Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 465 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Konkrétní chování "cílů" na F75
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 14. říjen, 2008 19:53    Předmět: Citovat

Tibko napiš jake máš nastavení ?
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gila



Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pondělí 10. listopad, 2008 21:49    Předmět: Citovat

stříbrný římský denár 63, nalezen v 10 cm na lesní cestě, JE, sens 90, disc 3
některé brokové spodky (zřejmě staršího data kolem 30 a jiné (asi novější) kolem 60
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. listopad, 2008 21:01    Předmět: Citovat

za tu dobu co mám zmíněného krasavce, tak žádný niklák, ani kousek, ani jeden malinkej. Ani jsem něměl čas doma pořešit jakým zvukem se hlásí.
Jinak pár stříbrnejch jako víčko od piva tónem sem tam sem tam taky už bylo, chtěl jsem to víčko vykopnout a daleko nakopnout a ejhle stříbrnej Surprised)
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: pondělí 17. listopad, 2008 17:50    Předmět: Citovat

no, to bych se picnul Shocked
před pár dny si stěžuji, že za rok s F75 nejní niklák a dneska už je, sice stupnice přeskakuje na číslech 25 až cca75, ale to je v pořádku Smile
a já už tom sváděl na Fishera Smile
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 17. listopad, 2008 19:18    Předmět: Citovat

To je divný, to je divný. Já, když najdu niklák, tak s největší pravděpodobností bude mít číslo 33 - a velmi stabilní.....
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pondělí 17. listopad, 2008 20:01    Předmět: Citovat

Nikl 35 - 40 mokrá hlína a t.n. v cca 10 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 18. listopad, 2008 10:29    Předmět: Citovat

No, ono zas tak moc druhů čistých nikláků u nás není. Wink
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 21:02    Předmět: Citovat

no tenhle niklák co jsem našel při stupnici 25-75 je trošičku po smrti, řekl bych že trošičku víc Confused Proto si zahrál všemi barvami Smile
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 16:09    Předmět: Brondz Citovat

zdravim. Ja ked nájdem krásny brondz tak píska krásna 70 - tka. Keby bolo takých tónov viacej... Very Happy Laughing
Návrat nahoru
puma



Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: CB

PříspěvekZaslal: neděle 04. leden, 2009 13:23    Předmět: Citovat

Ahoj, chodím do okolí lomu kde byl za války muniční sklad (dnes je tam x let dětský tábor) a nacházím často střely 20mm flak. Je tam obrovská spousta železa ale pokud se objeví na displeji číslo 5, tak to je jen ta střela. Nechávám je pak odvést PČR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 707

PříspěvekZaslal: neděle 04. leden, 2009 15:18    Předmět: Citovat

Neviem či sa čísla na f75 a teknetikse t2 daju porovnať?Viete ich porovnať?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. březen, 2009 20:41    Předmět: Citovat

Ja som zistil, že čím menšie číslo na železe, tým väčší kus železa je pod zemou.
Návrat nahoru
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 8:27    Předmět: Citovat

Pro zajímavost výsledky a číselné hodnoty z F-75 z určovacího polygonu v Kdyni. Nevím, v jaké hloubce předměty byly. Tuším tak 10 cm (?).:

stříbrná mice (fenik) ........................ 21-24

měděná mince (flůtek) ..................... 44-45

zrezlý pivní uzávěr ........................... 37-52

pražský groš (Vladislav II) ................ 55-58

hliníkový desetihaléř ........................ 64-66

zmačkaný alobal ............................... 8-9
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 14:25    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
Pro zajímavost výsledky a číselné hodnoty z F-75 z určovacího polygonu v Kdyni. Nevím, v jaké hloubce předměty byly. Tuším tak 10 cm (?).:

stříbrná mice (fenik) ........................ 21-24

měděná mince (flůtek) ..................... 44-45

zrezlý pivní uzávěr ........................... 37-52

pražský groš (Vladislav II) ................ 55-58

hliníkový desetihaléř ........................ 64-66

zmačkaný alobal ............................... 8-9


A ty s tímto souhlasíš? Já mám pivní uzávěry klidně až kolem 65 (ale jinak mají dooost širokou škálu, jen do nich vskakuje tón železa (občas bohužel ne), komančské hliníkové desetníky (především ty malé novější) mám většinou 67-70, což je u mě skoro vždy ID čistého hliníku (samozřejmě i některé slitiny jiných kovů se tak tváří) - to je skoro stejné... ale ten zmačkaný alobal - ten mám ve třech čtvrtinách případů mezi 19 a 23... 8-9 je železo, ne? (nekopu, nevím Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 14:37    Předmět: Citovat

Souhlasím, nesouhlasím - takto mně to vyšlo Wink . Ano, hliníkový mince dávají celkem stabilní hodnoty tak kolem 66-67 a malé číselné rozpětí. Zátky - záleží jak která a v jakém je "stupni rozkladu". U nich je většinou větší, přeskakující číselné rozpětí.
Jo, zmuchlaný alobal byl "hozen" do železa. Jelikož železné signály nekopu, tak nevím. Běžně mi fólie cinkají kolem 20-22. Je ale potřeba mít na zřeteli, že jsou důležité také další podmínky - hloubka, velikost, tvar, umístění v půdě, vlhkost apod.
Neměl jsem možnost ověřit si výkopem, co je na polygonu skutečně v zemi Very Happy, ale hodnoty vcelku odpovídají i běžné praxi.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: středa 11. březen, 2009 8:45    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
Souhlasím, nesouhlasím - takto mně to vyšlo Wink . Ano, hliníkový mince dávají celkem stabilní hodnoty tak kolem 66-67 a malé číselné rozpětí. Zátky - záleží jak která a v jakém je "stupni rozkladu". U nich je většinou větší, přeskakující číselné rozpětí.
Jo, zmuchlaný alobal byl "hozen" do železa. Jelikož železné signály nekopu, tak nevím. Běžně mi fólie cinkají kolem 20-22. Je ale potřeba mít na zřeteli, že jsou důležité také další podmínky - hloubka, velikost, tvar, umístění v půdě, vlhkost apod.
Neměl jsem možnost ověřit si výkopem, co je na polygonu skutečně v zemi Very Happy, ale hodnoty vcelku odpovídají i běžné praxi.

Určitě máš s tou hloubkou, velikostí, tvarem apod. naprostou pravdu, ale mé zkušenosti říkají, že se ty různě zmačkané alobaly třeba tváří jako hodnotnější předměty, hlavně pokud mají zmačkaniny pravidelný tvar či větší objem - pak ale ID hlásí třeba hliník, občas i nějaké jiné číslo mezi 50 a 70 nebo tóny znějí až mincovně, ale to, že by se alobal mohl tvářit jako železo, to je pro mne novinkou (kterou samozřejmě díky nulovým zkušenostem v tak nízké škále ID nemůžu vyloučit, ale překvapuje mě to, protože bych to tak netipoval..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 11. březen, 2009 9:05    Předmět: Citovat

Máš pravdu, také mě to překvapilo. Ještě se raději večer doma podívám na ten záznamový list, na který jsem to psal, jestli se nevloudila chybka Wink .
Jinak cca 95% různých fólií se mi hlásí kolem 20-22. Na těch 5% si ale nějak nevzpomínám Wink . Jde i o tón - mince, které se hlásí kolem těch 20-22 mají tón více čistý, ohraničený a stupnice spolehlivosti je prakticky na maximu.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: středa 11. březen, 2009 9:42    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
Máš pravdu, také mě to překvapilo. Ještě se raději večer doma podívám na ten záznamový list, na který jsem to psal, jestli se nevloudila chybka Wink .
Jinak cca 95% různých fólií se mi hlásí kolem 20-22. Na těch 5% si ale nějak nevzpomínám Wink . Jde i o tón - mince, které se hlásí kolem těch 20-22 mají tón více čistý, ohraničený a stupnice spolehlivosti je prakticky na maximu.

Jojo, to je ten skoro až vakcínový signál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: středa 23. prosinec, 2009 16:51    Předmět: Citovat

Rád bych se zeptal na zkušenosti se železnými předměty. Železo stále nekopu, ale v některých lokalitách by to možná stálo za zkoušku... Dá se napsat, co zhruba člověk může kopnout, pokud mu fíša hlásí železo, tedy co zhruba můžu očekávat, pokud na displeji mám nějakou hodnotu mezi 1 a 15? Např. že byste napsali, že orezlý hřebík 10 cm se hlásí s ID 6, podkova 13 apod.... Díky za odpověď!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 23. prosinec, 2009 18:05    Předmět: Citovat

Orezlý hřebík se hlásí 1-15, záleží na jeho velikosti, době v zemi.... To samé třeba s podkovou. Sákryš, lidi, nebuďte líný a zkuste si sami něco kopnout a určit, jaké to má ID a pak to sem sami napsali....? Laughing Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO