Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 645 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Který detík je podle vás nejlepší?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 21:00    Předmět: Citovat

Můj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 21:18    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Můj!


Konečně plně souhlasím. Máš 100% pravdu Exclamation MůJ Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:06    Předmět: Citovat

lubator napsal:
To: petronius

Když už děláš do těch Fisherů napiš,prosím proč 1236x2 hlásila železo při diskriminaci na 9. Question A i u Zetexu Alfa jsem podle tónu to stejný železo poznal a správně vyhodnotil,ale s jednotónem 1236x2 bych musel kopat asi všechno.V čem je horší (jak jsi uvedl kdysi ve fóru) F4 s novějšími obvody než 8 let stará 1236x2,která se teď už jen doprodává(tedy alespoň v USA)? Confused A mimochodem Zetex VLF8 (nyní Alfa) a 1236x2 vznikly ve stejné době a rozdíl je v ceně (1236x2 je 2x dražší,pravda dosah má asi o 5 cm na soc.kačku větší) Exclamation Question


Ahojky. Myslím, že bys měl dát svou 1236 do servisu k Pavlovi naladit, protože 1236 diskriminuje železo absolutně spolehlivě. Na devítce ti diskriminuje i hůře vodivé barevné kovy. Jinak pokud s ní umíš, tak socku najdeš i ve 30 číslech.Se Zetexem nemám absolutně žádné zkušenosti, proto ho nemůžu nijak komentovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:34    Předmět: Citovat

Petronie ty jsi blafal,ve 30 najdeš korunu s 1270 a to ještě za normálních podmínek.Oblbuješ tady a já nechápu proč.Bylo by mi to jedno,kdybych na ně nedělal servis.Jenže mě může se stát,že si někdo přečte ty tvý blafy a bude na mě chtít abych mu jí na tenhle výkon nastavil.Asi ho pošlu za tebou,protože já z jalový krávy tele nevymáčknu,nejsem kouzelník.Tím nechci říct že je to špatnej detektor,je jednoduchý na ovládání,bytelně provedený a ve své třídě má odpovídající dosah.Howhg.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:40    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Petronie ty jsi blafal,ve 30 najdeš korunu s 1270 a to ještě za normálních podmínek.Oblbuješ tady a já nechápu proč.Bylo by mi to jedno,kdybych na ně nedělal servis.Jenže mě může se stát,že si někdo přečte ty tvý blafy a bude na mě chtít abych mu jí na tenhle výkon nastavil.Asi ho pošlu za tebou,protože já z jalový krávy tele nevymáčknu,nejsem kouzelník.Tím nechci říct že je to špatnej detektor,je jednoduchý na ovládání,bytelně provedený a ve své třídě má odpovídající dosah.Howhg.


Tak se zeptej lidí, kteří s tím chodí a řeknou ti, že to tak je. Ale hádat se nemám potřebu. Jistě zdaleka ne každý s tim dokáže takhle hledat. Po 20 hodinách hledání člověk nemůže chtít kdo vý jaký výkony. Možná je to 28, já nevím, nikdy jsem na to metr nebral, jen odhad. Navíc ani s jedním už nechodímSmile . Myslím, že o tom blafání používáš zbitečně ostrá slova.


Naposledy upravil Petronius dne středa 30. leden, 2008 22:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:49    Předmět: Citovat

S 27cm cívkou jsem zachytil 1kčs v 28cm (osobní test) ve 30cm detektor mlčel Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:52    Předmět: Citovat

Něco ti prozradím abys nebyl mimo mísu.Radil jsi,aby si dotyčný nechal tu 1236 nastavit u Pavla.Tak teď to příde,Pavel jí sebere a odveze jí ke mě.Dělám pro něj servis už řádku let.Já jí otevřu,pokud je někde porucha opravím podle originálních schemat a dokumentace a nastavím podle firemního manuálu,případně za příplatek líp Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:56    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Něco ti prozradím abys nebyl mimo mísu.Radil jsi,aby si dotyčný nechal tu 1236 nastavit u Pavla.Tak teď to příde,Pavel jí sebere a odveze jí ke mě.Dělám pro něj servis už řádku let.Já jí otevřu,pokud je někde porucha opravím podle originálních schemat a dokumentace a nastavím podle firemního manuálu,případně za příplatek líp Laughing .


Já vím, že spoustu věcí řeší u tebe. Taky jsem přesvědčen o tom, že po technický stránce těm detíkům rozumíš jako málo kdo v tomhle státu. Taky vím, že jsi hledač jako málo který a říkám o tobě, že najdeš i kdybys měl v ruce koště. Ale to neznamená, že s tebou ve všem souhlasím, i když ve většině případech před tebou smekám. Tolik zcela úpřimě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 0:47    Předmět: Citovat

Hoši nehádéte se ! Laughing Laughing Laughing

Pro mě, je nejlepší detektor ten,se kterým si rozumím ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 6:16    Předmět: Citovat

kdybych věděl který je nejlepší mám jej doma Very Happy
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 6:32    Předmět: Citovat

rival napsal:
Hoši nehádéte se ! Laughing Laughing Laughing

Nech je, ať se něco dozvíme. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 9:45    Předmět: Citovat

S tím koštětem si to trochu přehnal,jsou lepší i s mými vlastními detektory.Pro mě je hledání vlastně testování,vlastní nálezy čehokoli jsou pro mě druhořadou záležitostí.Ta moje reakce byla asi trochu přehnaná,za to se omlouvám.Jsem už po těch mnoha nesolidních vyjádřeních mnoha prodejců alergický na superlativy a neobjektivní hodnocení čehokoli.Třeba taková ACE 250 jedněmi vychvalovaná jinými zatracovaná.Když se na ní člověk podívá komplexně,je to v cenové relaci slušný hobby detektor.Má možnost rozlišení,dosah nijak excelentní ale slušný a hlavně má cívku která má docela široký záběr,takže terén lze slušně pokrýt.Jasně,jsou detektory s rychlejší odezvou,s větším dosahem,s přesnější identifikací atd..Leckdy jim ale chybí ten záběr,nebo možnost identifikace a jsou dvakrát a víckrát dražší.A já mám tu zkušenost,že toho dvakrát a víckrát víc nenajdou.Jsou úspěšnější až tehdy,kdy se jedná o vyluxovaná místa,nebo místa zamořená bordelem.
Obecně je hodnocení detektorů velmi ošidná a velmi subjektivní záležitost a objektivní člověk se zdrží kategorických soudů.Tak to jsem se zase vykecal,na závěr bych dodal:není vyloženě špatných nebo vyloženě vynikajících detektorů,jsou jen vyloženě špatná místa,kde nic neleží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 11:09    Předmět: Citovat

[quote]není vyloženě špatných nebo vyloženě vynikajících detektorů,jsou jen vyloženě špatná místa,kde nic neleží.[quote]



Naprosto souhlasím,ale hodně záleží i na obsluze ! Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 11:14    Předmět: Citovat

Podle mě je nejlepší ten detík který jsem si mohl dovolit z hlediska finančního,zvykl jsem si na něj,se kterým dokážu určit co je pod cívkou,a jsem rád že s ním prožívám to co prožívám,čili toulky přírodou někdy trocha adrenalinku,a vesměs všechen volný čas.V mém případě ať už to byl ACE 250,nebo nyní QATTRO. Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 11:30    Předmět: Citovat

To jokr, phac: k tomu není co dodat, absolutně se ztotožňuji Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 11:33    Předmět: Citovat

phac napsal:
Podle mě je nejlepší ten detík který jsem si mohl dovolit z hlediska finančního,zvykl jsem si na něj,se kterým dokážu určit co je pod cívkou,a jsem rád že s ním prožívám to co prožívám,čili toulky přírodou někdy trocha adrenalinku,a vesměs všechen volný čas.V mém případě ať už to byl ACE 250,nebo nyní QATTRO. Smile Wink


Souhlas!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 11:36    Předmět: Citovat

Jj Jokr i Phac to vystihli, skoro bych řekl, že by z toho mohla vzniknout definice, která by řešila veškeré dohady. Cool
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 14:29    Předmět: Citovat

Co je to prosím zpozdení signálu a jak sa to projevuje?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:33    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Co je to prosím zpozdení signálu a jak sa to projevuje?

Pokud vlastníš ACE 250 tak to musíš znát.
Jinak k tomu, že který detík je nejlepší. To tu ale již několikrát bylo řečeno. No přece ten můj.
Teď ale vážně. Myslím, že na detíku záleží až na tom posledním místě. Znám špičkového hedače, kterého bych měl titulovat "Pan hledač", který dodnes vláčí po lesích a horách starou vojenskou Wapku. Ne že by neměl na jiný. Myslím, že by si mohl lehce dovolit ne jeden ale i několi těch nejdažších modelů. Nechce. A jeho nálezy? Asi by většina zbledla závistí.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 21:01    Předmět: Citovat

Ano, to je přesné. On ten cit a to nedefinovatelné cosi při hledání vyváží všechny detíky světa. Chce to chtít a dokážeš všechno. Jeden z mých detíků se ladil minutu a dosah měl nic moc, ale před rokem jsem s ním byl hledat a fungoval. Někdo by se tomu smál, ale já jsem si užil, něco vykopal a nádherně prožil den. A to jsem ho postavil v roce 1993. Také nic neuměl, jen hlasil kov a rozlišoval vysokou a nízkou vodivost. A na příbramských haldách jsem se tenkrát cítil jak na nebesích, když jsem našel šutříky do sbírky. Tenkrát. Mít tenkrát to, co mám dnes...., ale užil bych si tak? Ta dvojitá radost, jednak z toho, že jsem si postavil hračičku a ta druhá, že mám supr nálezy, to se nedá popsat a vzpomínám na to rád a hned je mě líp u srdce Exclamation Very Happy , tak se mějte, to byl jen můj nostalgický výlev k tomuto tématu. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO