Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 558 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

FISHER 1225 na mince?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 13:42    Předmět: FISHER 1225 na mince? Citovat

Ahoj,mám docela ted dilema jestli jsem neudělal špatně,hledám asi 4 roky a začínal jsem s kamarádovým Tesorem,pak si koupil MDéčko,po 2 letech si koupil Fíšu,vždy jsem byl hlavně na mincičky ale po půl roce hledání sním jsem rozladěn,abych zachytil malý stříbrnák v zemi,musím mít nastavení Disc na 4 a níž,jenže takhle mi vlastně dává signál i každé železo takže jako bych hledal bez diskriminace,najdu kdejaký bordel.Máte s Fíšou 1225 nějaké skušenosti,rady,poznatky?Podělte se,vždyt Fíšu všude moc chválí.....Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 14:19    Předmět: Citovat

Záleží od veľkosti a tvaru toho železa. Malé kúsky železa končia na trojke, väčšie na 4-5 a železný kruh je farba jak víno.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 15:20    Předmět: Re: FISHER 1225 na mince? Citovat

petaheaven napsal:
Ahoj,mám docela ted dilema jestli jsem neudělal špatně,hledám asi 4 roky a začínal jsem s kamarádovým Tesorem,pak si koupil MDéčko,po 2 letech si koupil Fíšu,vždy jsem byl hlavně na mincičky ale po půl roce hledání sním jsem rozladěn,abych zachytil malý stříbrnák v zemi,musím mít nastavení Disc na 4 a níž,jenže takhle mi vlastně dává signál i každé železo takže jako bych hledal bez diskriminace,najdu kdejaký bordel.Máte s Fíšou 1225 nějaké skušenosti,rady,poznatky?Podělte se,vždyt Fíšu všude moc chválí.....Dík


Už je to nějaký pátek co jsem se s 1225 rozloučil, ale mám na ni jen pěkné vzpomínky. A stříbrnou mincičku od železa poznala bezpečně. Však jich pár i hodně malinkých na svou mámu 1225 vzpomínáSmile). Možná by stálo za zvážení poslat detík Jokrovi na přeměření a vyladění.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 16:23    Předmět: Citovat

Mne teda tenké striebro pozná bezpečne, minimálne ako Al fólia.
Nezaškodí si to vyskúšať v praxi na tenkom strieborňáku. Jednoducho zakopať do rozumnej hlbky a postupne zvyšovať disc až kam to bude pípať.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bata



Registrace: 26.12. 2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Highlands

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 22:16    Předmět: Citovat

Jestli jsi hlavně na mince tak se možná poohlédni po jiném detektoru,1225 Ti nevezme minci ve dvaceti číslech.Chodil jsem s nim víc jak tři roky a kupoval jsem ho převážně na válku a na tu řekl bych stačí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 22:22    Předmět: Citovat

Bata napsal:
Jestli jsi hlavně na mince tak se možná poohlédni po jiném detektoru,1225 Ti nevezme minci ve dvaceti číslech.Chodil jsem s nim víc jak tři roky a kupoval jsem ho převážně na válku a na tu řekl bych stačí. Wink


No tak to prr. 1225 sice dávno už nevlastním, ale mince ve 20cm brala s přehledem....
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jürgen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 2415
Bydliště: ČK

PříspěvekZaslal: úterý 02. září, 2008 23:46    Předmět: Citovat

Jsou mince a mince .
Jen z vlastní zkušenosti co nesouvisí s Fíšou ale.
S Gémaxxem jsem mince tahal taky jako o život ,vesměs ale měďáky a větší stříbrňáky od krejcaru vejš, ale na černý penízky typu Ferdinand Vladislav ap. byl krátkej i v 5 cm hloubky .To mi s úspěchem vyřešil Gold...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 0:56    Předmět: Citovat

petaheaven
http://www.kellycodetectors.com/minelab/e_trac_buy.htm
zační šetřít,a máš po problemu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 7:15    Předmět: Citovat

No po tom,co sem měl možnost vydět v akci GOLD MAXXE POWER,tak mám jasno co koupím na drobotinu!
Nechcu se nikoho dotknout,ale přesvěčil mě o tom,že je lepší jak EXPLORER! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 10:41    Předmět: Citovat

Skúšal som dosah na grajciar Jozefa II metotou zasunutia mince do boku vykopanej diery v dobre utlačenom poli. Hraničné signály boli na 20 cm plus 2 cm cievky nad zemou.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: středa 03. září, 2008 17:23    Předmět: Citovat

Já vím že 1225 není ideál na mince,ale je fakt že třeba obyčejné krejcary(měd?) bere opravdu hluboko a skrásným signálem i na disc 10,ale na tenké stříbrnáčky mi nějak nestíhá ikdyž podle tabulky v manuálu by i při té desítce měl mít pěkný zvuk,třeba s obyčejným MDéčkem jsem našel grešli úplně krásně v hloubce 5-10 cm(jasný signál).Protože si ted musím na další detík nějaký čas počkat(finance),dokážete mi kněmu říct nějaké rady a skušenosti,vím že by asi bylo nejlepší podívat se po nějakém jiném,ale zatím si sním musím vystačit.Zatím mě docela deptá kamarád s Tesorem Silvr,který to kolem mě pěkně vyzobává ikdyž taky nachází dost bordelu na který i jeho supr diskriminátor nestačí a je to vše o naposlouchání zvuků.Dík a pište.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO