Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 470 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor Minelab Advantage Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2007 20:33    Předmět: Citovat

Takže Sovereignová tyč taky nejde bez ničeho dalšího použít? Tak to jsem s tou tyčí zase na začátku. Asi přebastlím úchyt na jednotku pod loket staré tyče, dojebu při tom plastovej díl opěrky, takže nebude držet, všechno to omotám izolepou, zatmelím modelínou a nastříkám zelenou barvou ve spreji. Twisted Evil
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 26. únor, 2007 11:38    Předmět: Citovat

to zalezi na tobe, jestli chces, aby detektor vypadal profesionalne nebo ne. Kazdopadne pokud uvazujes o nove tyci, sel bych do tyce Xterry + hlinikove loketni operky s polstrovanim a reminkem.

fettgesicht napsal:
Takže Sovereignová tyč taky nejde bez ničeho dalšího použít? Tak to jsem s tou tyčí zase na začátku. Asi přebastlím úchyt na jednotku pod loket staré tyče, dojebu při tom plastovej díl opěrky, takže nebude držet, všechno to omotám izolepou, zatmelím modelínou a nastříkám zelenou barvou ve spreji. Twisted Evil
Návrat nahoru
flameus
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 28. únor, 2007 17:11    Předmět: cus Citovat

Asi to bude znít blbě ale mluvíte o advantage za cca 15500 kč .
Proč se ptám neboť jsem vyděl testy detektorů a advatage byl mezi těmi lepšími?A pořád spekuluji jestli je to ten co chi koupit nebo je ještě jinej advantage. Mám v planu ho koupit se sondou 25cm. Rád bych nějaké rady díky. Shocked
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 28. únor, 2007 18:20    Předmět: Re: cus Citovat

flameus napsal:
Asi to bude znít blbě ale mluvíte o advantage za cca 15500 kč .
Proč se ptám neboť jsem vyděl testy detektorů a advatage byl mezi těmi lepšími?A pořád spekuluji jestli je to ten co chi koupit nebo je ještě jinej advantage. Mám v planu ho koupit se sondou 25cm. Rád bych nějaké rady díky. Shocked
-------------- Twisted Evil Je to ten samí advantage pro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
flameus
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. březen, 2007 11:58    Předmět: re Citovat

díky tak v tom mám jasno jdu do něho čus Twisted Evil
Návrat nahoru
Pompejik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. únor, 2008 21:14    Předmět: Citovat

zdravim Smile
chodí z vás někdo se zakladni menši civkou? Smile prosim napište mě do pošty měl bych par dotazu a potřebovla bych párrad od zkušenych Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 22:22    Předmět: Citovat

zdravím.
dnes som zohnal jazdený mušketier má niekto cz /sk manuál. anglický mám. ďakujem.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. duben, 2008 23:01    Předmět: Citovat

návod už je
Návrat nahoru
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 18:34    Předmět: Citovat

ivanhoe napsal:
návod už je

Tak ho pošli ďalej na pauk@post.sk
Ako to je s tým káblom? Chcel som ho kúpiť na dosah, pri jeho cene, ale na rôznych fórach pozerám každý kto ho má má problémy s káblom. Mad
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 19:19    Předmět: Citovat

minelab advantage pro už má vylepšený kabel i konektor oprati staří verzi advantage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 19:27    Předmět: Citovat

To som rád. Od akého roku?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 19:50    Předmět: Citovat

Od té doby co se za název přidává PRO a dále to poznáš podle toho že box jde upevnit pod loket
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 20:05    Předmět: Citovat

Ďíkes. Stojí teraz u nás 15 000 Sk. Vyzerá to ako dobrá voľba.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 20:08    Předmět: Citovat

Já si ho ted taky koupil po negativní zkušenosti s digitálem Whites M6 jsem se rozhodl že se vrátím k analogu a tenhle mi vyšel nejlíp v poměru výkon/cena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2008 1:13    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
Já si ho ted taky koupil po negativní zkušenosti s digitálem Whites M6 jsem se rozhodl že se vrátím k analogu a tenhle mi vyšel nejlíp v poměru výkon/cena


A co ti na M6 nesedělo?Já naopak šel z Advantage do M6 a to byla změna sakra k lepšímu,teda pokud nelpíš na analogách,to je tenhle Minelab asi nej...Ale vydržet s ním delší dobu dokáže jen pár lidí,chce to trochu trpělivost,dobrý sluch a silné paže Very Happy
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 18:13    Předmět: Citovat

Tak se omlouvám že píšu až teď ale tvůj dotaz jsem nečetl, na M6 mě vadilo její chování při hledání člověk mohl chodit kde chtěl a všude samé prozvuky skoro každý máchnutí a hlavně mi to na všech lokalitách stále hlasilo hot rocks a ne jen na dysplay ale i zvukem nejhorší bylo když jsem šel po poli a ležel tam čedič a já jsem mohl dělat co jsem chtěl a stále ho to hlasilo čistým tonem a když člověk šel po víc železem zamořenén lokalitě tak to mohl rovnou vzdát protože v těch prozvucích nepoznal signál hlouběji uloženého barevného kovu ani za boha ale abych jen nehanil M6 vůbec nežrala baterky což moje předchozí detektory jo ale to je tak jediný plus M6, byl jsem hledat o výkendu s minelabem a musím uznat že je to sice analog ale člověk mu rozumí líp jak M6 s dysplayem a to po jednom hledání za celý to hledání jsem kopnul jen 1 větší kus železa a jinak samou barvu advantage malý železa vůbec nehlasí což se u M6 nedalo říct
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 20:26    Předmět: Citovat

Ty problémy co popisuješ s kamením jsou normální i u jiných detektorů ,hluboký železo jakby smet a na poli ho nekopu protože tam si dám malou sens.,diskriminaci tak na čtvrtku a tím se zlepší o dost i prozvuky od okolního bordelu,pak bys kopal jen drobnosti do 15 cm a ne železo!To že si měl skoro každý máchnutí falešný signály...ubrat sens. a znova naladit zem,nebo se smířit s faktem že detektory prozvuky prostě mají. Advantage železo umí,ale třeba Explorer ho taky neumí a falešný signály v trávě...to je M6 navoněnej frajer Laughing
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 7:02    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Ty problémy co popisuješ s kamením jsou normální i u jiných detektorů ,hluboký železo jakby smet a na poli ho nekopu protože tam si dám malou sens.,diskriminaci tak na čtvrtku a tím se zlepší o dost i prozvuky od okolního bordelu,pak bys kopal jen drobnosti do 15 cm a ne železo!To že si měl skoro každý máchnutí falešný signály...ubrat sens. a znova naladit zem,nebo se smířit s faktem že detektory prozvuky prostě mají. Advantage železo umí,ale třeba Explorer ho taky neumí a falešný signály v trávě...to je M6 navoněnej frajer Laughing


No ty problémy s kamením jsem viděl zatím jen u M6,jinej digitál co jsem zatím viděl s nimi takový problém neměl, a prozvuky jsem zkoušel taky eliminovat zvýšenou diskriminací a snížením sensitivity a stejně ty prozvuky byli dál a byli dost silný na normální hledání a zvýšením diskriminace nad doporučenou hodnotu u M6 automaticky přicházíš o drobné mince ve větší hloubce což se mi při mém testování s M6 potvrdilo a detektory prozvuky mají ale né neustále jako u M6 a ladit zem každejch 20 metrů s tím že po dalších 10 metrech už mi to zas píská na kdejakej šutr to asi taky není to pravý a to jsem nehledal v žádný mineralizovaný půdě ale na poli kde jsem i kdysi dávno s čínou Md 3009 neměl žadný problém s mineralizací a kdo měl md tak ví že ten pískal na každej čedič co mu přišel do cesty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 8:59    Předmět: Citovat

Tebou zmíněné problémy s čedičem nemám.Jednou jsme byli na místě kde ho bylo hodně,ale prchnuli i lidi s Edge a Coinstrike a dokázal tam hledat jen Explorer.Ohradníky a el.vedení no problem.Jinak v normálních podmínkách občas něco pískne, ale vypíše že se jedná o šutr.I extra zahumusené pole se dají chodit jak jsem popsal a mincičky zahlásí.
Prozvuky mám v normálním prostředí při nastavení sens. nad 100 jinak je naprosto stabilní. Tak nevím jestli mám nějakej vyjmečnej kus,mě M6 chodí bez problému,kolegovi taky a s koncentrikou co víc si přát,nejspíš si jí nakonec nechám. Jediný co mě vadí je,že se dvě M6 vedle sebe ruší na velkou vzdálenost. Jinak ti přeju aby se dařilo s novou mašinkou lépe. Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cybernetic



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 14:12    Předmět: Citovat

minkovicak
podla coho rozoznas ci ide o novy,alebo stary kabel ku advantage??
Mal som v ruke cievky obidvoch-vsetko rovnake
_________________
tu už nič nie je
Minelab Musketeer Advantage PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO