Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 773 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Který detík je podle vás nejlepší?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 8:32    Předmět: Který detík je podle vás nejlepší? Citovat

Question [/b]
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 8:47    Předmět: Citovat

podle toho co jsem tady na fóru četl, tak asi ten, který dotyčný vlastní nebo by vlastnit chtěl. sám zatím detík nemám, je to však otázka dvou týdnů. mám už tip na svého miláčka a pochybuji, že bych pak chtěl měnit (max. za výkonnější model, který si však už dovolit nemohu)...Smile
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 8:49    Předmět: Citovat

A co to bude ten tvůj miláček?
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 10:46    Předmět: Který je nejlepší? Citovat

Nejlepší detektor je ten, který splňuje všechny požadavky svého majitele. Vzhledem k tomu že tyto požadavky jsou individuální, bude nejlepší detektor pro každého jiný Smile
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 11:32    Předmět: Citovat

To s tebou naprosto souhlasím.A když budu mít na výběr mezi Garrettem GTI 2500,Minelabem Explorerem SE a WhiteS tining PRO?Hodně se mi svými parametry zamlouvá ten TUNING,ale chtěl bych poradit.Dík
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 13:25    Předmět: podobné rozhodování Citovat

Tak sem byl na vážkách podobně jako ty (já teda budu kupovat detektor číslo 4 Laughing ).O tom Garrettu vím jen z netu, ale vypadá dobře.
Ten vytuněnej White´s se mě taky líbí moc(ale jeho prodejci prostě nevěřím),tak nakonec sem se rozhodnul pro SE.

Zatím jedinej o kom vím že ho má je Bába.Ale s x-terrou sem byl spokojenej, tak myslím že že vyšší třída od tý samý značky nemůže zklamat.Zatím louskám anglický pdfko a teoreticky se na SE připravuju.

No ,huvidíme v polích a lesích Hledání Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 14:19    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
A co to bude ten tvůj miláček?

mým miláčkem se stane buď GARRETT ACE 250 nebo jeho silnější bráška GTP 1350...Smile
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 18:31    Předmět: Citovat

No původně jsem taky chtěl ten Garrett GTP 1350,ale pak jsem se rozhodl pro trošku silnější mašinku.Jen pořád trochu váhám mezi tím Tuningem PRO a Explorerem SE.Četl jsem mnoho komentářů,ale většinou reklamních.Takže...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 19:25    Předmět: Citovat

SE a Tuning II jsou oba špiěka,M6 má také dobrý ohlas
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 20:54    Předmět: Citovat

Ahoj ty s nimi máš nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 21:40    Předmět: Citovat

yetti: mám Tuning II a chodím s Bábou, který má SE. Zeptej se který je lepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 21:42    Předmět: Citovat

No zeptám se tebe.Co si o nich myslíš ty?Kterému by jsi dal přednost?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 22:03    Předmět: Citovat

Beny ti poradí nejlépe pač já k němu pro rady také chodím Smile
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 31. leden, 2007 22:32    Předmět: Citovat

Beny:Poradíš?
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor, 2007 6:51    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
To s tebou naprosto souhlasím.A když budu mít na výběr mezi Garrettem GTI 2500,Minelabem Explorerem SE a WhiteS tining PRO?Hodně se mi svými parametry zamlouvá ten TUNING,ale chtěl bych poradit.Dík


Vůbec jsi nenapsal co a kde budeš hledat. Všechny detektory co jsi vypsal jsou vyšší třída. Pokud jsi ani jeden z nich nikdy neměl v ruce, doporučuju to co předtím, všechny si vyzkoušet s předměty které hledáš. Pak už ti půjde rozhodnutí snadno Smile

b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor, 2007 7:38    Předmět: Citovat

Určitě chci nejvíce htedat mincičky a jiné drobnější starožitnosti.Jen nevím jestli budu moct všechny ty detíky zkoušet.Spíše jestli mi to prodejci dovolí.
Návrat nahoru
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. únor, 2007 18:57    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
Určitě chci nejvíce htedat mincičky a jiné drobnější starožitnosti.Jen nevím jestli budu moct všechny ty detíky zkoušet.Spíše jestli mi to prodejci dovolí.


ELESP : Odepsal jsem ti. Ale zapomněl jsem uvés, že díky vytunění je s IDX velice obtížné hledání ve vysoce zamořených lokalitách. Na druhou stranu, je to obtížné i s jinými detektory Já nemám tu trpělivost, a po krátké době měním místo. Týká se to ale opravdu pouze VELICE zamořených míst ( jak barvou, tak železem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 02. únor, 2007 6:43    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
Spíše jestli mi to prodejci dovolí.


Ty máš peníze, prodejce zboží. Pokud ti to milostivě nedovolí, kup raději jinde...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 02. únor, 2007 20:11    Předmět: Citovat

Díky za rady Vám všem.Určitě se dobře rozmyslím a vyberu ten co se mi bude zdát nejlepší.Chtěl bych opravdu to nej na mince a drobnosti.
Návrat nahoru
Warrior
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. květen, 2007 12:18    Předmět: Citovat

Cau poradite mi nekdo kde se da koupit za dobrou cenu IDX Tuning ??? Jaka firma dela ten tuning lebo na domovskych strankach White's sem ho nenasel... pri je to nejaka z Nemecka... diky moc Roman
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO