Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 282 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Počet tónů u F75

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik tónů používáte u F75
1
0%
 0%  [ 0 ]
1F
0%
 0%  [ 0 ]
2F
44%
 44%  [ 11 ]
3H
4%
 4%  [ 1 ]
3
24%
 24%  [ 6 ]
4H
4%
 4%  [ 1 ]
4
12%
 12%  [ 3 ]
dP
12%
 12%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 05. říjen, 2010 9:50    Předmět: Počet tónů u F75 Citovat

Kolik tónů používáte???a Proč???

F75 mám chvíli,tak jsem zkoušel v terénu,jak se hlásí různé cíle,když měním počet tónů...zkoušel jsem hodně oblíbený tón 2F a 4tón...v lese,kde je poměrně málo cílů,se mi jevil 4tón jako lepší...zajímavé železa se mi hlásili klasicky hlubokým tónem+nejvyšší tón...jinak záleželo co je pod cívkou...4tón měl pro mne větší vypovídající hodnotu...něco jiného bylo na poli,kde je spousta bordelu atd...tam se jevil tón 2F jako lepší volba...další zjištění je,že tón 2F má lepší odezvu na hraniční signáli...zatím jsem ve fázi učení a naposlouchání...ještě jeden postřeh-hodně malé věcičky,jako různé plíšky a jiné,se mi hlasí v programu JE vždy jako železo-barva...hlásí se Vám to taky tak???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: úterý 05. říjen, 2010 10:44    Předmět: Citovat

Na osmdesát procent dvoutón.Je nejcitlivější do hloubky,dá se dobře naposlouchat.Sedí mi ale i dpitch.Stejně si myslím,že s ním další sezonu nevydržím a že půjde do vánoc z domu.Teď ještě vypadá trošku dobře,ale co za rok
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
madrid
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 416
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: pátek 22. říjen, 2010 8:53    Předmět: Citovat

motyčka napsal:
Na osmdesát procent dvoutón.Je nejcitlivější do hloubky,dá se dobře naposlouchat.Sedí mi ale i dpitch.Stejně si myslím,že s ním další sezonu nevydržím a že půjde do vánoc z domu.Teď ještě vypadá trošku dobře,ale co za rok


Bude vypadat asi stejně, jestli ho teda nepřejedeš traktorem. Wink
_________________
Kdekoliv, cokoliv, kdykoliv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: neděle 07. listopad, 2010 21:26    Předmět: Citovat

Tím bych si nebyl tak jist.Kvalitka trošku pokulhává a je znát snaha ušetřit každý cent.Chodím hledat každý den až na vyjímky,takže můj roční provoz je řekl bych mnohem vyšší než u většiny.Za necelého třičtvrtě roku co jsem vlastnil pětasedmu vypadala jako by byla starší než Wites,kterého mám víc než 10 let.Před měsícem jsem na pětasedmě měnil prasklou rukojeť.Teď už je stejně pryč,prostě jsme se nezkamarádili.
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: neděle 07. listopad, 2010 21:45    Předmět: Citovat

Asi něco na tom bude,ta rukojeť mi taky praskla,ale bylo na T2- to je stejný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 08. listopad, 2010 7:51    Předmět: Citovat

motyčka napsal:
Za necelého třičtvrtě roku co jsem vlastnil pětasedmu vypadala jako by byla starší než Wites,kterého mám víc než 10 let.
.... prostě není nad klasickou plechovku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 08. listopad, 2010 8:18    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Asi něco na tom bude,ta rukojeť mi taky praskla,ale bylo na T2- to je stejný...

To jako myslíš ten molitan nebo co to je ?
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 10. listopad, 2010 9:22    Předmět: Citovat

Ne molitan,ale přímo ta umělá rukojeť...reklamaci mi tenkrát uznali i když jsem si musel vyslechnout,jak jsem s tím někde praštil-nepraštil,přesto praskla...ted co mám F75,tak všechno drží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: neděle 03. duben, 2011 12:53    Předmět: Počet tónů u F75 Citovat

Pořídil jsem F 75 ltd.Chtěl jsem se zeptat tady znalců, právě na ty tony.Včera jsem byl mašinku provětrat a zdálo se mě,že ten tříton je hodně náchylný na rušení.Když jsem potom přepl na ten 2f, tak se detektor docela sklidnil.Dokonce se dala i zvýšit sensitivita.Zdá se mě to docela zvláštní.Zkoušeli jste to někdo, a je to normální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: neděle 03. duben, 2011 15:58    Předmět: Citovat

Je to tak-když jsem chodil ve 4tónu,tak v bordelu detík dost brumlal a když jsem přepnul na 2F,tak se zklidnil...chodím teď v 90% na 2F-lépe taky reaguje na hraniční signály Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: neděle 03. duben, 2011 20:30    Předmět: Počet tónů u F75 Citovat

Díky za odpověď.Ještě jedna otázečka.Zkoušel jsem dneska testovat 1Kčs v zemi a zaráží mě že ta kačka nad vykopanou dírou nejde vidět a jak zahrnu tak signál jako víno.Většinou mě air testy vycházely opačně, že vzduch byl o něco lepší než v zemi. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: neděle 03. duben, 2011 22:01    Předmět: Citovat

Ja to mam vyzkoušené trochu jinak : hledam v 3 tonu,protože pokud tam je 2 ton tak hraniční signal hodně pada do železa,tim jsem přichazel o zajimavé nalezy, tam totiž neni na výběr pro procesor kam signal zařadit, ve tří tonu mi hraniční signal přelitava mezi barvou a železem nebo folií a zaleží jenom na mně jestli to kopnu nebo to necham pase.
Jinak stači tu samou lokalitu přejit ve dvou tonu a pak ve tří tonu a potom kopat a pak se rozhodneš sám jak detik nastavit.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: neděle 03. duben, 2011 22:57    Předmět: Počet tónů u F75 Citovat

Mě šlo hlavně o ty prozvuky.Když je pole dost zaneřáděné bordelem, tak mě jde hlava kolem.Možná je to ale o zvyku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 9:46    Předmět: Citovat

To jak píše gabriel se mi už taky stalo,ale jak kde-jestli to bylo půdou Rolling Eyes Jednou jsme s Vankeltem dohledávali kolečka-hluboko-dvouton byl zticha a ve 4 to propíplo...ale na prozvuky se mi jeví 2F lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3531
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 10:00    Předmět: Citovat

Je to tak jak píše šimša - při dohledávkách např. malých minciček a jejich úlomků, kde se snažíš zachytit (a následně kopat) sebemenší náznak tónu, je dobré použít 3 nebo 4 tón. Jinak taky chodím ve 2 tónu, ale na lokalitách s málem signálů nebo na zajímavém plácku (viz výše) ten 3 tón nebude k zahození.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO