuji. Ale mávat stále tak rychle se nedá. Vyskoušej si různé rychlosti mávání ve stejné vzdálenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:30    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
cortes napsal:
Ale vliv to na nic nemá--)) Aspoň vím,že zvládá--))

Tak podle mích zkušeností má rychlost pohybu vliv. Při rychlejším pohybu se detekuje cíl ve větší hloubce a signál se "projasní",nebo "vyčistí"( jak kdo chce). Nad nejasným signálem rychlost mávání zvyšuji. Ale mávat stále tak rychle se nedá. Vyskoušej si různé rychlosti mávání ve stejné vzdálenosti.


Já jsem to myslel skrz zpoždění signálu,že zvládá...jinak v reálu máchám jinak.Na tom videu to vypadá jinak než v reálu..foťák to tak nezvládá.
Já se jen tak hraju.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:36    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Já se jen tak hraju.Laughing

Jen si hraj dál. Bez takových hračičků, jako jsi ty by ostatní neměli možnost srovnání a nevěděli by co jejich detík dovede. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. únor, 2009 13:41    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
cortes napsal:
Já se jen tak hraju.Laughing

Jen si hraj dál. Bez takových hračičků, jako jsi ty by ostatní neměli možnost srovnání a nevěděli by co jejich detík dovede. Wink


Šak až sleze ten humus tak vem detík a uděláme si na kraji lesa mega test--))
Ono může být co detík to originál Laughing a hlavně jsem někde četl,že u cívek od minelabu dejme tomu po roce až xxx se dosah snižuje až o 10% třeba to tak není,ale znáš to..na každém šprochu ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO